Jacek Błaszkiewicz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: ULKS Ciechów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 16:00
4. KU AZS UE Wrocław II - ULKS Ciechów II 6:10
6   B CIESIELSKI Roch
PRZYBYŁ Liliana
X BŁASZKIEWICZ Jacek
KUROWSKI Mariusz
3:2 (11:7, 6:11, 11:8, 8:11, 11:5) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00 ⇨ 2021-10-26 19:00
10. ULKS Ciechów III - UKS Orzeł Prusice II 10:4
1   A BŁASZKIEWICZ Jacek W KIEJDA Patryk 0:3 (10:12, 10:12, 7:11) ⇓
5   A BŁASZKIEWICZ Jacek
HACZKIEWICZ Łukasz
W BRONOWICKI Krzysztof
KITA Tomasz
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
7   A BŁASZKIEWICZ Jacek X BRONOWICKI Krzysztof 3:0 (11:4, 11:1, 11:5) ⇑
11   A BŁASZKIEWICZ Jacek Y KITA Tomasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 16:00 ⇨ 2021-10-28 19:00
15. LZS Płomień Makowice - ULKS Ciechów II 9:9
2   B STODOLICA Mirosław X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇓
6   B KUC Roman
STODOLICA Mirosław
X BŁASZKIEWICZ Jacek
KUROWSKI Mariusz
1:3 (6:11, 12:10, 4:11, 10:12) ⇑
7   A KUC Roman X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇓
14   D MALISZ Robert X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:0 (13:11, 11:6, 11:7) ⇓
18   C MALISZ Rafał X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:2 (14:12, 11:4, 8:11, 9:11, 11:9) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
20. ULKS Ciechów II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:2
3   C BŁASZKIEWICZ Jacek Y BIHUN Mykyta 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) ⇑
6   B BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
X DĘBSKI Jerzy
BIHUN Mykyta
3:1 (11:8, 5:11, 11:5, 11:5) ⇑
10   C BŁASZKIEWICZ Jacek Z BUCHTA Daniel 1:3 (6:11, 11:6, 9:11, 8:11) ⇓
12   C BŁASZKIEWICZ Jacek W TOBOREK Wiesław 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00
25. ULKS Ciechów II - UKS Radunia Tąpadła 10:0
2   B BŁASZKIEWICZ Jacek X PĘCZAR Rafał 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) ⇑
6   B BŁASZKIEWICZ Jacek
KUROWSKI Mariusz
X DROZD Michał
MAJEWSKI Kamil
3:0 (11:9, 13:11, 11:9) ⇑
8   B BŁASZKIEWICZ Jacek W MAJEWSKI Kamil 3:1 (11:3, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00
29. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - ULKS Ciechów II 9:9
5   A BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
W BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
3:2 (11:8, 9:11, 7:11, 11:8, 11:8) ⇓
7   A BORYCKA Dawid X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:0 (11:8, 11:8, 16:14) ⇓
14   D CENTNER Mariusz X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:7) ⇓
18   C SZPITALNY Tomasz X BŁASZKIEWICZ Jacek 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 6:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00
31. ULKS Ciechów II - LKS Orzeł Lizawice 2:10
3   C BŁASZKIEWICZ Jacek Y BORKOWSKA Dorota 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇓
6   B BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
X BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
2:3 (11:6, 12:10, 8:11, 9:11, 7:11) ⇓
10   C BŁASZKIEWICZ Jacek Z LEHR Mateusz 2:3 (6:11, 12:10, 11:8, 6:11, 8:11) ⇓
12   C BŁASZKIEWICZ Jacek W GADZIŃSKI Jacek 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-15 19:15
37. MKS Wolavia Wołów - ULKS Ciechów II 10:2
2   B ŹRÓDŁO Damian X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) ⇓
6   B MIELKO Piotr
WALENCKA Anita
X BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇓
7   A MIELKO Piotr X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
43. ULKS Ciechów II - LZS Orion Branda Psary 10:6
2   B BŁASZKIEWICZ Jacek X ŚWIDER Paweł 3:2 (11:3, 9:11, 11:8, 9:11, 11:6) ⇑
5   A BŁASZKIEWICZ Jacek
HACZKIEWICZ Łukasz
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 8:11) ⇓
8   B BŁASZKIEWICZ Jacek W MATUSIEWICZ Kamil 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) ⇓
13   B BŁASZKIEWICZ Jacek Z ŚLIWIŃSKI Maciej 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
49. ULKS Ciechów II - KU AZS UE Wrocław II 10:7
2   B BŁASZKIEWICZ Jacek X SOBIESZEK Bogumił 2:3 (5:11, 11:9, 11:6, 7:11, 10:12) ⇓
6   B BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
