Numer zawodnika: | 344 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1982 |
Przynależność klubowa: | MLKS Sudety Międzylesie |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 9549 |
Numer licencji okres.: | 7989 |
Data wydania: | 07.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 4. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - MLKS Sudety Międzylesie 2 5:10 |
|||||||
4 | D | WNUK Grzegorz | Z | DYC Sławomir | 1:3 (11:9, 4:11, 10:12, 5:11) | ||
6 | B |
WNUK Grzegorz CZUCZWARA Rafał |
X |
DYC Sławomir SUŁAWA Katarzyna |
0:3 (3:11, 4:11, 9:11) | ||
10 | C | CZUCZWARA Krystian | Z | DYC Sławomir | 0:3 (1:11, 2:11, 4:11) | ||
13 | B | GABRYŚ Kacper | Z | DYC Sławomir | 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) | ||
15 | A | KLEŃK Sławomir | Z | DYC Sławomir | 2:3 (11:8, 9:11, 14:12, 9:11, 7:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00 9. Dabro-Bau Opoczka - MLKS Sudety Międzylesie 2 10:2 |
|||||||
4 | D | NOWAKOWSKA Sylwia | Z | DYC Sławomir | 0:3 (7:11, 6:11, 2:11) | ||
6 | B |
WIERZBICKI Sławomir PAWŁOWSKI Mateusz |
X |
DYC Sławomir SUŁAWA Katarzyna |
3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:4) | ||
10 | C | PAWŁOWSKI Mateusz | Z | DYC Sławomir | 3:1 (12:10, 5:11, 14:12, 14:12) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 14. MLKS Sudety Międzylesie - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 3:10 |
|||||||
4 | D | DYC Sławomir | Z | PIÓRKOWSKI Marcin | 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) | ||
5 | A |
DYC Sławomir SUŁAWA Katarzyna |
W |
PIÓRKOWSKI Marcin ZASADZIŃSKI Ewaryst |
1:3 (11:9, 5:11, 2:11, 6:11) | ||
9 | D | DYC Sławomir | Y | CENTNER Mariusz | 0:3 (3:11, 4:11, 8:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-22 18:15 ⇨ 2023-11-14 18:15 36. LZS Orion Branda Szewce 2 - MLKS Sudety Międzylesie 10:2 |
|||||||
2 | B | DUKOWSKA Karolina | X | DYC Sławomir | 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) | ||
6 | B |
BIERNACKI Paweł KACZMAREK Mariusz |
X |
DYC Sławomir KWAŚNIK Artur |
3:0 (11:9, 11:5, 11:9) | ||
7 | A | MATUSIEWICZ Kamil | X | DYC Sławomir | 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-11 16:00 40. MLKS Sudety Międzylesie 2 - ULKS Ślęża Wiry 2 2:10 |
|||||||
4 | D | DYC Sławomir | Z | HAŁUSZKO Wiktoria | 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) | ||
6 | B |
DYC Sławomir SUŁAWA Katarzyna |
X |
HAŁUSZKO Wiktoria PACHOLEC Marcin |
2:3 (11:4, 9:11, 11:1, 8:11, 9:11) | ||
9 | D | DYC Sławomir | Y | PAWŁOWSKI Wiesław | 3:2 (4:11, 11:5, 6:11, 11:5, 14:12) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 45. UKS Impuls Kłodzko 2 - MLKS Sudety Międzylesie 2 7:10 |
|||||||
4 | D | TUREK Tomasz | Z | DYC Sławomir | 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) | ||
6 | B |
STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad TUREK Tomasz |
X |
DYC Sławomir SUŁAWA Katarzyna |
0:3 (6:11, 9:11, 7:11) | ||
10 | C | STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad | Z | DYC Sławomir | 2:3 (4:11, 13:11, 7:11, 11:9, 9:11) | ||
13 | B | KWIATKOWSKI Wojciech | Z | DYC Sławomir | 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 10:12) | ||
15 | A | KOZŁOWSKI Krzysztof | Z | DYC Sławomir | 3:2 (11:8, 9:11, 12:14, 11:9, 11:4) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 49. MLKS Sudety Międzylesie 2 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 10:7 |
|||||||
4 | D | DYC Sławomir | Z | KLEŃK Sławomir | 3:0 (13:11, 11:8, 11:8) | ||
6 | B |
DYC Sławomir SUŁAWA Katarzyna |
X |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
3:0 (14:12, 11:6, 11:4) | ||
9 | D | DYC Sławomir | Y | CZUCZWARA Krystian | 3:0 (11:6, 11:3, 11:9) | ||
14 | D | DYC Sławomir | X | GABRYŚ Kacper | 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) | ||
16 | D | DYC Sławomir | W | WNUK Grzegorz | 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 11:8) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 54. MLKS Sudety Międzylesie 2 - Dabro-Bau Opoczka 2:10 |
|||||||
1 | A | DYC Sławomir | W | SMOK Mariusz | 3:2 (11:3, 4:11, 2:11, 11:3, 11:8) | ||
6 | B |
DYC Sławomir ŁYSIAK Aleksandra |
X |
WIERZBICKI Sławomir KOGUT Jacek |
0:3 (3:11, 7:11, 4:11) | ||
7 | A | DYC Sławomir | X | PAWŁOWSKI Mateusz | 1:3 (11:13, 11:5, 11:13, 8:11) | ||
11 | A | DYC Sławomir | Y | WIERZBICKI Sławomir | 3:1 (11:5, 11:8, 11:13, 11:6) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-23 17:30 59. UKS Ludwikowice 3 - MLKS Sudety Międzylesie 2 10:1 |
|||||||
1 | A | BRODACKI Sławomir | W | DYC Sławomir | 3:0 (12:10, 11:3, 11:9) | ||
5 | A |
BRODACKI Sławomir ROZUMKIEWICZ Leopold |
W |
DYC Sławomir SUŁAWA Katarzyna |
3:1 (11:9, 4:11, 11:8, 11:6) | ||
8 | B | MIŚKIEWICZ Krzysztof | W | DYC Sławomir | 1:3 (6:11, 11:8, 4:11, 10:12) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 63. MLKS Sudety Międzylesie 2 - DKTS Topspin Dzierżoniów 2 10:5 |
|||||||
1 | A | DYC Sławomir | W | KOCHMAN Adrian | 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) | ||
5 | A |
DYC Sławomir PIETRASZUK Kacper |
W |
ZAŁUŻNY Mateusz ANTONIUK Tomasz |
3:0 (11:3, 11:5, 11:7) | ||
7 | A | DYC Sławomir | X | SHARAPOV Tymofii | 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) | ||
11 | A | DYC Sławomir | Y | ZAŁUŻNY Mateusz | 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) | ||
15 | A | DYC Sławomir | Z | ANTONIUK Tomasz | 3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:6) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 15:30 ⇨ 2024-03-04 18:00 66. MKS Nysa Kłodzko - MLKS Sudety Międzylesie 2 10:2 |
|||||||
4 | D | MOTYKA Jerzy | Z | DYC Sławomir | 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:9) | ||
6 | B |
BŁESZNOWSKI Mirosław FURTAK Paweł |
X |
DYC Sławomir SUŁAWA Katarzyna |
3:1 (9:11, 11:6, 11:5, 12:10) | ||
10 | C | BEDNARSKI Sławomir | Z | DYC Sławomir | 0:3 (10:12, 2:11, 5:11) |