Tomasz Muszkieta
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1993
Przynależność klubowa: MGLKS Odra Oława
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:00 ⇨ 2021-10-15 19:00
2. KS AZS AWF Wrocław - MGLKS Odra Oława 8:10
4   D ANTMAN Grzegorz Z MUSZKIETA Tomasz 1:3 (6:11, 5:11, 14:12, 9:11) ⇑
5   A BAJOR Patryk
DOLATA Paweł
W ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 13:15) ⇑
10   C LENCKI Bogdan Z MUSZKIETA Tomasz 2:3 (13:11, 11:7, 9:11, 9:11, 8:11) ⇑
13   B DOLATA Paweł Z MUSZKIETA Tomasz 0:3 (10:12, 2:11, 5:11) ⇑
15   A BAJOR Patryk Z MUSZKIETA Tomasz 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:6) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
7. MGLKS Odra Oława - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:4
1   A MUSZKIETA Tomasz W SOWA Sebastian 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
6   B ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
X BAZYLEWSKA Zuzanna
CHRĄCHOL Marika
3:0 (11:2, 11:7, 11:6) ⇑
7   A MUSZKIETA Tomasz X PUŁECKA Gabriela 3:0 (11:6, 17:15, 11:1) ⇑
11   A MUSZKIETA Tomasz Y CHRĄCHOL Marika 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
14. MGLKS Odra Oława - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 10:2
1   A MUSZKIETA Tomasz W MRUK Jan 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) ⇑
6   B ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
X KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
3:0 (11:2, 11:4, 11:9) ⇑
7   A MUSZKIETA Tomasz X KŁUSEK Jacek 3:0 (11:6, 11:6, 11:1) ⇑
11   A MUSZKIETA Tomasz Y BOGUSZ Krzysztof 3:0 (11:1, 11:3, 11:8) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00 ⇨ 2021-11-15 18:00
20. WZSN Start Wrocław - MGLKS Odra Oława 4:10
4   D WRZASK Zbigniew Z MUSZKIETA Tomasz 0:3 (6:11, 4:11, 10:12) ⇑
5   A STASZAK Daniel
WRZASK Zbigniew
W ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
0:3 (6:11, 4:11, 6:11) ⇑
10   C STASZAK Daniel Z MUSZKIETA Tomasz 1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 8:11) ⇑
13   B LEMAŃSKI Bogdan Z MUSZKIETA Tomasz 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00
26. MGLKS Odra Oława - UKS Lider Milicz II 10:1
1   A MUSZKIETA Tomasz W ŻMIJEWSKI Cezary 3:0 (11:9, 11:3, 13:11) ⇑
5   A ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
W ŁOCHOWSKA Otylia
ŻMIJEWSKI Cezary
3:0 (11:7, 11:4, 11:3) ⇑
7   A MUSZKIETA Tomasz X ŁOCHOWSKA Otylia 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) ⇑
11   A MUSZKIETA Tomasz Y TWARDA Ola 3:0 (11:8, 11:4, 11:1) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:00
32. ULKS Ciechów III - MGLKS Odra Oława 7:10
4   D MĘKARSKI Bartosz Z MUSZKIETA Tomasz 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 9:11) ⇑
5   A MĘKARSKI Bartosz
PYTKOWSKI Paweł
W ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
3:2 (11:5, 11:6, 8:11, 10:12, 11:8) ⇓
10   C HACZKIEWICZ Łukasz Z MUSZKIETA Tomasz 3:0 (11:9, 11:1, 11:1) ⇓
13   B HAŁAJ Oliwia Z MUSZKIETA Tomasz 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇑
15   A PYTKOWSKI Paweł Z MUSZKIETA Tomasz 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:6) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 09:00
38. MGLKS Odra Oława - WKN Świt Wrocław II 10:2
1   A MUSZKIETA Tomasz W OSMAN Janusz 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇑
5   A ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
W OSMAN Janusz
WIERZBICKI Michał
3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇑
7   A MUSZKIETA Tomasz X WIERZBICKI Michał 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) ⇑
11   A MUSZKIETA Tomasz Y TWOREK Mirosław 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 14:00
44. LKS Odra Głoska III - MGLKS Odra Oława 10:6
