Robert Słowik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1966
Przynależność klubowa: ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 16:00
5. GUKS Sokół Jerzmanowa - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 9:9
2   B HORNIAK Grzegorz X SŁOWIK Robert 2:3 (8:11, 12:10, 11:8, 7:11, 8:11) ⇑
5   A GÓRSKI Zygmunt
HORNIAK Grzegorz
W ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
2:3 (11:9, 8:11, 10:12, 11:9, 12:14) ⇑
7   A SAMBORSKI Marek X SŁOWIK Robert 1:3 (10:12, 7:11, 12:10, 11:13) ⇑
14   D MARSZAŁEK Marian X SŁOWIK Robert 1:3 (11:9, 6:11, 9:11, 10:12) ⇑
18   C GÓRSKI Zygmunt X SŁOWIK Robert 3:1 (9:11, 12:10, 11:9, 13:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 16:00 ⇨ 2021-10-12 17:00
10. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - UKS Żak Gierałtowiec II 10:8
4   D SŁOWIK Robert Z HAZNAR Sebastian 2:3 (9:11, 11:7, 5:11, 11:8, 7:11) ⇓
6   B ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
X GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
1:3 (11:5, 9:11, 7:11, 6:11) ⇓
9   D SŁOWIK Robert Y GRYGORCEWICZ Andrzej 3:2 (7:11, 11:5, 11:8, 7:11, 11:5) ⇑
14   D SŁOWIK Robert X STANISŁAWSKI Patryk 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
16   D SŁOWIK Robert W SEJ Szymon 3:1 (11:5, 4:11, 11:8, 11:7) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 16:00
15. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:2
3   C SŁOWIK Robert Y OKUNIEWICZ Artur 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 8:11) ⇓
5   A ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
W OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 11:6) ⇑
10   C SŁOWIK Robert Z ZATYLNY Marek 3:0 (11:7, 11:9, 13:11) ⇑
12   C SŁOWIK Robert W OLEJNIK Piotr 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 16:00
19. KTS Jelenia Góra II - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 4:10
2   B KURPIEL Krzysztof X SŁOWIK Robert 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇑
5   A KURPIEL Krzysztof
ŻARCZYŃSKI Robert
W ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
3:2 (11:9, 11:5, 9:11, 11:13, 11:8) ⇓
7   A ŻARCZYŃSKI Robert X SŁOWIK Robert 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) ⇑
14   D PAWLEWSKI Sławomir X SŁOWIK Robert 2:3 (9:11, 3:11, 11:7, 12:10, 9:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 16:00 ⇨ 2021-11-23 17:00
32. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - Top Bolesławiec 10:3
3   C SŁOWIK Robert Y TEMYROVA Anastasia 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) ⇑
5   A ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
W GIL Grzegorz
GŁOWACZ Remigiusz
3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:9) ⇑
10   C SŁOWIK Robert Z BEDNARZ Adrian 3:1 (11:6, 11:9, 6:11, 11:8) ⇑
12   C SŁOWIK Robert W GIL Grzegorz 2:3 (12:10, 1:11, 10:12, 11:5, 10:12) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 16:00 ⇨ 2021-11-25 17:00
24. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - AKS Strzegom 10:2
2   B SŁOWIK Robert X ABRAMCZUK Albert 3:1 (11:7, 11:6, 6:11, 11:8) ⇑
6   B ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
X ZALEWSKI Andrzej
PACIOREK Łukasz
3:0 (11:4, 11:5, 11:9) ⇑
8   B SŁOWIK Robert W PACIOREK Łukasz 0:3 (4:11, 7:11, 2:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00 ⇨ 2021-11-30 18:00
26. UKS Żak Gierałtowiec I - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:7
1   A ŚWIRSKI Marcin W SŁOWIK Robert 3:0 (11:3, 13:11, 11:6) ⇓
5   A MARUD Grzegorz
ŚWIRSKI Marcin
W ROSIAK Ernest
SŁOWIK Robert
3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:8) ⇓
8   B BREŚ Aleksandra W SŁOWIK Robert 0:3 (7:11, 7:11, 16:18) ⇑
12   C MARUD Grzegorz W SŁOWIK Robert 3:2 (11:7, 9:11, 8:11, 11:5, 11:6) ⇓
16   D JAKUBIK Dawid W SŁOWIK Robert 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00
38. KTS Jelenia Góra I - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:0
3   C TROJAN Robert Y SŁOWIK Robert 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) ⇓
6   B MIKIEL Waldemar
ŻUŁAWSKI Marcin
X ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
3:1 (11:8, 11:6, 3:11, 11:8) ⇓
9   D MARAŃDA Marcin Y SŁOWIK Robert 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 16:00 ⇨ 2021-12-16 19:00
44. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - LZS SKS Raszówka II 3:10
2   B SŁOWIK Robert X FLORCZAK Jerzy 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) ⇓
6   B ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
X PILARCZYK Filip
FLORCZAK Jerzy
