Grzegorz Horniak
Numer zawodnika: 249
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: GUKS Sokół Jerzmanowa
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 9382
Numer licencji okres.: 8121
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 16:30
3. GUKS Sokół Jerzmanowa - GUKS Sokół Jerzmanowa 2 10:2
2   B HORNIAK Grzegorz X PIENIĘŻNY Jakub 3:1 (11:3, 11:7, 8:11, 11:7) ⇑
6   B GÓRSKI Zygmunt
HORNIAK Grzegorz
X BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
3:0 (13:11, 11:6, 14:12) ⇑
8   B HORNIAK Grzegorz W BUCZYŃSKI Grzegorz 3:2 (11:6, 10:12, 11:8, 5:11, 11:8) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 14:00
6. KTS Legnica - GUKS Sokół Jerzmanowa 10:8
3   C KOŁAKOWSKI Robert Y HORNIAK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:4, 11:8) ⇓
6   B TUTAJ Waldemar
KOŁAKOWSKI Robert
X HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
3:2 (11:7, 4:11, 6:11, 11:9, 11:8) ⇓
9   D MOŻEJKO Piotr Y HORNIAK Grzegorz 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇓
11   A ZARÓWNY Przemysław Y HORNIAK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:7, 15:13) ⇓
17   B TUTAJ Waldemar Y HORNIAK Grzegorz 3:1 (11:7, 11:5, 7:11, 11:9) ⇓
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00
9. GUKS Sokół Jerzmanowa - LZS Sparta Grębocice 2 10:0
2   B HORNIAK Grzegorz X PRZYBYLSKI Mirosław 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) ⇑
5   A HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
W PRZYTULSKI Karol
PRZYBYLSKI Mirosław
3:1 (11:8, 11:9, 4:11, 11:8) ⇑
8   B HORNIAK Grzegorz W PRZYTULSKI Karol 3:1 (10:12, 11:8, 11:4, 11:6) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00
14. GLKS Jaworzyna Śląska - GUKS Sokół Jerzmanowa 2:10
2   B MAKOWSKI Piotr X HORNIAK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:4, 12:10) ⇓
6   B KASPEROWICZ Artur
KORZYSTKA Arkadiusz
X HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
0:3 (14:16, 9:11, 14:16) ⇑
7   A PAWŁOWSKI Dariusz X HORNIAK Grzegorz 2:3 (11:7, 13:11, 6:11, 9:11, 9:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00
27. KS Górnik Polkowice 2 - GUKS Sokół Jerzmanowa 0:10
2   B KOŁODZIEJ Szymon X HORNIAK Grzegorz 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
6   B ŚLIFARSKI Michał
KONIECZKA Natan
X HORNIAK Grzegorz
MARSZAŁEK Marian
0:3 (8:11, 6:11, 2:11) ⇑
7   A CHRAPKO Nikodem X HORNIAK Grzegorz 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00 ⇨ 2023-11-25 10:00
23. GUKS Sokół Jerzmanowa - KS Górnik Polkowice 10:3
2   B HORNIAK Grzegorz X KOWALSKI Adam 3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 11:8, 11:8) ⇑
6   B HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
X KACIUBA Mikołaj
KOWALSKI Adam
3:2 (11:5, 7:11, 4:11, 11:6, 11:6) ⇑
8   B HORNIAK Grzegorz W KACIUBA Mikołaj 1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 7:11) ⇓
13   B HORNIAK Grzegorz Z PYRZEŃSKI Kornel 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00
30. GUKS Sokół Jerzmanowa - GOKSiR Dobromierz 10:5
4   D HORNIAK Grzegorz Z FIGLEWICZ Jan 3:0 (11:8, 11:9, 14:12) ⇑
5   A HORNIAK Grzegorz
SAMBORSKI Marek
W FIGLEWICZ Jan
ANDRUSZKO Wiktor
0:3 (9:11, 6:11, 1:11) ⇓
9   D HORNIAK Grzegorz Y DAWID Leon 1:3 (9:11, 14:16, 11:3, 5:11) ⇓