X GAWORSKA Natalia
JARECKA Malwina
0:3 (4:11, 6:11, 8:11) ⇓
8   B BŁASZKIEWICZ Jacek W GAWORSKA Natalia 2:3 (13:11, 8:11, 6:11, 11:5, 7:11) ⇓
13   B BŁASZKIEWICZ Jacek Z CIESIELSKI Roch 3:2 (6:11, 11:8, 8:11, 11:8, 14:12) ⇑
17   B BŁASZKIEWICZ Jacek Y JARECKA Malwina 3:0 (11:9, 14:12, 11:7) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00 ⇨ 2022-02-12 12:00
54. UKS Orzeł Prusice - ULKS Ciechów II 4:10
2   B KICIŃSKI Maciej X BŁASZKIEWICZ Jacek 0:3 (9:11, 2:11, 4:11) ⇑
6   B KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
X BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 6:11, 11:7) ⇓
7   A KAŁWAK Mateusz X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:0 (12:10, 11:9, 11:7) ⇓
14   D PIÓRKOWSKI Marcin X BŁASZKIEWICZ Jacek 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 7:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00 ⇨ 2022-02-17 19:00
60. ULKS Ciechów II - LZS Płomień Makowice 10:8
2   B BŁASZKIEWICZ Jacek X OKRZESIK Krzysztof 3:0 (13:11, 12:10, 14:12) ⇑
6   B BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
X KUC Roman
MALISZ Robert
1:3 (5:11, 14:12, 9:11, 7:11) ⇓
8   B BŁASZKIEWICZ Jacek W STODOLICA Mirosław 1:3 (4:11, 5:11, 12:10, 6:11) ⇓
13   B BŁASZKIEWICZ Jacek Z KUC Roman 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) ⇓
17   B BŁASZKIEWICZ Jacek Y MALISZ Robert 1:3 (4:11, 8:11, 12:10, 6:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 15:00
87. ULKS Ciechów - KTS Wolbromek II 5:5
4 2 D BŁASZKIEWICZ Jacek Z MAŚLACH Maciej 3:2 (11:7, 11:9, 8:11, 7:11, 11:6) ⇑
6 2 C BŁASZKIEWICZ Jacek
HAŁAJ Oliwia
W KORUS Marcin
MAŚLACH Maciej
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
10 2 D BŁASZKIEWICZ Jacek W KORUS Marcin 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-11 18:00
70. UKS Radunia Tąpadła - ULKS Ciechów II 0:10
3   C BARTCZYSZYN Paweł Y BŁASZKIEWICZ Jacek 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) ⇑
6   B DROZD Tomasz
PĘCZAR Rafał
X BŁASZKIEWICZ Jacek
KUROWSKI Mariusz
0:3 (5:11, 9:11, 9:11) ⇑
9   D DROZD Michał Y BŁASZKIEWICZ Jacek 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 10:00
74. ULKS Ciechów II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:7
2   B BŁASZKIEWICZ Jacek X RZEPECKI Mateusz 3:1 (12:14, 11:5, 11:8, 11:7) ⇑
5   A BŁASZKIEWICZ Jacek
KUROWSKI Mariusz
W BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
0:3 (8:11, 10:12, 9:11) ⇓
8   B BŁASZKIEWICZ Jacek W ZASADZIŃSKI Ewaryst 2:3 (11:8, 10:12, 11:7, 11:13, 7:11) ⇓
13   B BŁASZKIEWICZ Jacek Z BORYCKA Dawid 1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 8:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 16:00
76. LKS Orzeł Lizawice - ULKS Ciechów II 10:7
4   D LEHR Mateusz Z BŁASZKIEWICZ Jacek 3:2 (5:11, 12:14, 13:11, 11:9, 11:3) ⇓
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W BŁASZKIEWICZ Jacek
GRZEŚKOWIAK Marek
3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:8) ⇓
10   C ŚLEMP Jerzy Z BŁASZKIEWICZ Jacek 1:3 (9:11, 13:11, 9:11, 9:11) ⇑
13   B REKIEĆ Łukasz Z BŁASZKIEWICZ Jacek 0:3 (12:14, 9:11, 8:11) ⇑
15   A GADZIŃSKI Jacek Z BŁASZKIEWICZ Jacek 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-28 19:00 ⇨ 2022-05-11 19:00
82. ULKS Ciechów II - MKS Wolavia Wołów 7:10
2   B BŁASZKIEWICZ Jacek X WŁODARCZYK Kacper 3:2 (11:8, 12:14, 11:5, 4:11, 11:5) ⇑
6   B BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
X WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
1:3 (5:11, 12:10, 6:11, 8:11) ⇓
8   B BŁASZKIEWICZ Jacek W MIELKO Piotr 1:3 (12:10, 10:12, 6:11, 10:12) ⇓
13   B BŁASZKIEWICZ Jacek Z ŹRÓDŁO Damian 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) ⇓
17   B BŁASZKIEWICZ Jacek Y WALENCKI Michał 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
88. LZS Orion Branda Psary - ULKS Ciechów II 7:10
2   B MATUSIEWICZ Kamil X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:7) ⇓
6   B KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
X BŁASZKIEWICZ Jacek
KUROWSKI Mariusz
1:3 (11:7, 8:11, 4:11, 8:11) ⇑
7   A KACZMAREK Mariusz X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:9) ⇓
14   D ŚWIDER Paweł X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 11:7) ⇓