V liga Wrocław A
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KOWALSKI Rafał (KS AZS Wratislavia Wrocław) 62 47 15 163:87 75,81
2 CIEŚLIK Tobiasz (PKS Tęcza Wrocław) 54 46 8 146:56 85,19
3 KUCHARZYSZYN Mariusz (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 57 40 17 133:83 70,18
4 KLIMEK Damian (LKTS Zenit Międzybórz II) 56 39 17 139:86 69,64
5 MALARZ Dawid (KU AZS UE Wrocław III) 44 38 6 122:37 86,36
6 WOŁK Sławomir (LZS Orion Branda Psary III) 52 38 14 127:64 73,08
7 MALARZ Michał (KU AZS UE Wrocław III) 57 37 20 125:92 64,91
8 SKONIECZNY Łukasz (LKTS Zenit Międzybórz II) 49 35 14 119:71 71,43
9 NOWICKI Piotr (WKS MOSiR Syców) 56 34 22 120:88 60,71
10 ŻMUD Tobiasz (WKN Świt Wrocław) 61 34 27 131:103 55,74
11 GÓRECKI Leszek (LKTS Zenit Międzybórz II) 46 33 13 114:70 71,74
12 MUŁA Mateusz (KS AZS Wratislavia Wrocław) 42 32 10 106:67 76,19
13 GADZIŃSKI Robert (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 39 31 8 101:46 79,49
14 NIEMIEC Rafał (LZS Orion Branda Psary III) 35 27 8 88:36 77,14
15 STRZESAK Mateusz (WKN Świt Wrocław) 40 27 13 94:64 67,50
16 DUZIAK Arkadiusz (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 42 27 15 92:60 64,29
17 DZIAMIDCHYK Valiantsin (KS AZS Wratislavia Wrocław) 29 25 4 79:17 86,21
18 CICHOCKI Michał (LZS Orion Branda Psary III) 42 25 17 90:70 59,52
19 SMOLAREK Tomasz (PKS Tęcza Wrocław) 52 25 27 105:97 48,08
20 LIPIEC Grzegorz (PKS Tęcza Wrocław) 52 25 27 99:102 48,08
21 OZGA Ilona (LKS Orzeł Lizawice II) 29 24 5 76:31 82,76
22 SAIDKARIMOV Shokhrukh (LZS Orion Branda Psary III) 40 24 16 88:61 60,00
23 MARCHEWSKI Wincenty (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 35 20 15 72:60 57,14
24 BIHUN Mykyta (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 30 19 11 67:45 63,33
25 KOBEL Marcin (LKS Orzeł Lizawice II) 34 19 15 73:60 55,88
26 GAWEŁ-KARWATKA Kuba (KU AZS UE Wrocław III) 39 18 21 70:83 46,15
27 SZYNKLER Łukasz (WKN Świt Wrocław) 48 17 31 71:110 35,42
28 WALENDZIK Tomasz (KS AZS Wratislavia Wrocław) 38 16 22 71:77 42,11
29 KŁAK ŁUKASZ (LKS Orzeł Lizawice II) 24 15 9 51:40 62,50
30 GREGORCZYK Marcin (LKTS Zenit Międzybórz II) 30 15 15 51:53 50,00
31 KRZEMIŃSKI Janusz (LKS Orzeł Lizawice II) 38 15 23 72:80 39,47
32 MAZUR Paweł (UKSTS Kiełczów IV) 34 13 21 61:70 38,24
33 BUREK Jerzy (WKS MOSiR Syców) 41 12 29 58:102 29,27
34 CIESLA Grażyna (WKN Świt Wrocław) 22 11 11 45:45 50,00
35 FURMAN Radosław (LZS Orion Branda Psary III) 22 11 11 38:42 50,00
36 KOKOTT Józef (WKS MOSiR Syców) 26 11 15 43:57 42,31
