Numer zawodnika: | 940 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1967 |
Przynależność klubowa: | MGLKS Odra Oława |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 51571 |
Numer licencji okres.: | 3191 |
Data wydania: | 28.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 2. WKS MOSiR Syców - MGLKS Odra Oława 10:4 |
|||||||
3 | C | KULOK Piotr | Y | WATEHA Robert | 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:6) | ||
5 | A |
KULOK Piotr BUREK Jerzy |
W |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 4:11) | ||
9 | D | BIAŁEK Ernest | Y | WATEHA Robert | 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 7. MGLKS Odra Oława - UKSTS Kiełczów 2 10:3 |
|||||||
4 | D | WATEHA Robert | Z | STACHURSKI Andrzej | 3:1 (9:11, 11:4, 11:9, 11:8) | ||
5 | A |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
W |
KORBA Paweł STACHURSKI Andrzej |
3:0 (12:10, 11:6, 11:6) | ||
9 | D | WATEHA Robert | Y | GOŹDZIASZEK Andrzej | 3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:3) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00 13. LKS Orzeł Lizawice 2 - MGLKS Odra Oława 10:3 |
|||||||
1 | A | KAZBERUK Elżbieta | W | WATEHA Robert | 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) | ||
5 | A |
KAZBERUK Elżbieta KASENBERG Magdalena |
W |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
3:0 (11:3, 11:5, 11:8) | ||
8 | B | KŁAK Łukasz | W | WATEHA Robert | 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) | ||
12 | C | KOBEL Marcin | W | WATEHA Robert | 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 ⇨ 2023-10-25 18:00 18. MGLKS Odra Oława - LZS Sady Wierzchowice 2:10 |
|||||||
4 | D | WATEHA Robert | Z | JAWORSKI Arkadiusz | 2:3 (11:5, 9:11, 8:11, 13:11, 11:13) | ||
5 | A |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
W |
WARZYŃSKI Roman PIASECZNY Grzegorz |
0:3 (9:11, 5:11, 11:13) | ||
9 | D | WATEHA Robert | Y | KOŁODZIEJ Józef | 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 4:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00 24. MKS Rokita Brzeg Dolny - MGLKS Odra Oława 10:3 |
|||||||
4 | D | KWIATKOWSKA Elżbieta | Z | WATEHA Robert | 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) | ||
5 | A |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
W |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
3:2 (5:11, 11:6, 11:6, 7:11, 11:5) | ||
10 | C | MOLIŃSKI Jakub | Z | WATEHA Robert | 2:3 (12:10, 8:11, 8:11, 11:7, 2:11) | ||
13 | B | SMOLAREK Lena | Z | WATEHA Robert | 3:2 (7:11, 11:5, 5:11, 11:6, 11:5) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 35. LZS Tęcza Pisarzowice - MGLKS Odra Oława 10:0 |
|||||||
2 | B | KONOPNICKI Robert | X | WATEHA Robert | 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) | ||
5 | A |
KONOPNICKI Robert SZUMERA Bartłomiej |
W |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
3:0 (11:5, 11:7, 11:8) | ||
7 | A | KAMIŃSKI Andrzej | X | WATEHA Robert | 3:2 (10:12, 11:8, 11:9, 5:11, 11:7) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 40. MGLKS Odra Oława - KU AZS UE Wrocław 4 10:3 |
|||||||
2 | B | WATEHA Robert | X | OPERACZ Kuba | 3:0 (11:2, 11:3, 11:9) | ||
5 | A |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
W |
MALARZ Michał KOZERSKI Michał |
1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 8:11) | ||
8 | B | WATEHA Robert | W | KOZERSKI Michał | 3:2 (11:7, 11:5, 12:14, 7:11, 11:7) | ||
13 | B | WATEHA Robert | Z | FLIS Antoni | 3:0 (11:7, 12:10, 11:3) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00 41. MGLKS Odra Oława - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 4:10 |
|||||||
4 | D | WATEHA Robert | Z | SZYNKLER Łukasz | 3:1 (11:7, 11:6, 3:11, 11:9) | ||
5 | A |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
W |
SZYNKLER Łukasz ŚLIWIŃSKI Przemysław |
0:3 (4:11, 3:11, 5:11) | ||
9 | D | WATEHA Robert | Y | ŚLIWIŃSKI Przemysław | 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) | ||
14 | D | WATEHA Robert | X | BIELECKI Damian | 1:3 (10:12, 12:10, 9:11, 9:11) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-06 18:30 47. WKS MOSiR Syców - MGLKS Odra Oława 7:10 |
|||||||
2 | B | KULOK Piotr | X | WATEHA Robert | 1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 6:11) | ||
5 | A |
HANYŻ Mateusz BUREK Jerzy |
W |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
2:3 (11:8, 8:11, 7:11, 11:8, 6:11) | ||
7 | A | HANYŻ Mateusz | X | WATEHA Robert | 3:1 (11:8, 11:7, 4:11, 11:8) | ||
14 | D | BUREK Jerzy | X | WATEHA Robert | 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 11:7, 11:8) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 11:00 52. UKSTS Kiełczów 2 - MGLKS Odra Oława 6:10 |
|||||||
3 | C | MAZUR Paweł | Y | WATEHA Robert | 2:3 (10:12, 11:8, 7:11, 11:7, 9:11) | ||
5 | A |
GROBELAK Mariusz MAZUR Paweł |
W |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
3:0 (11:8, 11:6, 11:9) | ||
9 | D | POLAK Tomasz | Y | WATEHA Robert | 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) | ||
11 | A | KOMOROWSKI Paweł | Y | WATEHA Robert | 3:1 (3:11, 11:6, 11:2, 11:7) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00 58. MGLKS Odra Oława - LKS Orzeł Lizawice 2 2:10 |
|||||||
3 | C | WATEHA Robert | Y | KOBEL Marcin | 3:1 (4:11, 11:6, 11:7, 12:10) | ||
10 | C | WATEHA Robert | Z | KASENBERG Magdalena | 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) | ||
12 | C | WATEHA Robert | W | KAZBERUK Elżbieta | 1:3 (2:11, 11:6, 8:11, 2:11) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 16:00 63. LZS Sady Wierzchowice - MGLKS Odra Oława 10:4 |
|||||||
2 | B | PIASECZNY Grzegorz | X | WATEHA Robert | 2:3 (11:8, 6:11, 6:11, 11:7, 8:11) | ||
6 | B |
KOŁODZIEJ Józef JASIĘGA Zdzisław |
X |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
3:0 (11:9, 11:6, 11:7) | ||
7 | A | KOŁODZIEJ Józef | X | WATEHA Robert | 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) | ||
14 | D | JAWORSKI Arkadiusz | X | WATEHA Robert | 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:8) |