Robert Wateha
Numer zawodnika: 940
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1967
Przynależność klubowa: MGLKS Odra Oława
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 51571
Numer licencji okres.: 3191
Data wydania: 28.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00
2. WKS MOSiR Syców - MGLKS Odra Oława 10:4
3   C KULOK Piotr Y WATEHA Robert 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:6) ⇓
5   A KULOK Piotr
BUREK Jerzy
W WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 4:11) ⇑
9   D BIAŁEK Ernest Y WATEHA Robert 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00
7. MGLKS Odra Oława - UKSTS Kiełczów 2 10:3
4   D WATEHA Robert Z STACHURSKI Andrzej 3:1 (9:11, 11:4, 11:9, 11:8) ⇑
5   A WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
W KORBA Paweł
STACHURSKI Andrzej
3:0 (12:10, 11:6, 11:6) ⇑
9   D WATEHA Robert Y GOŹDZIASZEK Andrzej 3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:3) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00
13. LKS Orzeł Lizawice 2 - MGLKS Odra Oława 10:3
1   A KAZBERUK Elżbieta W WATEHA Robert 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) ⇓
5   A KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
W WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
3:0 (11:3, 11:5, 11:8) ⇓
8   B KŁAK Łukasz W WATEHA Robert 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇓
12   C KOBEL Marcin W WATEHA Robert 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 ⇨ 2023-10-25 18:00
18. MGLKS Odra Oława - LZS Sady Wierzchowice 2:10
4   D WATEHA Robert Z JAWORSKI Arkadiusz 2:3 (11:5, 9:11, 8:11, 13:11, 11:13) ⇓
5   A WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
W WARZYŃSKI Roman
PIASECZNY Grzegorz
0:3 (9:11, 5:11, 11:13) ⇓
9   D WATEHA Robert Y KOŁODZIEJ Józef 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 4:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00
24. MKS Rokita Brzeg Dolny - MGLKS Odra Oława 10:3
4   D KWIATKOWSKA Elżbieta Z WATEHA Robert 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) ⇓
5   A PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
W WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
3:2 (5:11, 11:6, 11:6, 7:11, 11:5) ⇓
10   C MOLIŃSKI Jakub Z WATEHA Robert 2:3 (12:10, 8:11, 8:11, 11:7, 2:11) ⇑
13   B SMOLAREK Lena Z WATEHA Robert 3:2 (7:11, 11:5, 5:11, 11:6, 11:5) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00
35. LZS Tęcza Pisarzowice - MGLKS Odra Oława 10:0
2   B KONOPNICKI Robert X WATEHA Robert 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇓
5   A KONOPNICKI Robert
SZUMERA Bartłomiej
W WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇓
7   A KAMIŃSKI Andrzej X WATEHA Robert 3:2 (10:12, 11:8, 11:9, 5:11, 11:7) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00
40. MGLKS Odra Oława - KU AZS UE Wrocław 4 10:3
2   B WATEHA Robert X OPERACZ Kuba 3:0 (11:2, 11:3, 11:9) ⇑
5   A WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
W MALARZ Michał
KOZERSKI Michał
1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 8:11) ⇓
8   B WATEHA Robert W KOZERSKI Michał 3:2 (11:7, 11:5, 12:14, 7:11, 11:7) ⇑
13   B WATEHA Robert Z FLIS Antoni 3:0 (11:7, 12:10, 11:3) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
41. MGLKS Odra Oława - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 4:10
