Numer zawodnika: | 339 |
Płeć: | kobieta |
Rok urodzenia: | 2010 |
Przynależność klubowa: | MKS Rokita Brzeg Dolny |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 50881 |
Numer licencji okres.: | 5765 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 5. LZS Sady Wierzchowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 9:9 |
|||||||
2 | B | JAWORSKI Arkadiusz | X | SMOLAREK Lena | 3:1 (8:11, 11:4, 11:9, 11:7) | ||
6 | B |
TREMBECKI Jan KOŁODZIEJ Józef |
X |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
0:3 (7:11, 6:11, 5:11) | ||
7 | A | KOŁODZIEJ Józef | X | SMOLAREK Lena | 2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 6:11, 8:11) | ||
14 | D | PIASECZNY Grzegorz | X | SMOLAREK Lena | 3:1 (14:12, 11:9, 6:11, 11:6) | ||
18 | C | TREMBECKI Jan | X | SMOLAREK Lena | 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 ⇨ 2023-10-05 18:00 10. MKS Rokita Brzeg Dolny - KU AZS UE Wrocław 4 10:2 |
|||||||
2 | B | SMOLAREK Lena | X | GAWEŁ-KARWATKA Kuba | 0:3 (9:11, 10:12, 3:11) | ||
6 | B |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
X |
FLIS Antoni HEINKE Tymoteusz |
3:0 (11:3, 11:7, 11:2) | ||
8 | B | SMOLAREK Lena | W | ZAJĄC Hanna | 2:3 (11:9, 11:3, 7:11, 10:12, 10:12) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00 15. MKS Rokita Brzeg Dolny - KS Ajde Oleśnica 2 10:2 |
|||||||
2 | B | SMOLAREK Lena | X | ZIENIEWICZ Andrzej | 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) | ||
6 | B |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
X |
WIERZBICKI Michał ZIENIEWICZ Andrzej |
3:2 (11:7, 9:11, 10:12, 11:9, 11:8) | ||
8 | B | SMOLAREK Lena | W | TOMASZEWSKI Adam | 1:3 (13:15, 11:9, 8:11, 10:12) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 ⇨ 2023-10-24 19:00 19. LZS Tęcza Pisarzowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 6:10 |
|||||||
2 | B | PYTA Leszek | X | SMOLAREK Lena | 1:3 (11:5, 9:11, 8:11, 7:11) | ||
6 | B |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
X |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
0:3 (12:14, 6:11, 5:11) | ||
7 | A | STĘŻAŁA Robert | X | SMOLAREK Lena | 3:1 (11:8, 9:11, 11:3, 11:9) | ||
14 | D | KAMIŃSKI Andrzej | X | SMOLAREK Lena | 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00 24. MKS Rokita Brzeg Dolny - MGLKS Odra Oława 10:3 |
|||||||
2 | B | SMOLAREK Lena | X | DZIWURA Marcin | 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) | ||
5 | A |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
W |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
3:2 (5:11, 11:6, 11:6, 7:11, 11:5) | ||
8 | B | SMOLAREK Lena | W | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:5) | ||
13 | B | SMOLAREK Lena | Z | WATEHA Robert | 3:2 (7:11, 11:5, 5:11, 11:6, 11:5) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 26. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - MKS Rokita Brzeg Dolny 4:10 |
|||||||
4 | D | KOMARNICKI Edward | Z | SMOLAREK Lena | 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 9:11) | ||
6 | B |
KOMARNICKI Edward PIRÓG Grzegorz |
X |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
1:3 (9:11, 12:10, 6:11, 8:11) | ||
10 | C | STRZESAK Mateusz | Z | SMOLAREK Lena | 2:3 (1:11, 12:10, 5:11, 12:10, 9:11) | ||
13 | B | PIRÓG Grzegorz | Z | SMOLAREK Lena | 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-30 17:00 32. MKS Rokita Brzeg Dolny - WKS MOSiR Syców 10:3 |
|||||||
4 | D | SMOLAREK Lena | Z | KULOK Piotr | 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) | ||
6 | B |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
X |
KULOK Piotr NOWICKI Piotr |
0:3 (9:11, 9:11, 10:12) | ||
