V liga Wrocław A
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-12-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-11 12:00 36 LZS Orion Branda Psary III - UKSTS Kiełczów IV 10:3
1   A SAIDKARIMOV Shokhrukh W CYBULKA Marzena 3:0 (11:6, 11:8, 11:2) 1:0
2   B CICHOCKI Michał X BIAŁY Aleksander 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:7) 2:0
3   C WOŁK Sławomir Y MAZUR Paweł 3:2 (5:11, 11:6, 12:10, 4:11, 12:10) 3:0
4   D FURMAN Radosław Z KUSEK Lucjan 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:7) 4:0
5   A CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
W CYBULKA Marzena
MAZUR Paweł
3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 5:0
6   B FURMAN Radosław
SAIDKARIMOV Shokhrukh
X BIAŁY Aleksander
KUSEK Lucjan
3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 7:11, 11:8) 6:0
7   A SAIDKARIMOV Shokhrukh X BIAŁY Aleksander 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:8, 6:11) 6:1
8   B CICHOCKI Michał W CYBULKA Marzena 3:1 (11:3, 16:14, 9:11, 11:4) 7:1
9   D FURMAN Radosław Y MAZUR Paweł 3:2 (12:10, 9:11, 11:8, 8:11, 11:7) 8:1
10   C WOŁK Sławomir Z KUSEK Lucjan 2:3 (8:11, 9:11, 11:4, 11:8, 8:11) 8:2
11   A SAIDKARIMOV Shokhrukh Y MAZUR Paweł 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 8:3
12   C WOŁK Sławomir W CYBULKA Marzena 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 9:3
13   B CICHOCKI Michał Z KUSEK Lucjan 3:0 (11:4, 11:6, 13:11) 10:3
2021-12-10 18:00 37 LKTS Zenit Międzybórz II - WKN Świt Wrocław 10:2
1   A SKONIECZNY Łukasz W CIESLA Grażyna 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 1:0
2   B GREGORCZYK Marcin X STRZESAK Mateusz 1:3 (4:11, 8:11, 11:8, 9:11) 1:1
3   C KLIMEK Damian Y SZYNKLER Łukasz 3:2 (11:8, 13:15, 11:8, 12:14, 11:0) 2:1
4   D GÓRECKI Leszek Z ŻMUD Tobiasz 3:2 (11:7, 11:9, 7:11, 8:11, 11:4) 3:1
5   A GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
W ŻMUD Tobiasz
CIESLA Grażyna
2:3 (8:11, 11:6, 11:8, 8:11, 3:11) 3:2
6   B GREGORCZYK Marcin
KLIMEK Damian
X SZYNKLER Łukasz
STRZESAK Mateusz
3:0 (11:2, 19:17, 11:5) 4:2
7   A SKONIECZNY Łukasz X STRZESAK Mateusz 3:2 (7:11, 9:11, 13:11, 11:8, 11:9) 5:2
8   B GREGORCZYK Marcin W CIESLA Grażyna 3:0 (11:7, 11:2, 11:9) 6:2
9   D GÓRECKI Leszek Y SZYNKLER Łukasz 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) 7:2
10   C KLIMEK Damian Z ŻMUD Tobiasz 3:1 (7:11, 11:7, 13:11, 11:2) 8:2
11   A SKONIECZNY Łukasz Y FLIS Jarosław 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:6) 9:2
12   C KLIMEK Damian W CIESLA Grażyna 3:2 (11:9, 4:11, 11:7, 7:11, 11:7) 10:2
2021-12-16 17:00 38 KU AZS UE Wrocław III - WKS MOSiR Syców 9:9
1   A MALARZ Michał W WRÓBEL Karol 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 1:0
2   B FLIS Antoni X KULOK Piotr 0:3 (2:11, 6:11, 4:11) 1:1
3   C BAJAKA Wiktoria Y NOWICKI Piotr 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 1:2
4   D MALARZ Dawid Z KOKOTT Józef 3:2 (14:16, 11:6, 8:11, 11:8, 12:10) 2:2
5   A FLIS Antoni
BAJAKA Wiktoria
W NOWICKI Piotr
KOKOTT Józef
0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 2:3
6   B MALARZ Michał
MALARZ Dawid
X KULOK Piotr
WRÓBEL Karol
3:0 (12:10, 11:5, 11:6) 3:3
7   A MALARZ Michał X KULOK Piotr 3:0 (12:10, 11:6, 12:10) 4:3
8   B FLIS Antoni W WRÓBEL Karol 1:3 (13:11, 4:11, 6:11, 10:12) 4:4
9   D MALARZ Dawid Y NOWICKI Piotr 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 5:4
10   C BAJAKA Wiktoria Z KOKOTT Józef 0:3 (2:11, 3:11, 2:11) 5:5
