Numer zawodnika: | 186 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1992 |
Przynależność klubowa: | KS AZS AWF Wrocław |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 10481 |
Numer licencji okres.: | 6371 |
Data wydania: | 04.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 4. MLKS Sudety Międzylesie - KS AZS AWF Wrocław 3:10 |
|||||||
4 | D | DYC Bolesław | Z | DWORAKOWSKI Rafał | 0:3 (6:11, 8:11, 11:13) | ||
6 | B |
BIELAK Sławomir DYC Bolesław |
X |
DWORAKOWSKI Rafał ANTMAN Grzegorz |
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
10 | C | KWAŚNIK Artur | Z | DWORAKOWSKI Rafał | 2:3 (11:13, 11:9, 11:1, 0:11, 7:11) | ||
13 | B | JURKIEWICZ Bartosz | Z | DWORAKOWSKI Rafał | 1:3 (3:11, 13:15, 11:9, 1:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 18:00 10. KS AZS AWF Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 10:0 |
|||||||
1 | A | DWORAKOWSKI Rafał | W | KOKOTT Jacek | 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) | ||
6 | B |
DWORAKOWSKI Rafał MELNYKOVA Liliia |
X |
- - KLIMEK Angelika |
3:0 (11:0, 11:0, 11:0) | ||
7 | A | DWORAKOWSKI Rafał | X | KLIMEK Angelika | 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-16 19:00 16. UKS Impuls Kłodzko - KS AZS AWF Wrocław 3:10 |
|||||||
1 | A | DUBIK Mateusz | W | DWORAKOWSKI Rafał | 0:3 (4:11, 8:11, 12:14) | ||
5 | A |
DUBIK Mateusz PODYMA Karolina |
W |
DWORAKOWSKI Rafał URBAŃSKI Tomasz |
1:3 (6:11, 8:11, 11:5, 4:11) | ||
8 | B | TUREK Tomasz | W | DWORAKOWSKI Rafał | 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) | ||
12 | C | PODYMA Karolina | W | DWORAKOWSKI Rafał | 1:3 (7:11, 4:11, 11:6, 6:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 18:00 22. KS AZS AWF Wrocław - LZS Płomień Makowice 10:3 |
|||||||
4 | D | DWORAKOWSKI Rafał | Z | STUDNICKI Dominik | 3:0 (11:6, 11:9, 11:3) | ||
6 | B |
DWORAKOWSKI Rafał URBAŃSKI Tomasz |
X |
STODOLNY Sławomir STUDNICKI Dominik |
3:0 (11:5, 11:6, 11:9) | ||
9 | D | DWORAKOWSKI Rafał | Y | ZAJĄCZKOWSKI Rafał | 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 19:00 28. UKS Ludwikowice - KS AZS AWF Wrocław 9:9 |
|||||||
4 | D | KWASZYŃSKI Daniel | Z | DWORAKOWSKI Rafał | 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 4:11) | ||
5 | A |
JABŁOŃSKI Daniel KWASZYŃSKI Daniel |
W |
DWORAKOWSKI Rafał URBAŃSKI Tomasz |
2:3 (11:9, 6:11, 11:9, 7:11, 3:11) | ||
10 | C | JABŁOŃSKI Daniel | Z | DWORAKOWSKI Rafał | 1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 5:11) | ||
13 | B | BORSZOWSKI Paweł | Z | DWORAKOWSKI Rafał | 2:3 (8:11, 11:8, 11:8, 7:11, 4:11) | ||
15 | A | BORSZOWSKA-WNĘK Anna | Z | DWORAKOWSKI Rafał | 0:3 (9:11, 3:11, 5:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-23 18:30 34. ULKS Ciechów 2 - KS AZS AWF Wrocław 3:10 |
|||||||
1 | A | BOROWIAK Daniel | W | DWORAKOWSKI Rafał | 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:6) | ||
5 | A |
BŁASZKIEWICZ Jacek BOROWIAK Daniel |
W |
DWORAKOWSKI Rafał MOCZKO Mateusz |
2:3 (12:10, 11:7, 6:11, 7:11, 8:11) | ||
8 | B | BŁASZKIEWICZ Jacek | W | DWORAKOWSKI Rafał | 1:3 (17:15, 8:11, 9:11, 8:11) | ||
12 | C | KUROWSKI Mariusz | W | DWORAKOWSKI Rafał | 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 18:00 ⇨ 2023-12-03 15:30 39. KS AZS AWF Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 10:1 |
|||||||
2 | B | DWORAKOWSKI Rafał | X | ŚLIWIŃSKI Maciej | 3:0 (11:7, 11:2, 11:8) | ||
6 | B |
DWORAKOWSKI Rafał MOCZKO Mateusz |
X |
ŚLIWIŃSKI Maciej ŚWIDER Paweł |
3:0 (11:3, 11:9, 12:10) | ||
8 | B | DWORAKOWSKI Rafał | W | WOŁK Jędrzej | 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00 44. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - KS AZS AWF Wrocław 1:10 |
|||||||
