III liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-12-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-11 16:00 36 UKS Żak Gierałtowiec I - KTS Jelenia Góra II 10:2
1   A ŚWIRSKI Marcin W PAWLEWSKI Sławomir 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:4) 1:0
2   B BREŚ Aleksandra X ŻARCZYŃSKI Robert 1:3 (2:11, 8:11, 14:12, 7:11) 1:1
3   C JAKUBIK Dawid Y KURPIEL Krzysztof 3:2 (7:11, 11:5, 11:9, 5:11, 11:9) 2:1
4   D MARUD Grzegorz Z GICALA Grzegorz 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 3:1
5   A MARUD Grzegorz
ŚWIRSKI Marcin
W KURPIEL Krzysztof
ŻARCZYŃSKI Robert
3:0 (11:1, 11:5, 11:8) 4:1
6   B JAKUBIK Dawid
BREŚ Aleksandra
X GICALA Grzegorz
PAWLEWSKI Sławomir
3:1 (12:10, 5:11, 11:8, 11:9) 5:1
7   A ŚWIRSKI Marcin X ŻARCZYŃSKI Robert 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 11:5) 6:1
8   B BREŚ Aleksandra W PAWLEWSKI Sławomir 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 9:11) 6:2
9   D MARUD Grzegorz Y KURPIEL Krzysztof 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 7:2
10   C JAKUBIK Dawid Z GICALA Grzegorz 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 8:2
11   A ŚWIRSKI Marcin Y KURPIEL Krzysztof 3:0 (11:4, 11:9, 15:13) 9:2
12   C JAKUBIK Dawid W PAWLEWSKI Sławomir 3:2 (6:11, 11:8, 9:11, 11:4, 11:2) 10:2
2021-12-11 16:00 37 Top Bolesławiec - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9
1   A WOŁOWICKI Marcin W OKUNIEWICZ Artur 3:1 (11:6, 11:4, 5:11, 12:10) 1:0
2   B GŁOWACZ Remigiusz X ZATYLNY Marek 3:1 (12:10, 11:13, 14:12, 11:6) 2:0
3   C GIL Grzegorz Y PASTERNAK Przemysław 3:0 (11:5, 12:10, 11:7) 3:0
4   D BEDNARZ Adrian Z ISAŃSKA Aleksandra 2:3 (11:9, 12:10, 7:11, 9:11, 4:11) 3:1
5   A GIL Grzegorz
GŁOWACZ Remigiusz
W ISAŃSKA Aleksandra
PASTERNAK Przemysław
1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 10:12) 3:2
6   B BEDNARZ Adrian
WOŁOWICKI Marcin
X OKUNIEWICZ Artur
ZATYLNY Marek
0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 3:3
7   A WOŁOWICKI Marcin X ZATYLNY Marek 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 4:3
8   B GŁOWACZ Remigiusz W OKUNIEWICZ Artur 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:9) 5:3
9   D BEDNARZ Adrian Y PASTERNAK Przemysław 0:3 (1:11, 10:12, 7:11) 5:4
10   C GIL Grzegorz Z ISAŃSKA Aleksandra 2:3 (11:9, 9:11, 10:12, 11:9, 7:11) 5:5
11   A WOŁOWICKI Marcin Y PASTERNAK Przemysław 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 6:5
12   C GIL Grzegorz W OKUNIEWICZ Artur 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 6:6
13   B GŁOWACZ Remigiusz Z ISAŃSKA Aleksandra 2:3 (11:7, 1:11, 11:8, 2:11, 9:11) 6:7
14   D BEDNARZ Adrian X ZATYLNY Marek 2:3 (11:6, 7:11, 11:9, 8:11, 4:11) 6:8
15   A WOŁOWICKI Marcin Z ISAŃSKA Aleksandra 3:0 (11:6, 11:8, 13:11) 7:8
16   D BEDNARZ Adrian W OKUNIEWICZ Artur 1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 6:11) 7:9
17   B GŁOWACZ Remigiusz Y PASTERNAK Przemysław 3:1 (8:11, 11:9, 11:9, 11:5) 8:9
18   C GIL Grzegorz X ZATYLNY Marek 3:0 (11:4, 12:10, 11:5) 9:9
2021-12-11 16:00 38 KTS Jelenia Góra I - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:0
1   A MIKIEL Waldemar W ROSIAK Norbert 3:1 (11:8, 6:11, 11:6, 11:8) 1:0
2   B ŻUŁAWSKI Marcin X ROSIAK Jacek 3:2 (11:8, 6:11, 9:11, 11:7, 12:10) 2:0
3   C TROJAN Robert Y SŁOWIK Robert 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) 3:0