4   D WATEHA Robert Z SZYNKLER Łukasz 3:1 (11:7, 11:6, 3:11, 11:9) ⇑
5   A WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
W SZYNKLER Łukasz
ŚLIWIŃSKI Przemysław
0:3 (4:11, 3:11, 5:11) ⇓
9   D WATEHA Robert Y ŚLIWIŃSKI Przemysław 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇓
14   D WATEHA Robert X BIELECKI Damian 1:3 (10:12, 12:10, 9:11, 9:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-06 18:30
47. WKS MOSiR Syców - MGLKS Odra Oława 7:10
2   B KULOK Piotr X WATEHA Robert 1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 6:11) ⇑
5   A HANYŻ Mateusz
BUREK Jerzy
W WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
2:3 (11:8, 8:11, 7:11, 11:8, 6:11) ⇑
7   A HANYŻ Mateusz X WATEHA Robert 3:1 (11:8, 11:7, 4:11, 11:8) ⇓
14   D BUREK Jerzy X WATEHA Robert 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 11:7, 11:8) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 11:00
52. UKSTS Kiełczów 2 - MGLKS Odra Oława 6:10
3   C MAZUR Paweł Y WATEHA Robert 2:3 (10:12, 11:8, 7:11, 11:7, 9:11) ⇑
5   A GROBELAK Mariusz
MAZUR Paweł
W WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
3:0 (11:8, 11:6, 11:9) ⇓
9   D POLAK Tomasz Y WATEHA Robert 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) ⇑
11   A KOMOROWSKI Paweł Y WATEHA Robert 3:1 (3:11, 11:6, 11:2, 11:7) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00
58. MGLKS Odra Oława - LKS Orzeł Lizawice 2 2:10
3   C WATEHA Robert Y KOBEL Marcin 3:1 (4:11, 11:6, 11:7, 12:10) ⇑
10   C WATEHA Robert Z KASENBERG Magdalena 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇓
12   C WATEHA Robert W KAZBERUK Elżbieta 1:3 (2:11, 11:6, 8:11, 2:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 16:00
63. LZS Sady Wierzchowice - MGLKS Odra Oława 10:4
2   B PIASECZNY Grzegorz X WATEHA Robert 2:3 (11:8, 6:11, 6:11, 11:7, 8:11) ⇑
6   B KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
X WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇓
7   A KOŁODZIEJ Józef X WATEHA Robert 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇓
14   D JAWORSKI Arkadiusz X WATEHA Robert 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:8) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 12:00 ⇨ 2024-03-23 12:00
69. MGLKS Odra Oława - MKS Rokita Brzeg Dolny 8:10
2   B WATEHA Robert X PUŁECKA Gabriela 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇓
5   A WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
W SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
3:1 (12:10, 11:6, 6:11, 11:9) ⇑
8   B WATEHA Robert W KWIATKOWSKA Elżbieta 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇓
13   B WATEHA Robert Z SMOLAREK Lena 2:3 (9:11, 4:11, 11:7, 12:10, 7:11) ⇓
17   B WATEHA Robert Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:1 (11:7, 12:10, 7:11, 12:10) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 12:00
74. KS Ajde Oleśnica 2 - MGLKS Odra Oława 9:9
2   B HOŁDA Marian X WATEHA Robert 0:3 (3:11, 6:11, 9:11) ⇑
5   A HOŁDA Marian
HOŁUBECKI Kamil
W WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
3:2 (11:7, 11:5, 5:11, 9:11, 13:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 12:00
80. MGLKS Odra Oława - LZS Tęcza Pisarzowice 10:5
2   B WATEHA Robert X PYTA Leszek 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇑
5   A WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
W SZUMERA Bartłomiej
