Numer zawodnika: | 1351 |
Płeć: | kobieta |
Rok urodzenia: | 1985 |
Przynależność klubowa: | LKS Orzeł Lizawice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 1159 |
Numer licencji okres.: | 8702 |
Data wydania: | 08.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 13:00 8. LZS Tęcza Pisarzowice - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10 |
|||||||
1 | A | STĘŻAŁA Robert | W | OZGA Ilona | 3:1 (11:8, 9:11, 11:5, 11:7) | ||
6 | B |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
X |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
3:1 (11:6, 6:11, 11:4, 11:7) | ||
8 | B | PYTA Leszek | W | OZGA Ilona | 3:2 (9:11, 12:14, 12:10, 11:5, 11:9) | ||
12 | C | KAMIŃSKI Andrzej | W | OZGA Ilona | 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00 13. LKS Orzeł Lizawice 2 - MGLKS Odra Oława 10:3 |
|||||||
3 | C | OZGA Ilona | Y | DZIWURA Marcin | 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 16. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - LKS Orzeł Lizawice 2 8:10 |
|||||||
4 | D | SZYNKLER Łukasz | Z | OZGA Ilona | 1:3 (11:9, 6:11, 11:13, 6:11) | ||
5 | A |
SZYNKLER Łukasz ŚLIWIŃSKI Przemysław |
W |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
3:2 (4:11, 11:5, 11:8, 10:12, 11:7) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00 22. LKS Orzeł Lizawice 2 - WKS MOSiR Syców 10:2 |
|||||||
1 | A | OZGA Ilona | W | NOWICKI Piotr | 2:3 (8:11, 11:9, 9:11, 13:11, 15:17) | ||
5 | A |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
W |
NOWICKI Piotr BUREK Jerzy |
3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:9) | ||
7 | A | OZGA Ilona | X | BUREK Jerzy | 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) | ||
11 | A | OZGA Ilona | Y | WASZKOWIAK Alan | 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 11:00 28. UKSTS Kiełczów 2 - LKS Orzeł Lizawice 2 0:10 |
|||||||
1 | A | KIRYCZYŃSKI Piotr | W | OZGA Ilona | 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) | ||
6 | B |
GOŹDZIASZEK Andrzej STACHURSKI Andrzej |
X |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
0:3 (9:11, 3:11, 7:11) | ||
8 | B | STACHURSKI Andrzej | W | OZGA Ilona | 0:3 (8:11, 2:11, 8:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00 34. KU AZS UE Wrocław 4 - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10 |
|||||||
3 | C | OPERACZ Kuba | Y | OZGA Ilona | 1:3 (11:6, 8:11, 8:11, 6:11) | ||
5 | A |
GAWEŁ-KARWATKA Kuba ZAJĄC Hanna |
W |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
0:3 (9:11, 3:11, 8:11) | ||
9 | D | KOZERSKI Michał | Y | OZGA Ilona | 3:1 (12:10, 10:12, 11:9, 11:8) | ||
11 | A | ZAJĄC Hanna | Y | OZGA Ilona | 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 ⇨ 2023-12-02 12:00 39. LKS Orzeł Lizawice 2 - LZS Sady Wierzchowice 10:2 |
|||||||
2 | B | OZGA Ilona | X | WARZYŃSKI Roman | 1:3 (6:11, 11:9, 10:12, 14:16) | ||
6 | B |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
X |
WARZYŃSKI Roman PIASECZNY Grzegorz |
2:3 (9:11, 11:7, 11:4, 9:11, 7:11) | ||
8 | B | OZGA Ilona | W | JAWORSKI Arkadiusz | 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00 44. MKS Rokita Brzeg Dolny - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10 |
|||||||
2 | B | PUŁECKA Gabriela | X | OZGA Ilona | 3:1 (3:11, 11:6, 11:5, 11:8) | ||
6 | B |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
X |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 6:11) | ||
7 | A | KWIATKOWSKA Elżbieta | X | OZGA Ilona | 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) | ||
14 | D | SZARZYŃSKI Tomasz | X | OZGA Ilona | 2:3 (11:7, 11:5, 12:14, 7:11, 8:11) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00 49. KS Ajde Oleśnica 2 - LKS Orzeł Lizawice 2 3:10 |
|||||||
3 | C | WIERZBICKI Michał | Y | OZGA Ilona | 3:2 (11:7, 8:11, 5:11, 11:9, 11:9) | ||
6 | B |
SIERADZKI Sebastian ZIENIEWICZ Andrzej |
X |
KOBEL Marcin OZGA Ilona |
1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 9:11) | ||
9 | D | TOMASZEWSKI Adam | Y | OZGA Ilona | 2:3 (5:11, 14:12, 7:11, 15:13, 15:17) | ||
11 | A | ZIENIEWICZ Andrzej | Y | OZGA Ilona | 3:1 (11:7, 10:12, 11:7, 11:7) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00 53. LKS Orzeł Lizawice 2 - LZS Tęcza Pisarzowice 10:5 |
|||||||
2 | B | OZGA Ilona | X | STĘŻAŁA Robert | 0:3 (4:11, 8:11, 3:11) | ||
6 | B |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
X |
KONOPNICKI Robert SZUMERA Bartłomiej |
1:3 (8:11, 10:12, 12:10, 3:11) | ||
8 | B | OZGA Ilona | W | MAMROŁ Paweł | 2:3 (12:10, 11:9, 12:14, 8:11, 8:11) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 61. LKS Orzeł Lizawice 2 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 10:5 |
|||||||
2 | B | OZGA Ilona | X | SZYNKLER Łukasz | 1:3 (6:11, 4:11, 11:5, 5:11) | ||
5 | A |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
W |
SZYNKLER Łukasz ŚLIWIŃSKI Przemysław |
2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 10:12, 9:11) | ||
8 | B | OZGA Ilona | W | RAKOCZY Daniel | 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) | ||
13 | B | OZGA Ilona | Z | ŚLIWIŃSKI Przemysław | 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 12:00 67. WKS MOSiR Syców - LKS Orzeł Lizawice 2 0:10 |
|||||||
3 | C | BUREK Jerzy | Y | OZGA Ilona | 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) | ||
5 | A |
KULOK Piotr BUREK Jerzy |
W |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 9:11) | ||
9 | D | WRÓBEL Karol | Y | OZGA Ilona | 0:3 (9:11, 7:11, 4:11) |