V liga Wrocław A
Runda: 2, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2023-01-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2023-01-14 16:00 46 LZS Tęcza Pisarzowice - UKS 5 Brzeg Dolny 10:2
1   A SZUMERA Bartłomiej W NOWAK Andrzej 1:3 (4:11, 9:11, 11:4, 12:14) 0:1
2   B STĘŻAŁA Robert X STRZAŁKOWSKI Mariusz 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:7) 1:1
3   C MAMROŁ Paweł Y KUŹMA Damian 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 2:1
4   D KONOPNICKI Robert Z ŁOPATECKI Damian 3:2 (9:11, 9:11, 11:4, 11:6, 11:7) 3:1
5   A MAMROŁ Paweł
STĘŻAŁA Robert
W ŁOPATECKI Damian
NOWAK Andrzej
3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 11:4, 11:4) 4:1
6   B KONOPNICKI Robert
SZUMERA Bartłomiej
X STRZAŁKOWSKI Mariusz
KUŹMA Damian
3:0 (11:2, 11:3, 11:6) 5:1
7   A SZUMERA Bartłomiej X STRZAŁKOWSKI Mariusz 3:1 (12:10, 5:11, 11:9, 11:9) 6:1
8   B STĘŻAŁA Robert W NOWAK Andrzej 3:1 (11:2, 11:8, 10:12, 11:9) 7:1
9   D KONOPNICKI Robert Y WORONIK Aleksej 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 8:1
10   C MAMROŁ Paweł Z ŁOPATECKI Damian 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 8:2
11   A PYTA Leszek Y WORONIK Aleksej 3:0 (11:0, 11:2, 11:5) 9:2
12   C MAMROŁ Paweł W NOWAK Andrzej 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 10:2
2023-01-21 10:00 47 WKN Świt Wrocław - MKS Rokita Brzeg Dolny 4:10
1   A KASENBERG Magdalena W KWIATKOWSKA Elżbieta 1:3 (9:11, 11:2, 6:11, 3:11) 0:1
2   B STRZESAK Mateusz X KOT Zbigniew 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 0:2
3   C FLIS Jarosław Y CHRABĄSZCZ Milena 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 0:3
4   D PĘKALA Krzysztof Z SZARZYŃSKI Tomasz 3:2 (11:7, 7:11, 10:12, 12:10, 11:3) 1:3
5   A STRZESAK Mateusz
KASENBERG Magdalena
W KWIATKOWSKA Elżbieta
CHRABĄSZCZ Milena
1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 6:11) 1:4
6   B FLIS Jarosław
PĘKALA Krzysztof
X SZARZYŃSKI Tomasz
KOT Zbigniew
1:3 (7:11, 11:6, 6:11, 9:11) 1:5
7   A KASENBERG Magdalena X KOT Zbigniew 3:1 (14:12, 8:11, 11:7, 11:5) 2:5
8   B STRZESAK Mateusz W KWIATKOWSKA Elżbieta 0:3 (3:11, 9:11, 8:11) 2:6
9   D PĘKALA Krzysztof Y CHRABĄSZCZ Milena 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 2:7
10   C FLIS Jarosław Z SZARZYŃSKI Tomasz 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 2:8
11   A KASENBERG Magdalena Y CHRABĄSZCZ Milena 3:0 (11:8, 11:3, 11:5) 3:8
12   C FLIS Jarosław W KWIATKOWSKA Elżbieta 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) 3:9
13   B STRZESAK Mateusz Z SZARZYŃSKI Tomasz 3:2 (11:7, 11:7, 7:11, 7:11, 11:8) 4:9
14   D PĘKALA Krzysztof X KOT Zbigniew 1:3 (6:11, 17:15, 6:11, 8:11) 4:10
2023-01-26 19:00 48 LKS Odra Głoska 3 - LKS Odra Helikon-Tex Głoska 2 0:10
1   A JANKOWIAK Piotr W STANIOWSKI Dawid 1:3 (4:11, 2:11, 11:4, 7:11) 0:1
2   B ODRZYWOLSKI Przemysław X GROCHOLSKI Miłosz 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 5:11) 0:2
3   C RYCZAN Tadeusz Y STANIOWSKI Stanisław 1:3 (13:15, 7:11, 11:9, 9:11) 0:3
4   D DOMAGAŁA Tomasz Z KOTYL Wojciech 0:3 (3:11, 9:11, 5:11) 0:4
