Numer zawodnika: | 826 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1981 |
Przynależność klubowa: | KS Lechia Ołdrzychowice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 51562 |
Numer licencji okres.: | 9147 |
Data wydania: | 11.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 4. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - MLKS Sudety Międzylesie 2 5:10 |
|||||||
7 | A | KLEŃK Sławomir | X | JURASZEK Patrycja | 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) | ||
11 | A | KLEŃK Sławomir | Y | BZOWY Grzegorz | 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:7) | ||
15 | A | KLEŃK Sławomir | Z | DYC Sławomir | 2:3 (11:8, 9:11, 14:12, 9:11, 7:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00 8. UKS Ludwikowice 3 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 10:5 |
|||||||
1 | A | TYRKA Andrzej | W | KLEŃK Sławomir | 2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 7:11, 6:11) | ||
6 | B |
MIŚKIEWICZ Krzysztof TYRKA Andrzej |
X |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
3:1 (15:17, 11:7, 11:6, 11:5) | ||
8 | B | GRZEBIENIAK Grzegorz | W | KLEŃK Sławomir | 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) | ||
12 | C | ROZUMKIEWICZ Leopold | W | KLEŃK Sławomir | 3:2 (7:11, 11:8, 11:7, 9:11, 11:9) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00 13. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - DKTS Topspin Dzierżoniów 2 10:3 |
|||||||
4 | D | KLEŃK Sławomir | Z | KOCHMAN Adrian | 3:0 (11:3, 11:3, 11:2) | ||
5 | A |
KLEŃK Sławomir CZUCZWARA Rafał |
W |
WANTOCH-REKOWSKI Jakub KOCHMAN Adrian |
1:3 (10:12, 13:11, 5:11, 3:11) | ||
9 | D | KLEŃK Sławomir | Y | ZAŁUŻNY Mateusz | 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 15:30 16. MKS Nysa Kłodzko - KS Lechia Ołdrzychowice 2 10:1 |
|||||||
4 | D | MOTYKA Jerzy | Z | KLEŃK Sławomir | 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:7) | ||
6 | B |
BEDNARSKI Damian FURTAK Paweł |
X |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
3:0 (11:9, 11:7, 12:10) | ||
10 | C | BEDNARSKI Damian | Z | KLEŃK Sławomir | 0:3 (8:11, 3:11, 6:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00 22. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - LZS Płomień Makowice 3 3:10 |
|||||||
10 | C | KLEŃK Sławomir | Z | STUDNICKI Dominik | 0:3 (3:11, 8:11, 5:11) | ||
12 | C | KLEŃK Sławomir | W | WIECZOREK Daniel | 3:1 (6:11, 11:4, 11:2, 11:4) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 28. UKS Radunia Tąpadła 2 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 4:10 |
|||||||
1 | A | LISIEWICZ Teodor | W | KLEŃK Sławomir | 1:3 (6:11, 11:6, 6:11, 7:11) | ||
5 | A |
DROZD Dawid LUDKOWSKI Stanisław |
W |
KLEŃK Sławomir PILNY Józef |
0:3 (9:11, 8:11, 4:11) | ||
8 | B | DROZD Dawid | W | KLEŃK Sławomir | 1:3 (7:11, 8:11, 14:12, 7:11) | ||
12 | C | TOMALA Emilia | W | KLEŃK Sławomir | 0:3 (5:11, 0:11, 4:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00 34. UKS Impuls Kłodzko 2 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 7:10 |
|||||||
1 | A | KOZŁOWSKI Krzysztof | W | KLEŃK Sławomir | 3:0 (13:11, 11:5, 11:9) | ||
5 | A |
TUREK Tomasz MAZURKIEWICZ Karol |
W |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
0:3 (1:11, 5:11, 7:11) | ||
8 | B | TUREK Tomasz | W | KLEŃK Sławomir | 0:3 (7:11, 11:13, 7:11) | ||
12 | C | BEDNAREK Krzysztof | W | KLEŃK Sławomir | 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) | ||
16 | D | MAZURKIEWICZ Karol | W | KLEŃK Sławomir | 0:3 (2:11, 5:11, 5:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 39. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - Dabro-Bau Opoczka 2:10 |
