Artur Okuniewicz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: LZS Błękitni Krzewie Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 16:00
4. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LZS SKS Raszówka II 1:10
4   D OKUNIEWICZ Artur Z CERAZY Józef 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 4:11) ⇓
9   D OKUNIEWICZ Artur Y MARSZAŁEK Krzysztof 1:3 (11:5, 4:11, 9:11, 8:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 16:00
9. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - GUKS Sokół Jerzmanowa 6:10
15   A OKUNIEWICZ Artur Z GÓRSKI Zygmunt 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 16:00
15. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:2
3   C SŁOWIK Robert Y OKUNIEWICZ Artur 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
W OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 11:6) ⇓
9   D ROSIAK Norbert Y OKUNIEWICZ Artur 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) ⇑
11   A PIEŚLA Tomasz Y OKUNIEWICZ Artur 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:9) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 16:00
20. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - UKS Żak Gierałtowiec II 9:9
1   A OKUNIEWICZ Artur W HAZNAR Sebastian 1:3 (4:11, 11:8, 7:11, 9:11) ⇓
6   B OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
X HAZNAR Sebastian
STANISŁAWSKI Patryk
3:2 (13:15, 11:7, 12:10, 8:11, 12:10) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 16:00
25. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KTS Jelenia Góra II 10:5
2   B OKUNIEWICZ Artur X GICALA Grzegorz 1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 3:11) ⇓
6   B KWIATKOWSKI Tomasz
OKUNIEWICZ Artur
X PAWLEWSKI Sławomir
SOKALSKI Wojciech
3:1 (11:6, 7:11, 11:5, 11:6) ⇑
8   B OKUNIEWICZ Artur W PAWLEWSKI Sławomir 2:3 (9:11, 11:5, 11:6, 8:11, 8:11) ⇓
13   B OKUNIEWICZ Artur Z ŻARCZYŃSKI Robert 3:1 (11:5, 3:11, 11:9, 11:4) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00
29. AKS Strzegom - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:4
4   D BERESTECKI Krystian Z OKUNIEWICZ Artur 1:3 (5:11, 3:11, 11:8, 7:11) ⇑
5   A ABRAMCZUK Albert
BERESTECKI Krystian
W OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
2:3 (4:11, 11:9, 11:9, 9:11, 10:12) ⇑
10   C PACIOREK Łukasz Z OKUNIEWICZ Artur 3:1 (11:13, 12:10, 12:10, 11:5) ⇓
13   B DERKOWSKI Robert Z OKUNIEWICZ Artur 3:2 (10:12, 12:10, 6:11, 11:9, 11:7) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 16:00
31. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - UKS Żak Gierałtowiec I 6:10
4   D OKUNIEWICZ Artur Z MARUD Grzegorz 2:3 (6:11, 12:14, 11:7, 11:7, 5:11) ⇓
6   B OKUNIEWICZ Artur
ZATYLNY Marek
X JAKUBIK Dawid
GRYGORCEWICZ Grzegorz
3:1 (11:7, 7:11, 13:11, 14:12) ⇑
9   D OKUNIEWICZ Artur Y JAKUBIK Dawid 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) ⇑
14   D OKUNIEWICZ Artur X GRYGORCEWICZ Grzegorz 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇑
16   D OKUNIEWICZ Artur W ŚWIRSKI Marcin 0:3 (5:11, 10:12, 5:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00
37. Top Bolesławiec - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9
1   A WOŁOWICKI Marcin W OKUNIEWICZ Artur 3:1 (11:6, 11:4, 5:11, 12:10) ⇓
6   B BEDNARZ Adrian
WOŁOWICKI Marcin
X OKUNIEWICZ Artur
ZATYLNY Marek
0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
8   B GŁOWACZ Remigiusz W OKUNIEWICZ Artur 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:9) ⇓
12   C GIL Grzegorz W OKUNIEWICZ Artur 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇑
16   D BEDNARZ Adrian W OKUNIEWICZ Artur 1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 6:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 16:00
43. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KTS Jelenia Góra I 0:10
4   D OKUNIEWICZ Artur Z MIKIEL Waldemar 1:3 (3:11, 11:9, 12:14, 7:11) ⇓
5   A OKUNIEWICZ Artur
ZATYLNY Marek
W MARAŃDA Marcin
TROJAN Robert
0:3 (9:11, 13:15, 5:11) ⇓
9   D OKUNIEWICZ Artur Y MARAŃDA Marcin 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00
49. LZS SKS Raszówka II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:1
1   A PILARCZYK Filip W OKUNIEWICZ Artur 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:5) ⇓
6   B JADACH Tomasz
PILARCZYK Filip
X OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
3:2 (11:7, 11:13, 12:10, 8:11, 11:4) ⇓