4   D MARAŃDA Marcin Z PIEŚLA Tomasz 3:0 (11:5, 11:3, 11:2) 4:0
5   A MARAŃDA Marcin
TROJAN Robert
W PIEŚLA Tomasz
ROSIAK Norbert
3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 5:0
6   B MIKIEL Waldemar
ŻUŁAWSKI Marcin
X ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
3:1 (11:8, 11:6, 3:11, 11:8) 6:0
7   A MIKIEL Waldemar X ROSIAK Jacek 3:1 (5:11, 11:6, 11:9, 11:7) 7:0
8   B ŻUŁAWSKI Marcin W ROSIAK Norbert 3:0 (14:12, 11:7, 13:11) 8:0
9   D MARAŃDA Marcin Y SŁOWIK Robert 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 9:0
10   C TROJAN Robert Z PIEŚLA Tomasz 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 10:0
2021-12-11 16:00 39 LZS SKS Raszówka II - GUKS Sokół Jerzmanowa 10:4
1   A JADACH Tomasz W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 0:1
2   B CERAZY Józef X MARSZAŁEK Marian 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 1:1
3   C MARSZAŁEK Krzysztof Y HORNIAK Grzegorz 3:2 (11:5, 9:11, 9:11, 11:9, 11:7) 2:1
4   D FLORCZAK Jerzy Z GÓRSKI Zygmunt 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 6:11) 2:2
5   A JADACH Tomasz
FLORCZAK Jerzy
W HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
3:1 (11:6, 7:11, 11:5, 11:7) 3:2
6   B CERAZY Józef
MARSZAŁEK Krzysztof
X GÓRSKI Zygmunt
MARSZAŁEK Marian
3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 4:2
7   A JADACH Tomasz X MARSZAŁEK Marian 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:6) 5:2
8   B CERAZY Józef W RYBIKOWSKI Przemysław 2:3 (5:11, 7:11, 11:5, 12:10, 7:11) 5:3
9   D FLORCZAK Jerzy Y HORNIAK Grzegorz 3:2 (6:11, 11:8, 11:7, 9:11, 11:4) 6:3
10   C MARSZAŁEK Krzysztof Z GÓRSKI Zygmunt 3:1 (11:8, 11:5, 4:11, 11:4) 7:3
11   A JADACH Tomasz Y HORNIAK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 8:3
12   C MARSZAŁEK Krzysztof W RYBIKOWSKI Przemysław 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 11:6, 8:11) 8:4
13   B CERAZY Józef Z GÓRSKI Zygmunt 3:2 (11:9, 11:5, 2:11, 7:11, 11:6) 9:4
14   D FLORCZAK Jerzy X MARSZAŁEK Marian 3:0 (12:10, 11:3, 11:9) 10:4
2021-12-11 16:00 40 UKS Żak Gierałtowiec II - AKS Strzegom 3:10
1   A GRYGORCEWICZ Andrzej W DERKOWSKI Robert 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B SEJ Szymon X ABRAMCZUK Albert 3:0 (11:7, 14:12, 11:7) 1:1
3   C DRZYZGA Kamil Y BERESTECKI Krystian 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 1:2
4   D HAZNAR Sebastian Z PACIOREK Łukasz 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 8:11) 1:3
5   A HAZNAR Sebastian
DRZYZGA Kamil
W ABRAMCZUK Albert
BERESTECKI Krystian
3:1 (11:5, 6:11, 11:6, 11:8) 2:3
6   B GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
X DERKOWSKI Robert
PACIOREK Łukasz
2:3 (7:11, 9:11, 11:7, 11:7, 8:11) 2:4
7   A GRYGORCEWICZ Andrzej X ABRAMCZUK Albert 2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 10:12, 1:11) 2:5
8   B SEJ Szymon W DERKOWSKI Robert 1:3 (9:11, 10:12, 11:5, 4:11) 2:6
9   D HAZNAR Sebastian Y BERESTECKI Krystian 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 3:6
10   C DRZYZGA Kamil Z PACIOREK Łukasz 1:3 (8:11, 10:12, 12:10, 7:11) 3:7
11   A GRYGORCEWICZ Andrzej Y BERESTECKI Krystian 2:3 (6:11, 11:7, 11:7, 7:11, 7:11) 3:8
12   C DRZYZGA Kamil W DERKOWSKI Robert 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 3:9
13   B SEJ Szymon Z PACIOREK Łukasz 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) 3:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18