14   D HORNIAK Grzegorz X WALAS Grzegorz 3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 11:8) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
35. AKS Strzegom 2 - GUKS Sokół Jerzmanowa 2:10
1   A KAMOCKI Zbigniew W HORNIAK Grzegorz 1:3 (7:11, 11:5, 9:11, 7:11) ⇑
5   A SZTANDARSKI Marek
KAMOCKI Zbigniew
W HORNIAK Grzegorz
SAMBORSKI Marek
1:3 (7:11, 6:11, 11:3, 5:11) ⇑
8   B SZTANDARSKI Marek W HORNIAK Grzegorz 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) ⇑
12   C KRZYWNIAK Karol W HORNIAK Grzegorz 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 14:00
42. GUKS Sokół Jerzmanowa - KTS Legnica 10:1
2   B HORNIAK Grzegorz X HAZNAR Dariusz 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 6:11) ⇓
5   A HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
W TUTAJ Waldemar
HAZNAR Dariusz
3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 11:6) ⇑
8   B HORNIAK Grzegorz W LECH Janusz 3:1 (11:7, 11:1, 3:11, 11:8) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00
45. LZS Sparta Grębocice 2 - GUKS Sokół Jerzmanowa 0:10
4   D KOZIK Oskar Z HORNIAK Grzegorz 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) ⇑
6   B KOZIK Oskar
PRZYBYLSKI Mirosław
X HORNIAK Grzegorz
HORNIAK Eryk
2:3 (8:11, 9:11, 11:6, 11:9, 10:12) ⇑
10   C KASPRZAK Kamil Z HORNIAK Grzegorz 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 ⇨ 2024-03-09 12:00
50. GUKS Sokół Jerzmanowa - GLKS Jaworzyna Śląska 9:9
2   B HORNIAK Grzegorz X MAKOWSKI Piotr 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 13:15) ⇓
6   B HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
X KASPEROWICZ Artur
BIELAK Zbigniew
3:1 (9:11, 13:11, 11:8, 11:6) ⇑
8   B HORNIAK Grzegorz W PAWŁOWSKI Dariusz 2:3 (2:11, 11:7, 11:8, 10:12, 7:11) ⇓
13   B HORNIAK Grzegorz Z KASPEROWICZ Artur 2:3 (8:11, 4:11, 11:5, 11:9, 10:12) ⇓
17   B HORNIAK Grzegorz Y ZALEWSKA Wioletta 2:3 (11:5, 11:6, 10:12, 7:11, 8:11) ⇓
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-11 18:00
59. KS Górnik Polkowice - GUKS Sokół Jerzmanowa 5:10
3   C OWCZAREK Sergiusz Y HORNIAK Grzegorz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A KACIUBA Mikołaj
SŁOWIŃSKI Sławomir
W HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
2:3 (11:7, 8:11, 11:13, 13:11, 9:11) ⇑
9   D SŁOWIŃSKI Sławomir Y HORNIAK Grzegorz 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 9:11) ⇑
11   A KACIUBA Mikołaj Y HORNIAK Grzegorz 3:1 (11:7, 7:11, 13:11, 13:11) ⇓
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-16 18:00
63. GUKS Sokół Jerzmanowa - KS Górnik Polkowice 2 10:2
4   D HORNIAK Grzegorz Z KONIECZKA Natan 3:1 (11:9, 16:14, 4:11, 11:4) ⇑
6   B HORNIAK Grzegorz
HORNIAK Eryk
X MOSTKOWSKI Oskar
CHRAPKO Nikodem
3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 12:10) ⇑
9   D HORNIAK Grzegorz Y ŚLIFARSKI Michał 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 12:00
66. GOKSiR Dobromierz - GUKS Sokół Jerzmanowa 2:10
4   D SUKIENNIK Sebastian Z HORNIAK Grzegorz 3:1 (11:9, 7:11, 11:5, 13:11) ⇓
6   B FIGLEWICZ Jan
ANDRUSZKO Wiktor
X HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 6:11) ⇑
10   C ANDRUSZKO Wiktor Z HORNIAK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:3, 11:7) ⇓
