Sylwester Poręba
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: KTS Wolbromek
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-09-11 17:00
3. KTS Wolbromek II - KTS Wolbromek I 1:9
2 2 C PORĘBA Sylwester W CZAJA Cezary 2:3 (11:8, 7:11, 4:11, 11:6, 8:11) ⇓
5 1 A PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
X KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
1:3 (10:12, 9:11, 11:9, 5:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 17:00
11. KTS Wolbromek II - LKS Odra Głoska 0:10
1 1 A PORĘBA Sylwester X KOTYL Wojciech 1:3 (10:12, 6:11, 11:1, 10:12) ⇓
6 2 C PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
W GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
0:3 (10:12, 7:11, 8:11) ⇓
7 1 A PORĘBA Sylwester Y GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (11:13, 8:11, 5:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 17:00
18. TKS Granit Strzelin - KTS Wolbromek II 1:9
4 2 D PUDLIS Cezary Z PORĘBA Sylwester 2:3 (9:11, 12:14, 15:13, 11:4, 6:11) ⇑
6 2 C WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
W PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 11:9) ⇓
8 2 C WNĘK Krzysztof Z PORĘBA Sylwester 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 9:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 17:00
26. KTS Wolbromek II - LZS SKS Raszówka 2:8
3 1 B PORĘBA Sylwester Y CHOLEWA Marek 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
6 2 C PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
W GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
2:3 (7:11, 11:7, 11:4, 5:11, 10:12) ⇓
9 1 B PORĘBA Sylwester X JADACH Oskar 2:3 (8:11, 11:3, 11:6, 9:11, 6:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 18:00
33. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - KTS Wolbromek II 2:8
3 1 B YAREMENKO Stanislaw Y PORĘBA Sylwester 2:3 (11:9, 11:13, 9:11, 11:8, 6:11) ⇑
5 1 A YAREMENKO Stanislaw
ŻYGADŁO Marcin
X PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
0:3 (9:11, 6:11, 9:11) ⇑
7 1 A WNĘK Stanisław Y PORĘBA Sylwester 1:3 (11:6, 10:12, 9:11, 10:12) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 17:00
41. KTS Wolbromek II - STS Słubice 10:0
3 1 B PORĘBA Sylwester Y KOZŁOWSKI Dawid 3:1 (12:10, 11:6, 5:11, 11:7) ⇑
5 1 A PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
X DONIGIEWICZ Ireneusz
ZAWADZKI Konrad
3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇑
9 1 B PORĘBA Sylwester X ZAWADZKI Konrad 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:6) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 17:00
48. KU AZS UZ Zielona Góra - KTS Wolbromek II 8:2
4 2 D BOBEK Daniel Z PORĘBA Sylwester 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 12:10) ⇓
5 1 A BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
X PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇓
8 2 C JOKIEL Daniel Z PORĘBA Sylwester 3:0 (11:6, 11:8, 13:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 13:00
56. KTS Wolbromek II - UKSTS Makima Kiełczów 3:7
2 2 C PORĘBA Sylwester W ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) ⇓
5 1 A PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
X STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
0:3 (4:11, 8:11, 7:11) ⇓
8 2 C PORĘBA Sylwester Z STODOLICA Mikołaj 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 17:00 ⇨ 2022-01-07 18:00
63. KTS Wolbromek II - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
4 2 D PORĘBA Sylwester Z ŻUBEREK Jakub 3:2 (6:11, 14:12, 10:12, 12:10, 11:1) ⇑
6 2 C PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
W JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:0 (11:9, 11:6, 14:12) ⇑
10 2 D PORĘBA Sylwester W JEDYNAK Tomasz 3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 17:00
64. LZS TS Zaręba - KTS Wolbromek II 4:6
3 1 B CZARNIECKI Roman Y PORĘBA Sylwester 1:3 (5:11, 2:11, 13:11, 10:12) ⇑
5 1 A ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 12:10, 11:2) ⇓
