Andrzej Kamiński
Numer zawodnika: 1159
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1955
Przynależność klubowa: LZS Tęcza Pisarzowice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 23883
Numer licencji okres.: 5394
Data wydania: 31.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 13:00
8. LZS Tęcza Pisarzowice - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10
12   C KAMIŃSKI Andrzej W OZGA Ilona 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00
14. LZS Sady Wierzchowice - LZS Tęcza Pisarzowice 4:10
3   C WARZYŃSKI Roman Y KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
9   D JASIĘGA Zdzisław Y KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇑
11   A KOŁODZIEJ Józef Y KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 8:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 ⇨ 2023-10-24 19:00
19. LZS Tęcza Pisarzowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 6:10
4   D KAMIŃSKI Andrzej Z PUŁECKA Gabriela 1:3 (4:11, 11:9, 8:11, 16:18) ⇓
9   D KAMIŃSKI Andrzej Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) ⇑
14   D KAMIŃSKI Andrzej X SMOLAREK Lena 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00
25. KS Ajde Oleśnica 2 - LZS Tęcza Pisarzowice 7:10
3   C WAŚNIEWSKI Piotr Y KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 7:11) ⇑
6   B TUŁA Piotr
WAŚNIEWSKI Piotr
X STĘŻAŁA Robert
KAMIŃSKI Andrzej
3:2 (11:9, 7:11, 4:11, 14:12, 11:7) ⇓
9   D TUŁA Piotr Y KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (6:11, 9:11, 11:13) ⇑
11   A PUSTÓŁ Piotr Y KAMIŃSKI Andrzej 3:1 (4:11, 11:9, 11:7, 11:6) ⇓
17   B ZIENIEWICZ Andrzej Y KAMIŃSKI Andrzej 2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 11:8, 9:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
30. LZS Tęcza Pisarzowice - KU AZS UE Wrocław 4 10:5
3   C KAMIŃSKI Andrzej Y KOZERSKI Michał 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 8:11) ⇓
6   B STĘŻAŁA Robert
KAMIŃSKI Andrzej
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
KOZERSKI Michał
2:3 (11:6, 8:11, 11:7, 6:11, 8:11) ⇓
10   C KAMIŃSKI Andrzej Z OPERACZ Kuba 2:3 (9:11, 11:9, 11:8, 8:11, 9:11) ⇓
12   C KAMIŃSKI Andrzej W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:5) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00
35. LZS Tęcza Pisarzowice - MGLKS Odra Oława 10:0
1   A KAMIŃSKI Andrzej W BOLECHOWSKI Tomasz 3:0 (11:3, 11:7, 12:10) ⇑
6   B STĘŻAŁA Robert
KAMIŃSKI Andrzej
X BOR Krzysztof
DZIWURA Marcin
3:0 (11:7, 11:5, 11:5) ⇑
7   A KAMIŃSKI Andrzej X WATEHA Robert 3:2 (10:12, 11:8, 11:9, 5:11, 11:7) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
36. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - LZS Tęcza Pisarzowice 8:10
1   A ŚLIWIŃSKI Przemysław W KAMIŃSKI Andrzej 3:0 (11:3, 11:5, 14:12) ⇓
8   B BIELECKI Damian W KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) ⇑
12   C STRZESAK Mateusz W KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 7:11) ⇑
16   D SZYNKLER Łukasz W KAMIŃSKI Andrzej 2:3 (11:7, 12:14, 11:8, 9:11, 10:12) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
42. LZS Tęcza Pisarzowice - WKS MOSiR Syców 10:0
3   C KAMIŃSKI Andrzej Y NOWICKI Piotr 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇑
10   C KAMIŃSKI Andrzej Z WRÓBEL Karol 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
48. LZS Tęcza Pisarzowice - UKSTS Kiełczów 2 10:0
3   C KAMIŃSKI Andrzej Y GOŹDZIASZEK Andrzej 3:1 (7:11, 11:7, 11:1, 11:4) ⇑
10   C KAMIŃSKI Andrzej Z STACHURSKI Andrzej 3:0 (11:1, 12:10, 11:6) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00
53. LKS Orzeł Lizawice 2 - LZS Tęcza Pisarzowice 10:5
3   C KŁAK Łukasz Y KAMIŃSKI Andrzej 3:2 (11:6, 8:11, 11:7, 8:11, 11:7) ⇓
9   D KAZBERUK Elżbieta Y KAMIŃSKI Andrzej 3:0 (11:6, 12:10, 11:6) ⇓
11   A KASENBERG Magdalena Y KAMIŃSKI Andrzej 3:0 (11:3, 11:7, 11:3) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00 ⇨ 2024-02-20 19:00
59. LZS Tęcza Pisarzowice - LZS Sady Wierzchowice 10:1
1   A KAMIŃSKI Andrzej W JAWORSKI Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇑
7   A KAMIŃSKI Andrzej X WARZYŃSKI Roman 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇑
11   A KAMIŃSKI Andrzej Y PIASECZNY Grzegorz 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00
64. MKS Rokita Brzeg Dolny - LZS Tęcza Pisarzowice 10:7
1   A KWIATKOWSKA Elżbieta W KAMIŃSKI Andrzej 3:2 (11:8, 4:11, 7:11, 11:6, 11:9) ⇓
5   A SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
W SZUMERA Bartłomiej
KAMIŃSKI Andrzej
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
8   B PUŁECKA Gabriela W KAMIŃSKI Andrzej 3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 11:6) ⇓
12   C SZARZYŃSKI Tomasz W KAMIŃSKI Andrzej 2:3 (9:11, 11:8, 10:12, 11:9, 9:11) ⇑
16   D SMOLAREK Lena W KAMIŃSKI Andrzej 2:3 (11:13, 11:8, 5:11, 11:8, 8:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00
70. LZS Tęcza Pisarzowice - KS Ajde Oleśnica 2 10:1
1   A KAMIŃSKI Andrzej W WIERZBICKI Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇑
7   A KAMIŃSKI Andrzej X SIERADZKI Sebastian 3:1 (11:8, 10:12, 11:3, 11:9) ⇑
11   A KAMIŃSKI Andrzej Y TOMASZEWSKI Adam 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 12:00
75. KU AZS UE Wrocław 4 - LZS Tęcza Pisarzowice 8:10
2   B ZAJĄC Hanna X KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 6:11) ⇑
5   A ZAJĄC Hanna
KOZERSKI Michał
W SZUMERA Bartłomiej
KAMIŃSKI Andrzej
3:1 (14:12, 7:11, 14:12, 12:10) ⇓
7   A MICHALAK Rafał X KAMIŃSKI Andrzej 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) ⇓
14   D HEINKE Tymoteusz X KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (9:11, 9:11, 2:11) ⇑
18   C KOZERSKI Michał X KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 12:00
80. MGLKS Odra Oława - LZS Tęcza Pisarzowice 10:5
1   A BURGER Dariusz W KAMIŃSKI Andrzej 3:2 (12:14, 4:11, 11:7, 11:7, 11:8) ⇓
5   A WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
W SZUMERA Bartłomiej
KAMIŃSKI Andrzej
3:1 (11:6, 12:10, 7:11, 11:7) ⇓
8   B WATEHA Robert W KAMIŃSKI Andrzej 3:2 (11:5, 6:11, 11:8, 10:12, 11:6) ⇓
12   C BOR Krzysztof W KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (13:15, 12:14, 15:13, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1136 ANTMAN Grzegorz 1989
460 ANTOSIK Ireneusz 1964
417 BAJOR Patryk 1995
134 BARTOSZKO Natalia 2010
135 BARTOSZKO Nicol 2012
335 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010
