Numer zawodnika: | 38 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1994 |
Przynależność klubowa: | STS Słubice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 12739 |
Numer licencji okres.: | 2275 |
Data wydania: | 23.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 15:00 4. STS Wulmar Słubice - UKSTS Kiełczów 9:1 |
|||||||
2 | 2 | C | RAKOWSKI Tomasz | W | ŚLIWA Mateusz | 3:0 (13:11, 11:6, 11:4) | |
5 | 1 | A |
RAKOWSKI Tomasz SOLIŁO Dominik |
X |
MRÓZ Tomasz URBANIAK Andrzej |
3:0 (11:3, 11:6, 11:5) | |
8 | 2 | C | RAKOWSKI Tomasz | Z | URBANIAK Andrzej | 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 17:00 11. LZS SKS Raszówka - STS Wulmar Słubice 3:7 |
|||||||
3 | 1 | B | MARUD Grzegorz | Y | RAKOWSKI Tomasz | 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) | |
6 | 2 | C |
CHOLEWA Marek MARUD Grzegorz |
W |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
0:3 (4:11, 9:11, 5:11) | |
7 | 1 | A | ROGALSKI Marek | Y | RAKOWSKI Tomasz | 0:3 (3:11, 6:11, 11:13) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 15:00 17. STS Wulmar Słubice - KU AZS UE Wrocław 2 6:4 |
|||||||
2 | 2 | C | RAKOWSKI Tomasz | W | SOBIESZEK Bogumił | 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) | |
5 | 1 | A |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
X |
MALARZ Michał MALARZ Dawid |
3:0 (11:4, 11:1, 11:6) | |
8 | 2 | C | RAKOWSKI Tomasz | Z | CIESIELSKI Arkadiusz | 3:1 (11:5, 11:7, 3:11, 13:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 17:00 23. LKS Odra Głoska - STS Wulmar Słubice 5:5 |
|||||||
3 | 1 | B | GRYK Konrad | Y | RAKOWSKI Tomasz | 2:3 (9:11, 9:11, 11:8, 11:8, 6:11) | |
6 | 2 | C |
PRASONGPOL Nawachet LILIEN Aleksander |
W |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
0:3 (8:11, 3:11, 7:11) | |
7 | 1 | A | PRASONGPOL Nawachet | Y | RAKOWSKI Tomasz | 1:3 (12:14, 12:10, 8:11, 5:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00 ⇨ 2023-11-11 17:00 31. STS Wulmar Słubice - KU AZS UE Wrocław 6:4 |
|||||||
1 | 1 | A | RAKOWSKI Tomasz | X | WNĘK Krzysztof | 3:0 (13:11, 11:2, 13:11) | |
5 | 1 | A |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
X |
WNĘK Stanisław KLIMEK Piotr |
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) | |
7 | 1 | A | RAKOWSKI Tomasz | Y | KLIMEK Piotr | 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00 39. ULKS Ciechów - STS Wulmar Słubice 3:7 |
|||||||
4 | 2 | D | BOCHOWICZ Arkadiusz | Z | RAKOWSKI Tomasz | 0:3 (7:11, 6:11, 2:11) | |
5 | 1 | A |
FURMAN Paweł MATKOWSKI Jakub |
X |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
0:3 (7:11, 4:11, 6:11) | |
8 | 2 | C | MATKOWSKI Jakub | Z | RAKOWSKI Tomasz | 2:3 (11:9, 9:11, 3:11, 14:12, 6:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 17:00 54. STS Wulmar Słubice - ZKS Zielona Góra 3 6:4 |
|||||||
1 | 1 | A | RAKOWSKI Tomasz | X | SISANOVAS Ignas | 3:2 (10:12, 8:11, 11:4, 11:2, 11:5) | |
6 | 2 | C |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
W |
NADOLNY Jakub GRUDZIEŃ Piotr |
3:2 (11:8, 11:7, 6:11, 7:11, 11:7) | |
7 | 1 | A | RAKOWSKI Tomasz | Y | MICHNO Krzysztof | 2:3 (11:7, 6:11, 4:11, 11:7, 8:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 17:00 61. LKS Orzeł Lizawice - STS Wulmar Słubice 4:6 |
|||||||
3 | 1 | B | GADZIŃSKI Jacek | Y | RAKOWSKI Tomasz | 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) | |
