Numer zawodnika: | 1088 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1971 |
Przynależność klubowa: | UKS Impuls Kłodzko |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 60150 |
Numer licencji okres.: | 4522 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-16 19:00 16. UKS Impuls Kłodzko - KS AZS AWF Wrocław 3:10 |
|||||||
2 | B | TUREK Tomasz | X | MELNYKOVA Liliia | 0:3 (2:11, 4:11, 3:11) | ||
6 | B |
BOCHOWICZ Oliwier TUREK Tomasz |
X |
MELNYKOVA Liliia DOLINSKA Ievgeniia |
0:3 (6:11, 4:11, 11:13) | ||
8 | B | TUREK Tomasz | W | DWORAKOWSKI Rafał | 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) | ||
13 | B | TUREK Tomasz | Z | URBAŃSKI Tomasz | 0:3 (4:11, 9:11, 4:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 ⇨ 2023-10-19 19:00 20. UKS Impuls Kłodzko 2 - Dabro-Bau Opoczka 7:10 |
|||||||
4 | D | TUREK Tomasz | Z | NOWAKOWSKA Sylwia | 3:2 (7:11, 15:13, 11:9, 7:11, 11:7) | ||
5 | A |
STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad TUREK Tomasz |
W |
WIERZBICKI Sławomir NOWAKOWSKA Sylwia |
0:3 (7:11, 9:11, 4:11) | ||
9 | D | TUREK Tomasz | Y | PAWŁOWSKI Mateusz | 0:3 (13:15, 9:11, 8:11) | ||
14 | D | TUREK Tomasz | X | WIERZBICKI Sławomir | 1:3 (16:14, 4:11, 2:11, 7:11) | ||
16 | D | TUREK Tomasz | W | SMOK Mariusz | 2:3 (11:8, 9:11, 11:8, 8:11, 7:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 23. UKS Impuls Kłodzko 2 - UKS Radunia Tąpadła 2 10:1 |
|||||||
2 | B | TUREK Tomasz | X | SZUSTKA Wojciech | 3:1 (13:11, 11:9, 6:11, 11:7) | ||
6 | B |
STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad TUREK Tomasz |
X |
SZUSTKA Wojciech LISIEWICZ Teodor |
3:2 (6:11, 11:8, 7:11, 11:9, 16:14) | ||
8 | B | TUREK Tomasz | W | LISIEWICZ Teodor | 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 12:10) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00 34. UKS Impuls Kłodzko 2 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 7:10 |
|||||||
2 | B | TUREK Tomasz | X | GABRYŚ Kacper | 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) | ||
5 | A |
TUREK Tomasz MAZURKIEWICZ Karol |
W |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
0:3 (1:11, 5:11, 7:11) | ||
8 | B | TUREK Tomasz | W | KLEŃK Sławomir | 0:3 (7:11, 11:13, 7:11) | ||
13 | B | TUREK Tomasz | Z | CZUCZWARA Krystian | 2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 12:10, 8:11) | ||
17 | B | TUREK Tomasz | Y | WNUK Grzegorz | 1:3 (11:3, 8:11, 7:11, 6:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 45. UKS Impuls Kłodzko 2 - MLKS Sudety Międzylesie 2 7:10 |
|||||||
4 | D | TUREK Tomasz | Z | DYC Sławomir | 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) | ||
6 | B |
STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad TUREK Tomasz |
X |
DYC Sławomir SUŁAWA Katarzyna |
0:3 (6:11, 9:11, 7:11) | ||
9 | D | TUREK Tomasz | Y | SUŁAWA Katarzyna | 0:3 (8:11, 6:11, 1:11) | ||
14 | D | TUREK Tomasz | X | SZKUDLAREK Natalia | 3:0 (11:2, 11:2, 11:2) | ||
