KS AZS Wratislavia Wrocław (M)
Klub: KS AZS Wratislavia Wrocław
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa Święta Katarzyna- Główna 94
Sprzęt: Huieson, 4 jola , tesla, andro
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marcin Tokarek (tel. 502 407 930)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 AKSAK Krzysztof 1991 M 11153 26.10.2021 1401 28.10.2021
2 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990 M 11962 08.01.2022 1483 16.01.2022
3 KORONCZEWSKI Dariusz 1983 M 11139 21.10.2021 1387 26.11.2021
4 KOWALSKI Rafał 1981 M 11140 21.10.2021 1388 26.10.2021
5 MUŁA Mateusz 1993 M 11141 21.10.2021 1389 26.10.2021
6 PĘKALA Krzysztof 1993 M 11152 26.10.2021 1400 28.10.2021
7 PIECHOCIŃSKI Robert 1974 M 11960 08.01.2022 1482 16.01.2022
8 TOKAREK Marcin 1970 M 11142 21.10.2021 1390 26.10.2021
9 WALENDZIK Tomasz 1978 M 11143 21.10.2021 1391 26.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WRa 1/1 2021-10-09 12:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - WKS MOSiR Syców 10:5🏓 ⇑
2 5WRa 1/2 2021-10-23 10:00 WKN Świt Wrocław - KS AZS Wratislavia Wrocław 5:10🏓 ⇑
3 5WRa 1/3 2021-11-05 19:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - UKSTS Kiełczów IV 10:4🏓 ⇑
4 5WRa 1/4 2021-11-06 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:6🏓 ⇓
5 5WRa 1/5 2021-11-13 10:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 5:10🏓 ⇓
6 5WRa 1/6 2021-11-26 18:00 LKTS Zenit Międzybórz II - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:1🏓 ⇓
7 5WRa 1/7 2021-12-04 12:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 4:10🏓 ⇓
8 5WRa 1/8 2021-12-11 12:00 PKS Tęcza Wrocław - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:8🏓 ⇓
9 5WRa 1/9 2021-12-18 12:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 7:10🏓 ⇓
10 5WRa 2/10 2022-01-15 12:00 WKS MOSiR Syców - KS AZS Wratislavia Wrocław 3:10🏓 ⇑
11 5WRa 2/11 2022-02-05 12:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - WKN Świt Wrocław 10:5🏓 ⇑
12 5WRa 2/12 2022-02-19 10:00 UKSTS Kiełczów IV - KS AZS Wratislavia Wrocław 2:10🏓 ⇑
13 5WRa 2/13 2022-02-22 18:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10🏓 ⇑
14 5WRa 2/14 2022-03-08 20:00 LZS Orion Branda Psary III - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:5🏓 ⇓
15 5WRa 2/15 2022-03-26 12:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz II 8:10🏓 ⇓
16 5WRa 2/16 2022-04-09 10:00 KU AZS UE Wrocław III - KS AZS Wratislavia Wrocław 5:10🏓 ⇑
17 5WRa 2/17 2022-04-21 17:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - PKS Tęcza Wrocław 3:10🏓 ⇓
18 5WRa 2/18 2022-05-14 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - KS AZS Wratislavia Wrocław 7:10🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) WKS MOSiR Syców 0,0     4,5 3,5 0,0     2,0 10
2 (W) WKN Świt Wrocław 0,0     4,5 3,5 0,0     2,0 10
3 (D) UKSTS Kiełczów IV 0,0     3,5 3,5 0,0   1,0 2,0 10
4 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 0,0     4,0 2,0     0,0   6
5 (D) LZS Orion Branda Psary III 0,0     1,5 3,5       0,0 5
6 (W) LKTS Zenit Międzybórz II     0,0 1,0 0,0       0,0 1
7 (D) KU AZS UE Wrocław III 0,0   0,0 2,0 2,0     0,0   4
8 (W) PKS Tęcza Wrocław 0,0     2,5 2,5       3,0 8
9 (D) LKS Orzeł Lizawice II 0,0     2,5 3,5       1,0 7
10 (W) WKS MOSiR Syców 0,0 3,0   2,5 3,5   1,0     10
11 (D) WKN Świt Wrocław   3,0   4,0 3,0   0,0     10
12 (W) UKSTS Kiełczów IV   3,5   2,5 2,5   1,5     10
13 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III   3,5   3,5 2,5   0,5   0,0 10
14 (W) LZS Orion Branda Psary III   3,0   2,0     0,0   0,0 5
15 (D) LKTS Zenit Międzybórz II   4,0 0,0 4,0     0,0     8
16 (W) KU AZS UE Wrocław III   4,5   2,5     1,5   1,5 10
17 (D) PKS Tęcza Wrocław       1,0 1,0   0,0   1,0 3
18 (W) LKS Orzeł Lizawice II   2,0   4,0     0,0   4,0 10
Razem 0,0 26,5 0,0 52,0 36,5 0,0 4,5 1,0 16,5 137
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 AKSAK Krzysztof 1991 M 11153 26.10.2021 1401
2 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990 M 11962 08.01.2022 1483
3 KORONCZEWSKI Dariusz 1983 M 11139 21.10.2021 1387
4 KOWALSKI Rafał 1981 M 11140 21.10.2021 1388
5 MUŁA Mateusz 1993 M 11141 21.10.2021 1389
6 PĘKALA Krzysztof 1993 M 11152 26.10.2021 1400
7 PIECHOCIŃSKI Robert 1974 M 11960 08.01.2022 1482
8 TOKAREK Marcin 1970 M 11142 21.10.2021 1390
9 WALENDZIK Tomasz 1978 M 11143 21.10.2021 1391