11   A MALARZ Michał Y NOWICKI Piotr 3:1 (14:16, 11:9, 11:6, 11:9) 6:5
12   C BAJAKA Wiktoria W WRÓBEL Karol 1:3 (8:11, 6:11, 11:5, 7:11) 6:6
13   B FLIS Antoni Z KOKOTT Józef 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 6:7
14   D MALARZ Dawid X KULOK Piotr 3:1 (8:11, 11:7, 12:10, 11:7) 7:7
15   A MALARZ Michał Z KOKOTT Józef 3:0 (11:2, 11:9, 11:9) 8:7
16   D MALARZ Dawid W WRÓBEL Karol 3:0 (11:8, 11:3, 11:0) 9:7
17   B FLIS Antoni Y NOWICKI Piotr 0:3 (7:11, 4:11, 2:11) 9:8
18   C BAJAKA Wiktoria X KULOK Piotr 0:3 (5:11, 7:11, 2:11) 9:9
2021-12-11 12:00 39 PKS Tęcza Wrocław - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:8
1   A CIEŚLIK Tobiasz W KOWALSKI Rafał 3:1 (11:9, 14:12, 5:11, 13:11) 1:0
2   B SMOLAREK Tomasz X AKSAK Krzysztof 3:0 (11:3, 11:2, 11:3) 2:0
3   C GUT Marek Y WALENDZIK Tomasz 0:3 (9:11, 9:11, 6:11) 2:1
4   D LIPIEC Grzegorz Z MUŁA Mateusz 0:3 (9:11, 10:12, 7:11) 2:2
5   A GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
W KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
1:3 (6:11, 10:12, 11:7, 6:11) 2:3
6   B CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
X WALENDZIK Tomasz
AKSAK Krzysztof
3:2 (6:11, 11:7, 9:11, 11:7, 11:9) 3:3
7   A CIEŚLIK Tobiasz X AKSAK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:6, 13:11) 4:3
8   B SMOLAREK Tomasz W KOWALSKI Rafał 2:3 (11:6, 11:7, 4:11, 6:11, 6:11) 4:4
9   D LIPIEC Grzegorz Y WALENDZIK Tomasz 0:3 (11:13, 9:11, 9:11) 4:5
10   C GUT Marek Z MUŁA Mateusz 1:3 (11:7, 4:11, 4:11, 5:11) 4:6
11   A CIEŚLIK Tobiasz Y WALENDZIK Tomasz 3:2 (12:10, 11:13, 8:11, 11:2, 11:9) 5:6
12   C GUT Marek W KOWALSKI Rafał 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 10:12) 5:7
13   B SMOLAREK Tomasz Z MUŁA Mateusz 3:0 (13:11, 11:8, 11:9) 6:7
14   D LIPIEC Grzegorz X AKSAK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 7:7
15   A CIEŚLIK Tobiasz Z MUŁA Mateusz 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 15:13) 8:7
16   D LIPIEC Grzegorz W KOWALSKI Rafał 3:0 (11:5, 11:9, 12:10) 9:7
17   B SMOLAREK Tomasz Y WALENDZIK Tomasz 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 7:11) 9:8
18   C GUT Marek X AKSAK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 10:8
2021-12-11 12:00 40 LKS Orzeł Lizawice II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 2:10
1   A KOBEL Marcin W DUZIAK Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:6) 1:0
2   B NABIAŁCZYK Paweł X BIHUN Mykyta 1:3 (8:11, 11:7, 12:14, 8:11) 1:1
3   C KŁAK ŁUKASZ Y MARCHEWSKI Wincenty 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 1:2
4   D OZGA Ilona Z KUCHARZYSZYN Mariusz 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 11:13) 1:3
5   A KŁAK ŁUKASZ
OZGA Ilona
W KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
2:3 (4:11, 5:11, 11:9, 12:10, 6:11) 1:4
6   B ŚLEMP Jerzy
KOBEL Marcin
X DUZIAK Arkadiusz
BIHUN Mykyta
2:3 (9:11, 12:10, 11:6, 9:11, 6:11) 1:5
7   A KOBEL Marcin X BIHUN Mykyta 1:3 (10:12, 10:12, 11:7, 8:11) 1:6
8   B NABIAŁCZYK Paweł W DUZIAK Arkadiusz 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 9:11) 1:7
9   D OZGA Ilona Y MARCHEWSKI Wincenty 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 12:10) 2:7
10   C KŁAK ŁUKASZ Z KUCHARZYSZYN Mariusz 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 8:11) 2:8
11   A LISTWAN Mirosław Y MARCHEWSKI Wincenty 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) 2:9
12   C ŚLEMP Jerzy W DUZIAK Arkadiusz 2:3 (8:11, 12:10, 11:9, 2:11, 4:11) 2:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18