37 CECOT Adam (UKSTS Kiełczów IV) 36 11 25 55:83 30,56
38 WINAREK Arkadiusz (WKN Świt Wrocław) 32 10 22 38:72 31,25
39 CYBULKA Marzena (UKSTS Kiełczów IV) 35 10 25 47:85 28,57
40 KWIATECKI Krzysztof (UKSTS Kiełczów IV) 13 9 4 34:20 69,23
41 POLAK Tomasz (KU AZS UE Wrocław III) 25 9 16 38:58 36,00
42 GLINIAK Jan (LZS Orion Branda Psary III) 17 8 9 32:33 47,06
43 KULOK Piotr (WKS MOSiR Syców) 40 8 32 43:100 20,00
44 GUT Marek (PKS Tęcza Wrocław) 43 8 35 40:113 18,60
45 KOWALSKI Dominik (LKTS Zenit Międzybórz II) 13 7 6 25:26 53,85
46 BIAŁEK Ernest (WKS MOSiR Syców) 13 7 6 23:25 53,85
47 CIESIELSKI Roch (KU AZS UE Wrocław III) 6 6 0 18:1 100,00
48 FLIS Jarosław (WKN Świt Wrocław) 24 6 18 29:58 25,00
49 ŚLEMP Jerzy (LKS Orzeł Lizawice II) 31 6 25 32:77 19,35
50 LISTWAN Mirosław (LKS Orzeł Lizawice II) 32 6 26 33:86 18,75
51 KULFERST Przemysław (LKTS Zenit Międzybórz II) 7 5 2 17:10 71,43
52 HANYŻ Mateusz (WKS MOSiR Syców) 12 5 7 22:25 41,67
53 ZAJĄC Hanna (KU AZS UE Wrocław III) 18 5 13 24:43 27,78
54 BUCHTA Daniel (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 4 4 0 12:1 100,00
55 WOŁK Jędrzej (LZS Orion Branda Psary III) 4 4 0 12:1 100,00
56 WŁODARCZYK Magdalena (KU AZS UE Wrocław III) 6 4 2 14:7 66,67
57 STACHURSKI Andrzej (UKSTS Kiełczów IV) 19 4 15 25:51 21,05
58 BIAŁY Aleksander (UKSTS Kiełczów IV) 19 4 15 20:50 21,05
59 WRÓBEL Karol (WKS MOSiR Syców) 31 4 27 22:84 12,90
60 ŚLIWIŃSKI Maciej (LZS Orion Branda Psary III) 3 3 0 9:2 100,00
61 BIERNACKI Paweł (LZS Orion Branda Psary III) 7 3 4 14:13 42,86
62 REKIEĆ Łukasz (LKS Orzeł Lizawice II) 7 3 4 14:13 42,86
63 HEINKE Tymoteusz (KU AZS UE Wrocław III) 19 3 16 26:48 15,79
64 PIECHOCIŃSKI Robert (KS AZS Wratislavia Wrocław) 24 3 21 24:66 12,50
65 KUSEK Lucjan (UKSTS Kiełczów IV) 25 3 22 22:70 12,00
66 PAWLAK Zbigniew (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 2 2 0 6:2 100,00
67 WĄSICKI Jakub (LZS Orion Branda Psary III) 3 2 1 6:4 66,67
68 KOWALSKI Mirosław (LZS Orion Branda Psary III) 6 2 4 8:14 33,33
69 MURAWSKA Sandra (LKTS Zenit Międzybórz II) 16 2 14 14:44 12,50
70 DĘBSKI Jerzy (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 3 1 2 6:6 33,33
71 JARECKI Gerard (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 3 1 2 4:6 33,33
72 KEMPA Łukasz (PKS Tęcza Wrocław) 3 1 2 3:7 33,33
73 NABIAŁCZYK Paweł (LKS Orzeł Lizawice II) 4 1 3 6:11 25,00
74 NOWAKOWICZ Piotr (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 4 1 3 5:11 25,00