|||||||
4 | D | KLEŃK Sławomir | Z | KNAPIK Jakub | 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) | ||
6 | B |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
X |
WIERZBICKI Sławomir KNAPIK Jakub |
2:3 (11:4, 7:11, 11:8, 8:11, 7:11) | ||
9 | D | KLEŃK Sławomir | Y | WIERZBICKI Sławomir | 3:1 (7:11, 12:10, 11:8, 11:8) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 44. ULKS Ślęża Wiry 2 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 10:5 |
|||||||
1 | A | PACHOLEC Marcin | W | KLEŃK Sławomir | 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 6:11) | ||
5 | A |
DZIOBEK Michał PACHOLEC Marcin |
W |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) | ||
8 | B | DZIOBEK Michał | W | KLEŃK Sławomir | 3:2 (8:11, 9:11, 11:7, 14:12, 11:8) | ||
12 | C | WOJEWÓDKA Małgorzata | W | KLEŃK Sławomir | 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 9:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 49. MLKS Sudety Międzylesie 2 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 10:7 |
|||||||
4 | D | DYC Sławomir | Z | KLEŃK Sławomir | 3:0 (13:11, 11:8, 11:8) | ||
6 | B |
DYC Sławomir SUŁAWA Katarzyna |
X |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
3:0 (14:12, 11:6, 11:4) | ||
10 | C | JURASZEK Patrycja | Z | KLEŃK Sławomir | 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) | ||
13 | B | SUŁAWA Katarzyna | Z | KLEŃK Sławomir | 3:2 (7:11, 11:7, 6:11, 11:7, 11:8) | ||
15 | A | BZOWY Grzegorz | Z | KLEŃK Sławomir | 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 15:00 43. KS Lechia Ołdrzychowice - UKS Ludwikowice 2 4:10 |
|||||||
3 | C | KLEŃK Sławomir | Y | CZARNECKI Leszek | 0:3 (5:11, 3:11, 9:11) | ||
5 | A |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
W |
CZARNECKI Leszek ŁABA Kazimierz |
1:3 (11:9, 5:11, 6:11, 6:11) | ||
10 | C | KLEŃK Sławomir | Z | ZIELIŃSKI Daniel | 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) | ||
12 | C | KLEŃK Sławomir | W | SKRZYPIEC Wiesław | 0:3 (8:11, 10:12, 7:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00 58. DKTS Topspin Dzierżoniów 2 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 1:10 |
|||||||
1 | A | KOCHMAN Adrian | W | KLEŃK Sławomir | 1:3 (11:5, 3:11, 7:11, 6:11) | ||
5 | A |
ZAŁUŻNY Mateusz SHARAPOV Tymofii |
W |
KLEŃK Sławomir CZUCZWARA Rafał |
2:3 (11:8, 6:11, 9:11, 11:5, 7:11) | ||
8 | B | FILIPOVICH Yelisei | W | KLEŃK Sławomir | 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 61. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - MKS Nysa Kłodzko 3:10 |
|||||||
3 | C | KLEŃK Sławomir | Y | BEDNARSKI Sławomir | 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) | ||
5 | A |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
W |
BARGIEL Sebastian FURTAK Paweł |
3:1 (6:11, 11:9, 14:12, 11:6) | ||
10 | C | KLEŃK Sławomir | Z | FURTAK Paweł | 0:3 (3:11, 8:11, 5:11) | ||
12 | C | KLEŃK Sławomir | W | MOTYKA Jerzy | 2:3 (6:11, 11:4, 11:2, 6:11, 6:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 67. LZS Płomień Makowice 3 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 9:9 |
|||||||
4 | D | GOŁĄBEK Andrzej | Z | KLEŃK Sławomir | 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 4:11) | ||
6 | B |
DRATWA Kacper OKARMUS Piotr |
X |
KLEŃK Sławomir PILNY Józef |
2:3 (11:8, 11:13, 9:11, 11:8, 9:11) | ||
10 | C | OKARMUS Piotr | Z | KLEŃK Sławomir | 3:2 (8:11, 15:13, 9:11, 11:9, 11:7) | ||
13 | B | DRATWA Kacper | Z | KLEŃK Sławomir | 0:3 (5:11, 12:14, 1:11) | ||
15 | A | WIECZOREK Daniel | Z | KLEŃK Sławomir | 2:3 (11:13, 16:14, 8:11, 11:9, 9:11) |