Mateusz Śliwa
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: UKSTS Kiełczów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 12:00
8. UKSTS Kiełczów III - LZS Tęcza Pisarzowice 10:5
1   A ŚLIWA Mateusz W ODRZYWOLSKI Przemysław 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇑
6   B URBANIAK Andrzej
ŚLIWA Mateusz
X KONOPNICKI Robert
ZADKA Krzysztof
1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 10:12) ⇓
7   A ŚLIWA Mateusz X KONOPNICKI Robert 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇑
11   A ŚLIWA Mateusz Y PYTA Leszek 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) ⇑
15   A ŚLIWA Mateusz Z SZUMERA Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) ⇑
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 16:00
14. LZS Sady Wierzchowice - UKSTS Kiełczów III 2:10
2   B JASIĘGA Zdzisław X ŚLIWA Mateusz 2:3 (11:4, 7:11, 8:11, 11:9, 7:11) ⇑
5   A KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
W PRAŻMO Bartosz
ŚLIWA Mateusz
1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 7:11) ⇑
7   A KOŁODZIEJ Józef X ŚLIWA Mateusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇓
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 12:00
19. UKSTS Kiełczów III - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:0
4   D ŚLIWA Mateusz Z KOMARNICKI Edward 3:0 (11:1, 11:4, 11:1) ⇑
6   B RYDZ Paulina
ŚLIWA Mateusz
X KOMARNICKI Edward
WÓJCIK Tomasz
3:1 (11:9, 11:6, 10:12, 11:4) ⇑
9   D ŚLIWA Mateusz Y KOZERSKI Mariusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) ⇑
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 12:00
25. LKS Odra Głoska II - UKSTS Kiełczów III 1:10
1   A SKRZESZEWSKI Adrian W ŚLIWA Mateusz 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) ⇑
5   A RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
W MRÓZ Tomasz
ŚLIWA Mateusz
2:3 (11:13, 11:4, 11:6, 8:11, 8:11) ⇑
8   B JANKOWIAK Piotr W ŚLIWA Mateusz 0:3 (7:11, 5:11, 14:16) ⇑
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 12:00
30. LZS Trzebnica II - UKSTS Kiełczów III 1:10
1   A ANIOŁEK Mirosław W ŚLIWA Mateusz 0:3 (5:11, 9:11, 5:11) ⇑
6   B KARYŚ Krzysztof
PILIP Maciej
X URBANIAK Andrzej
ŚLIWA Mateusz
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
8   B PILIP Maciej W ŚLIWA Mateusz 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 12:00
35. UKSTS Kiełczów III - UKS Lider Milicz 10:2
1   A ŚLIWA Mateusz W SZYMKOWIAK Brajan 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) ⇑
5   A PRAŻMO Bartosz
ŚLIWA Mateusz
W KOWALSKA Lena
KUCHARSKI Franciszek
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇑
7   A ŚLIWA Mateusz X KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇑
11   A ŚLIWA Mateusz Y KOWALSKA Lena 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:9) ⇑
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:00
36. ULKS ŻOK Żmigród - UKSTS Kiełczów III 7:10
1   A PRZYBYLSKI Krzysztof W ŚLIWA Mateusz 3:0 (11:7, 14:12, 11:4) ⇓
6   B CHORZĘPA Paweł
DERLATKO Bartłomiej
X URBANIAK Andrzej
ŚLIWA Mateusz
1:3 (11:9, 2:11, 9:11, 5:11) ⇑
8   B CHORZĘPA Paweł W ŚLIWA Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇑
12   C DERLATKO Bartłomiej W ŚLIWA Mateusz 1:3 (6:11, 11:6, 6:11, 8:11) ⇑
16   D KUPCZYK Michał W ŚLIWA Mateusz 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) ⇑
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 12:00
42. UKSTS Kiełczów III - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:0
4   D ŚLIWA Mateusz Z SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇑
5   A PRAŻMO Bartosz
ŚLIWA Mateusz
W SZARZYŃSKI Tomasz
JEŻ Władysław
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
9   D ŚLIWA Mateusz Y WITIAK Bogdan 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇑
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:00 ⇨ 2022-01-13 18:00