75 KAWECKI Przemysław (PKS Tęcza Wrocław) 8 1 7 9:23 12,50
76 TOKAREK Marcin (KS AZS Wratislavia Wrocław) 9 1 8 4:24 11,11
77 SZOTT Ryszard (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 3 0 3 4:9 0,00
78 JARECKA Marcelina (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 2 0 2 2:6 0,00
79 PETRYKOWSKI Piotr (UKSTS Kiełczów IV) 13 0 13 10:39 0,00
80 KORONCZEWSKI Dariusz (KS AZS Wratislavia Wrocław) 8 0 8 6:24 0,00
81 DROBIAZGIEWICZ Adam (WKN Świt Wrocław) 15 0 15 4:45 0,00
82 BAJAKA Wiktoria (KU AZS UE Wrocław III) 4 0 4 1:12 0,00
83 FLIS Antoni (KU AZS UE Wrocław III) 6 0 6 1:18 0,00
84 AKSAK Krzysztof (KS AZS Wratislavia Wrocław) 20 0 20 1:60 0,00
85 KOBEL Szczepan (LKS Orzeł Lizawice II) 6 0 6 0:18 0,00
86 TYC Grzegorz (LKS Orzeł Lizawice II) 4 0 4 0:12 0,00
87 PĘKALA Krzysztof (KS AZS Wratislavia Wrocław) 1 0 1 0:3 0,00
88 NYCZ Marek (UKSTS Kiełczów IV) 4 0 4 0:12 0,00
89 KLIMEK Maciej (LKTS Zenit Międzybórz II) 3 0 3 0:9 0,00
90 - - (KU AZS UE Wrocław III) 4 0 4 0:12 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 MALARZ Dawid (KU AZS UE Wrocław III) 44 38 6 122:37 86,36
2 DZIAMIDCHYK Valiantsin (KS AZS Wratislavia Wrocław) 29 25 4 79:17 86,21
3 CIEŚLIK Tobiasz (PKS Tęcza Wrocław) 54 46 8 146:56 85,19
4 OZGA Ilona (LKS Orzeł Lizawice II) 29 24 5 76:31 82,76
5 GADZIŃSKI Robert (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 39 31 8 101:46 79,49
6 NIEMIEC Rafał (LZS Orion Branda Psary III) 35 27 8 88:36 77,14
7 MUŁA Mateusz (KS AZS Wratislavia Wrocław) 42 32 10 106:67 76,19
8 KOWALSKI Rafał (KS AZS Wratislavia Wrocław) 62 47 15 163:87 75,81
9 WOŁK Sławomir (LZS Orion Branda Psary III) 52 38 14 127:64 73,08
10 GÓRECKI Leszek (LKTS Zenit Międzybórz II) 46 33 13 114:70 71,74
11 SKONIECZNY Łukasz (LKTS Zenit Międzybórz II) 49 35 14 119:71 71,43
12 KUCHARZYSZYN Mariusz (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 57 40 17 133:83 70,18
13 KLIMEK Damian (LKTS Zenit Międzybórz II) 56 39 17 139:86 69,64
14 STRZESAK Mateusz (WKN Świt Wrocław) 40 27 13 94:64 67,50
15 MALARZ Michał (KU AZS UE Wrocław III) 57 37 20 125:92 64,91
16 DUZIAK Arkadiusz (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 42 27 15 92:60 64,29
17 BIHUN Mykyta (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 30 19 11 67:45 63,33
18 KŁAK ŁUKASZ (LKS Orzeł Lizawice II) 24 15 9 51:40 62,50
19 NOWICKI Piotr (WKS MOSiR Syców) 56 34 22 120:88 60,71
20 SAIDKARIMOV Shokhrukh (LZS Orion Branda Psary III) 40 24 16 88:61 60,00
21 CICHOCKI Michał (LZS Orion Branda Psary III) 42 25 17 90:70 59,52