KAMIŃSKI Andrzej
3:1 (11:6, 12:10, 7:11, 11:7) ⇑
8   B WATEHA Robert W KAMIŃSKI Andrzej 3:2 (11:5, 6:11, 11:8, 10:12, 11:6) ⇑
13   B WATEHA Robert Z STĘŻAŁA Robert 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:9) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 10:00
85. KU AZS UE Wrocław 4 - MGLKS Odra Oława 2:10
3   C KĘDZIERSKI Adam Y WATEHA Robert 1:3 (11:9, 4:11, 8:11, 8:11) ⇑
6   B OPERACZ Kuba
DRELICHOWSKI Alan
X WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
3:2 (10:12, 11:3, 5:11, 11:4, 11:4) ⇓
9   D OPERACZ Kuba Y WATEHA Robert 1:3 (10:12, 11:5, 8:11, 6:11) ⇑
11   A FLIS Antoni Y WATEHA Robert 0:3 (6:11, 1:11, 6:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 10:30
86. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - MGLKS Odra Oława 10:3
4   D STRZESAK Mateusz Z WATEHA Robert 3:2 (12:14, 8:11, 11:7, 11:9, 11:8) ⇓
5   A BIELECKI Damian
STRZESAK Mateusz
W WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
3:0 (11:9, 11:7, 11:7) ⇓
10   C BIELECKI Damian Z WATEHA Robert 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) ⇓
13   B SZYNKLER Łukasz Z WATEHA Robert 3:0 (11:8, 12:10, 11:3) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
460 ANTOSIK Ireneusz 1964
134 BARTOSZKO Natalia 2010
135 BARTOSZKO Nicol 2012
1123 BIAŁEK Ernest 1994
496 BIELECKI Damian 1984
1301 BUREK Jerzy 1961
336 CHRĄCHOL Marika 2010
136 CIESIELSKI Roch 2004
258 CIEŚLIK Tobiasz 1994
1477 DOBRZAŃSKI Jakub 2001
1520 DOBRZAŃSKI Tomasz 1968
137 FLIS Antoni 2012
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
155 GROCHOLSKI Miłosz 2013
259 GUT Marek 1963
1150 HACZKIEWICZ Łukasz 1988
473 HAŁAJ Oliwia 2008
1124 HANYŻ Mateusz 1980
581 HOŁDA Marian 1949
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1266 JAWORSKI Arkadiusz 1967
203 KAJDA Klaudia 2005
369 KALISZ Karol 2007
1159 KAMIŃSKI Andrzej 1955
1521 KASENBERG Magdalena 1997
1341 KAZBERUK Elżbieta 1968
2113 KĘDZIERSKI Adam 2014
1342 KŁAK Łukasz 1989
1343 KOBEL Marcin 1980
1265 KOŁODZIEJ Józef 1951
515 KOMOROWSKI Paweł 1981
879 KONOPNICKI Robert 1974
516 KORBA Paweł 1956
479 KOZERSKI Michał 2007
469 KRZYMIŃSKI Wiesław 1962
1122 KULOK Piotr 1967
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
261 LIPIEC Grzegorz 1975
519 MAZUR Paweł 1977
471 MĘKARSKI Bartosz 2001
337 MOLIŃSKI Jakub 2011
585 MROCZKOWSKI Michał 1986
494 MURAWSKA Sandra 2007
1126 NOWICKI Piotr 1970
189 OPERACZ Kuba 2010
436 OSMAN Janusz 1963
569 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005
1351 OZGA Ilona 1985
526 PETRYKOWSKI Piotr 1954
1270 PIASECZNY Grzegorz 1978
147 POLAK Tomasz 2007
338 PUŁECKA Gabriela 2010
1158 PUSTÓŁ Piotr 1972
882 PYTA Leszek 1975
586 PYTKO Bartosz 1986
1152 PYTKOWSKI Paweł 1964
588 SIERADZKI Sebastian 1976
911 SKAWIŃSKA Liwia 2010
339 SMOLAREK Lena 2010
262 SMOLAREK Tomasz 1991
531 STACHURSKI Andrzej 1957
572 STANIOWSKI Dawid 2010
1164 STASZAK Daniel 1982
373 STASZCZYK Jakub 2008
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1086 STRZESAK Mateusz 1989
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1882 ŚLIWIŃSKI Przemysław 1991
575 TRYBAŁA Szymon 2008
282 TWARDA Ola 2003
205 TWOREK Mirosław 1986
1264 WARZYŃSKI Roman 1965
437 WIERZBICKI Michał 1986
133 WŁODARCZYK Magdalena 2001
1125 WRÓBEL Karol 1968
1165 WRZASK Zbigniew 1958
151 ZAJĄC Hanna 2006
597 ZIENIEWICZ Andrzej 1964
1149 ZIĘBA Michał 1998