III liga mężczyzn zachód
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2022-02-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-02-26 16:00 61 LZS SKS Raszówka II - UKS Żak Gierałtowiec I 10:8
1   A CERAZY Józef W ŚWIRSKI Marcin 1:3 (5:11, 9:11, 11:7, 6:11) 0:1
2   B FLORCZAK Jerzy X KOWALEWSKI Kamil 1:3 (7:11, 11:8, 4:11, 3:11) 0:2
3   C PILARCZYK Filip Y BREŚ Aleksandra 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 1:2
4   D HANKUS Artur Z MARUD Grzegorz 1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 3:11) 1:3
5   A HANKUS Artur
FLORCZAK Jerzy
W BREŚ Aleksandra
ŚWIRSKI Marcin
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 2:3
6   B CERAZY Józef
PILARCZYK Filip
X KOWALEWSKI Kamil
MARUD Grzegorz
3:2 (7:11, 19:17, 11:6, 9:11, 11:8) 3:3
7   A CERAZY Józef X KOWALEWSKI Kamil 0:3 (8:11, 11:13, 12:14) 3:4
8   B FLORCZAK Jerzy W ŚWIRSKI Marcin 3:1 (4:11, 11:4, 11:7, 11:6) 4:4
9   D HANKUS Artur Y BREŚ Aleksandra 3:1 (11:6, 6:11, 11:6, 11:7) 5:4
10   C PILARCZYK Filip Z MARUD Grzegorz 2:3 (11:13, 9:11, 11:3, 11:9, 8:11) 5:5
11   A CERAZY Józef Y BREŚ Aleksandra 3:1 (6:11, 11:4, 11:5, 11:5) 6:5
12   C PILARCZYK Filip W ŚWIRSKI Marcin 3:1 (11:5, 11:8, 8:11, 11:7) 7:5
13   B FLORCZAK Jerzy Z MARUD Grzegorz 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 8:11) 7:6
14   D HANKUS Artur X KOWALEWSKI Kamil 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) 8:6
15   A CERAZY Józef Z MARUD Grzegorz 1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 7:11) 8:7
16   D HANKUS Artur W ŚWIRSKI Marcin 1:3 (7:11, 11:3, 7:11, 9:11) 8:8
17   B FLORCZAK Jerzy Y BREŚ Aleksandra 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 9:8
18   C PILARCZYK Filip X KOWALEWSKI Kamil 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:8) 10:8
2022-02-26 16:00 62 KTS Jelenia Góra I - Top Bolesławiec 10:1
1   A ŻUŁAWSKI Marcin W GŁOWACZ Remigiusz 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 11:6) 1:0
2   B TROJAN Robert X KRZEMIŃSKI Waldemar 3:0 (11:7, 11:6, 11:2) 2:0
3   C GRUSZKA Krzysztof Y BEDNARZ Adrian 3:1 (12:14, 11:2, 11:7, 11:6) 3:0
4   D MIKIEL Waldemar Z GIL Grzegorz 1:3 (11:9, 10:12, 6:11, 7:11) 3:1
5   A GRUSZKA Krzysztof
ŻUŁAWSKI Marcin
W GIL Grzegorz
GŁOWACZ Remigiusz
3:1 (10:12, 11:7, 11:3, 11:3) 4:1
6   B MIKIEL Waldemar
TROJAN Robert
X BEDNARZ Adrian
KRZEMIŃSKI Waldemar
3:0 (11:1, 11:8, 11:4) 5:1
7   A ŻUŁAWSKI Marcin X KRZEMIŃSKI Waldemar 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 6:1
8   B TROJAN Robert W GŁOWACZ Remigiusz 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 7:1
9   D MIKIEL Waldemar Y BEDNARZ Adrian 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 8:1
10   C GRUSZKA Krzysztof Z GIL Grzegorz 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 9:1
11   A MARAŃDA Marcin Y BEDNARZ Adrian 3:1 (11:2, 12:10, 13:15, 11:5) 10:1
2022-02-24 16:30 63 GUKS Sokół Jerzmanowa - AKS Strzegom 5:10
1   A RYBIKOWSKI Przemysław W ABRAMCZUK Albert 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) 1:0
2   B HORNIAK Eryk X ZALEWSKI Andrzej 1:3 (7:11, 11:4, 4:11, 9:11) 1:1
3   C GÓRSKI Zygmunt Y BERESTECKI Krystian 1:3 (13:11, 8:11, 5:11, 3:11) 1:2
4   D MARSZAŁEK Marian Z DERKOWSKI Robert 1:3 (1:11, 9:11, 11:5, 7:11) 1:3
5   A MARSZAŁEK Marian
HORNIAK Eryk
W BERESTECKI Krystian
ZALEWSKI Andrzej
1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 7:11) 1:4
6   B GÓRSKI Zygmunt
RYBIKOWSKI Przemysław
X ABRAMCZUK Albert
DERKOWSKI Robert
0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 1:5
7   A RYBIKOWSKI Przemysław X ZALEWSKI Andrzej 3:0 (11:3, 11:1, 11:2) 2:5