3 | C | RZEPECKI Mateusz | Y | DWORAKOWSKI Rafał | 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) | ||
6 | B |
RZEPECKI Mateusz SZPITALNY Tomasz |
X |
DWORAKOWSKI Rafał MOCZKO Mateusz |
0:3 (4:11, 9:11, 7:11) | ||
9 | D | ZASADZIŃSKI Ewaryst | Y | DWORAKOWSKI Rafał | 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 5:11, 2:11) | ||
11 | A | MYŚLIWIEC Dariusz | Y | DWORAKOWSKI Rafał | 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 7:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 18:00 ⇨ 2024-01-09 18:30 49. KS AZS AWF Wrocław - TKS Granit Strzelin 10:4 |
|||||||
2 | B | DWORAKOWSKI Rafał | X | SOBKÓW Zbigniew | 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 6:11) | ||
6 | B |
DWORAKOWSKI Rafał MOCZKO Mateusz |
X |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
3:0 (11:8, 11:8, 12:10) | ||
8 | B | DWORAKOWSKI Rafał | W | JASKULSKI Grzegorz | 3:0 (11:9, 11:6, 12:10) | ||
13 | B | DWORAKOWSKI Rafał | Z | PUDLIS Cezary | 3:2 (11:9, 12:10, 10:12, 7:11, 11:5) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:30 57. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - KS AZS AWF Wrocław 3:10 |
|||||||
1 | A | ŻYGADŁO Marcin | W | DWORAKOWSKI Rafał | 0:3 (10:12, 8:11, 5:11) | ||
5 | A |
PAWLAK Zbigniew ŻYGADŁO Marcin |
W |
DWORAKOWSKI Rafał DOLATA Paweł |
3:0 (11:6, 11:4, 11:9) | ||
8 | B | JARECKI Gerard | W | DWORAKOWSKI Rafał | 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) | ||
12 | C | PAWLAK Zbigniew | W | DWORAKOWSKI Rafał | 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 11:00 63. KS AZS AWF Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 2 10:1 |
|||||||
4 | D | DWORAKOWSKI Rafał | Z | MATUSIEWICZ Kamil | 3:0 (15:13, 11:5, 11:9) | ||
5 | A |
DWORAKOWSKI Rafał URBAŃSKI Tomasz |
W |
KACZMAREK Mariusz MATUSIEWICZ Kamil |
3:2 (11:5, 11:8, 8:11, 8:11, 11:7) | ||
9 | D | DWORAKOWSKI Rafał | Y | CICHOCKI Michał | 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) | ||
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-25 12:00 67. TKS Granit Strzelin - KS AZS AWF Wrocław 9:9 |
|||||||
4 | D | JASKULSKI Grzegorz | Z | DWORAKOWSKI Rafał | 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) | ||
6 | B |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
X |
DWORAKOWSKI Rafał URBAŃSKI Tomasz |
0:3 (6:11, 4:11, 10:12) | ||
10 | C | HUMELT Krzysztof | Z | DWORAKOWSKI Rafał | 1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 8:11) | ||
13 | B | SOBKÓW Zbigniew | Z | DWORAKOWSKI Rafał | 3:2 (11:9, 5:11, 13:11, 6:11, 11:9) | ||
15 | A | PUDLIS Cezary | Z | DWORAKOWSKI Rafał | 1:3 (10:12, 9:11, 11:3, 10:12) | ||
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-07 18:30 69. LZS Płomień Makowice - KS AZS AWF Wrocław 6:10 |
|||||||
3 | C | KUC Roman | Y | DWORAKOWSKI Rafał | 3:1 (11:6, 11:4, 9:11, 11:8) | ||
5 | A |
STODOLICA Mirosław MALISZ Robert |
W |
DWORAKOWSKI Rafał MOCZKO Mateusz |
1:3 (8:11, 11:6, 1:11, 8:11) | ||
9 | D | MALISZ Robert | Y | DWORAKOWSKI Rafał | 1:3 (11:5, 5:11, 8:11, 4:11) | ||
11 | A | STODOLICA Mirosław | Y | DWORAKOWSKI Rafał | 1:3 (11:3, 7:11, 4:11, 7:11) | ||
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-19 18:15 71. LZS Orion Branda Szewce - KS AZS AWF Wrocław 8:10 |
|||||||
3 | C | ŚWIDER Paweł | Y | DWORAKOWSKI Rafał | 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 5:11) | ||
5 | A |
WOŁK Jędrzej SARNIK Grzegorz |
W |
DWORAKOWSKI Rafał MOCZKO Mateusz |
3:2 (7:11, 11:7, 11:9, 7:11, 11:6) | ||
9 | D | SARNIK Grzegorz | Y | DWORAKOWSKI Rafał | 3:0 (11:8, 11:8, 11:3) | ||
11 | A | ŚLIWIŃSKI Maciej | Y | DWORAKOWSKI Rafał | 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) | ||
17 | B | WOŁK Jędrzej | Y | DWORAKOWSKI Rafał | 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 7:11) |