UKSTS Kiełczów IV (M)
Klub: UKSTS Kiełczów
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Szkolna 3
55-093 Kiełczów
Sprzęt: ANDRO Speedball 3S *** 40+, DONIC Waldner Classic 25 - 4szt.
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Andrzej Urbaniak (tel. 607 345 262)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WRa 1/1 2021-10-09 12:00 KU AZS UE Wrocław III - UKSTS Kiełczów IV 10:7🏓 ⇓
2 5WRa 1/2 2021-10-21 18:15 PKS Tęcza Wrocław - UKSTS Kiełczów IV 10:2🏓 ⇓
3 5WRa 1/3 2021-11-05 19:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - UKSTS Kiełczów IV 10:4🏓 ⇓
4 5WRa 1/4 2021-11-06 10:00 UKSTS Kiełczów IV - WKS MOSiR Syców 10:7🏓 ⇑
5 5WRa 1/5 2021-11-20 10:00 WKN Świt Wrocław - UKSTS Kiełczów IV 10:8🏓 ⇓
6 5WRa 1/6 2021-11-27 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - UKSTS Kiełczów IV 10:1🏓 ⇓
7 5WRa 1/7 2021-12-04 10:00 UKSTS Kiełczów IV - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 0:10🏓 ⇓
8 5WRa 1/8 2021-12-11 12:00 LZS Orion Branda Psary III - UKSTS Kiełczów IV 10:3🏓 ⇓
9 5WRa 1/9 2021-12-16 18:00 UKSTS Kiełczów IV - LKTS Zenit Międzybórz II 3:10🏓 ⇓
10 5WRa 2/10 2022-01-15 10:00 UKSTS Kiełczów IV - KU AZS UE Wrocław III 6:10🏓 ⇓
11 5WRa 2/11 2022-01-22 10:00 UKSTS Kiełczów IV - PKS Tęcza Wrocław 10:0 WO ⇑
12 5WRa 2/12 2022-02-19 10:00 UKSTS Kiełczów IV - KS AZS Wratislavia Wrocław 2:10🏓 ⇓
13 5WRa 2/13 2022-02-26 12:00 WKS MOSiR Syców - UKSTS Kiełczów IV 10:5🏓 ⇓
14 5WRa 2/14 2022-03-12 10:00 UKSTS Kiełczów IV - WKN Świt Wrocław 4:10🏓 ⇓
15 5WRa 2/15 2022-03-26 10:00 UKSTS Kiełczów IV - LKS Orzeł Lizawice II 1:10🏓 ⇓
16 5WRa 2/16 2022-04-09 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - UKSTS Kiełczów IV 10:3🏓 ⇓
17 5WRa 2/17 2022-04-28 18:00 UKSTS Kiełczów IV - LZS Orion Branda Psary III 3:10🏓 ⇓
18 5WRa 2/18 2022-05-14 12:00 LKTS Zenit Międzybórz II - UKSTS Kiełczów IV 10:3🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) KU AZS UE Wrocław III   3,5 2,0 0,0   1,0   0,5   7
2 (W) PKS Tęcza Wrocław 1,5 0,5 0,0       0,0     2
3 (W) KS AZS Wratislavia Wrocław 0,0 2,0 1,5 0,0         0,5 4
4 (D) WKS MOSiR Syców   3,0 2,0     4,0     1,0 10
5 (W) WKN Świt Wrocław   0,5     4,5 2,5     0,5 8
6 (W) LKS Orzeł Lizawice II 0,0     0,0   1,0   0,0   1
7 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III   0,0   0,0     0,0 0,0   0
8 (W) LZS Orion Branda Psary III 1,0   0,0 1,0   1,0       3
9 (D) LKTS Zenit Międzybórz II 0,0   0,0 0,0 3,0 0,0   0,0   3
10 (D) KU AZS UE Wrocław III   2,0 2,0     1,0     1,0 6
11 (D) PKS Tęcza Wrocław                   0
12 (D) KS AZS Wratislavia Wrocław 1,0   1,0     0,0     0,0 2
13 (W) WKS MOSiR Syców   0,5 1,5 1,5   1,5       5
14 (D) WKN Świt Wrocław   1,0 0,0     2,5   0,5   4
15 (D) LKS Orzeł Lizawice II   0,0 0,0 1,0   0,0       1
16 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 1,5 0,0   0,0 1,5         3
17 (D) LZS Orion Branda Psary III 0,0     0,0       0,5 2,5 3
18 (W) LKTS Zenit Międzybórz II     1,5 0,0 1,5     0,0   3
Razem 5,0 13,0 11,5 3,5 10,5 14,5 0,0 1,5 5,5 65
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BIAŁY Aleksander 1958 M 6853 08.09.2021 509
2 CECOT Adam 1959 M 6854 08.09.2021 510
3 CYBULKA Marzena 1983 K 6855 08.09.2021 511
4 KUSEK Lucjan 1948 M 6861 08.09.2021 517
5 KWIATECKI Krzysztof 1993 M 6862 08.09.2021 518
6 MAZUR Paweł 1977 M 6863 08.09.2021 519
7 NYCZ Marek 1952 M 6869 08.09.2021 525
8 PETRYKOWSKI Piotr 1954 M 6870 08.09.2021 526
9 STACHURSKI Andrzej 1957 M 6875 08.09.2021 531