9 | D | SMOLAREK Lena | Y | NOWICKI Piotr | 1:3 (10:12, 11:9, 8:11, 11:13) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-14 18:00 38. UKSTS Kiełczów 2 - MKS Rokita Brzeg Dolny 3:10 |
|||||||
4 | D | GOŹDZIASZEK Andrzej | Z | SMOLAREK Lena | 0:3 (0:11, 6:11, 10:12) | ||
6 | B |
GOŹDZIASZEK Andrzej STACHURSKI Andrzej |
X |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
1:3 (9:11, 5:11, 14:12, 5:11) | ||
10 | C | KIRYCZYŃSKI Piotr | Z | SMOLAREK Lena | 3:1 (11:9, 7:11, 13:11, 11:9) | ||
13 | B | STACHURSKI Andrzej | Z | SMOLAREK Lena | 0:3 (2:11, 7:11, 9:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00 44. MKS Rokita Brzeg Dolny - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10 |
|||||||
3 | C | SMOLAREK Lena | Y | KŁAK Łukasz | 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) | ||
6 | B |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
X |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 6:11) | ||
10 | C | SMOLAREK Lena | Z | KASENBERG Magdalena | 2:3 (6:11, 11:6, 7:11, 11:4, 7:11) | ||
12 | C | SMOLAREK Lena | W | KAZBERUK Elżbieta | 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-05 18:00 50. MKS Rokita Brzeg Dolny - LZS Sady Wierzchowice 10:3 |
|||||||
4 | D | SMOLAREK Lena | Z | JASIĘGA Zdzisław | 3:2 (11:7, 11:4, 8:11, 8:11, 11:7) | ||
6 | B |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
X |
JAWORSKI Arkadiusz JASIĘGA Zdzisław |
3:1 (10:12, 11:8, 11:5, 12:10) | ||
9 | D | SMOLAREK Lena | Y | PIASECZNY Grzegorz | 2:3 (11:5, 8:11, 6:11, 11:9, 4:11) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 55. KU AZS UE Wrocław 4 - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:5 |
|||||||
4 | D | GAWEŁ-KARWATKA Kuba | Z | SMOLAREK Lena | 3:1 (12:14, 11:7, 11:7, 11:9) | ||
6 | B |
FLIS Antoni OPERACZ Kuba |
X |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
2:3 (12:10, 12:10, 9:11, 2:11, 2:11) | ||
10 | C | FLIS Antoni | Z | SMOLAREK Lena | 1:3 (6:11, 4:11, 11:9, 3:11) | ||
13 | B | OPERACZ Kuba | Z | SMOLAREK Lena | 3:1 (11:9, 8:11, 13:11, 11:5) | ||
15 | A | MICHALAK Rafał | Z | SMOLAREK Lena | 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00 60. KS Ajde Oleśnica 2 - MKS Rokita Brzeg Dolny 2:10 |
|||||||
2 | B | WIERZBICKI Michał | X | SMOLAREK Lena | 1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 5:11) | ||
6 | B |
SIERADZKI Sebastian ZIENIEWICZ Andrzej |
X |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
1:3 (8:11, 11:7, 3:11, 7:11) | ||
7 | A | SIERADZKI Sebastian | X | SMOLAREK Lena | 1:3 (16:14, 14:16, 7:11, 9:11) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 64. MKS Rokita Brzeg Dolny - LZS Tęcza Pisarzowice 10:7 |
|||||||
4 | D | SMOLAREK Lena | Z | SZUMERA Bartłomiej | 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) | ||
6 | B |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
X |
MAMROŁ Paweł STĘŻAŁA Robert |
3:1 (5:11, 11:8, 14:12, 11:9) | ||
9 | D | SMOLAREK Lena | Y | MAMROŁ Paweł | 3:0 (13:11, 11:6, 11:9) | ||
14 | D | SMOLAREK Lena | X | STĘŻAŁA Robert | 3:1 (11:8, 11:6, 5:11, 11:6) | ||
16 | D | SMOLAREK Lena | W | KAMIŃSKI Andrzej | 2:3 (11:13, 11:8, 5:11, 11:8, 8:11) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 12:00 ⇨ 2024-03-23 12:00 69. MGLKS Odra Oława - MKS Rokita Brzeg Dolny 8:10 |
|||||||
4 | D | BOR Krzysztof | Z | SMOLAREK Lena | 3:1 (12:10, 8:11, 11:8, 11:6) | ||
6 | B |
BURGER Dariusz DZIWURA Marcin |
X |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
1:3 (12:14, 11:7, 9:11, 10:12) | ||
10 | C | BOLECHOWSKI Tomasz | Z | SMOLAREK Lena | 1:3 (11:5, 5:11, 7:11, 10:12) | ||
13 | B | WATEHA Robert | Z | SMOLAREK Lena | 2:3 (9:11, 4:11, 11:7, 12:10, 7:11) | ||
15 | A | BURGER Dariusz | Z | SMOLAREK Lena | 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:8) |