Numer zawodnika: | 155 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2013 |
Przynależność klubowa: | LKS Odra Głoska |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 53823 |
Numer licencji okres.: | 5691 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 14:00 ⇨ 2023-10-04 19:00 3. LKS Odra Entire M Głoska 2 - LZS Orion Branda Szewce 3 9:9 |
|||||||
2 | B | GROCHOLSKI Miłosz | X | STEPUCH Dominik | 1:3 (8:11, 5:11, 11:6, 4:11) | ||
5 | A |
GROCHOLSKI Miłosz KUCHARSKI Franciszek |
W |
STEPUCH Dominik ZARAZA Krzysztof |
3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 12:10) | ||
8 | B | GROCHOLSKI Miłosz | W | SARNIK Grzegorz | 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 8:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-16 18:00 ⇨ 2023-10-23 18:00 13. LKS Odra Entire M Głoska 2 - LZS Trzebnica 8:10 |
|||||||
4 | D | GROCHOLSKI Miłosz | Z | CHMIELEWSKI Piotr | 3:1 (7:11, 11:7, 11:4, 13:11) | ||
6 | B |
GROCHOLSKI Miłosz KUCHARSKI Franciszek |
X |
CHABIŃSKI Andrzej KACA Andrzej |
1:3 (11:7, 7:11, 10:12, 7:11) | ||
9 | D | GROCHOLSKI Miłosz | Y | CHABIŃSKI Andrzej | 1:3 (8:11, 5:11, 11:8, 6:11) | ||
14 | D | GROCHOLSKI Miłosz | X | KACA Andrzej | 2:3 (13:11, 11:5, 8:11, 10:12, 8:11) | ||
16 | D | GROCHOLSKI Miłosz | W | BIAŁEK Marek | 2:3 (8:11, 11:9, 10:12, 11:6, 9:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00 36. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 9:9 |
|||||||
2 | B | GROCHOLSKI Miłosz | X | ŻMUD Tobiasz | 3:2 (11:5, 11:9, 2:11, 7:11, 11:6) | ||
5 | A |
GROCHOLSKI Miłosz KOTYL Wojciech |
W |
ŻMUD Tobiasz PIECHOCIŃSKI Robert |
3:1 (11:5, 10:12, 11:4, 11:5) | ||
8 | B | GROCHOLSKI Miłosz | W | DZIAMIDCHYK Valiantsin | 1:3 (8:11, 8:11, 11:4, 10:12) | ||
13 | B | GROCHOLSKI Miłosz | Z | MUŁA Mateusz | 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) | ||
17 | B | GROCHOLSKI Miłosz | Y | KOWALSKI Rafał | 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 14:00 ⇨ 2023-12-02 14:00 41. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - LKS Odra Entire M Głoska 2 8:10 |
|||||||
3 | C | CUBER Mariusz | Y | GROCHOLSKI Miłosz | 2:3 (8:11, 11:5, 9:11, 11:8, 6:11) | ||
6 | B |
MIŚ Robert WOŹNY Zbigniew |
X |
GROCHOLSKI Miłosz KOTYL Wojciech |
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) | ||
9 | D | SZPITALNY Tomasz | Y | GROCHOLSKI Miłosz | 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) | ||
11 | A | CENTNER Mariusz | Y | GROCHOLSKI Miłosz | 3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:5) | ||
17 | B | MIŚ Robert | Y | GROCHOLSKI Miłosz | 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 13:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 14:00 ⇨ 2024-01-06 10:00 47. LKS Odra Entire M Głoska 2 - TKS Granit Strzelin 2 10:4 |
|||||||
2 | B | GROCHOLSKI Miłosz | X | JUREK Szymon | 3:0 (11:9, 16:14, 11:5) | ||
5 | A |
GROCHOLSKI Miłosz KOTYL Wojciech |
W |
JUREK Szymon WNĘK Sławomir |
3:1 (6:11, 11:7, 11:5, 11:5) | ||
8 | B | GROCHOLSKI Miłosz | W | WNĘK Sławomir | 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) | ||
13 | B | GROCHOLSKI Miłosz | Z | MUSZYŃSKI Filip | 3:1 (12:10, 11:6, 10:12, 12:10) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00 58. LKS Odra Entire M Głoska 2 - ULKS ŻOK Żmigród 10:5 |
|||||||
2 | B | GROCHOLSKI Miłosz | X | SOBKOWIAK Tomasz | 3:0 (13:11, 11:6, 12:10) | ||
5 | A |
GROCHOLSKI Miłosz KOTYL Wojciech |
W |
SOBKOWIAK Tomasz KUPCZYK Michał |
3:1 (7:11, 12:10, 12:10, 11:7) | ||
8 | B | GROCHOLSKI Miłosz | W | GAJKOWSKI Mateusz | 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) | ||
13 | B | GROCHOLSKI Miłosz | Z | KUPCZYK Michał | 2:3 (13:11, 12:10, 8:11, 7:11, 5:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00 63. UKS Orzeł Prusice - LKS Odra Entire M Głoska 2 1:10 |
|||||||
4 | D | OGUNSOLA Oluwatobi | Z | GROCHOLSKI Miłosz | 2:3 (11:7, 11:2, 5:11, 6:11, 5:11) | ||
5 | A |
HRYCAK Zbigniew CZUB Zdzisław |
W |
GROCHOLSKI Miłosz KOTYL Wojciech |
1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 6:11) | ||
10 | C | CZUB Zdzisław | Z | GROCHOLSKI Miłosz | 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-28 18:00 68. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KU AZS UE Wrocław 3 4:10 |
|||||||
4 | D | GROCHOLSKI Miłosz | Z | STACH Wojciech | 1:3 (13:11, 5:11, 9:11, 7:11) | ||
5 | A |
GROCHOLSKI Miłosz KOTYL Wojciech |
W |
ULATOWSKA Anna MURAWSKA Sandra |
2:3 (6:11, 9:11, 11:7, 12:10, 4:11) | ||
9 | D | GROCHOLSKI Miłosz | Y | ULATOWSKA Anna | 1:3 (6:11, 5:11, 12:10, 2:11) | ||
14 | D | GROCHOLSKI Miłosz | X | MURAWSKA Sandra | 2:3 (12:10, 11:8, 12:14, 11:13, 9:11) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-05 18:30 ⇨ 2024-03-12 18:30 70. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:6 |
|||||||
2 | B | GROCHOLSKI Miłosz | X | MUŁA Mateusz | 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) | ||
5 | A |
GROCHOLSKI Miłosz KOTYL Wojciech |
W |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
3:0 (11:5, 15:13, 14:12) | ||
8 | B | GROCHOLSKI Miłosz | W | DZIAMIDCHYK Valiantsin | 1:3 (10:12, 9:11, 12:10, 6:11) | ||
13 | B | GROCHOLSKI Miłosz | Z | ŻMUD Tobiasz | 1:3 (10:12, 12:14, 12:10, 9:11) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 14:00 76. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Odra Entire M Głoska 2 5:10 |
|||||||
2 | B | MUŁA Mateusz | X | GROCHOLSKI Miłosz | 0:3 (9:11, 8:11, 11:13) | ||
5 | A |
ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
W |
GROCHOLSKI Miłosz KOTYL Wojciech |
1:3 (19:21, 12:10, 8:11, 9:11) | ||
7 | A | DZIAMIDCHYK Valiantsin | X | GROCHOLSKI Miłosz | 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) | ||
14 | D | ŻMUD Tobiasz | X | GROCHOLSKI Miłosz | 2:3 (4:11, 11:8, 11:8, 9:11, 9:11) |