Sitisak Nuchchart
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: LKS Odra Głoska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-22 18:00
4. LKS Odra Głoska - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
2 2 C NUCHCHART Sitisak W JAROSIK Michał 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) ⇑
5 1 A KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:1 (10:12, 11:6, 11:8, 11:5) ⇑
8 2 C NUCHCHART Sitisak Z JEDYNAK Tomasz 3:0 (11:9, 13:11, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 17:00
11. KTS Wolbromek II - LKS Odra Głoska 0:10
2 2 C KORUS Marcin W NUCHCHART Sitisak 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇑
5 1 A DRZYZGA Paweł
KORUS Marcin
X KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
1:3 (5:11, 4:11, 12:10, 10:12) ⇑
10 2 D GRUSZKA Damian W NUCHCHART Sitisak 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 14:00
17. LKS Odra Głoska - KU AZS UE Wrocław 9:1
1 1 A NUCHCHART Sitisak X STACH Wojciech 3:0 (11:2, 11:3, 14:12) ⇑
6 2 C KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
W STACH Wojciech
GIRULSKI Robert
3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇑
7 1 A NUCHCHART Sitisak Y GIRULSKI Robert 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 17:00 ⇨ 2021-11-11 17:00
23. ZKS Zielona Góra III - LKS Odra Głoska 6:4
1 1 A GRUDZIEŃ Piotr X NUCHCHART Sitisak 1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 8:11) ⇑
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 7:11) ⇑
9 1 B SISANOVAS Ignas X NUCHCHART Sitisak 2:3 (11:6, 11:6, 4:11, 7:11, 5:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00 ⇨ 2021-11-13 10:00
68. LKS Odra Głoska - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1
1 1 A NUCHCHART Sitisak X WNĘK Stanisław 3:0 (11:2, 11:5, 11:6) ⇑
6 2 C NUCHCHART Sitisak
STANIOWSKI Dawid
W WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
3:1 (14:12, 6:11, 11:8, 11:8) ⇑
7 1 A NUCHCHART Sitisak Y ŻYGADŁO Marcin 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 17:00
31. LKS Odra Głoska - ULKS Ciechów 10:0
3 1 B NUCHCHART Sitisak Y KOTYL Krzysztof 3:0 (14:12, 11:6, 11:6) ⇑
5 1 A KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
X BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
3:0 (11:2, 11:2, 11:6) ⇑
9 1 B NUCHCHART Sitisak X FURMAN Andrzej 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-28 16:00
39. LKS Odra Głoska - KTS Wolbromek I 7:3
1 1 A NUCHCHART Sitisak X LISIECKI Paweł 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇑
6 2 C KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
W KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
3:0 (16:14, 11:8, 11:8) ⇑
7 1 A NUCHCHART Sitisak Y DURAJCZYK Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 13:00
43. LZS TS Zaręba - LKS Odra Głoska 0:10
1 1 A ADAMCZUK Łukasz X NUCHCHART Sitisak 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 6:11) ⇑
5 1 A KLIMCZAK Przemysław
KŁUSEK Robert
X KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
0:3 (2:11, 1:11, 1:11) ⇑
9 1 B CZARNIECKI Roman X NUCHCHART Sitisak 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 5:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 17:00 ⇨ 2022-01-21 17:00
61. LZS SKS Raszówka - LKS Odra Głoska 1:9
2 2 C NOWACKA Dorota W NUCHCHART Sitisak 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) ⇑
5 1 A CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
X KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
0:3 (19:21, 6:11, 7:11) ⇑
10 2 D GOLIŃSKI Leszek W NUCHCHART Sitisak 1:3 (5:11, 12:10, 11:13, 7:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 17:00 ⇨ 2022-02-02 18:00
54. TKS Granit Strzelin - LKS Odra Głoska 1:9
1 1 A SOBKÓW Zbigniew X NUCHCHART Sitisak 0:3 (5:11, 3:11, 1:11) ⇑
5 1 A PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
X KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇑
9 1 B MUSZYŃSKI Filip X NUCHCHART Sitisak 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 17:00 ⇨ 2022-02-11 17:00
75. LKS Odra Głoska - STS Słubice 10:0
4 2 D NUCHCHART Sitisak Z ŁOWIECKI Przemysław 3:0 (11:2, 11:2, 11:2) ⇑
6 2 C KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
W ŁOWIECKI Przemysław
MARCINIAK Mieczysław
3:0 (11:1, 11:5, 11:5) ⇑
10 2 D NUCHCHART Sitisak W MARCINIAK Mieczysław 3:0 (11:4, 11:4, 11:2) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 17:00
82. LKS Odra Głoska - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2
1 1 A NUCHCHART Sitisak X JOKIEL Daniel 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) ⇑
6 2 C KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
7 1 A NUCHCHART Sitisak Y LEŚNIEWSKI Jakub 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 15:00
89. UKSTS Makima Kiełczów - LKS Odra Głoska 2:8
1 1 A ROGÓŻ Grzegorz X NUCHCHART Sitisak 1:3 (5:11, 10:12, 11:9, 11:13) ⇑
5 1 A MOCZKO Mateusz
NIEDŹWIEDZKI Wojciech
X KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
1:3 (4:11, 12:10, 5:11, 6:11) ⇑
9 1 B NIEDŹWIEDZKI Wojciech X NUCHCHART Sitisak 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 14:00
92. KU AZS UZ Zielona Góra - LKS Odra Głoska 1:9
4 2 D SIDELNIK Tomasz Z NUCHCHART Sitisak 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 8:11) ⇑
6 2 C JOKIEL Daniel
SIDELNIK Tomasz
W KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 10:12) ⇑
8 2 C LEŚNIEWSKI Jakub Z NUCHCHART Sitisak 0:3 (1:11, 5:11, 4:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 17:00
97. LKS Odra Głoska - LZS SKS Raszówka 10:0
4 2 D NUCHCHART Sitisak Z CHOLEWA Marek 3:1 (11:3, 12:14, 11:6, 11:7) ⇑
5 1 A KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
X GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
3:1 (14:12, 11:6, 4:11, 11:7) ⇑
10 2 D NUCHCHART Sitisak W JADACH Oskar 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 18:00
99. LKS Odra Głoska - UKSTS Makima Kiełczów 7:3
4 2 D NUCHCHART Sitisak Z DWORAKOWSKI Rafał 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇑
6 2 C KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
W STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
3:2 (9:11, 11:5, 11:2, 9:11, 11:5) ⇑
10 2 D NUCHCHART Sitisak W ROGÓŻ Grzegorz 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-05-12 18:00
102. KTS Wolbromek I - LKS Odra Głoska 4:6
3 1 B CZAJA Cezary Y NUCHCHART Sitisak 1:3 (12:10, 1:11, 4:11, 9:11) ⇑
5 1 A KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
X KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
2:3 (11:3, 8:11, 12:10, 5:11, 6:11) ⇑
7 1 A LISIECKI Paweł Y NUCHCHART Sitisak 0:3 (6:11, 3:11, 6:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
106. LKS Odra Głoska - ZKS Zielona Góra III 9:1
1 1 A NUCHCHART Sitisak X ŻYWORONEK Patryk 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇑
5 1 A KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
X ŻYWORONEK Patryk
BRYK Alan
3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇑
7 1 A NUCHCHART Sitisak Y SISANOVAS Ignas 3:2 (7:11, 10:12, 11:6, 11:9, 11:6) ⇑