WKN Świt Wrocław (M)
Klub: WKN Świt Wrocław
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Przesmyckiego 10, Wrocław
Sprzęt: Andro ***, Pongori ***, Donic Waldner - 4 stoły
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tworek Mirosław (tel. 691 139 278)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 CIESLA Grażyna 1997 K 10739 11.10.2021 1323 15.10.2021
2 DROBIAZGIEWICZ Adam 1984 M 9849 24.09.2021 1014 06.10.2021
3 FLIS Jarosław 1975 M 9850 24.09.2021 1015 06.10.2021
4 STRZESAK Mateusz 1989 M 10151 28.09.2021 1086 06.10.2021
5 SZYNKLER Łukasz 1976 M 9851 24.09.2021 1016 06.10.2021
6 WINAREK Arkadiusz 1975 M 9852 24.09.2021 1017 06.10.2021
7 ŻMUD Tobiasz 1995 M 9853 24.09.2021 1018 06.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WRa 1/1 2021-10-16 10:30 PKS Tęcza Wrocław - WKN Świt Wrocław 10:4🏓 ⇓
2 5WRa 1/2 2021-10-23 10:00 WKN Świt Wrocław - KS AZS Wratislavia Wrocław 5:10🏓 ⇓
3 5WRa 1/3 2021-11-02 19:00 WKS MOSiR Syców - WKN Świt Wrocław 10:5🏓 ⇓
4 5WRa 1/4 2021-11-06 10:00 WKN Świt Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 10:7🏓 ⇑
5 5WRa 1/5 2021-11-20 10:00 WKN Świt Wrocław - UKSTS Kiełczów IV 10:8🏓 ⇑
6 5WRa 1/6 2021-11-27 12:30 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - WKN Świt Wrocław 10:2🏓 ⇓
7 5WRa 1/7 2021-12-04 10:00 WKN Świt Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 6:10🏓 ⇓
8 5WRa 1/8 2021-12-10 18:00 LKTS Zenit Międzybórz II - WKN Świt Wrocław 10:2🏓 ⇓
9 5WRa 1/9 2021-12-18 10:00 WKN Świt Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 5:10🏓 ⇓
10 5WRa 2/10 2022-01-15 10:00 WKN Świt Wrocław - PKS Tęcza Wrocław 8:10🏓 ⇓
11 5WRa 2/11 2022-02-05 12:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - WKN Świt Wrocław 10:5🏓 ⇓
12 5WRa 2/12 2022-02-19 10:00 WKN Świt Wrocław - WKS MOSiR Syców 10:8🏓 ⇑
13 5WRa 2/13 2022-02-26 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - WKN Świt Wrocław 5:10🏓 ⇑
14 5WRa 2/14 2022-03-12 10:00 UKSTS Kiełczów IV - WKN Świt Wrocław 4:10🏓 ⇑
15 5WRa 2/15 2022-03-26 10:00 WKN Świt Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 2:10🏓 ⇓
16 5WRa 2/16 2022-04-09 10:00 LZS Orion Branda Psary III - WKN Świt Wrocław 9:9🏓 ⇔
17 5WRa 2/17 2022-04-23 12:00 WKN Świt Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz II 6:10🏓 ⇓
18 5WRa 2/18 2022-05-14 12:00 KU AZS UE Wrocław III - WKN Świt Wrocław 9:9🏓 ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) PKS Tęcza Wrocław 1,0 0,0 1,0   1,0   1,0 4
2 (D) KS AZS Wratislavia Wrocław 1,5   1,0   1,5 0,0 1,0 5
3 (W) WKS MOSiR Syców 2,0 0,0 1,0   0,0   2,0 5
4 (D) LKS Orzeł Lizawice II     1,0 3,5 1,5 1,0 3,0 10
5 (D) UKSTS Kiełczów IV     0,0 3,0 2,0 2,0 3,0 10
6 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III   0,0     1,0 0,0 1,0 2
7 (D) LZS Orion Branda Psary III 1,0     3,0 1,0 1,0 0,0 6
8 (W) LKTS Zenit Międzybórz II 0,5   0,0 1,0 0,0   0,5 2
9 (D) KU AZS UE Wrocław III   0,0   2,5 2,0   0,5 5
10 (D) PKS Tęcza Wrocław       2,5 2,0 1,0 2,5 8
11 (W) KS AZS Wratislavia Wrocław 1,0   0,5 1,5 0,5 0,0 1,5 5
12 (D) WKS MOSiR Syców     1,0 2,5 3,0   3,5 10
13 (W) LKS Orzeł Lizawice II 2,0   0,0 2,5 1,0   4,5 10
14 (W) UKSTS Kiełczów IV   0,0   2,5 2,0 2,0 3,5 10
15 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III   0,0 0,0   0,0   2,0 2
16 (W) LZS Orion Branda Psary III 3,0     3,0 0,0 0,0 3,0 9
17 (D) LKTS Zenit Międzybórz II   0,5 1,0     2,5 2,0 6
18 (W) KU AZS UE Wrocław III     0,5 3,5 0,5 1,0 3,5 9
Razem 12,0 0,5 7,0 31,0 19,0 10,5 38,0 118
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 CIESLA Grażyna 1997 K 10739 11.10.2021 1323
2 DROBIAZGIEWICZ Adam 1984 M 9849 24.09.2021 1014
3 FLIS Jarosław 1975 M 9850 24.09.2021 1015
4 STRZESAK Mateusz 1989 M 10151 28.09.2021 1086
5 SZYNKLER Łukasz 1976 M 9851 24.09.2021 1016
6 WINAREK Arkadiusz 1975 M 9852 24.09.2021 1017
7 ŻMUD Tobiasz 1995 M 9853 24.09.2021 1018