Jakub Pieniężny
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: GUKS Sokół Jerzmanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:00 ⇨ 2021-10-13 16:30
2. GUKS Sokół Jerzmanowa II - TS Zagłębie Lubin II 8:10
3   C PIENIĘŻNY Jakub Y ŁUŻYŃSKI Andrzej 3:2 (6:11, 9:11, 11:4, 13:11, 13:11) ⇑
6   B PIENIĘŻNY Jakub
STAWICKI Szymon
X LEVIN Jarosław
ŁUŻYŃSKI Andrzej
3:2 (11:9, 11:8, 8:11, 7:11, 11:8) ⇑
10   C PIENIĘŻNY Jakub Z PRUSZCZYK Tomasz 3:2 (3:11, 9:11, 11:5, 11:5, 11:8) ⇑
12   C PIENIĘŻNY Jakub W LEVIN Jarosław 3:2 (11:9, 11:6, 7:11, 8:11, 11:7) ⇑
18   C PIENIĘŻNY Jakub X KĘDRA Franciszek 1:3 (6:11, 4:11, 11:8, 6:11) ⇓
5LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-30 12:00
5. KS Górnik Polkowice III - GUKS Sokół Jerzmanowa II 7:10
2   B DZIADOSZ Mateusz X PIENIĘŻNY Jakub 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇑
5   A DROSZCZAK Patryk
MILNIKIEL Sebastian
W PIENIĘŻNY Jakub
STAWICKI Szymon
3:2 (11:6, 11:8, 5:11, 8:11, 11:7) ⇓
7   A DROSZCZAK Patryk X PIENIĘŻNY Jakub 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:8, 9:11) ⇑
14   D MILNIKIEL Sebastian X PIENIĘŻNY Jakub 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:8) ⇓
5LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-11-20 12:00 ⇨ 2021-11-25 17:30
7. GUKS Sokół Jerzmanowa II - AKS Strzegom II 2:10
2   B PIENIĘŻNY Jakub X SZTANDARSKI Marek 0:3 (6:11, 5:11, 11:13) ⇓
6   B PIENIĘŻNY Jakub
STAWICKI Szymon
X MARTYSZEWSKI Janusz
SZTANDARSKI Marek
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇓
8   B PIENIĘŻNY Jakub W DYMURA Alicja 3:1 (11:4, 9:11, 11:9, 11:9) ⇑
5LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-12-04 12:00 ⇨ 2021-12-08 18:00
11. KS Górnik Polkowice II - GUKS Sokół Jerzmanowa II 10:1
1   A OWCZAREK Sergiusz W PIENIĘŻNY Jakub 3:0 (11:5, 13:11, 11:9) ⇓
5   A LESIŃSKI Patryk
ZAJĄC Szymon
W PIENIĘŻNY Jakub
STAWICKI Szymon
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:8) ⇓
8   B JAŁOWIECKI Bartosz W PIENIĘŻNY Jakub 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:9) ⇓
5LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-12-11 12:00 ⇨ 2021-12-18 12:00
15. GUKS Sokół Jerzmanowa II - GLKS Jaworzyna Śląska II 3:10
3   C PIENIĘŻNY Jakub Y ZIELIŃSKI Patryk 0:3 (3:11, 6:11, 9:11) ⇓
6   B PIENIĘŻNY Jakub
STAWICKI Szymon
X KORZYSTKA Jakub
ZIELIŃSKI Patryk
3:1 (11:7, 8:11, 11:5, 11:6) ⇑
10   C PIENIĘŻNY Jakub Z BIELAK Zbigniew 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) ⇓
12   C PIENIĘŻNY Jakub W KORZYSTKA Arkadiusz 2:3 (11:4, 11:7, 4:11, 5:11, 5:11) ⇓
5LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 6. | 2022-01-15 12:00
17. TS Zagłębie Lubin II - GUKS Sokół Jerzmanowa II 5:10
4   D BARSKI Tomasz Z PIENIĘŻNY Jakub 3:2 (12:10, 11:3, 3:11, 7:11, 12:10) ⇓
6   B PRUSZCZYK Tomasz
ADAMOWICZ Maciej
X PIENIĘŻNY Jakub
STAWICKI Szymon
0:3 (8:11, 7:11, 4:11) ⇑
10   C PRUSZCZYK Tomasz Z PIENIĘŻNY Jakub 2:3 (9:11, 12:10, 3:11, 11:7, 5:11) ⇑
13   B ŁUŻYŃSKI Andrzej Z PIENIĘŻNY Jakub 0:3 (7:11, 11:13, 6:11) ⇑
15   A LEVIN Jarosław Z PIENIĘŻNY Jakub 2:3 (11:9, 2:11, 11:7, 8:11, 9:11) ⇑
5LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 7. | 2022-02-26 12:00
20. GUKS Sokół Jerzmanowa II - KS Górnik Polkowice III 10:3
4   D PIENIĘŻNY Jakub Z DROSZCZAK Patryk 3:0 (11:6, 11:4, 11:2) ⇑
6   B PIENIĘŻNY Jakub
STAWICKI Szymon
X DZIADOSZ Mateusz
DROSZCZAK Patryk
3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇑
9   D PIENIĘŻNY Jakub Y MILNIKIEL Sebastian 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇓
5LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 8. | 2022-03-12 12:00
22. AKS Strzegom II - GUKS Sokół Jerzmanowa II 4:10
4   D MARTYSZEWSKI Kornel Z PIENIĘŻNY Jakub 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) ⇑
6   B MARTYSZEWSKI Kornel
WOJTASZEK Zbigniew
X PIENIĘŻNY Jakub
STAWICKI Szymon
0:3 (10:12, 6:11, 9:11) ⇑
10   C WOJTASZEK Zbigniew Z PIENIĘŻNY Jakub 3:2 (11:6, 10:12, 7:11, 11:8, 11:8) ⇓
13   B MARTYSZEWSKI Janusz Z PIENIĘŻNY Jakub 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇑
5LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 9. | 2022-04-09 12:00
26. GUKS Sokół Jerzmanowa II - KS Górnik Polkowice II 1:10
3   C PIENIĘŻNY Jakub Y OWCZAREK Sergiusz 1:3 (5:11, 11:8, 6:11, 6:11) ⇓
6   B PIENIĘŻNY Jakub
BEDNARCZYK Julia
X MIŚ Zbigniew
OWCZAREK Sergiusz
0:3 (10:12, 1:11, 5:11) ⇓
10   C PIENIĘŻNY Jakub Z RATAJCZYK Tadeusz 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇓
5LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-05-14 12:00
30. GLKS Jaworzyna Śląska II - GUKS Sokół Jerzmanowa II 9:9
2   B MALEWICZ Aleksandra X PIENIĘŻNY Jakub 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) ⇑
6   B MALEWICZ Aleksandra
SZEWCZAK Justyna
X BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
0:3 (2:11, 5:11, 10:12) ⇑
7   A KORZYSTKA Arkadiusz X PIENIĘŻNY Jakub 3:1 (11:7, 7:11, 12:10, 11:3) ⇓
14   D ZIELIŃSKI Patryk X PIENIĘŻNY Jakub 3:2 (11:3, 11:4, 9:11, 9:11, 11:4) ⇓
18   C SZEWCZAK Justyna X PIENIĘŻNY Jakub 0:3 (7:11, 8:11, 1:11) ⇑