48. UKSTS Kiełczów III - UKSTS Kiełczów II 10:0
1   A ŚLIWA Mateusz W KIRYCZYŃSKI Piotr 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇑
6   B URBANIAK Andrzej
ŚLIWA Mateusz
X ŻYŁA Tomasz
GROBELAK Mariusz
3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇑
7   A ŚLIWA Mateusz X KORBA Paweł 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇑
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00
53. LZS Tęcza Pisarzowice - UKSTS Kiełczów III 1:10
1   A MROCZKO Paweł W ŚLIWA Mateusz 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) ⇑
5   A MROCZKO Paweł
ODRZYWOLSKI Przemysław
W RYDZ Paulina
ŚLIWA Mateusz
1:3 (11:6, 7:11, 6:11, 8:11) ⇑
8   B PYTA Leszek W ŚLIWA Mateusz 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 8:11) ⇑
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 12:00
59. UKSTS Kiełczów III - LZS Sady Wierzchowice 10:0
4   D ŚLIWA Mateusz Z JASIĘGA Zdzisław 3:2 (12:10, 7:11, 9:11, 11:8, 11:7) ⇑
5   A PRAŻMO Bartosz
ŚLIWA Mateusz
W JAWORSKI Arkadiusz
JASIĘGA Zdzisław
3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 13:11) ⇑
9   D ŚLIWA Mateusz Y ZAKRZEWSKI Leszek 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇑
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:30
64. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - UKSTS Kiełczów III 0:10
2   B WÓJCIK Tomasz X ŚLIWA Mateusz 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 10:12) ⇑
6   B KOZERSKI Michał
KOZERSKI Mariusz
X PRAŻMO Bartosz
ŚLIWA Mateusz
0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
7   A PIRÓG Grzegorz X ŚLIWA Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 12:00
70. UKSTS Kiełczów III - LKS Odra Głoska II 10:1
4   D ŚLIWA Mateusz Z RYCZAN Tadeusz 3:0 (14:12, 11:6, 11:7) ⇑
5   A URBANIAK Andrzej
ŚLIWA Mateusz
W DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇑
9   D ŚLIWA Mateusz Y DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (14:12, 11:5, 11:7) ⇑
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 12:00
75. UKSTS Kiełczów III - LZS Trzebnica II 10:0
4   D ŚLIWA Mateusz Z STAWISKI Wojciech 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:5) ⇑
5   A MRÓZ Tomasz
ŚLIWA Mateusz
W ANIOŁEK Mirosław
STAWISKI Wojciech
3:0 (11:5, 11:7, 11:3) ⇑
9   D ŚLIWA Mateusz Y ANIOŁEK Mirosław 3:0 (11:8, 14:12, 11:7) ⇑
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 12:00
80. UKS Lider Milicz - UKSTS Kiełczów III 4:10
1   A SZYMKOWIAK Brajan W ŚLIWA Mateusz 1:3 (11:8, 5:11, 6:11, 8:11) ⇑
6   B NAWROT Mikołaj
DZIUBA Kamil
X PRAŻMO Bartosz
ŚLIWA Mateusz
0:3 (5:11, 8:11, 4:11) ⇑
8   B KUCHARSKI Franciszek W ŚLIWA Mateusz 2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 8:11, 10:12) ⇑
12   C NAWROT Mikołaj W ŚLIWA Mateusz 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇑
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 12:00
81. UKSTS Kiełczów III - ULKS ŻOK Żmigród 9:9
1   A ŚLIWA Mateusz W KUPCZYK Michał 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) ⇑
5   A PRAŻMO Bartosz
ŚLIWA Mateusz
W KUPCZYK Michał
PRZYBYLSKI Krzysztof
2:3 (11:9, 10:12, 8:11, 11:7, 9:11) ⇓
7   A ŚLIWA Mateusz X GORDZICZ Damian 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇑
11   A ŚLIWA Mateusz Y CHORZĘPA Paweł 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇑
15   A ŚLIWA Mateusz Z PRZYBYLSKI Krzysztof 2:3 (11:9, 8:11, 12:10, 9:11, 12:14) ⇓
5WRb | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
87. MKS Rokita Brzeg Dolny - UKSTS Kiełczów III 2:10
1   A KOT Zbigniew W ŚLIWA Mateusz 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A SZARZYŃSKI Tomasz
JEŻ Władysław
W MRÓZ Tomasz
ŚLIWA Mateusz
0:3 (10:12, 1:11, 7:11) ⇑
8   B SZARZYŃSKI Eugeniusz W ŚLIWA Mateusz 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 4:11) ⇑
12   C SZARZYŃSKI Tomasz W ŚLIWA Mateusz 0:3 (9:11, 12:14, 9:11) ⇑