Andrzej Kamiński
Numer zawodnika: 1159
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1955
Przynależność klubowa: WZSN Start Wrocław
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 23883
Numer licencji okres.: 9945
Data wydania: 23.09.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-24 10:00
7. WZSN Start Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 4 0:10 walkower
1   A KAMIŃSKI Andrzej W SAIDKARIMOV Shokhrukh 3:1 (2:11, 11:8, 11:8, 12:10) -
5   A KAMIŃSKI Andrzej
KOPACZYŃSKA Jolanta
W FURMAN Radosław
NIEMIEC Rafał
1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 10:12) -
7   A KAMIŃSKI Andrzej X BIERNACKI Piotr 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 8:11, 11:9) -
11   A KAMIŃSKI Andrzej Y FURMAN Radosław 3:0 (12:10, 11:9, 11:4) -
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-01 10:00
14. MKS Wolavia Wołów 4 - WZSN Start Wrocław 6:10
4   D LEVIN Konstanty Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) ⇑
5   A LEVIN Jarosław
ŻUBER Konrad
W KAMIŃSKI Andrzej
KOPACZYŃSKA Jolanta
1:3 (5:11, 7:11, 11:8, 8:11) ⇑
10   C PROŚNIEWSKI Adam Z KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (6:11, 10:12, 11:9, 3:11) ⇑
13   B LEVIN Jarosław Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (10:12, 6:11, 4:11) ⇑
15   A ŻUBER Konrad Z KAMIŃSKI Andrzej 2:3 (6:11, 11:9, 14:12, 9:11, 7:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-08 10:00 ⇨ 2022-10-05 17:30
20. WZSN Start Wrocław - ULKS Ciechów 4 10:3
1   A KAMIŃSKI Andrzej W ŁACH Artur 3:2 (9:11, 11:3, 4:11, 11:7, 11:8) ⇑
5   A KAMIŃSKI Andrzej
WRZASK Zbigniew
W KRZYMIŃSKI Wiesław
ŁACH Artur
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
7   A KAMIŃSKI Andrzej X HAŁAJ Oliwia 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) ⇑
11   A KAMIŃSKI Andrzej Y KRZYMIŃSKI Wiesław 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-22 10:00
27. MKS Rokita Brzeg Dolny 2 - WZSN Start Wrocław 10:7
4   D PUŁECKA Gabriela Z KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (7:11, 12:10, 8:11, 10:12) ⇑
5   A CHRĄCHOL Marika
KOT Zbigniew
W KAMIŃSKI Andrzej
WRZASK Zbigniew
3:0 (11:9, 11:2, 11:8) ⇓
10   C KOT Zbigniew Z KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (11:4, 7:11, 9:11, 8:11) ⇑
13   B SMOLAREK Lena Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) ⇑
15   A SOWA Sebastian Z KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (6:11, 11:6, 9:11, 8:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-05 14:00
33. LZS Tęcza Pisarzowice 2 - WZSN Start Wrocław 1:10
4   D JASTRZĘBSKI Jacek Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) ⇑
6   B SZUMERA Ryszard
MISZTOWT Melchior
X KAMIŃSKI Andrzej
STASZAK Daniel
1:3 (11:8, 7:11, 7:11, 4:11) ⇑
10   C SZUMERA Wojciech Z KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (2:11, 4:11, 11:5, 3:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-24 18:00
40. TKS Granit Strzelin 3 - WZSN Start Wrocław 6:10
4   D ZALEWSKA Julia Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 5:11, 14:16) ⇑
5   A JUREK Szymon
SKRZYDŁOWSKI Tobiasz
W KAMIŃSKI Andrzej
WRZASK Zbigniew
3:0 (12:10, 11:7, 11:6) ⇓
10   C MIKOŁAJCZYK Martyna Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) ⇑
13   B SKRZYDŁOWSKI Tobiasz Z KAMIŃSKI Andrzej 2:3 (11:7, 3:11, 11:9, 8:11, 7:11) ⇑
15   A JUREK Szymon Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1136 ANTMAN Grzegorz 1989
460 ANTOSIK Ireneusz 1964
417 BAJOR Patryk 1995
134 BARTOSZKO Natalia 2010
135 BARTOSZKO Nicol 2012
335 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010
1535 BIERNACKI Piotr 1986
476 BOGUSZ Krzysztof 2009
991 BOGUSZ Michał 1987
497 BRONOWICKI Krzysztof 1984
336 CHRĄCHOL Marika 2010
433 CIEŚLAK Andrzej 1952
955 DOLATA Paweł 2006
743 FURMAN Radosław 1988
155 GROCHOLSKI Miłosz 2013
434 GRODZISKI Jakub 1980
473 HAŁAJ Oliwia 2008
498 HRYCAK Zbigniew 1970
1539 JASTRZĘBSKI Jacek 1980
97 JUREK Szymon 2006
368 KACZAN Alicja 2006
369 KALISZ Karol 2007
502 KITA Tomasz 1965
993 KŁUSEK Jacek 1965
1491 KOT Zbigniew 1971
469 KRZYMIŃSKI Wiesław 1962
897 LENCKI Bogdan 1982
1069 LEVIN Jarosław 1981
1723 LEVIN Konstanty 2009
1386 ŁACH Artur 1970
936 ŁASTOWSKI Grzegorz 1968
193 ŁOCHOWSKA Otylia 2007
1454 MAKAREWICZ Damian 1993
471 MĘKARSKI Bartosz 2001
98 MIKOŁAJCZYK Martyna 2005
278 MISIAK Krystian 2008
480 MRUK Jan 2007
569 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005
370 PIOTROWSKI Lucjan 2010
371 PROŚNIEWSKI Adam 2010
934 PRZYGODA Michał 2006
338 PUŁECKA Gabriela 2010
1152 PYTKOWSKI Paweł 1964
750 SAIDKARIMOV Shokhrukh 1994
911 SKAWIŃSKA Liwia 2010
280 SKIBA Marcel 2012
100 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007
339 SMOLAREK Lena 2010
939 SOLSKI Tomasz 1975
340 SOWA Sebastian 2009
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
373 STASZCZYK Jakub 2008
1576 SZUMERA Wojciech 1996
506 ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 2002
575 TRYBAŁA Szymon 2008
205 TWOREK Mirosław 1986
1464 URBAŃSKI Tomasz 1990
1135 WESOŁOWSKI Łukasz 1976
378 WOJTYŁA Maja 2010
151 ZAJĄC Hanna 2006
109 ZALEWSKA Julia 2011
1140 ZAWADA Wojciech 1972
1149 ZIĘBA Michał 1998
286 ŻMIJEWSKI Cezary 2007
1538 ŻUBER Konrad 1994