16 | D | TUREK Tomasz | W | BZOWY Grzegorz | 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 11:00 50. DKTS Topspin Dzierżoniów 2 - UKS Impuls Kłodzko 2 2:10 |
|||||||
1 | A | ZAŁUŻNY Mateusz | W | TUREK Tomasz | 0:3 (2:11, 7:11, 3:11) | ||
5 | A |
KOCHMAN Adrian SHARAPOV Tymofii |
W |
KWIATKOWSKI Wojciech TUREK Tomasz |
0:3 (7:11, 8:11, 8:11) | ||
8 | B | ANTONIUK Tomasz | W | TUREK Tomasz | 3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:9) | ||
12 | C | FILIPOVICH Yelisei | W | TUREK Tomasz | 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 55. UKS Impuls Kłodzko 2 - ULKS Ślęża Wiry 2 3:10 |
|||||||
2 | B | TUREK Tomasz | X | DZIOBEK Michał | 2:3 (9:11, 11:9, 11:7, 6:11, 6:11) | ||
5 | A |
KWIATKOWSKI Wojciech TUREK Tomasz |
W |
DZIOBEK Michał STAWOWCZYK Adam |
1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 7:11) | ||
8 | B | TUREK Tomasz | W | STAWOWCZYK Adam | 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) | ||
13 | B | TUREK Tomasz | Z | PAWŁOWSKI Wiesław | 0:3 (2:11, 7:11, 2:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00 57. LZS Płomień Makowice 3 - UKS Impuls Kłodzko 2 10:3 |
|||||||
3 | C | STUDNICKI Michał | Y | TUREK Tomasz | 3:2 (11:3, 6:11, 11:9, 6:11, 11:9) | ||
6 | B |
STUDNICKI Michał WIECZOREK Daniel |
X |
TUREK Tomasz BEDNAREK Krzysztof |
3:2 (7:11, 11:5, 8:11, 11:9, 11:9) | ||
9 | D | GOŁĄBEK Andrzej | Y | TUREK Tomasz | 2:3 (11:8, 11:4, 8:11, 12:14, 9:11) | ||
11 | A | STUDNICKI Dominik | Y | TUREK Tomasz | 3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:6) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 65. Dabro-Bau Opoczka - UKS Impuls Kłodzko 2 10:1 |
|||||||
4 | D | KOGUT Jacek | Z | TUREK Tomasz | 3:1 (11:3, 11:7, 9:11, 11:8) | ||
5 | A |
WIERZBICKI Sławomir NOWAKOWSKA Sylwia |
W |
SAWICKI Marek TUREK Tomasz |
3:0 (11:7, 11:6, 11:4) | ||
10 | C | PAWŁOWSKI Mateusz | Z | TUREK Tomasz | 3:1 (11:6, 11:5, 3:11, 11:6) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 68. UKS Radunia Tąpadła 2 - UKS Impuls Kłodzko 2 6:10 |
|||||||
3 | C | LISIEWICZ Teodor | Y | TUREK Tomasz | 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) | ||
6 | B |
SZUSTKA Wojciech LISIEWICZ Teodor |
X |
SAWICKI Marek TUREK Tomasz |
3:1 (11:4, 7:11, 11:4, 11:7) | ||
9 | D | LUDKOWSKI Stanisław | Y | TUREK Tomasz | 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 9:11) | ||
11 | A | DROZD Dawid | Y | TUREK Tomasz | 1:3 (10:12, 12:14, 11:6, 6:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:00 ⇨ 2024-03-23 15:00 75. UKS Impuls Kłodzko 2 - UKS Ludwikowice 3 2:10 |
|||||||
3 | C | TUREK Tomasz | Y | TYRKA Andrzej | 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) | ||
6 | B |
SAWICKI Marek TUREK Tomasz |
X |
KACZUGA Tomasz ROZUMKIEWICZ Leopold |
1:3 (5:11, 5:11, 11:9, 6:11) | ||
10 | C | TUREK Tomasz | Z | ROZUMKIEWICZ Leopold | 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) | ||
12 | C | TUREK Tomasz | W | KACZUGA Tomasz | 0:3 (3:11, 3:11, 1:11) |