MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III (M)
Klub: MLKS Victoria Jelcz-Laskowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
pl. Partyzantów 1
55-220 Jelcz-Laskowice
Sprzęt: Andro***, Donic Waldner Classic - 7 stołów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Ryszard Szott (tel. 500 892 303)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BIHUN Mykyta 1995 M 10441 05.10.2021 1144 11.10.2021
2 BUCHTA Daniel 1980 M 9996 27.09.2021 1043 28.10.2021
3 DĘBSKI Jerzy 1956 M 9998 27.09.2021 1045 11.10.2021
4 DUZIAK Arkadiusz 1985 M 9999 27.09.2021 1046 11.10.2021
5 GADZIŃSKI Robert 1989 M 10000 27.09.2021 1047 22.10.2021
6 JARECKA Marcelina 2002 K 10002 27.09.2021 1049 10.04.2022
7 JARECKI Gerard 1971 M 10003 27.09.2021 1050 28.10.2021
8 KUCHARZYSZYN Mariusz 1979 M 10006 27.09.2021 1053 22.10.2021
9 MARCHEWSKI Wincenty 1956 M 10008 27.09.2021 1055 22.10.2021
10 NOWAKOWICZ Piotr 1986 M 10009 27.09.2021 1056 28.10.2021
11 PAJĄK Edward 1956 M 10010 27.09.2021 1057 11.10.2021
12 PAWLAK Zbigniew 1963 M 10011 27.09.2021 1058 22.10.2021
13 SZOTT Ryszard 1977 M 10014 27.09.2021 1060 11.10.2021
14 ZACZEK Rafał 1971 M 10018 27.09.2021 1064 11.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WRa 1/1 2021-10-22 18:00 LKTS Zenit Międzybórz II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 3:10🏓 ⇑
2 5WRa 1/2 2021-10-23 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KU AZS UE Wrocław III 7:10🏓 ⇓
3 5WRa 1/3 2021-10-30 12:00 PKS Tęcza Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 8:10🏓 ⇑
4 5WRa 1/4 2021-11-06 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:6🏓 ⇑
5 5WRa 1/5 2021-11-20 12:00 WKS MOSiR Syców - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 6:10🏓 ⇑
6 5WRa 1/6 2021-11-27 12:30 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - WKN Świt Wrocław 10:2🏓 ⇑
7 5WRa 1/7 2021-12-04 10:00 UKSTS Kiełczów IV - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 0:10🏓 ⇑
8 5WRa 1/8 2021-12-11 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 2:10🏓 ⇑
9 5WRa 1/9 2021-12-18 12:30 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LZS Orion Branda Psary III 10:6🏓 ⇑
10 5WRa 2/10 2022-01-15 12:30 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LKTS Zenit Międzybórz II 8:10🏓 ⇓
11 5WRa 2/11 2022-01-22 10:00 KU AZS UE Wrocław III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10🏓 ⇑
12 5WRa 2/12 2022-02-14 18:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - PKS Tęcza Wrocław 10:3🏓 ⇑
13 5WRa 2/13 2022-02-22 18:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10🏓 ⇓
14 5WRa 2/14 2022-03-12 12:30 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - WKS MOSiR Syców 10:2🏓 ⇑
15 5WRa 2/15 2022-03-26 10:00 WKN Świt Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 2:10🏓 ⇑
16 5WRa 2/16 2022-04-09 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - UKSTS Kiełczów IV 10:3🏓 ⇑
17 5WRa 2/17 2022-04-23 12:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LKS Orzeł Lizawice II 10:2🏓 ⇑
18 5WRa 2/18 2022-05-14 12:00 LZS Orion Branda Psary III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1 (W) LKTS Zenit Międzybórz II 2,5   0,5 1,5       3,0     2,5   10
2 (D) KU AZS UE Wrocław III 1,5   1,5         2,5 1,5       7
3 (W) PKS Tęcza Wrocław   4,0     2,0     1,0 3,0       10
4 (D) KS AZS Wratislavia Wrocław       2,5 3,5   1,5 2,5         10
5 (W) WKS MOSiR Syców 3,0             3,5 3,5     0,0 10
6 (D) WKN Świt Wrocław 3,5     2,5       2,5 1,5       10
7 (W) UKSTS Kiełczów IV 2,5     2,5       2,5 2,5       10
8 (W) LKS Orzeł Lizawice II 2,5     2,5       2,5 2,5       10
9 (D) LZS Orion Branda Psary III       0,5 3,5     3,0 3,0       10
10 (D) LKTS Zenit Międzybórz II       2,5 3,5     1,0   1,0     8
11 (W) KU AZS UE Wrocław III 3,0     2,0 2,0     3,0         10
12 (D) PKS Tęcza Wrocław       2,5 3,5     2,5 1,5       10
13 (D) KS AZS Wratislavia Wrocław 1,0     2,0 2,0     1,0 0,0       6
14 (D) WKS MOSiR Syców       2,5 3,5     1,5 2,5       10
15 (W) WKN Świt Wrocław       3,5 2,5     2,5 1,5       10
16 (D) UKSTS Kiełczów IV       3,5 3,5 0,0   3,0 0,0       10
17 (D) LKS Orzeł Lizawice II 1,5     2,5 2,0     3,5 0,5       10
18 (W) LZS Orion Branda Psary III 1,0     0,5 3,5     4,0 1,0       10
Razem 22,0 4,0 2,0 33,5 35,0 0,0 1,5 45,0 24,5 1,0 2,5 0,0 171
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BIHUN Mykyta 1995 M 10441 05.10.2021 1144
2 BUCHTA Daniel 1980 M 9996 27.09.2021 1043
3 DĘBSKI Jerzy 1956 M 9998 27.09.2021 1045
4 DUZIAK Arkadiusz 1985 M 9999 27.09.2021 1046
5 GADZIŃSKI Robert 1989 M 10000 27.09.2021 1047
6 JARECKA Marcelina 2002 K 10002 27.09.2021 1049
7 JARECKI Gerard 1971 M 10003 27.09.2021 1050
8 KUCHARZYSZYN Mariusz 1979 M 10006 27.09.2021 1053
9 MARCHEWSKI Wincenty 1956 M 10008 27.09.2021 1055
10 NOWAKOWICZ Piotr 1986 M 10009 27.09.2021 1056
11 PAWLAK Zbigniew 1963 M 10011 27.09.2021 1058
12 SZOTT Ryszard 1977 M 10014 27.09.2021 1060