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 12:00
71. GUKS Sokół Jerzmanowa - AKS Strzegom 2 10:3
1   A HORNIAK Grzegorz W ABRAMCZUK Albert 1:3 (12:10, 5:11, 5:11, 9:11) ⇓
6   B HORNIAK Grzegorz
HORNIAK Eryk
X LUBERA Edward
MARTYSZEWSKI Kornel
3:0 (11:6, 13:11, 11:5) ⇑
7   A HORNIAK Grzegorz X LUBERA Edward 3:0 (11:2, 11:8, 11:5) ⇑
11   A HORNIAK Grzegorz Y KAMOCKI Zbigniew 3:2 (9:11, 10:12, 11:8, 11:5, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
697 ABRAMCZUK Albert 1981
312 ADAMCZUK Łukasz 1994
1041 ANDRUSZKO Wiktor 2005
1141 BATÓG Tomasz 1975
870 BEDNARZ Adrian 1984
698 BERESTECKI Krystian 1997
786 BREŚ Aleksandra 2006
231 BUCZYŃSKI Grzegorz 2011
719 CERAZY Józef 1970
1967 CHRAPKO Nikodem 2011
315 CZARNIECKI Piotr 1983
316 CZARNIECKI Roman 1970
1004 DAWID Leon 1954
699 DERKOWSKI Robert 1969
1594 DINDORF Grzegorz 1979
1413 DRZYZGA Kamil 2000
1034 FIGLEWICZ Jan 1956
1013 FLORCZAK Jerzy 1954
832 GAWROŃSKI Waldemar 1965
833 GICALA Grzegorz 1976
871 GIL Grzegorz 1985
922 GLIB Michał 1999
872 GŁOWACZ Remigiusz 1973
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
1198 GRYGORCEWICZ Grzegorz 1987
722 HANKUS Artur 1971
1294 HAZNAR Dariusz 1964
781 HAZNAR Sebastian 1996
620 ISAŃSKA Aleksandra 1994
724 JADACH Tomasz 1974
319 JAŹWIEC Łukasz 1980
452 KACIUBA Mikołaj 2007
1608 KAMOCKI Zbigniew 1960
764 KASPEROWICZ Artur 1972
1702 KASPRZAK Kamil 2004
1776 KOBYLARZ Jakub 2001
1296 KOŁAKOWSKI Robert 1962
1968 KOŁODZIEJ Szymon 2011
2028 KONIECZKA Natan 2009
873 KOWAL Tomasz 1991
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
1886 KOWALSKI Adam 1973
1480 KOZAK Mateusz 1995
923 KOZIEJ Piotr 1977
1021 KOZIK Oskar 2000
1634 KRZYWNIAK Karol 1990
839 KURPIEL Krzysztof 1960
1333 LECH Janusz 1970
702 LUBERA Edward 1953
1756 MACHACZ Marek 2003
1155 MAKOWSKI Piotr 1968
1637 MANOWIEC Mateusz 1990
841 MARAŃDA Marcin 1985
725 MARSZAŁEK Krzysztof 1989
784 MARUD Grzegorz 1988
843 MIKIEL Waldemar 1960
1334 MIKULICZ Adam 1980
844 MISKA Kamil 1988
1335 MOŻEJKO Piotr 1967
798 NOWICKI Piotr 2003
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
627 OLEJNIK Piotr 1969
924 OPYD Oskar 2001
1322 OWCZAREK Sergiusz 1972
710 PACIOREK Łukasz 2004
628 PASTERNAK Przemysław 1990
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
766 PAWŁOWSKI Dariusz 1969
241 PIENIĘŻNY Jakub 2008
727 PILARCZYK Filip 1986
925 PISZCZAŁKA Kamil 1991
1701 PRZYBYLSKI Mirosław 1964
1699 PRZYTULSKI Karol 1982
1963 PYRZEŃSKI Kornel 2010
791 ROSIAK Ernest 1998
792 ROSIAK Jacek 1968
793 ROSIAK Norbert 1999
788 SEJ Szymon 2003
794 SŁOWIK Robert 1966
1304 SŁOWIŃSKI Sławomir 1962
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
1037 SUKIENNIK Sebastian 1991
166 SZKLANY Krystian 1973
707 SZTANDARSKI Marek 1959
1965 ŚLIFARSKI Michał 2009
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
1129 ŚWIRSKI Marcin 1996
849 TROĆ Remigiusz 1976
850 TROJAN Robert 1975
1292 TUTAJ Waldemar 1967
1039 WALAS Grzegorz 1979
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
795 ZAKRZEWSKI Rafał 1974
1822 ZALEWSKA Wioletta 1983
1337 ZARÓWNY Przemysław 1972
632 ZATYLNY Marek 1962
169 ZAWADZKI Roman 1973
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964
855 ŻUŁAWSKI Marcin 1979