5 | 1 | A |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
X |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
0:3 (7:11, 7:11, 5:11) | |
7 | 1 | A | ZAJĄC Kacper | Y | RAKOWSKI Tomasz | 1:3 (11:9, 3:11, 2:11, 3:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 17:00 68. STS Wulmar Słubice - ŻSTS Żagań 10:0 |
|||||||
2 | 2 | C | RAKOWSKI Tomasz | W | PASZCZENIUK Dawid | 3:0 (11:8, 12:10, 11:4) | |
6 | 2 | C |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
W |
PASZCZENIUK Dawid KRZYSZTOF Piotr |
3:0 (11:8, 11:6, 11:5) | |
8 | 2 | C | RAKOWSKI Tomasz | Z | WALOWSKI Mateusz | 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 17:00 75. MKS Wolavia Wołów - STS Wulmar Słubice 6:4 |
|||||||
3 | 1 | B | JANUS Józef | Y | RAKOWSKI Tomasz | 1:3 (9:11, 2:11, 11:7, 6:11) | |
6 | 2 | C |
ULATOWSKI Wiktor JÓŹWIAK Dawid |
W |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
0:3 (6:11, 4:11, 13:15) | |
7 | 1 | A | WALENCKI Michał | Y | RAKOWSKI Tomasz | 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-02-25 17:00 82. STS Wulmar Słubice - KU AZS UZ Zielona Góra 6:4 |
|||||||
2 | 2 | C | RAKOWSKI Tomasz | W | BOBEK Daniel | 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) | |
5 | 1 | A |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
X |
KOWALCZYK Jakub BABIAK Oliwier |
3:0 (11:4, 11:4, 11:7) | |
8 | 2 | C | RAKOWSKI Tomasz | Z | BABIAK Oliwier | 3:0 (14:12, 11:5, 11:1) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-03-02 17:00 89. KTS Wolbromek - STS Wulmar Słubice 5:5 |
|||||||
4 | 2 | D | DURAJCZYK Tomasz | Z | RAKOWSKI Tomasz | 0:3 (5:11, 6:11, 10:12) | |
5 | 1 | A |
DURAJCZYK Tomasz WERNER Jakub |
X |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
0:3 (7:11, 5:11, 7:11) | |
8 | 2 | C | ŁUCZYK Maciej | Z | RAKOWSKI Tomasz | 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) | |
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 14:00 94. STS Wulmar Słubice - LKS Odra Głoska 6:4 |
|||||||
1 | 1 | A | RAKOWSKI Tomasz | X | PRASONGPOL Nawachet | 3:1 (8:11, 11:6, 13:11, 11:9) | |
5 | 1 | A |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
X |
PROŚNIEWSKI Adam GRYK Konrad |
3:0 (11:5, 11:3, 11:2) | |
7 | 1 | A | RAKOWSKI Tomasz | Y | PROŚNIEWSKI Adam | 3:0 (11:6, 11:2, 11:3) |
Nr DOZTS | Zawodnik | Rok ur. |
---|---|---|
1931 | BABIAK Oliwier | 2008 |
206 | BOBEK Daniel | 1977 |
462 | BOCHOWICZ Arkadiusz | 1975 |
1718 | CIESIELSKI Arkadiusz | 1995 |
1891 | DRELICHOWSKI Alan | 2010 |
217 | DURAJCZYK Tomasz | 1979 |
465 | FURMAN Paweł | 1967 |
1340 | GADZIŃSKI Jacek | 1988 |
1944 | GRYK Konrad | 2006 |
711 | JANUS Józef | 1990 |
207 | JOKIEL Daniel | 1996 |
799 | KLIMEK Piotr | 2004 |
222 | ŁUCZYK Maciej | 1997 |
784 | MARUD Grzegorz | 1988 |
1556 | MATKOWSKI Jakub | 2003 |
65 | MICHNO Krzysztof | 2007 |
524 | NIEDŹWIEDZKI Wojciech | 1994 |
1733 | OPLACHKO Oleksandr | 2005 |
1914 | PASZCZENIUK Dawid | 1993 |
1744 | PRASONGPOL Nawachet | 2006 |
371 | PROŚNIEWSKI Adam | 2010 |
729 | ROGALSKI Marek | 1965 |
287 | SIDELNIK Tomasz | 1989 |
91 | SISANOVAS Ignas | 2007 |
149 | SOBIESZEK Bogumił | 2005 |
129 | STACH Wojciech | 1986 |
1374 | ŚLIWA Mateusz | 1998 |
532 | URBANIAK Andrzej | 1972 |
388 | WALENCKI Michał | 1991 |
1911 | WALOWSKI Mateusz | 1995 |
107 | WNĘK Krzysztof | 2009 |
1479 | ZAJĄC Kacper | 2000 |