Roman Czarniecki
Numer zawodnika: 316
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: LZS TS Zaręba
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 5903
Numer licencji okres.: 9886
Data wydania: 23.09.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-24 12:00 ⇨ 2022-09-30 17:00
3. LZSTS Zaręba 2 - IKS Spin Bożejowice 10:2
3   C CZARNIECKI Roman Y BEDNARZ Adrian 3:0 (11:4, 11:2, 11:3) ⇑
6   B CZARNIECKI Roman
KLIMCZAK Przemysław
X STOS Dariusz
BEDNARZ Adrian
3:2 (11:4, 11:13, 10:12, 11:7, 11:6) ⇑
10   C CZARNIECKI Roman Z KACPERCZYK Kamil 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:5) ⇑
12   C CZARNIECKI Roman W BUDIAKOWSKI Paweł 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-01 16:00 ⇨ 2022-10-07 17:00
7. LZSTS Zaręba - UKS Żak Gierałtowiec 10:0
4   D CZARNIECKI Roman Z GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (15:13, 11:7, 12:10) ⇑
6   B CZARNIECKI Roman
ROK Tomasz
X STANISŁAWSKI Patryk
DRZYZGA Kamil
3:2 (11:8, 8:11, 11:3, 5:11, 11:8) ⇑
9   D CZARNIECKI Roman Y STANISŁAWSKI Patryk 3:0 (11:1, 11:7, 11:5) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-08 12:00
13. LZSTS Zaręba - LZS SKS Raszówka 2 10:3
4   D CZARNIECKI Roman Z MARUD Grzegorz 3:2 (11:6, 16:14, 10:12, 9:11, 11:6) ⇑
6   B CZARNIECKI Roman
TRAWICKI Damian
X JADACH Tomasz
MARUD Grzegorz
3:2 (5:11, 11:7, 5:11, 11:9, 11:9) ⇑
9   D CZARNIECKI Roman Y MARSZAŁEK Krzysztof 3:1 (7:11, 11:7, 11:4, 16:14) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-22 16:00
19. KTS Jelenia Góra - LZSTS Zaręba 6:10
1   A IGNATIUK Arkadiusz W CZARNIECKI Roman 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:5) ⇓
6   B IGNATIUK Arkadiusz
ŻUŁAWSKI Marcin
X CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
3:1 (11:8, 11:1, 11:13, 11:9) ⇓
8   B ZAWODNIK Łukasz W CZARNIECKI Roman 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) ⇑
12   C BARTCZYSZYN Paweł W CZARNIECKI Roman 1:3 (11:13, 11:9, 11:13, 4:11) ⇑
16   D ŻUŁAWSKI Marcin W CZARNIECKI Roman 2:3 (11:9, 4:11, 8:11, 11:9, 8:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-05 16:00 ⇨ 2022-10-25 17:00
25. LZSTS Zaręba - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:5
4   D CZARNIECKI Roman Z ROSIAK Norbert 3:0 (11:7, 13:11, 15:13) ⇑
6   B CZARNIECKI Roman
HAŁAS Iwona
X ROSIAK Norbert
ZAKRZEWSKI Rafał
1:3 (4:11, 14:12, 4:11, 7:11) ⇓
9   D CZARNIECKI Roman Y ROSIAK Jacek 3:1 (11:4, 5:11, 11:4, 11:8) ⇑
14   D CZARNIECKI Roman X ZAKRZEWSKI Rafał 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-19 16:00 ⇨ 2022-11-10 18:00
31. GUKS Sokół Jerzmanowa - LZSTS Zaręba 3:10
1   A RYBIKOWSKI Przemysław W CZARNIECKI Roman 1:3 (11:13, 11:9, 8:11, 4:11) ⇑
5   A GÓRSKI Zygmunt
SOBKOWSKI Krzysztof
W CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
2:3 (9:11, 4:11, 11:8, 11:6, 9:11) ⇑
8   B SOBKOWSKI Krzysztof W CZARNIECKI Roman 0:3 (7:11, 8:11, 1:11) ⇑
12   C HORNIAK Grzegorz W CZARNIECKI Roman 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2022-12-14 17:30
49. LZSTS Zaręba - KTS Jelenia Góra 2 9:9
4   D CZARNIECKI Roman Z ISAŃSKA Aleksandra 0:3 (9:11, 11:13, 5:11) ⇓
6   B CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
X ISAŃSKA Aleksandra
TROJAN Robert
0:3 (8:11, 4:11, 12:14) ⇓
9   D CZARNIECKI Roman Y TROJAN Robert 3:2 (12:10, 11:9, 6:11, 7:11, 11:5) ⇑
14   D CZARNIECKI Roman X WOJNAROWICZ Paweł 2:3 (11:2, 10:12, 3:11, 11:5, 5:11) ⇓
16   D CZARNIECKI Roman W GRUSZKA Krzysztof 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-12-17 16:00
55. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZSTS Zaręba 2:10
1   A OPYD Oskar W CZARNIECKI Roman 3:2 (8:11, 11:8, 11:13, 12:10, 11:9) ⇓
6   B GLIB Michał
ROJEK Michał
X CZARNIECKI Roman
JAŹWIEC Łukasz
0:3 (5:11, 3:11, 8:11) ⇑
8   B ROJEK Michał W CZARNIECKI Roman 2:3 (4:11, 1:11, 11:8, 13:11, 4:11) ⇑
12   C GLIB Michał W CZARNIECKI Roman 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-01-14 16:00
61. LZSTS Zaręba - KTS Legnica 10:0
4   D CZARNIECKI Roman Z HAZNAR Dariusz 3:0 (11:9, 11:3, 11:9) ⇑
5   A ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Roman
W HAZNAR Sebastian
HAZNAR Dariusz
3:2 (11:7, 11:7, 10:12, 10:12, 11:8) ⇑
9   D CZARNIECKI Roman Y LECH Janusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2023-01-26 18:30
67. UKSTS Sparta Lubań - LZSTS Zaręba 1:10
3   C MASŁOWSKI Dariusz Y CZARNIECKI Roman 1:3 (4:11, 4:11, 11:9, 8:11) ⇑
6   B MASŁOWSKI Dariusz
KAPUŚNIAK Dawid
X CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
0:3 (2:11, 3:11, 1:11) ⇑
9   D KAPUŚNIAK Dawid Y CZARNIECKI Roman 0:3 (1:11, 2:11, 4:11) ⇑
11   A SZKLANY Krystian Y CZARNIECKI Roman 2:3 (11:7, 5:11, 4:11, 11:5, 11:13) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2023-01-28 16:00
73. UKS Żak Gierałtowiec - LZSTS Zaręba 4:10
1   A SEJ Szymon W CZARNIECKI Roman 0:3 (12:14, 10:12, 9:11) ⇑
6   B GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
X CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
3:1 (11:5, 13:11, 7:11, 13:11) ⇓
8   B DRZYZGA Kamil W CZARNIECKI Roman 0:3 (9:11, 10:12, 3:11) ⇑
12   C KOWALEWSKI Kamil W CZARNIECKI Roman 3:1 (16:14, 11:8, 8:11, 11:7) ⇓
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2023-02-04 14:30 ⇨ 2023-02-22 17:30
79. LZS SKS Raszówka 2 - LZSTS Zaręba 9:9
1   A JADACH Tomasz W CZARNIECKI Roman 1:3 (13:11, 6:11, 9:11, 7:11) ⇑
6   B CERAZY Józef
MARSZAŁEK Krzysztof
X CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
3:0 (11:9, 11:4, 11:8) ⇓
8   B HANKUS Artur W CZARNIECKI Roman 2:3 (6:11, 11:13, 11:6, 11:6, 4:11) ⇑
12   C CERAZY Józef W CZARNIECKI Roman 3:1 (11:13, 11:9, 11:6, 11:9) ⇓
16   D MARSZAŁEK Krzysztof W CZARNIECKI Roman 2:3 (11:8, 11:5, 6:11, 8:11, 10:12) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2023-03-04 16:00
85. LZSTS Zaręba - KTS Jelenia Góra 7:10
1   A CZARNIECKI Roman W IGNATIUK Arkadiusz 3:0 (11:5, 14:12, 11:7) ⇑
5   A ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Roman
W IGNATIUK Arkadiusz
BARTCZYSZYN Paweł
3:0 (11:5, 11:7, 11:1) ⇑
7   A CZARNIECKI Roman X BARTCZYSZYN Paweł 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) ⇑
11   A CZARNIECKI Roman Y KOSAL Maciej 1:3 (10:12, 11:3, 9:11, 7:11) ⇓
15   A CZARNIECKI Roman Z ŻUŁAWSKI Marcin 3:2 (11:8, 1:11, 7:11, 13:11, 11:9) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2023-03-14 17:00
91. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - LZSTS Zaręba 9:9
1   A ROSIAK Norbert W CZARNIECKI Roman 1:3 (8:11, 14:12, 10:12, 9:11) ⇑
6   B ROSIAK Jacek
SŁOWIK Robert
X CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇓
8   B ROSIAK Jacek W CZARNIECKI Roman 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:5) ⇓
12   C ROSIAK Ernest W CZARNIECKI Roman 3:1 (11:5, 8:11, 11:3, 11:4) ⇓
16   D SŁOWIK Robert W CZARNIECKI Roman 2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:9, 12:14) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2023-04-01 16:00
103. LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LZSTS Zaręba 7:10
4   D OKUNIEWICZ Artur Z CZARNIECKI Roman 1:3 (6:11, 11:9, 6:11, 4:11) ⇑
5   A OKUNIEWICZ Artur
DINDORF Grzegorz
W ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Roman
1:3 (10:12, 7:11, 12:10, 9:11) ⇑
10   C OLEJNIK Piotr Z CZARNIECKI Roman 0:3 (9:11, 6:11, 14:16) ⇑
13   B DINDORF Grzegorz Z CZARNIECKI Roman 1:3 (11:9, 7:11, 11:13, 10:12) ⇑
15   A PASTERNAK Przemysław Z CZARNIECKI Roman 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 3:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2023-03-25 16:00 ⇨ 2023-04-12 17:30
97. LZSTS Zaręba - GUKS Sokół Jerzmanowa 10:3
3   C CZARNIECKI Roman Y HORNIAK Grzegorz 3:0 (11:7, 11:6, 14:12) ⇑
6   B CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
X HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
2:3 (11:9, 11:9, 9:11, 9:11, 9:11) ⇓
10   C CZARNIECKI Roman Z SOBKOWSKI Krzysztof 3:0 (11:9, 11:5, 15:13) ⇑
12   C CZARNIECKI Roman W RYBIKOWSKI Przemysław 2:3 (13:11, 7:11, 8:11, 11:8, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1003 BARTCZYSZYN Paweł 1988
870 BEDNARZ Adrian 1984
206 BOBEK Daniel 1977
462 BOCHOWICZ Arkadiusz 1975
23 BUDIAKOWSKI Paweł 1986
719 CERAZY Józef 1970
215 CZAJA Cezary 1997
1594 DINDORF Grzegorz 1979
1413 DRZYZGA Kamil 2000
216 DRZYZGA Paweł 1987
5 DZIWOSZ Jakub 1990
464 FURMAN Andrzej 1969
465 FURMAN Paweł 1967
492 GIRULSKI Robert 1974
922 GLIB Michał 1999
228 GRUSZKA Damian 2005
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
722 HANKUS Artur 1971
1294 HAZNAR Dariusz 1964
249 HORNIAK Grzegorz 1979
836 IGNATIUK Arkadiusz 1992
620 ISAŃSKA Aleksandra 1994
724 JADACH Tomasz 1974
805 JAROSIK Michał 1988
806 JEDYNAK Tomasz 1987
17 KACPERCZYK Kamil 1989
1830 KAPUŚNIAK Dawid 2009
799 KLIMEK Piotr 2004
219 KORUS Marcin 1986
838 KOSAL Maciej 1981
468 KOTYL Krzysztof 1990
540 KOTYL Wojciech 1996
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
1052 KOWNACKI Rafał 1988
6 KOZŁOWSKI Dawid 1993
1333 LECH Janusz 1970
209 LEŚNIEWSKI Jakub 1997
221 LISIECKI Paweł 1984
725 MARSZAŁEK Krzysztof 1989
784 MARUD Grzegorz 1988
1131 MASŁOWSKI Dariusz 1997
65 MICHNO Krzysztof 2007
550 NUCHCHART Sitisak 2004
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
627 OLEJNIK Piotr 1969
924 OPYD Oskar 2001
628 PASTERNAK Przemysław 1990
225 PORĘBA Sylwester 1972
1497 RAHALEVICH Andrei 2000
528 ROGÓŻ Grzegorz 1983
926 ROJEK Michał 1992
791 ROSIAK Ernest 1998
792 ROSIAK Jacek 1968
793 ROSIAK Norbert 1999
771 RYBIKOWSKI Przemysław 1988
788 SEJ Szymon 2003
794 SŁOWIK Robert 1966
1707 SOBKOWSKI Krzysztof 1970
120 SOBKÓW Zbigniew 1969
129 STACH Wojciech 1986
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
185 STODOLICA Mikołaj 2004
166 SZKLANY Krystian 1973
14 SZUPLAK Marek 1973
850 TROJAN Robert 1975
107 WNĘK Krzysztof 2009
108 WNĘK Stanisław 2004
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
795 ZAKRZEWSKI Rafał 1974
15 ZAWADZKI Marcin 1973
853 ZAWODNIK Łukasz 1988
811 ŻUBEREK Jakub 2001
855 ŻUŁAWSKI Marcin 1979
1065 ŻYGADŁO Marcin 1977
77 ŻYWORONEK Patryk 2009