V liga Wrocław A
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-12-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-04 10:00 31 WKN Świt Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 6:10
1   A WINAREK Arkadiusz W SAIDKARIMOV Shokhrukh 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 0:1
2   B STRZESAK Mateusz X CICHOCKI Michał 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 1:1
3   C SZYNKLER Łukasz Y WOŁK Sławomir 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 1:2
4   D ŻMUD Tobiasz Z NIEMIEC Rafał 0:3 (12:14, 7:11, 9:11) 1:3
5   A ŻMUD Tobiasz
CIESLA Grażyna
W CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 4:11) 1:4
6   B SZYNKLER Łukasz
STRZESAK Mateusz
X NIEMIEC Rafał
SAIDKARIMOV Shokhrukh
2:3 (5:11, 11:5, 12:10, 10:12, 7:11) 1:5
7   A WINAREK Arkadiusz X CICHOCKI Michał 3:0 (16:14, 11:2, 11:6) 2:5
8   B STRZESAK Mateusz W SAIDKARIMOV Shokhrukh 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) 3:5
9   D ŻMUD Tobiasz Y WOŁK Sławomir 2:3 (12:10, 12:10, 6:11, 4:11, 9:11) 3:6
10   C SZYNKLER Łukasz Z NIEMIEC Rafał 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) 3:7
11   A WINAREK Arkadiusz Y WOŁK Sławomir 0:3 (8:11, 13:15, 5:11) 3:8
12   C SZYNKLER Łukasz W SAIDKARIMOV Shokhrukh 3:2 (11:2, 8:11, 8:11, 11:8, 11:8) 4:8
13   B STRZESAK Mateusz Z NIEMIEC Rafał 3:2 (11:7, 7:11, 11:4, 5:11, 11:4) 5:8
14   D ŻMUD Tobiasz X CICHOCKI Michał 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 5:9
15   A CIESLA Grażyna Z NIEMIEC Rafał 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:8) 6:9
16   D ŻMUD Tobiasz W SAIDKARIMOV Shokhrukh 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 4:11) 6:10
2021-12-04 12:00 32 WKS MOSiR Syców - LKTS Zenit Międzybórz II 2:10
1   A KOKOTT Józef W SKONIECZNY Łukasz 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 9:11) 0:1
2   B BUREK Jerzy X MURAWSKA Sandra 1:3 (13:15, 11:8, 10:12, 7:11) 0:2
3   C NOWICKI Piotr Y KLIMEK Damian 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 8:11) 0:3
4   D KULOK Piotr Z GÓRECKI Leszek 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 0:4
5   A NOWICKI Piotr
KOKOTT Józef
W MURAWSKA Sandra
KLIMEK Damian
3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 1:4
6   B KULOK Piotr
BUREK Jerzy
X GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 1:5
7   A KOKOTT Józef X MURAWSKA Sandra 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 2:5
8   B BUREK Jerzy W SKONIECZNY Łukasz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 2:6
9   D KULOK Piotr Y KLIMEK Damian 2:3 (11:9, 11:8, 8:11, 9:11, 10:12) 2:7
10   C NOWICKI Piotr Z GÓRECKI Leszek 2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 10:12) 2:8
11   A KOKOTT Józef Y KLIMEK Damian 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 7:11) 2:9
12   C NOWICKI Piotr W SKONIECZNY Łukasz 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 7:11) 2:10
2021-12-04 12:00 33 KS AZS Wratislavia Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 4:10
1   A KOWALSKI Rafał W MALARZ Michał 2:3 (8:11, 11:6, 11:8, 10:12, 4:11) 0:1
2   B TOKAREK Marcin X ZAJĄC Hanna 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 0:2
3   C MUŁA Mateusz Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:0 (11:5, 11:5, 12:10) 1:2
4   D KORONCZEWSKI Dariusz Z MALARZ Dawid 2:3 (4:11, 11:9, 11:9, 4:11, 8:11) 1:3