22 MARCHEWSKI Wincenty (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 35 20 15 72:60 57,14
23 KOBEL Marcin (LKS Orzeł Lizawice II) 34 19 15 73:60 55,88
24 ŻMUD Tobiasz (WKN Świt Wrocław) 61 34 27 131:103 55,74
25 GREGORCZYK Marcin (LKTS Zenit Międzybórz II) 30 15 15 51:53 50,00
26 SMOLAREK Tomasz (PKS Tęcza Wrocław) 52 25 27 105:97 48,08
27 LIPIEC Grzegorz (PKS Tęcza Wrocław) 52 25 27 99:102 48,08
28 GAWEŁ-KARWATKA Kuba (KU AZS UE Wrocław III) 39 18 21 70:83 46,15
29 KOKOTT Józef (WKS MOSiR Syców) 26 11 15 43:57 42,31
30 WALENDZIK Tomasz (KS AZS Wratislavia Wrocław) 38 16 22 71:77 42,11
31 KRZEMIŃSKI Janusz (LKS Orzeł Lizawice II) 38 15 23 72:80 39,47
32 MAZUR Paweł (UKSTS Kiełczów IV) 34 13 21 61:70 38,24
33 POLAK Tomasz (KU AZS UE Wrocław III) 25 9 16 38:58 36,00
34 SZYNKLER Łukasz (WKN Świt Wrocław) 48 17 31 71:110 35,42
35 WINAREK Arkadiusz (WKN Świt Wrocław) 32 10 22 38:72 31,25
36 CECOT Adam (UKSTS Kiełczów IV) 36 11 25 55:83 30,56
37 BUREK Jerzy (WKS MOSiR Syców) 41 12 29 58:102 29,27
38 CYBULKA Marzena (UKSTS Kiełczów IV) 35 10 25 47:85 28,57
39 FLIS Jarosław (WKN Świt Wrocław) 24 6 18 29:58 25,00
40 KULOK Piotr (WKS MOSiR Syców) 40 8 32 43:100 20,00
41 ŚLEMP Jerzy (LKS Orzeł Lizawice II) 31 6 25 32:77 19,35
42 LISTWAN Mirosław (LKS Orzeł Lizawice II) 32 6 26 33:86 18,75
43 GUT Marek (PKS Tęcza Wrocław) 43 8 35 40:113 18,60
44 WRÓBEL Karol (WKS MOSiR Syców) 31 4 27 22:84 12,90
45 PIECHOCIŃSKI Robert (KS AZS Wratislavia Wrocław) 24 3 21 24:66 12,50
46 KUSEK Lucjan (UKSTS Kiełczów IV) 25 3 22 22:70 12,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KOWALSKI Rafał (KS AZS Wratislavia Wrocław) 62 47 15 18 10 8 52,0
2 CIEŚLIK Tobiasz (PKS Tęcza Wrocław) 54 46 8 16 6 10 49,0
3 KUCHARZYSZYN Mariusz (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 57 40 17 17 10 7 45,0
4 WOŁK Sławomir (LZS Orion Branda Psary III) 52 38 14 17 13 4 44,5
5 KLIMEK Damian (LKTS Zenit Międzybórz II) 56 39 17 18 10 8 44,0
6 MALARZ Dawid (KU AZS UE Wrocław III) 44 38 6 12 10 2 43,0
7 MALARZ Michał (KU AZS UE Wrocław III) 57 37 20 17 11 6 42,5
8 SKONIECZNY Łukasz (LKTS Zenit Międzybórz II) 49 35 14 15 13 2 41,5
9 NOWICKI Piotr (WKS MOSiR Syców) 56 34 22 17 12 5 40,0
10 GÓRECKI Leszek (LKTS Zenit Międzybórz II) 46 33 13 15 11 4 38,5
11 ŻMUD Tobiasz (WKN Świt Wrocław) 61 34 27 18 8 10 38,0
12 MUŁA Mateusz (KS AZS Wratislavia Wrocław) 42 32 10 14 9 5 36,5
13 GADZIŃSKI Robert (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 39 31 8 11 8 3 35,0