8   B HORNIAK Eryk W ABRAMCZUK Albert 0:3 (10:12, 7:11, 7:11) 2:6
9   D MARSZAŁEK Marian Y BERESTECKI Krystian 1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 9:11) 2:7
10   C GÓRSKI Zygmunt Z DERKOWSKI Robert 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 9:11) 2:8
11   A RYBIKOWSKI Przemysław Y BERESTECKI Krystian 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) 3:8
12   C GÓRSKI Zygmunt W ABRAMCZUK Albert 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) 4:8
13   B HORNIAK Eryk Z DERKOWSKI Robert 0:3 (14:16, 11:13, 10:12) 4:9
14   D MARSZAŁEK Marian X ZALEWSKI Andrzej 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 5:9
15   A RYBIKOWSKI Przemysław Z DERKOWSKI Robert 2:3 (11:13, 11:9, 11:9, 8:11, 9:11) 5:10
2022-03-01 18:00 64 ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Jelenia Góra II 10:0
1   A ROSIAK Norbert W PAWLEWSKI Sławomir 3:2 (13:11, 8:11, 9:11, 11:8, 11:6) 1:0
2   B SŁOWIK Robert X SOKALSKI Wojciech 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 2:0
3   C ROSIAK Jacek Y GICALA Grzegorz 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) 3:0
4   D ROSIAK Ernest Z KURPIEL Krzysztof 3:2 (11:7, 8:11, 11:1, 10:12, 11:4) 4:0
5   A ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
W PAWLEWSKI Sławomir
SOKALSKI Wojciech
3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:6) 5:0
6   B ROSIAK Ernest
ROSIAK Norbert
X GICALA Grzegorz
KURPIEL Krzysztof
3:1 (11:1, 11:7, 12:14, 11:6) 6:0
7   A ROSIAK Norbert X SOKALSKI Wojciech 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 7:0
8   B SŁOWIK Robert W PAWLEWSKI Sławomir 3:0 (11:3, 11:8, 14:12) 8:0
9   D ROSIAK Ernest Y GICALA Grzegorz 3:0 (11:4, 11:1, 12:10) 9:0
10   C NOWICKI Piotr Z KURPIEL Krzysztof 3:2 (6:11, 11:4, 7:11, 12:10, 12:10) 10:0
2022-03-05 12:00 65 UKS Żak Gierałtowiec II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 8:10
1   A SEJ Szymon W OKUNIEWICZ Artur 1:3 (11:5, 6:11, 7:11, 11:13) 0:1
2   B DRZYZGA Kamil X ZATYLNY Marek 3:1 (11:8, 11:5, 4:11, 11:4) 1:1
3   C GRYGORCEWICZ Andrzej Y OLEJNIK Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 1:2
4   D HAZNAR Sebastian Z ISAŃSKA Aleksandra 1:3 (6:11, 8:11, 11:5, 10:12) 1:3
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
W OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
3:0 (12:10, 11:7, 11:6) 2:3
6   B HAZNAR Sebastian
DRZYZGA Kamil
X ISAŃSKA Aleksandra
ZATYLNY Marek
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 2:4
7   A SEJ Szymon X ZATYLNY Marek 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) 3:4
8   B DRZYZGA Kamil W OKUNIEWICZ Artur 2:3 (7:11, 9:11, 11:5, 11:7, 8:11) 3:5
9   D HAZNAR Sebastian Y OLEJNIK Piotr 3:1 (5:11, 11:8, 12:10, 11:6) 4:5
10   C GRYGORCEWICZ Andrzej Z ISAŃSKA Aleksandra 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 8:11) 4:6
11   A SEJ Szymon Y OLEJNIK Piotr 3:0 (12:10, 13:11, 11:7) 5:6
12   C GRYGORCEWICZ Andrzej W OKUNIEWICZ Artur 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 5:7
13   B DRZYZGA Kamil Z ISAŃSKA Aleksandra 0:3 (4:11, 11:13, 4:11) 5:8
14   D HAZNAR Sebastian X ZATYLNY Marek 3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 11:2) 6:8
15   A SEJ Szymon Z ISAŃSKA Aleksandra 0:3 (10:12, 9:11, 13:15) 6:9
16   D HAZNAR Sebastian W OKUNIEWICZ Artur 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 7:9
17   B DRZYZGA Kamil Y OLEJNIK Piotr 3:2 (4:11, 11:9, 8:11, 11:8, 11:4) 8:9
18   C GRYGORCEWICZ Andrzej X ZATYLNY Marek 2:3 (11:4, 12:10, 11:13, 9:11, 7:11) 8:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18