Lena Smolarek
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2010
Przynależność klubowa: MKS Rokita Brzeg Dolny
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:00 ⇨ 2021-10-07 18:00
1. MKS Rokita Brzeg Dolny II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 10:3
3   C SMOLAREK Lena Y BOGUSZ Michał 3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 11:6) ⇑
5   A PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
W KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇑
10   C SMOLAREK Lena Z BOGUSZ Krzysztof 3:1 (11:7, 11:6, 6:11, 11:6) ⇑
12   C SMOLAREK Lena W MRUK Jan 0:3 (11:13, 6:11, 11:13) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00 ⇨ 2021-10-28 16:30
13. MKS Rokita Brzeg Dolny II - WZSN Start Wrocław 9:9
3   C SMOLAREK Lena Y WRZASK Zbigniew 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) ⇑
6   B PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
X KAMIŃSKI Andrzej
LEMAŃSKI Bogdan
2:3 (11:9, 11:8, 6:11, 4:11, 8:11) ⇓
10   C SMOLAREK Lena Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (5:11, 10:12, 2:11) ⇓
12   C SMOLAREK Lena W STASZAK Daniel 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 6:11) ⇓
18   C SMOLAREK Lena X LEMAŃSKI Bogdan 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 16:00 ⇨ 2021-11-03 17:00
19. UKS Lider Milicz II - MKS Rokita Brzeg Dolny II 3:10
2   B ŻMIJEWSKI Cezary X SMOLAREK Lena 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) ⇓
5   A ŻMIJEWSKI Cezary
RZĄSA Oliwia
W PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:4) ⇓
7   A DZIUBA Kamil X SMOLAREK Lena 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00
25. MKS Rokita Brzeg Dolny II - ULKS Ciechów III 3:10
3   C SMOLAREK Lena Y GĄSIOROWSKI Wiktor 3:1 (7:11, 11:2, 11:6, 11:4) ⇑
6   B PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
X GĄSIOROWSKI Wiktor
MĘKARSKI Bartosz
0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇓
10   C SMOLAREK Lena Z ANTOSIK Ireneusz 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) ⇓
12   C SMOLAREK Lena W HACZKIEWICZ Łukasz 1:3 (11:7, 4:11, 6:11, 4:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:00 ⇨ 2021-11-24 18:00
31. MKS Rokita Brzeg Dolny II - WKN Świt Wrocław II 10:7
3   C SMOLAREK Lena Y WIERZBICKI Michał 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) ⇑
6   B PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
X TWOREK Mirosław
WIERZBICKI Michał
0:3 (7:11, 8:11, 11:13) ⇓
10   C SMOLAREK Lena Z TWOREK Mirosław 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇓
12   C SMOLAREK Lena W CIEŚLAK Andrzej 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00 ⇨ 2021-12-02 18:00
37. MKS Rokita Brzeg Dolny II - LKS Odra Głoska III 0:10
2   B SMOLAREK Lena X TRYBAŁA Szymon 2:3 (7:11, 7:11, 11:9, 11:6, 13:15) ⇓
5   A PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
W STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
0:3 (7:11, 5:11, 9:11) ⇓
8   B SMOLAREK Lena W STANIOWSKI Dawid 1:3 (8:11, 13:11, 11:13, 8:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 10:00
43. KU AZS UE Wrocław IV - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:7
1   A ZAJĄC Hanna W SMOLAREK Lena 3:0 (15:13, 11:8, 11:1) ⇓
5   A HEINKE Tymoteusz
ZAJĄC Hanna
W PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇓
8   B GROCHOLSKI Miłosz W SMOLAREK Lena 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:6) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
49. MKS Rokita Brzeg Dolny II - UKS Orzeł Prusice II 10:4
3   C SMOLAREK Lena Y ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 0:3 (11:13, 9:11, 10:12) ⇓
6   B PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
X ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
MAKAREWICZ Damian
3:0 (11:6, 11:7, 11:3) ⇑
10   C SMOLAREK Lena Z HRYCAK Zbigniew 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 6:11) ⇓
12   C SMOLAREK Lena W KITA Tomasz 2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 9:11, 12:14) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
55. MKS Wolavia Wołów III - MKS Rokita Brzeg Dolny II 9:9
2   B SKAWIŃSKA Nikola X SMOLAREK Lena 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) ⇓
6   B HOŁODNIUK Paulina
KACZAN Alicja
X PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇓
7   A STASZCZYK Jakub X SMOLAREK Lena 3:0 (12:10, 11:8, 11:9) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
68. MKS Rokita Brzeg Dolny II - MGLKS Odra Oława 6:10
3   C SMOLAREK Lena Y MUSZKIETA Tomasz 0:3 (10:12, 6:11, 4:11) ⇓
10   C SMOLAREK Lena Z WATEHA Robert 0:3 (3:11, 10:12, 3:11) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
72. LKS Odra Głoska III - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:1
1   A OSTOJA-SOLECKI Jakub W SMOLAREK Lena 3:0 (12:10, 11:7, 11:9) ⇓
6   B STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
X PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇓
8   B STANIOWSKI Stanisław W SMOLAREK Lena 3:1 (11:6, 11:5, 10:12, 11:7) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-26 10:00
73. WKN Świt Wrocław II - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:7
1   A DOBRZAŃSKI Jakub W SMOLAREK Lena 3:1 (11:8, 5:11, 11:7, 11:7) ⇓
6   B WIERZBICKI Michał
DOBRZAŃSKI Jakub
X CHRĄCHOL Marika
SMOLAREK Lena
3:0 (11:6, 21:19, 11:1) ⇓
8   B ZIĘBA Michał W SMOLAREK Lena 3:0 (11:4, 11:8, 11:4) ⇓
12   C WIERZBICKI Michał W SMOLAREK Lena 2:3 (11:6, 11:4, 14:16, 13:15, 9:11) ⇑
16   D TWOREK Mirosław W SMOLAREK Lena 3:2 (15:13, 11:13, 11:4, 15:17, 11:5) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-23 10:00
78. MKS Rokita Brzeg Dolny II - KU AZS UE Wrocław IV 10:3
2   B SMOLAREK Lena X ZAJĄC Hanna 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) ⇓
6   B CHRĄCHOL Marika
SMOLAREK Lena
X BARTOSZKO Nicol
GĄDEK Szymon
3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 12:10) ⇑
8   B SMOLAREK Lena W BARTOSZKO Natalia 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) ⇓
13   B SMOLAREK Lena Z GĄDEK Szymon 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-14 10:00
80. ULKS Ciechów III - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:3
2   B HACZKIEWICZ Łukasz X SMOLAREK Lena 3:0 (13:11, 11:6, 11:8) ⇓
6   B GĄSIOROWSKI Wiktor
OGRODOWCZYK Paweł
X PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
0:3 (6:11, 9:11, 4:11) ⇑
7   A KACZMAREK Kamil X SMOLAREK Lena 3:0 (11:1, 11:6, 11:6) ⇓