14 DUZIAK Arkadiusz (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 42 27 15 15 13 2 33,5
15 STRZESAK Mateusz (WKN Świt Wrocław) 40 27 13 12 8 4 31,0
16 CICHOCKI Michał (LZS Orion Branda Psary III) 42 25 17 13 12 1 31,0
17 NIEMIEC Rafał (LZS Orion Branda Psary III) 35 27 8 10 6 4 30,0
18 LIPIEC Grzegorz (PKS Tęcza Wrocław) 52 25 27 17 9 8 29,5
19 OZGA Ilona (LKS Orzeł Lizawice II) 29 24 5 9 7 2 27,5
20 SMOLAREK Tomasz (PKS Tęcza Wrocław) 52 25 27 14 5 9 27,5
21 SAIDKARIMOV Shokhrukh (LZS Orion Branda Psary III) 40 24 16 12 6 6 27,0
22 DZIAMIDCHYK Valiantsin (KS AZS Wratislavia Wrocław) 29 25 4 8 3 5 26,5
23 MARCHEWSKI Wincenty (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 35 20 15 14 9 5 24,5
24 BIHUN Mykyta (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 30 19 11 8 6 2 22,0
25 KOBEL Marcin (LKS Orzeł Lizawice II) 34 19 15 12 6 6 22,0
26 GAWEŁ-KARWATKA Kuba (KU AZS UE Wrocław III) 39 18 21 11 4 7 20,0
27 GREGORCZYK Marcin (LKTS Zenit Międzybórz II) 30 15 15 11 8 3 19,0
28 SZYNKLER Łukasz (WKN Świt Wrocław) 48 17 31 16 4 12 19,0
29 KŁAK ŁUKASZ (LKS Orzeł Lizawice II) 24 15 9 9 7 2 18,5
30 KRZEMIŃSKI Janusz (LKS Orzeł Lizawice II) 38 15 23 10 5 5 17,5
31 WALENDZIK Tomasz (KS AZS Wratislavia Wrocław) 38 16 22 10 1 9 16,5
32 MAZUR Paweł (UKSTS Kiełczów IV) 34 13 21 11 3 8 14,5
33 BUREK Jerzy (WKS MOSiR Syców) 41 12 29 12 5 7 14,5
34 KOKOTT Józef (WKS MOSiR Syców) 26 11 15 7 4 3 13,0
35 CECOT Adam (UKSTS Kiełczów IV) 36 11 25 11 4 7 13,0
36 FURMAN Radosław (LZS Orion Branda Psary III) 22 11 11 7 3 4 12,5
37 CIESLA Grażyna (WKN Świt Wrocław) 22 11 11 6 2 4 12,0
38 GUT Marek (PKS Tęcza Wrocław) 43 8 35 16 8 8 12,0
39 POLAK Tomasz (KU AZS UE Wrocław III) 25 9 16 8 5 3 11,5
40 CYBULKA Marzena (UKSTS Kiełczów IV) 35 10 25 12 3 9 11,5
41 KWIATECKI Krzysztof (UKSTS Kiełczów IV) 13 9 4 4 3 1 10,5
42 WINAREK Arkadiusz (WKN Świt Wrocław) 32 10 22 5 1 4 10,5
43 KULOK Piotr (WKS MOSiR Syców) 40 8 32 15 5 10 10,5
44 GLINIAK Jan (LZS Orion Branda Psary III) 17 8 9 6 4 2 10,0
45 KOWALSKI Dominik (LKTS Zenit Międzybórz II) 13 7 6 4 3 1 8,5
46 BIAŁEK Ernest (WKS MOSiR Syców) 13 7 6 3 2 1 8,0
47 ŚLEMP Jerzy (LKS Orzeł Lizawice II) 31 6 25 10 3 7 7,5
48 CIESIELSKI Roch (KU AZS UE Wrocław III) 6 6 0 2 2 0 7,0
49 FLIS Jarosław (WKN Świt Wrocław) 24 6 18 10 2 8 7,0
50 LISTWAN Mirosław (LKS Orzeł Lizawice II) 32 6 26 8 2 6 7,0
51 HANYŻ Mateusz (WKS MOSiR Syców) 12 5 7 4 2 2 6,0
52 ZAJĄC Hanna (KU AZS UE Wrocław III) 18 5 13 6 2 4 6,0
