Numer zawodnika: | 882 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1975 |
Przynależność klubowa: | LZS Tęcza Pisarzowice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 35882 |
Numer licencji okres.: | 5397 |
Data wydania: | 31.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 11:00 3. UKSTS Kiełczów 2 - LZS Tęcza Pisarzowice 1:10 |
|||||||
2 | B | GROBELAK Mariusz | X | PYTA Leszek | 2:3 (11:8, 2:11, 13:11, 4:11, 6:11) | ||
6 | B |
GROBELAK Mariusz MAZUR Paweł |
X |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
0:3 (5:11, 5:11, 7:11) | ||
7 | A | KOMOROWSKI Paweł | X | PYTA Leszek | 1:3 (7:11, 8:11, 11:4, 11:13) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 13:00 8. LZS Tęcza Pisarzowice - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10 |
|||||||
2 | B | PYTA Leszek | X | KAZBERUK Elżbieta | 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) | ||
6 | B |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
X |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
3:1 (11:6, 6:11, 11:4, 11:7) | ||
8 | B | PYTA Leszek | W | OZGA Ilona | 3:2 (9:11, 12:14, 12:10, 11:5, 11:9) | ||
13 | B | PYTA Leszek | Z | KŁAK Łukasz | 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 8:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 14. LZS Sady Wierzchowice - LZS Tęcza Pisarzowice 4:10 |
|||||||
2 | B | JAWORSKI Arkadiusz | X | PYTA Leszek | 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) | ||
6 | B |
WARZYŃSKI Roman PIASECZNY Grzegorz |
X |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:9, 9:11) | ||
7 | A | KOŁODZIEJ Józef | X | PYTA Leszek | 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:4) | ||
14 | D | PIASECZNY Grzegorz | X | PYTA Leszek | 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 ⇨ 2023-10-24 19:00 19. LZS Tęcza Pisarzowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 6:10 |
|||||||
2 | B | PYTA Leszek | X | SMOLAREK Lena | 1:3 (11:5, 9:11, 8:11, 7:11) | ||
6 | B |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
X |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
0:3 (12:14, 6:11, 5:11) | ||
8 | B | PYTA Leszek | W | KWIATKOWSKA Elżbieta | 1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 9:11) | ||
13 | B | PYTA Leszek | Z | PUŁECKA Gabriela | 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00 36. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - LZS Tęcza Pisarzowice 8:10 |
|||||||
5 | A |
SZYNKLER Łukasz ŚLIWIŃSKI Przemysław |
W |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
2:3 (11:6, 8:11, 8:11, 11:8, 5:11) | ||
15 | A | ŚLIWIŃSKI Przemysław | Z | PYTA Leszek | 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00 42. LZS Tęcza Pisarzowice - WKS MOSiR Syców 10:0 |
|||||||
6 | B |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
X |
KULOK Piotr NOWICKI Piotr |
3:1 (6:11, 11:4, 11:4, 11:5) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00 48. LZS Tęcza Pisarzowice - UKSTS Kiełczów 2 10:0 |
|||||||
2 | B | PYTA Leszek | X | KORBA Paweł | 3:0 (11:3, 11:2, 11:1) | ||
6 | B |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
X |
GOŹDZIASZEK Andrzej STACHURSKI Andrzej |
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00 53. LKS Orzeł Lizawice 2 - LZS Tęcza Pisarzowice 10:5 |
|||||||
4 | D | KAZBERUK Elżbieta | Z | PYTA Leszek | 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) | ||
5 | A |
KAZBERUK Elżbieta KASENBERG Magdalena |
W |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:6) | ||
10 | C | KŁAK Łukasz | Z | PYTA Leszek | 3:2 (11:7, 11:9, 4:11, 7:11, 11:8) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00 ⇨ 2024-02-20 19:00 59. LZS Tęcza Pisarzowice - LZS Sady Wierzchowice 10:1 |
|||||||
3 | C | PYTA Leszek | Y | PIASECZNY Grzegorz | 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) | ||
5 | A |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
W |
WARZYŃSKI Roman PIASECZNY Grzegorz |
3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:7) | ||
10 | C | PYTA Leszek | Z | JASIĘGA Zdzisław | 3:1 (11:9, 12:14, 11:8, 11:9) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 70. LZS Tęcza Pisarzowice - KS Ajde Oleśnica 2 10:1 |
|||||||
6 | B |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
X |
SIERADZKI Sebastian TOMASZEWSKI Adam |
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) | ||
10 | C | PYTA Leszek | Z | KOWALCZYK Magdalena | 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 12:00 75. KU AZS UE Wrocław 4 - LZS Tęcza Pisarzowice 8:10 |
|||||||
3 | C | KOZERSKI Michał | Y | PYTA Leszek | 2:3 (11:6, 5:11, 5:11, 11:5, 8:11) | ||
6 | B |
MICHALAK Rafał HEINKE Tymoteusz |
X |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
3:2 (11:7, 11:6, 9:11, 4:11, 11:8) | ||
9 | D | HEINKE Tymoteusz | Y | PYTA Leszek | 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) | ||
11 | A | MICHALAK Rafał | Y | PYTA Leszek | 3:1 (10:12, 11:3, 11:1, 11:6) | ||
17 | B | ZAJĄC Hanna | Y | PYTA Leszek | 0:3 (11:13, 12:14, 9:11) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 12:00 80. MGLKS Odra Oława - LZS Tęcza Pisarzowice 10:5 |
|||||||
2 | B | WATEHA Robert | X | PYTA Leszek | 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) | ||
6 | B |
BURGER Dariusz BOR Krzysztof |
X |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
3:0 (11:6, 11:6, 12:10) | ||
7 | A | BURGER Dariusz | X | PYTA Leszek | 3:1 (11:8, 14:16, 11:8, 11:6) | ||
14 | D | BOLECHOWSKI Tomasz | X | PYTA Leszek | 1:3 (7:11, 11:8, 10:12, 9:11) |