Tomasz Jedynak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: LKTS Zenit Międzybórz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-22 18:00
4. LKS Odra Głoska - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
4 2 D GŁAZOWSKI Kacper Z JEDYNAK Tomasz 3:1 (11:9, 7:11, 11:2, 11:6) ⇓
6 2 C GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
W JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:0 (11:4, 11:2, 11:9) ⇓
8 2 C NUCHCHART Sitisak Z JEDYNAK Tomasz 3:0 (11:9, 13:11, 11:8) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 17:00
12. LKTS Zenit Międzybórz - TKS Granit Strzelin 3:7
2 2 C JEDYNAK Tomasz W JASKULSKI Grzegorz 1:3 (13:11, 8:11, 9:11, 9:11) ⇓
6 2 C JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
W PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
0:3 (10:12, 4:11, 11:13) ⇓
8 2 C JEDYNAK Tomasz Z BORSZOWSKI Paweł 3:1 (11:8, 9:11, 11:1, 12:10) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 17:00
34. STS Słubice - LKTS Zenit Międzybórz 4:6
3 1 B ROGOWSKI Mirosław Y JEDYNAK Tomasz 3:2 (8:11, 12:10, 7:11, 13:11, 11:9) ⇓
5 1 A KOZŁOWSKI Dawid
SZUPLAK Marek
X JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:1 (11:4, 8:11, 11:5, 11:7) ⇓
7 1 A ZAWADZKI Konrad Y JEDYNAK Tomasz 0:3 (7:11, 2:11, 2:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 17:00
42. LKTS Zenit Międzybórz - KU AZS UZ Zielona Góra 1:9
4 2 D JEDYNAK Tomasz Z JOKIEL Daniel 1:3 (11:9, 11:13, 3:11, 5:11) ⇓
5 1 A JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
X JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
0:3 (9:11, 5:11, 5:11) ⇓
10 2 D JEDYNAK Tomasz W BOBEK Daniel 1:3 (4:11, 13:11, 11:13, 7:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 17:00
50. LKTS Zenit Międzybórz - LZS TS Zaręba 5:5
2 2 C JEDYNAK Tomasz W ADAMCZUK Łukasz 0:3 (2:11, 8:11, 5:11) ⇓
5 1 A JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
X CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
3:1 (7:11, 11:6, 11:5, 11:9) ⇑
8 2 C JEDYNAK Tomasz Z JAŹWIEC Łukasz 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 17:00 ⇨ 2022-01-07 18:00
63. KTS Wolbromek II - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
2 2 C GRUSZKA Damian W JEDYNAK Tomasz 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇓
6 2 C PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
W JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:0 (11:9, 11:6, 14:12) ⇓
10 2 D PORĘBA Sylwester W JEDYNAK Tomasz 3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 11:8) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:00 ⇨ 2022-01-17 17:00
70. KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
4 2 D ŻYGADŁO Franciszek Z JEDYNAK Tomasz 3:1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:6) ⇓
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:1 (12:10, 11:4, 8:11, 11:8) ⇓
8 2 C MICHALAK Rafał Z JEDYNAK Tomasz 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-24 19:30
80. ULKS Ciechów - LKTS Zenit Międzybórz 5:5
1 1 A FURMAN Paweł X JEDYNAK Tomasz 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 11:7) ⇓
5 1 A FURMAN Paweł
KUROWSKI Mariusz
X JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:0 (11:1, 11:7, 11:9) ⇓
9 1 B KUROWSKI Mariusz X JEDYNAK Tomasz 1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 4:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 17:00
88. LKTS Zenit Międzybórz - KTS Wolbromek I 2:8
1 1 A JEDYNAK Tomasz X LISIECKI Paweł 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 6:11) ⇓
5 1 A JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
X CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
0:3 (11:13, 2:11, 11:13) ⇓
7 1 A JEDYNAK Tomasz Y DURAJCZYK Tomasz 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-12 18:00
114. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LKTS Zenit Międzybórz 7:3
2 2 C ZAJĄC Kacper W JEDYNAK Tomasz 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) ⇓
6 2 C KOWNACKI Rafał
ZAJĄC Kacper
W JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:1 (11:8, 8:11, 11:1, 11:8) ⇓
10 2 D KOWNACKI Rafał W JEDYNAK Tomasz 3:1 (11:8, 3:11, 11:8, 12:10) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-05 17:00 ⇨ 2022-03-16 18:00
109. LKTS Zenit Międzybórz - ULKS Ciechów 6:4
4 2 D JEDYNAK Tomasz Z FURMAN Andrzej 1:3 (11:7, 6:11, 5:11, 2:11) ⇓
6 2 C JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
W FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
3:0 (11:7, 11:5, 13:11) ⇑
10 2 D JEDYNAK Tomasz W TRAWICKI Daniel 3:1 (11:5, 11:8, 7:11, 11:8) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-26 17:00 ⇨ 2022-03-19 12:00
115. KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 4:6
2 2 C STACH Wojciech W JEDYNAK Tomasz 3:1 (12:10, 6:11, 11:9, 12:10) ⇓
5 1 A MICHALAK Rafał
SOBIESZEK Bogumił
X JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
0:3 (6:11, 8:11, 2:11) ⇑
10 2 D SOBIESZEK Bogumił W JEDYNAK Tomasz 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-02 17:00 ⇨ 2022-04-08 18:30
120. LKTS Zenit Międzybórz - KTS Wolbromek II 7:3
4 2 D JEDYNAK Tomasz Z KORZYBSKI Adrian 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) ⇑
6 2 C JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
W PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
3:1 (4:11, 11:3, 11:9, 11:9) ⇑
10 2 D JEDYNAK Tomasz W KORUS Marcin 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:3) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-09 17:00
126. LKTS Zenit Międzybórz - STS Słubice 4:6
4 2 D JEDYNAK Tomasz Z LUBIN Krzysztof 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 6:11) ⇓
6 2 C JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
W LUBIN Krzysztof
ZAWADZKI Konrad
2:3 (9:11, 11:7, 7:11, 11:8, 3:11) ⇓
10 2 D JEDYNAK Tomasz W ZAWADZKI Konrad 2:3 (12:14, 11:3, 7:11, 11:7, 11:13) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-05-12 18:00
130. LZS TS Zaręba - LKTS Zenit Międzybórz 2:8
2 2 C CZARNIECKI Roman W JEDYNAK Tomasz 3:2 (9:11, 13:11, 5:11, 11:8, 11:6) ⇓
6 2 C CZARNIECKI Roman
TRAWICKI Damian
W JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇑
10 2 D TRAWICKI Damian W JEDYNAK Tomasz 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 16:00
133. TKS Granit Strzelin - LKTS Zenit Międzybórz 3:7
2 2 C RAHALEVICH Andrei W JEDYNAK Tomasz 1:3 (5:11, 11:6, 8:11, 3:11) ⇑
6 2 C BORSZOWSKI Paweł
RAHALEVICH Andrei
W JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
1:3 (10:12, 5:11, 11:6, 4:11) ⇑
10 2 D BORSZOWSKI Paweł W JEDYNAK Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) ⇑