53 WRÓBEL Karol (WKS MOSiR Syców) 31 4 27 10 4 6 6,0
54 KULFERST Przemysław (LKTS Zenit Międzybórz II) 7 5 2 2 1 1 5,5
55 STACHURSKI Andrzej (UKSTS Kiełczów IV) 19 4 15 6 3 3 5,5
56 BIAŁY Aleksander (UKSTS Kiełczów IV) 19 4 15 7 2 5 5,0
57 WOŁK Jędrzej (LZS Orion Branda Psary III) 4 4 0 1 1 0 4,5
58 PIECHOCIŃSKI Robert (KS AZS Wratislavia Wrocław) 24 3 21 8 3 5 4,5
59 BUCHTA Daniel (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 4 4 0 1 0 1 4,0
60 WŁODARCZYK Magdalena (KU AZS UE Wrocław III) 6 4 2 1 0 1 4,0
61 REKIEĆ Łukasz (LKS Orzeł Lizawice II) 7 3 4 2 2 0 4,0
62 BIERNACKI Paweł (LZS Orion Branda Psary III) 7 3 4 2 1 1 3,5
63 HEINKE Tymoteusz (KU AZS UE Wrocław III) 19 3 16 6 1 5 3,5
64 KUSEK Lucjan (UKSTS Kiełczów IV) 25 3 22 8 1 7 3,5
65 ŚLIWIŃSKI Maciej (LZS Orion Branda Psary III) 3 3 0 1 0 1 3,0
66 PAWLAK Zbigniew (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 2 2 0 1 1 0 2,5
67 WĄSICKI Jakub (LZS Orion Branda Psary III) 3 2 1 1 1 0 2,5
68 KOWALSKI Mirosław (LZS Orion Branda Psary III) 6 2 4 2 1 1 2,5
69 DĘBSKI Jerzy (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 3 1 2 2 2 0 2,0
70 KAWECKI Przemysław (PKS Tęcza Wrocław) 8 1 7 5 2 3 2,0
71 MURAWSKA Sandra (LKTS Zenit Międzybórz II) 16 2 14 6 0 6 2,0
72 JARECKI Gerard (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 3 1 2 1 1 0 1,5
73 PETRYKOWSKI Piotr (UKSTS Kiełczów IV) 13 0 13 7 3 4 1,5
74 KEMPA Łukasz (PKS Tęcza Wrocław) 3 1 2 0 0 0 1,0
75 NOWAKOWICZ Piotr (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 4 1 3 1 0 1 1,0
76 NABIAŁCZYK Paweł (LKS Orzeł Lizawice II) 4 1 3 2 0 2 1,0
77 TOKAREK Marcin (KS AZS Wratislavia Wrocław) 9 1 8 2 0 2 1,0
78 KOBEL Szczepan (LKS Orzeł Lizawice II) 6 0 6 9 2 7 1,0
79 DROBIAZGIEWICZ Adam (WKN Świt Wrocław) 15 0 15 5 1 4 0,5
80 - - (KU AZS UE Wrocław III) 4 0 4 2 1 1 0,5
81 FLIS Antoni (KU AZS UE Wrocław III) 6 0 6 2 0 2 0,0
82 NYCZ Marek (UKSTS Kiełczów IV) 4 0 4 2 0 2 0,0
83 KLIMEK Maciej (LKTS Zenit Międzybórz II) 3 0 3 1 0 1 0,0
84 JARECKA Marcelina (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 2 0 2 0 0 0 0,0
85 SZOTT Ryszard (MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III) 3 0 3 1 0 1 0,0
86 BAJAKA Wiktoria (KU AZS UE Wrocław III) 4 0 4 1 0 1 0,0
87 TYC Grzegorz (LKS Orzeł Lizawice II) 4 0 4 1 0 1 0,0
88 KORONCZEWSKI Dariusz (KS AZS Wratislavia Wrocław) 8 0 8 2 0 2 0,0
89 PĘKALA Krzysztof (KS AZS Wratislavia Wrocław) 1 0 1 3 0 3 0,0
90 AKSAK Krzysztof (KS AZS Wratislavia Wrocław) 20 0 20 7 0 7 0,0