5   A KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
1:3 (11:6, 7:11, 4:11, 7:11) 1:4
6   B TOKAREK Marcin
AKSAK Krzysztof
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 1:5
7   A KOWALSKI Rafał X ZAJĄC Hanna 3:2 (11:3, 11:4, 9:11, 9:11, 11:9) 2:5
8   B TOKAREK Marcin W MALARZ Michał 0:3 (2:11, 6:11, 5:11) 2:6
9   D KORONCZEWSKI Dariusz Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 2:7
10   C MUŁA Mateusz Z MALARZ Dawid 3:2 (13:11, 10:12, 8:11, 11:7, 13:11) 3:7
11   A KOWALSKI Rafał Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:1 (11:7, 12:14, 11:5, 11:5) 4:7
12   C MUŁA Mateusz W MALARZ Michał 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 4:8
13   B TOKAREK Marcin Z MALARZ Dawid 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 4:9
14   D AKSAK Krzysztof X ZAJĄC Hanna 0:3 (10:12, 2:11, 5:11) 4:10
2021-12-04 12:00 34 PKS Tęcza Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 5:10
1   A CIEŚLIK Tobiasz W KOBEL Marcin 3:2 (11:6, 5:11, 13:11, 4:11, 11:6) 1:0
2   B SMOLAREK Tomasz X OZGA Ilona 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 6:11) 1:1
3   C GUT Marek Y KŁAK ŁUKASZ 1:3 (12:10, 5:11, 8:11, 11:13) 1:2
4   D LIPIEC Grzegorz Z KRZEMIŃSKI Janusz 1:3 (11:6, 7:11, 11:13, 9:11) 1:3
5   A CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
W KŁAK ŁUKASZ
OZGA Ilona
0:3 (6:11, 3:11, 10:12) 1:4
6   B GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
X KOBEL Marcin
KRZEMIŃSKI Janusz
1:3 (12:10, 8:11, 7:11, 6:11) 1:5
7   A CIEŚLIK Tobiasz X OZGA Ilona 3:0 (11:2, 11:4, 11:9) 2:5
8   B SMOLAREK Tomasz W KOBEL Marcin 2:3 (11:4, 3:11, 11:8, 5:11, 8:11) 2:6
9   D LIPIEC Grzegorz Y KŁAK ŁUKASZ 3:1 (9:11, 11:4, 13:11, 11:7) 3:6
10   C GUT Marek Z KRZEMIŃSKI Janusz 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) 3:7
11   A CIEŚLIK Tobiasz Y KŁAK ŁUKASZ 1:3 (14:12, 7:11, 15:17, 7:11) 3:8
12   C GUT Marek W KOBEL Marcin 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 3:9
13   B SMOLAREK Tomasz Z KRZEMIŃSKI Janusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:1) 4:9
14   D LIPIEC Grzegorz X OZGA Ilona 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 5:9
15   A CIEŚLIK Tobiasz Z KRZEMIŃSKI Janusz 0:3 (11:13, 8:11, 8:11) 5:10
2021-12-04 10:00 35 UKSTS Kiełczów IV - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 0:10
1   A CECOT Adam W KUCHARZYSZYN Mariusz 2:3 (11:8, 11:7, 4:11, 8:11, 5:11) 0:1
2   B PETRYKOWSKI Piotr X BIHUN Mykyta 1:3 (6:11, 8:11, 13:11, 10:12) 0:2
3   C NYCZ Marek Y MARCHEWSKI Wincenty 0:3 (8:11, 4:11, 4:11) 0:3
4   D KUSEK Lucjan Z DUZIAK Arkadiusz 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 0:4
5   A CECOT Adam
PETRYKOWSKI Piotr
W DUZIAK Arkadiusz
BIHUN Mykyta
0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 0:5
6   B KUSEK Lucjan
NYCZ Marek
X KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
0:3 (1:11, 6:11, 5:11) 0:6
7   A CECOT Adam X BIHUN Mykyta 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 0:7
8   B PETRYKOWSKI Piotr W KUCHARZYSZYN Mariusz 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 8:11, 5:11) 0:8
9   D KUSEK Lucjan Y MARCHEWSKI Wincenty 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 5:11) 0:9
10   C NYCZ Marek Z DUZIAK Arkadiusz 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 0:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18