Albert Krupa
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: BSTS Bystrzyca Kłodzka
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 15:00
1. DKTS Topspin Dzierżoniów - BSTS Bystrzyca Kłodzka 3:10
1   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał W KRUPA Albert 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 3:11) ⇑
6   B BOREK Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
X KRUPA Albert
MEISSNER Karol
3:1 (8:11, 11:6, 11:4, 11:4) ⇓
8   B BOREK Arkadiusz W KRUPA Albert 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇓
12   C SZELIGA Karol W KRUPA Albert 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00 ⇨ 2021-10-21 17:30
6. BSTS Bystrzyca Kłodzka - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:1
1   A KRUPA Albert W KWAŚNIK Tomasz 3:2 (6:11, 11:6, 8:11, 11:5, 11:9) ⇑
6   B KRUPA Albert
PUSZ Mariusz
X CHUCHRA Radosław
KWAŚNIK Tomasz
3:1 (11:6, 11:9, 11:13, 11:8) ⇑
7   A KRUPA Albert X PASTERNAK Jacek 3:0 (11:7, 11:2, 11:8) ⇑
11   A KRUPA Albert Y CHUCHRA Radosław 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:6) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 14:00 ⇨ 2021-10-28 17:30
11. BSTS Bystrzyca Kłodzka - UKS Ludwikowice I 10:0
6   B KRUPA Albert
MEISSNER Karol
X SKRZYPIEC Wiesław
JABŁOŃSKI Daniel
3:1 (11:13, 11:7, 11:5, 11:9) ⇑
7   A KRUPA Albert X JABŁOŃSKI Daniel 3:0 (12:10, 11:6, 11:6) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 13:00
16. BSTS Bystrzyca Kłodzka - MLKS Sudety Międzylesie 10:5
6   B KRUPA Albert
MEISSNER Karol
X JURKIEWICZ Bartosz
KWAŚNIK Artur
1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 9:11) ⇓
12   C KRUPA Albert W DYC Sławomir 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00
21. ULKS Ślęża Wiry I - BSTS Bystrzyca Kłodzka 1:10
1   A KRASUCKI Artur W KRUPA Albert 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 6:11, 6:11) ⇑
5   A PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
W KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇑
8   B WOJEWÓDKA Małgorzata W KRUPA Albert 1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 8:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 13:00
26. BSTS Bystrzyca Kłodzka - ULKS Ślęża Wiry II 10:0
4   D KRUPA Albert Z KRZYWY Aleksander 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇑
5   A KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
W HAŁUSZKO Wiktoria
KRAJEWSKI Krzysztof
3:0 (11:8, 11:4, 11:4) ⇑
9   D KRUPA Albert Y WOLAŃSKI Robert 3:1 (11:9, 7:11, 11:6, 11:7) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 14:00
31. MKS Orzeł Wałbrzych - BSTS Bystrzyca Kłodzka 3:10
1   A ZAGAJEWSKI Stanisław W KRUPA Albert 3:0 (11:9, 11:6, 15:13) ⇓
5   A GRABOWSKI Jarosław
ZAGAJEWSKI Stanisław
W KRUPA Albert
PUSZ Mariusz
3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 13:11) ⇓
8   B DUSZA Mirosław W KRUPA Albert 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇑
12   C DZIOBEK Michał W KRUPA Albert 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 4:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 15:30 ⇨ 2021-12-08 18:30
41. UKS Impuls Kłodzko - BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:1
1   A PODYMA Karolina W KRUPA Albert 3:1 (11:6, 11:4, 9:11, 11:6) ⇓
6   B KULAK Ryszard
JAWORSKI Jakub
X KRUPA Albert
MEISSNER Karol
3:1 (12:10, 11:8, 8:11, 11:9) ⇓
8   B JAWORSKI Jakub W KRUPA Albert 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 14:00
36. BSTS Bystrzyca Kłodzka - UKS Ludwikowice II 10:0
3   C KRUPA Albert Y MIŚKIEWICZ Krzysztof 3:0 (11:7, 11:9, 13:11) ⇑
5   A KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
W GRZEBIENIAK Grzegorz
KACZUGA Tomasz
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇑
10   C KRUPA Albert Z KACZUGA Tomasz 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00
46. BSTS Bystrzyca Kłodzka - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:3
