Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1977 |
Przynależność klubowa: | ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1999 |
Przynależność klubowa: | ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-09-30 15:00 5. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - UKS TS Sparta Lubań 10:4 |
|||||||
5 | A | PIEŚLA Tomasz ROSIAK Norbert |
W | ZAWADZKI Roman PASTERNAK Przemysław |
3:0 (11:9, 11:7, 14:12) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 ⇨ 2023-10-03 18:00 11. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Wolbromek 2 1:10 |
|||||||
6 | B | PIEŚLA Tomasz ROSIAK Norbert |
X | DRZYZGA Paweł LISIECKI Paweł |
1:3 (11:9, 7:11, 4:11, 5:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 17. Top Bolesławiec - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:7 |
|||||||
6 | B | GŁOWACZ Remigiusz KOWAL Tomasz |
X | PIEŚLA Tomasz ROSIAK Norbert |
1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 10:12) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00 38. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - UKS Żak Gierałtowiec 10:5 |
|||||||
5 | A | PIEŚLA Tomasz ROSIAK Norbert |
W | GRYGORCEWICZ Andrzej MACHACZ Marek |
3:0 (11:7, 11:4, 11:3) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-14 17:30 43. LZSTS Zaręba - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 8:10 |
|||||||
5 | A | OKUNIEWICZ Artur SZYMAŃSKI Dariusz |
W | PIEŚLA Tomasz ROSIAK Norbert |
3:1 (14:12, 11:8, 6:11, 11:3) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 51. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - LZS SKS Raszówka 2 10:8 |
|||||||
5 | A | PIEŚLA Tomasz ROSIAK Norbert |
W | JADACH Tomasz WINIARSKI Henryk |
3:0 (11:6, 11:2, 11:9) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 ⇨ 2024-01-08 18:00 64. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Jelenia Góra 2 10:1 |
|||||||
6 | B | PIEŚLA Tomasz ROSIAK Norbert |
X | PAWLEWSKI Sławomir SOKALSKI Wojciech |
3:0 (11:4, 11:6, 11:8) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 16:00 58. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:6 |
|||||||
6 | B | ROJEK Michał MANOWIEC Mateusz |
X | PIEŚLA Tomasz ROSIAK Norbert |
1:3 (11:13, 6:11, 11:7, 6:11) | ||
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00 68. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - Top Bolesławiec 10:4 |
|||||||
5 | A | PIEŚLA Tomasz ROSIAK Norbert |
W | SOBCZAK Dawid GĄSIOR Kamil |
3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:3) | ||
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-03 16:00 70. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:6 |
|||||||
5 | A | PIEŚLA Tomasz ROSIAK Norbert |
W | OPYD Oskar PISZCZAŁKA Kamil |
3:1 (7:11, 11:6, 11:7, 11:7) | ||
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-21 17:00 71. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Wolbromek 2 3:10 |
|||||||
5 | A | PIEŚLA Tomasz ROSIAK Norbert |
W | LISIECKI Paweł MAŚLACH Maciej |
3:0 (12:10, 11:8, 11:7) |