4   D OSTOJA-SOLECKI Jakub Z MUSZKIETA Tomasz 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:7) ⇓
6   B OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
X ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
3:1 (11:9, 12:14, 11:6, 11:7) ⇓
10   C TRYBAŁA Szymon Z MUSZKIETA Tomasz 1:3 (13:11, 12:14, 1:11, 11:13) ⇑
13   B STANIOWSKI Stanisław Z MUSZKIETA Tomasz 1:3 (11:5, 16:18, 7:11, 7:11) ⇑
15   A STANIOWSKI Dawid Z MUSZKIETA Tomasz 3:2 (11:6, 11:4, 11:13, 10:12, 13:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00 ⇨ 2021-12-20 18:00
50. MGLKS Odra Oława - KU AZS UE Wrocław IV 10:4
1   A MUSZKIETA Tomasz W BARTOSZKO Natalia 1:3 (12:10, 9:11, 5:11, 10:12) ⇓
6   B ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
X BARTOSZKO Natalia
BARTOSZKO Nicol
2:3 (11:5, 11:8, 11:13, 6:11, 9:11) ⇓
7   A MUSZKIETA Tomasz X ZAJĄC Hanna 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:4) ⇑
11   A MUSZKIETA Tomasz Y POLAK Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
56. UKS Orzeł Prusice II - MGLKS Odra Oława 2:10
4   D KITA Tomasz Z MUSZKIETA Tomasz 0:3 (5:11, 3:11, 3:11) ⇑
5   A ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
REDER Maksym
W ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇑
10   C REDER Maksym Z MUSZKIETA Tomasz 0:3 (1:11, 5:11, 7:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
62. MGLKS Odra Oława - MKS Wolavia Wołów III 10:3
1   A MUSZKIETA Tomasz W STASZCZYK Jakub 2:3 (8:11, 11:4, 11:7, 7:11, 10:12) ⇓
6   B ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
X KALISZ Karol
STASZCZYK Jakub
1:3 (11:5, 9:11, 7:11, 6:11) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
68. MKS Rokita Brzeg Dolny II - MGLKS Odra Oława 6:10
3   C SMOLAREK Lena Y MUSZKIETA Tomasz 0:3 (10:12, 6:11, 4:11) ⇑
6   B BAZYLEWSKA Zuzanna
CHRĄCHOL Marika
X MICHNIACKI Franciszek
MUSZKIETA Tomasz
3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:9) ⇓
9   D CHRĄCHOL Marika Y MUSZKIETA Tomasz 0:3 (9:11, 10:12, 4:11) ⇑
11   A BAZYLEWSKA Zuzanna Y MUSZKIETA Tomasz 1:3 (11:8, 10:12, 4:11, 8:11) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
71. KU AZS UE Wrocław IV - MGLKS Odra Oława 7:10
1   A BARTOSZKO Natalia W MUSZKIETA Tomasz 1:3 (7:11, 7:11, 11:5, 7:11) ⇑
8   B GROCHOLSKI Miłosz W MUSZKIETA Tomasz 0:3 (4:11, 11:13, 5:11) ⇑
12   C BARTOSZKO Nicol W MUSZKIETA Tomasz 0:3 (5:11, 3:11, 9:11) ⇑
16   D ZAJĄC Hanna W MUSZKIETA Tomasz 1:3 (11:4, 5:11, 8:11, 9:11) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-26 10:00
75. MGLKS Odra Oława - ULKS Ciechów III 10:4
1   A MUSZKIETA Tomasz W ANTOSIK Ireneusz 3:0 (13:11, 11:7, 15:13) ⇑
6   B MUSZKIETA Tomasz
WATEHA Robert
X GĄSIOROWSKI Wiktor
KRZYMIŃSKI Wiesław
3:0 (11:3, 11:7, 11:6) ⇑
7   A MUSZKIETA Tomasz X KRZYMIŃSKI Wiesław 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇑
11   A MUSZKIETA Tomasz Y GĄSIOROWSKI Wiktor 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 11:7) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-23 10:00
76. WKN Świt Wrocław II - MGLKS Odra Oława 0:10
1   A DOBRZAŃSKI Jakub W MUSZKIETA Tomasz 1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 3:11) ⇑
5   A WIERZBICKI Michał
DOBRZAŃSKI Jakub
W ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
2:3 (5:11, 11:8, 11:3, 7:11, 9:11) ⇑
8   B WIERZBICKI Michał W MUSZKIETA Tomasz 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-14 09:00
81. MGLKS Odra Oława - LKS Odra Głoska III 2:10
1   A MUSZKIETA Tomasz W STANIOWSKI Dawid 1:3 (8:11, 9:11, 13:11, 5:11) ⇓
5   A MUSZKIETA Tomasz
WATEHA Robert
W STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 5:11) ⇓
7   A MUSZKIETA Tomasz X TRYBAŁA Szymon 3:2 (12:14, 7:11, 11:4, 11:7, 11:8) ⇑
11   A MUSZKIETA Tomasz Y STANIOWSKI Stanisław 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 7:11) ⇓