8   B JADACH Tomasz W OKUNIEWICZ Artur 2:3 (12:10, 9:11, 6:11, 11:9, 10:12) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00 ⇨ 2022-01-29 14:00
54. GUKS Sokół Jerzmanowa - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9
4   D GÓRSKI Zygmunt Z OKUNIEWICZ Artur 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:9) ⇓
6   B HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
X OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
3:2 (7:11, 9:11, 11:4, 11:6, 11:6) ⇓
10   C MARSZAŁEK Marian Z OKUNIEWICZ Artur 0:3 (6:11, 2:11, 6:11) ⇑
13   B HORNIAK Grzegorz Z OKUNIEWICZ Artur 0:3 (10:12, 3:11, 5:11) ⇑
15   A RYBIKOWSKI Przemysław Z OKUNIEWICZ Artur 3:2 (11:7, 11:6, 8:11, 7:11, 11:7) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 16:00
60. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 7:10
4   D OKUNIEWICZ Artur Z ROSIAK Norbert 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇓
6   B OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
X PIEŚLA Tomasz
ROSIAK Jacek
0:3 (11:13, 10:12, 9:11) ⇓
9   D OKUNIEWICZ Artur Y ROSIAK Jacek 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇑
14   D OKUNIEWICZ Artur X PIEŚLA Tomasz 2:3 (11:5, 4:11, 12:10, 6:11, 3:11) ⇓
16   D OKUNIEWICZ Artur W ROSIAK Ernest 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 16:00 ⇨ 2022-03-05 12:00
65. UKS Żak Gierałtowiec II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 8:10
1   A SEJ Szymon W OKUNIEWICZ Artur 1:3 (11:5, 6:11, 7:11, 11:13) ⇑
5   A GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
W OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
3:0 (12:10, 11:7, 11:6) ⇓
8   B DRZYZGA Kamil W OKUNIEWICZ Artur 2:3 (7:11, 9:11, 11:5, 11:7, 8:11) ⇑
12   C GRYGORCEWICZ Andrzej W OKUNIEWICZ Artur 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇑
16   D HAZNAR Sebastian W OKUNIEWICZ Artur 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 16:00
70. KTS Jelenia Góra II - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9
1   A PAWLEWSKI Sławomir W OKUNIEWICZ Artur 3:1 (11:6, 11:9, 11:13, 11:5) ⇓
6   B KURPIEL Krzysztof
ŻARCZYŃSKI Robert
X OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
3:0 (13:11, 11:6, 11:8) ⇓
8   B GICALA Grzegorz W OKUNIEWICZ Artur 2:3 (8:11, 11:4, 5:11, 11:3, 0:11) ⇑
12   C KURPIEL Krzysztof W OKUNIEWICZ Artur 3:2 (7:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:8) ⇓
16   D ŻARCZYŃSKI Robert W OKUNIEWICZ Artur 3:0 (12:10, 11:6, 11:5) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 16:00 ⇨ 2022-04-08 17:00
74. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - AKS Strzegom 10:3
4   D OKUNIEWICZ Artur Z ZALEWSKI Andrzej 3:0 (11:7, 12:10, 16:14) ⇑
6   B KWIATKOWSKI Tomasz
OKUNIEWICZ Artur
X DERKOWSKI Robert
MARTYSZEWSKI Janusz
3:2 (5:11, 11:6, 11:6, 8:11, 11:8) ⇑
9   D OKUNIEWICZ Artur Y MARTYSZEWSKI Janusz 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 16:00
76. UKS Żak Gierałtowiec I - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 9:9
4   D JAKUBIK Dawid Z OKUNIEWICZ Artur 3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 11:6) ⇓
6   B BREŚ Aleksandra
CZECH Michał
X KWIATKOWSKI Tomasz
OKUNIEWICZ Artur
0:3 (9:11, 4:11, 7:11) ⇑
10   C BREŚ Aleksandra Z OKUNIEWICZ Artur 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) ⇑
13   B CZECH Michał Z OKUNIEWICZ Artur 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) ⇑
15   A MARUD Grzegorz Z OKUNIEWICZ Artur 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 16:00
82. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - Top Bolesławiec 10:4
4   D OKUNIEWICZ Artur Z WOŁOWICKI Marcin 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 8:11) ⇓
6   B OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
X GIL Grzegorz
KOWAL Tomasz
3:0 (13:11, 11:9, 11:9) ⇑
9   D OKUNIEWICZ Artur Y GŁOWACZ Remigiusz 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) ⇑
14   D OKUNIEWICZ Artur X KOWAL Tomasz 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
88. KTS Jelenia Góra I - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 3:10
4   D MARCHALEWICZ Szymon Z OKUNIEWICZ Artur 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) ⇑
6   B GAWROŃSKI Waldemar
TROĆ Remigiusz
X OKUNIEWICZ Artur
OLEJNIK Piotr
2:3 (9:11, 11:9, 11:5, 9:11, 4:11) ⇑
10   C GAWROŃSKI Waldemar Z OKUNIEWICZ Artur 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:8) ⇓
13   B MARCHALEWICZ Wacław Z OKUNIEWICZ Artur 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 6:11) ⇑