5   A JANKOWIAK Piotr
ODRZYWOLSKI Przemysław
W GROCHOLSKI Miłosz
STANIOWSKI Dawid
1:3 (5:11, 4:11, 12:10, 8:11) 0:5
6   B DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
X KOTYL Wojciech
STANIOWSKI Stanisław
0:3 (8:11, 4:11, 9:11) 0:6
7   A JANKOWIAK Piotr X GROCHOLSKI Miłosz 2:3 (8:11, 4:11, 11:9, 14:12, 10:12) 0:7
8   B ODRZYWOLSKI Przemysław W STANIOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 11:13, 9:11) 0:8
9   D DOMAGAŁA Tomasz Y STANIOWSKI Stanisław 0:3 (11:13, 4:11, 7:11) 0:9
10   C SKRZESZEWSKI Adrian Z KOTYL Wojciech 1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 7:11) 0:10
2023-01-20 18:30 49 KS AZS Wratislavia Wrocław - ULKS Ciechów 3 10:4
1   A DZIAMIDCHYK Valiantsin W BŁASZKIEWICZ Jacek 3:1 (12:10, 11:9, 10:12, 11:3) 1:0
2   B ŻMUD Tobiasz X ANTOSIK Ireneusz 3:1 (11:7, 10:12, 11:6, 11:6) 2:0
3   C MUŁA Mateusz Y OGRODOWCZYK Paweł 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:6) 3:0
4   D KOWALSKI Rafał Z FLORCZAK Jerzy 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) 3:1
5   A MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
W BŁASZKIEWICZ Jacek
FLORCZAK Jerzy
3:2 (14:12, 3:11, 12:14, 11:5, 11:4) 4:1
6   B ŻMUD Tobiasz
KOWALSKI Rafał
X ANTOSIK Ireneusz
OGRODOWCZYK Paweł
3:1 (1:11, 11:5, 11:6, 14:12) 5:1
7   A DZIAMIDCHYK Valiantsin X ANTOSIK Ireneusz 3:0 (11:3, 11:2, 11:5) 6:1
8   B ŻMUD Tobiasz W BŁASZKIEWICZ Jacek 1:3 (9:11, 13:11, 4:11, 9:11) 6:2
9   D KOWALSKI Rafał Y OGRODOWCZYK Paweł 3:0 (11:9, 11:2, 11:9) 7:2
10   C MUŁA Mateusz Z FLORCZAK Jerzy 0:3 (3:11, 8:11, 2:11) 7:3
11   A DZIAMIDCHYK Valiantsin Y OGRODOWCZYK Paweł 3:0 (11:9, 11:2, 11:4) 8:3
12   C PIECHOCIŃSKI Robert W BŁASZKIEWICZ Jacek 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 8:4
13   B ŻMUD Tobiasz Z FLORCZAK Jerzy 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) 9:4
14   D KOWALSKI Rafał X ANTOSIK Ireneusz 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) 10:4
2023-01-21 10:30 50 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 - KU AZS UE Wrocław 3 1:10
1   A DUDZIC Dariusz W PROTSENKO Tymofii 0:3 (4:11, 5:11, 10:12) 0:1
2   B KŁUSEK Jacek X GAWEŁ-KARWATKA Kuba 1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 8:11) 0:2
3   C RAKOCZY Jacek Y HEINKE Tymoteusz 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 0:3
4   D ZAWADA Wojciech Z OPERACZ Kuba 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 5:11) 0:4
5   A RAKOCZY Jacek
ZAWADA Wojciech
W HEINKE Tymoteusz
PROTSENKO Tymofii
0:3 (4:11, 9:11, 3:11) 0:5
6   B KŁUSEK Jacek
DUDZIC Dariusz
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
OPERACZ Kuba
2:3 (11:9, 8:11, 5:11, 11:8, 9:11) 0:6
7   A DUDZIC Dariusz X GAWEŁ-KARWATKA Kuba 0:3 (5:11, 12:14, 8:11) 0:7
8   B KŁUSEK Jacek W PROTSENKO Tymofii 0:3 (1:11, 8:11, 3:11) 0:8
9   D ZAWADA Wojciech Y HEINKE Tymoteusz 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 0:9
10   C RAKOCZY Jacek Z OPERACZ Kuba 3:2 (12:10, 14:12, 7:11, 20:22, 11:7) 1:9
11   A DUDZIC Dariusz Y HEINKE Tymoteusz 1:3 (6:11, 12:10, 6:11, 6:11) 1:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18