1   A KRUPA Albert W ZAWADA Radosław 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇓
6   B KRUPA Albert
PUSZ Mariusz
X KORNECKI Arkadiusz
ŁYŻWA Szymon
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇑
7   A KRUPA Albert X ŁYŻWA Szymon 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) ⇑
11   A KRUPA Albert Y KORNECKI Arkadiusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 14:00
51. ZTS Ząbkowice Śląskie - BSTS Bystrzyca Kłodzka 1:10
1   A PASTERNAK Jacek W KRUPA Albert 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) ⇑
5   A ŁĘCZEK Mirosław
POLAK Tomasz
W KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
8   B JANKE Otto W KRUPA Albert 0:3 (10:12, 7:11, 5:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-18 16:00
56. UKS Ludwikowice I - BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:7
1   A JABŁOŃSKI Daniel W KRUPA Albert 1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 8:11) ⇑
5   A CZARNECKI Leszek
ŁABA Kazimierz
W KOTOWSKI Sławomir
KRUPA Albert
3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
8   B KWASZYŃSKI Daniel W KRUPA Albert 2:3 (11:6, 11:7, 7:11, 8:11, 9:11) ⇑
12   C ŁABA Kazimierz W KRUPA Albert 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) ⇓
16   D SKRZYPIEC Wiesław W KRUPA Albert 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 16:00
61. MLKS Sudety Międzylesie - BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:7
1   A BIELAK Sławomir W KRUPA Albert 2:3 (5:11, 11:5, 11:6, 9:11, 6:11) ⇑
6   B BIELAK Sławomir
DYC Bolesław
X KRUPA Albert
MEISSNER Karol
3:0 (11:6, 11:9, 17:15) ⇓
8   B JURKIEWICZ Bartosz W KRUPA Albert 1:3 (11:9, 11:13, 4:11, 8:11) ⇑
12   C KWAŚNIK Artur W KRUPA Albert 3:1 (11:7, 11:2, 8:11, 14:12) ⇓
16   D DYC Bolesław W KRUPA Albert 3:0 (12:10, 11:5, 12:10) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 14:00
66. BSTS Bystrzyca Kłodzka - ULKS Ślęża Wiry I 10:0
1   A KRUPA Albert W KRASUCKI Artur 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:8) ⇑
6   B KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
X STODOLNY Sławomir
WOJEWÓDKA Małgorzata
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇑
7   A KRUPA Albert X STODOLNY Sławomir 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 14:00
71. ULKS Ślęża Wiry II - BSTS Bystrzyca Kłodzka 0:10
3   C HAŁUSZKO Wiktoria Y KRUPA Albert 0:3 (7:11, 4:11, 11:13) ⇑
6   B WOLAŃSKI Robert
KRZYWY Aleksander
X KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
0:3 (2:11, 6:11, 7:11) ⇑
9   D WOLAŃSKI Robert Y KRUPA Albert 1:3 (6:11, 11:8, 9:11, 7:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 14:00
76. BSTS Bystrzyca Kłodzka - MKS Orzeł Wałbrzych 10:0
2   B KRUPA Albert X DZIOBEK Michał 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇑
5   A KRUPA Albert
PUSZ Mariusz
W DZIOBEK Krzysztof
DZIOBEK Michał
3:1 (11:8, 11:13, 11:8, 11:6) ⇑
8   B KRUPA Albert W DZIOBEK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:9, 11:3) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 14:00
81. UKS Ludwikowice II - BSTS Bystrzyca Kłodzka 4:10
1   A BRODACKI Sławomir W KRUPA Albert 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) ⇑
5   A MIŚKIEWICZ Krzysztof
ROZUMKIEWICZ Leopold
W KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
0:3 (8:11, 10:12, 7:11) ⇑
8   B TYRKA Andrzej W KRUPA Albert 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) ⇑
12   C MIŚKIEWICZ Krzysztof W KRUPA Albert 0:3 (3:11, 3:11, 8:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 14:00 ⇨ 2022-04-28 17:00
86. BSTS Bystrzyca Kłodzka - UKS Impuls Kłodzko 4:10
1   A KRUPA Albert W KULAK Ryszard 1:3 (7:11, 11:7, 3:11, 7:11) ⇓
5   A KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
W KULAK Ryszard
JAWORSKI Jakub
3:0 (11:8, 17:15, 11:9) ⇑
7   A KRUPA Albert X PODYMA Karolina 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) ⇓
11   A KRUPA Albert Y KWIATKOWSKI Konrad 3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 11:8) ⇑