7 1 A CZARNIECKI Piotr Y PORĘBA Sylwester 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 9:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 17:00 ⇨ 2022-02-15 18:30
79. ZKS Zielona Góra III - KTS Wolbromek II 9:1
4 2 D MICHNO Krzysztof Z PORĘBA Sylwester 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) ⇓
5 1 A NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
X MAŚLACH Maciej
PORĘBA Sylwester
3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇓
8 2 C ŻYWORONEK Patryk Z PORĘBA Sylwester 3:2 (9:11, 11:6, 4:11, 11:4, 11:8) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 17:00 ⇨ 2022-02-21 18:00
77. KTS Wolbromek II - KU AZS UE Wrocław 3:7
2 2 C PORĘBA Sylwester W ŻYGADŁO Franciszek 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) ⇓
5 1 A HRYNACZ Tomasz
PORĘBA Sylwester
X MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
0:3 (3:11, 7:11, 10:12) ⇓
8 2 C PORĘBA Sylwester Z MICHALAK Rafał 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 15:00
87. ULKS Ciechów - KTS Wolbromek II 5:5
3 1 B HAŁAJ Oliwia Y PORĘBA Sylwester 0:3 (4:11, 7:11, 2:11) ⇑
5 1 A FURMAN Paweł
KOTYL Krzysztof
X PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
3:0 (11:8, 11:5, 11:9) ⇓
7 1 A FURMAN Paweł Y PORĘBA Sylwester 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-06 16:00
108. STS Słubice - KTS Wolbromek II 4:6
4 2 D SZUPLAK Marek Z PORĘBA Sylwester 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇑
6 2 C LUBIN Krzysztof
ZAWADZKI Marcin
W PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
2:3 (5:11, 14:12, 11:7, 10:12, 8:11) ⇑
8 2 C ZAWADZKI Marcin Z PORĘBA Sylwester 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-12 17:00
112. KTS Wolbromek II - LZS TS Zaręba 6:4
3 1 B PORĘBA Sylwester Y ADAMCZUK Łukasz 3:2 (11:5, 11:5, 8:11, 9:11, 13:11) ⇑
5 1 A PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
X ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
3:2 (11:2, 9:11, 11:5, 8:11, 11:9) ⇑
9 1 B PORĘBA Sylwester X JAŹWIEC Łukasz 3:1 (11:4, 11:5, 10:12, 11:9) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-26 17:00
116. KTS Wolbromek II - TKS Granit Strzelin 7:3
3 1 B PORĘBA Sylwester Y PUDLIS Cezary 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 10:12) ⇓
6 2 C PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
W WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:8) ⇑
9 1 B PORĘBA Sylwester X WNĘK Krzysztof 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-02 17:00 ⇨ 2022-04-08 18:30
120. LKTS Zenit Międzybórz - KTS Wolbromek II 7:3
3 1 B ŻUBEREK Jakub Y PORĘBA Sylwester 1:3 (7:11, 10:12, 11:4, 10:12) ⇑
6 2 C JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
W PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
3:1 (4:11, 11:3, 11:9, 11:9) ⇓
7 1 A KLIMEK Piotr Y PORĘBA Sylwester 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:6) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-09 15:00
124. KTS Wolbromek II - ULKS Ciechów 3:7
4 2 D PORĘBA Sylwester Z KOTYL Krzysztof 2:3 (5:11, 9:11, 11:6, 11:9, 9:11) ⇓
5 1 A PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
X BOCHOWICZ Arkadiusz
FURMAN Paweł
1:3 (7:11, 11:6, 10:12, 9:11) ⇓
10 2 D PORĘBA Sylwester W FURMAN Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-26 18:00
128. KTS Wolbromek II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 5:5
3 1 B PORĘBA Sylwester Y WNĘK Stanisław 1:3 (8:11, 11:8, 4:11, 6:11) ⇓
6 2 C PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
W ŻYGADŁO Marcin
ZAJĄC Kacper
3:0 (11:3, 12:10, 11:6) ⇑
9 1 B PORĘBA Sylwester X ŻYGADŁO Marcin 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 17:00
131. KU AZS UE Wrocław - KTS Wolbromek II 6:4
1 1 A ŻYGADŁO Franciszek X PORĘBA Sylwester 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇓
5 1 A MICHALAK Rafał
SOBIESZEK Bogumił
X PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
1:3 (11:9, 9:11, 10:12, 6:11) ⇑
9 1 B SOBIESZEK Bogumił X PORĘBA Sylwester 2:3 (9:11, 10:12, 11:8, 11:7, 4:11) ⇑