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
8   B SŁOWIK Robert W CERAZY Józef 0:3 (10:12, 11:13, 9:11) ⇓
13   B SŁOWIK Robert Z PILARCZYK Filip 1:3 (3:11, 5:11, 11:9, 5:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00 ⇨ 2022-01-12 17:00
50. GUKS Sokół Jerzmanowa - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 9:9
2   B SAMBORSKI Marek X SŁOWIK Robert 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) ⇑
6   B MARSZAŁEK Marian
SAMBORSKI Marek
X ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
0:3 (7:11, 6:11, 10:12) ⇑
7   A GÓRSKI Zygmunt X SŁOWIK Robert 3:2 (11:7, 9:11, 8:11, 11:9, 14:12) ⇓
14   D HORNIAK Grzegorz X SŁOWIK Robert 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 6:11) ⇑
18   C MARSZAŁEK Marian X SŁOWIK Robert 3:1 (6:11, 11:9, 12:10, 11:9) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00
55. UKS Żak Gierałtowiec II - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 4:10
1   A HAZNAR Sebastian W SŁOWIK Robert 3:1 (11:9, 11:8, 6:11, 11:9) ⇓
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
W ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
3:1 (11:6, 11:7, 6:11, 11:9) ⇓
8   B SEJ Szymon W SŁOWIK Robert 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 9:11) ⇑
12   C GRYGORCEWICZ Andrzej W SŁOWIK Robert 0:3 (11:13, 7:11, 4:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 16:00 ⇨ 2022-03-01 18:00
64. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Jelenia Góra II 10:0
2   B SŁOWIK Robert X SOKALSKI Wojciech 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) ⇑
5   A ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
W PAWLEWSKI Sławomir
SOKALSKI Wojciech
3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:6) ⇑
8   B SŁOWIK Robert W PAWLEWSKI Sławomir 3:0 (11:3, 11:8, 14:12) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 13:00
69. AKS Strzegom - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:4
1   A JEŻ Grzegorz W SŁOWIK Robert 3:2 (11:2, 5:11, 11:7, 8:11, 13:11) ⇓
6   B BERESTECKI Krystian
ZALEWSKI Andrzej
X ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
3:1 (11:7, 7:11, 12:10, 11:4) ⇓
8   B DERKOWSKI Robert W SŁOWIK Robert 3:1 (11:13, 11:6, 11:9, 11:8) ⇓
12   C ZALEWSKI Andrzej W SŁOWIK Robert 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-31 17:30
71. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - UKS Żak Gierałtowiec I 10:4
4   D SŁOWIK Robert Z MARUD Grzegorz 0:3 (9:11, 12:14, 9:11) ⇓
6   B ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
X BREŚ Aleksandra
GRYGORCEWICZ Grzegorz
3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇑
9   D SŁOWIK Robert Y GRYGORCEWICZ Grzegorz 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:6) ⇑
14   D SŁOWIK Robert X BREŚ Aleksandra 3:1 (10:12, 11:8, 11:6, 11:8) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 10:00
77. Top Bolesławiec - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 9:9
2   B GIL Grzegorz X SŁOWIK Robert 3:0 (11:5, 13:11, 11:9) ⇓
6   B GŁOWACZ Remigiusz
KOWAL Tomasz
X ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇑
7   A KOWAL Tomasz X SŁOWIK Robert 1:3 (5:11, 7:11, 11:8, 6:11) ⇑
14   D BEDNARZ Adrian X SŁOWIK Robert 2:3 (6:11, 8:11, 11:5, 11:9, 8:11) ⇑
18   C GŁOWACZ Remigiusz X SŁOWIK Robert 3:2 (6:11, 11:8, 11:7, 9:11, 11:7) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 16:00
83. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Jelenia Góra I 7:10
4   D SŁOWIK Robert Z MIKIEL Waldemar 2:3 (11:7, 9:11, 6:11, 11:9, 12:14) ⇓
6   B ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
X GRUSZKA Krzysztof
WOJNAROWICZ Paweł
3:0 (13:11, 11:9, 11:5) ⇑
9   D SŁOWIK Robert Y MARAŃDA Marcin 1:3 (10:12, 6:11, 11:8, 12:14) ⇓
14   D SŁOWIK Robert X WOJNAROWICZ Paweł 3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 11:7) ⇑
16   D SŁOWIK Robert W GRUSZKA Krzysztof 3:2 (10:12, 11:8, 11:9, 9:11, 11:5) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00 ⇨ 2022-05-12 17:00
89. LZS SKS Raszówka II - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 9:9
2   B PILARCZYK Filip X SŁOWIK Robert 2:3 (11:6, 11:4, 7:11, 8:11, 12:14) ⇑
6   B JADACH Tomasz
PILARCZYK Filip
X ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
3:2 (12:10, 8:11, 11:7, 8:11, 11:7) ⇓
7   A MARSZAŁEK Krzysztof X SŁOWIK Robert 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) ⇓
14   D FLORCZAK Jerzy X SŁOWIK Robert 3:2 (9:11, 4:11, 11:9, 12:10, 11:5) ⇓
18   C JADACH Tomasz X SŁOWIK Robert 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇓