Numer zawodnika: | 206 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1977 |
Przynależność klubowa: | KU AZS UZ Zielona Góra |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 1494 |
Numer licencji okres.: | 4278 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 15:30 6. LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UZ Zielona Góra 5:5 |
|||||||
2 | 2 | C | GADZIŃSKI Jacek | W | BOBEK Daniel | 1:3 (6:11, 6:11, 11:6, 5:11) | |
6 | 2 | C |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
W |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
0:3 (5:11, 6:11, 10:12) | |
10 | 2 | D | ZAJĄC Kacper | W | BOBEK Daniel | 1:3 (11:8, 8:11, 4:11, 9:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 15:00 14. KU AZS UZ Zielona Góra - ŻSTS Żagań 10:0 |
|||||||
1 | 1 | A | BOBEK Daniel | X | WALOWSKI Mateusz | 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:7) | |
5 | 1 | A |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
X |
MICHALAK Andrzej PASZCZENIUK Dawid |
3:0 (11:6, 11:3, 11:1) | |
7 | 1 | A | BOBEK Daniel | Y | LORENC Jacek | 3:1 (11:6, 7:11, 11:5, 11:7) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 14:00 21. KU AZS UZ Zielona Góra - MKS Wolavia Wołów 7:3 |
|||||||
1 | 1 | A | BOBEK Daniel | X | ULATOWSKI Wiktor | 3:1 (11:6, 6:11, 11:6, 11:6) | |
5 | 1 | A |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
X |
MIELKO Piotr JÓŹWIAK Dawid |
3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:2) | |
7 | 1 | A | BOBEK Daniel | Y | JÓŹWIAK Dawid | 3:0 (11:3, 11:2, 11:5) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 15:00 35. KU AZS UZ Zielona Góra - KTS Wolbromek 3:7 |
|||||||
2 | 2 | C | BOBEK Daniel | W | STODOLICA Mikołaj | 3:2 (8:11, 11:13, 11:8, 11:8, 11:5) | |
6 | 2 | C |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
W |
DURAJCZYK Tomasz NIEDŹWIEDZKI Wojciech |
3:1 (11:6, 11:13, 12:10, 16:14) | |
8 | 2 | C | BOBEK Daniel | Z | ŁUCZYK Maciej | 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 16:00 48. KU AZS UZ Zielona Góra - LZS SKS Raszówka 7:3 |
|||||||
2 | 2 | C | BOBEK Daniel | W | JADACH Oskar | 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) | |
5 | 1 | A |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
X |
CHOLEWA Marek JADACH Oskar |
0:3 (8:11, 5:11, 6:11) | |
8 | 2 | C | BOBEK Daniel | Z | CHOLEWA Marek | 3:1 (15:17, 11:6, 14:12, 11:8) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 15:00 ⇨ 2023-12-02 12:00 58. KU AZS UZ Zielona Góra - LKS Odra Głoska 2:8 |
|||||||
2 | 2 | C | BOBEK Daniel | W | GRZĘBKA Mikołaj | 2:3 (11:7, 5:11, 11:6, 10:12, 8:11) | |
6 | 2 | C |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
W |
LILIEN Aleksander GRYK Konrad |
2:3 (8:11, 10:12, 11:7, 11:9, 7:11) | |
8 | 2 | C | BOBEK Daniel | Z | GRYK Konrad | 0:3 (6:11, 11:13, 4:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00 ⇨ 2023-12-03 13:00 42. UKSTS Kiełczów - KU AZS UZ Zielona Góra 3:7 |
|||||||
2 | 2 | C | TARNOWSKA Paulina | W | BOBEK Daniel | 0:3 (10:12, 5:11, 5:11) | |
6 | 2 | C |
TARNOWSKA Paulina URBANIAK Andrzej |
W |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 5:11) | |
10 | 2 | D | URBANIAK Andrzej | W | BOBEK Daniel | 0:3 (1:11, 3:11, 10:12) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 55. KU AZS UE Wrocław 2 - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6 |
|||||||
1 | 1 | A | CIESIELSKI Arkadiusz | X | BOBEK Daniel | 2:3 (4:11, 15:17, 11:2, 16:14, 10:12) | |
6 | 2 | C |
GRUBIAK Tymoteusz MALARZ Dawid |
W |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 7:11) | |
9 | 1 | B | MUCHA Łukasz | X | BOBEK Daniel | 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 7:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 17:00 ⇨ 2024-01-20 12:00 66. KU AZS UE Wrocław - KU AZS UZ Zielona Góra 9:1 |
|||||||
1 | 1 | A | KLIMEK Piotr | X | BOBEK Daniel | 3:0 (11:8, 15:13, 11:4) | |
6 | 2 | C |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
W |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
3:1 (11:13, 11:9, 11:9, 16:14) | |
9 | 1 | B | WNĘK Stanisław | X | BOBEK Daniel | 3:2 (12:10, 8:11, 9:11, 11:9, 11:5) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 15:00 74. KU AZS UZ Zielona Góra - ULKS Ciechów 4:6 |
|||||||
2 | 2 | C | BOBEK Daniel | W | KOTYL Krzysztof | 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) | |
5 | 1 | A |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
X |
BOCHOWICZ Arkadiusz FURMAN Paweł |
3:1 (13:11, 5:11, 11:9, 11:3) | |
8 | 2 | C | BOBEK Daniel | Z | FURMAN Paweł | 2:3 (6:11, 11:7, 4:11, 11:9, 6:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-02-25 17:00 82. STS Wulmar Słubice - KU AZS UZ Zielona Góra 6:4 |
|||||||
2 | 2 | C | RAKOWSKI Tomasz | W | BOBEK Daniel | 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) | |
6 | 2 | C |
SZUPLAK Marek SOLIŁO Dominik |
W |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
0:3 (5:11, 10:12, 10:12) | |
10 | 2 | D | SZUPLAK Marek | W | BOBEK Daniel | 0:3 (15:17, 9:11, 7:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-03-02 15:00 90. KU AZS UZ Zielona Góra - ZKS Zielona Góra 3 4:6 |
|||||||
1 | 1 | A | BOBEK Daniel | X | MICHNO Krzysztof | 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) | |
6 | 2 | C |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
W |
SROCZYŃSKI Paweł SAIDOV Hasan |
3:0 (11:5, 11:6, 13:11) | |
7 | 1 | A | BOBEK Daniel | Y | SROCZYŃSKI Paweł | 2:3 (11:8, 7:11, 5:11, 11:3, 9:11) |