496 BIELECKI Damian 1984
741 BIERNACKI Paweł 1987
1535 BIERNACKI Piotr 1986
476 BOGUSZ Krzysztof 2009
991 BOGUSZ Michał 1987
1541 BOJANOWSKA Magdalena 2006
1826 BOLECHOWSKI Tomasz 1995
1942 BOR Krzysztof 1989
497 BRONOWICKI Krzysztof 1984
113 BURGER Dariusz 1994
336 CHRĄCHOL Marika 2010
433 CIEŚLAK Andrzej 1952
930 CZERWIŃSKI Michał 2007
955 DOLATA Paweł 2006
1503 DROZD Dawid 2013
1504 DROZD Wojciech 2009
1726 DYKIEL Szymon 2005
935 DZIUMAKOWSKI Andrzej 1964
743 FURMAN Radosław 1988
139 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
155 GROCHOLSKI Miłosz 2013
434 GRODZISKI Jakub 1980
473 HAŁAJ Oliwia 2008
143 HEINKE Tymoteusz 2008
498 HRYCAK Zbigniew 1970
1564 HUCZUK Piotr 1975
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1539 JASTRZĘBSKI Jacek 1980
1266 JAWORSKI Arkadiusz 1967
97 JUREK Szymon 2006
368 KACZAN Alicja 2006
369 KALISZ Karol 2007
603 KARYŚ Krzysztof 1975
1521 KASENBERG Magdalena 1997
1341 KAZBERUK Elżbieta 1968
502 KITA Tomasz 1965
1342 KŁAK Łukasz 1989
993 KŁUSEK Jacek 1965
1265 KOŁODZIEJ Józef 1951
1491 KOT Zbigniew 1971
479 KOZERSKI Michał 2007
1192 KRAJEWSKI Krzysztof 2008
1345 KRZEMIŃSKI Janusz 1962
469 KRZYMIŃSKI Wiesław 1962
604 KUCHARSKI Marcin 1976
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
897 LENCKI Bogdan 1982
1069 LEVIN Jarosław 1981
1723 LEVIN Konstanty 2009
1488 LISIEWICZ Teodor 2011
1347 LISTWAN Mirosław 1962
1386 ŁACH Artur 1970
936 ŁASTOWSKI Grzegorz 1968
193 ŁOCHOWSKA Otylia 2007
1835 MAJKA Maciej 2010
1454 MAKAREWICZ Damian 1993
471 MĘKARSKI Bartosz 2001
128 MICHALAK Rafał 1970
98 MIKOŁAJCZYK Martyna 2005
278 MISIAK Krystian 2008
337 MOLIŃSKI Jakub 2011
480 MRUK Jan 2007
213 MRUK Patryk 2010
1349 NABIAŁCZYK Paweł 1974
1126 NOWICKI Piotr 1970
189 OPERACZ Kuba 2010
569 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005
1351 OZGA Ilona 1985
1270 PIASECZNY Grzegorz 1978
370 PIOTROWSKI Lucjan 2010
371 PROŚNIEWSKI Adam 2010
1745 PRUSZYŃSKI Marcin 1977
934 PRZYGODA Michał 2006
338 PUŁECKA Gabriela 2010
1158 PUSTÓŁ Piotr 1972
1152 PYTKOWSKI Paweł 1964
750 SAIDKARIMOV Shokhrukh 1994
588 SIERADZKI Sebastian 1976
911 SKAWIŃSKA Liwia 2010
372 SKAWIŃSKA Nikola 2007
280 SKIBA Marcel 2012
100 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007
339 SMOLAREK Lena 2010
939 SOLSKI Tomasz 1975
340 SOWA Sebastian 2009
531 STACHURSKI Andrzej 1957
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
373 STASZCZYK Jakub 2008
1086 STRZESAK Mateusz 1989
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
1576 SZUMERA Wojciech 1996
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1338 ŚLEMP Jerzy 1961
1882 ŚLIWIŃSKI Przemysław 1991
506 ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 2002
592 TOMASZEWSKI Adam 1978
575 TRYBAŁA Szymon 2008
593 TUŁA Piotr 1980
205 TWOREK Mirosław 1986
1354 TYC Grzegorz 1964
1464 URBAŃSKI Tomasz 1990
1264 WARZYŃSKI Roman 1965
596 WAŚNIEWSKI Piotr 2001
940 WATEHA Robert 1967
1135 WESOŁOWSKI Łukasz 1976
437 WIERZBICKI Michał 1986
378 WOJTYŁA Maja 2010
1125 WRÓBEL Karol 1968
151 ZAJĄC Hanna 2006
109 ZALEWSKA Julia 2011
1140 ZAWADA Wojciech 1972
597 ZIENIEWICZ Andrzej 1964
1149 ZIĘBA Michał 1998
286 ŻMIJEWSKI Cezary 2007
1538 ŻUBER Konrad 1994