V liga Wrocław A
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2021-10-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-13 18:30 1 LKS Orzeł Lizawice II - LZS Orion Branda Psary III 4:10
1   A REKIEĆ Łukasz W CICHOCKI Michał 1:3 (11:6, 6:11, 4:11, 4:11) 0:1
2   B KRZEMIŃSKI Janusz X FURMAN Radosław 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 12:10) 1:1
3   C LISTWAN Mirosław Y NIEMIEC Rafał 1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 8:11) 1:2
4   D ŚLEMP Jerzy Z ŚLIWIŃSKI Maciej 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 1:3
5   A KOBEL Szczepan
LISTWAN Mirosław
W CICHOCKI Michał
NIEMIEC Rafał
0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 1:4
6   B ŚLEMP Jerzy
REKIEĆ Łukasz
X FURMAN Radosław
ŚLIWIŃSKI Maciej
3:2 (11:6, 13:11, 11:13, 4:11, 11:8) 2:4
7   A REKIEĆ Łukasz X FURMAN Radosław 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 3:4
8   B KRZEMIŃSKI Janusz W CICHOCKI Michał 3:1 (11:4, 11:1, 9:11, 11:9) 4:4
9   D ŚLEMP Jerzy Y NIEMIEC Rafał 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 4:5
10   C LISTWAN Mirosław Z ŚLIWIŃSKI Maciej 1:3 (7:11, 11:4, 10:12, 7:11) 4:6
11   A REKIEĆ Łukasz Y NIEMIEC Rafał 2:3 (3:11, 11:9, 8:11, 14:12, 7:11) 4:7
12   C LISTWAN Mirosław W CICHOCKI Michał 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 7:11) 4:8
13   B KRZEMIŃSKI Janusz Z ŚLIWIŃSKI Maciej 1:3 (6:11, 11:8, 3:11, 9:11) 4:9
14   D ŚLEMP Jerzy X FURMAN Radosław 0:3 (8:11, 10:12, 10:12) 4:10
2021-10-22 18:00 2 LKTS Zenit Międzybórz II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 3:10
1   A GÓRECKI Leszek W BIHUN Mykyta 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11) 0:1
2   B MURAWSKA Sandra X PAWLAK Zbigniew 0:3 (5:11, 7:11, 11:13) 0:2
3   C KLIMEK Damian Y DUZIAK Arkadiusz 3:0 (14:12, 11:5, 11:4) 1:2
4   D GREGORCZYK Marcin Z KUCHARZYSZYN Mariusz 1:3 (9:11, 9:11, 15:13, 9:11) 1:3
5   A GREGORCZYK Marcin
KLIMEK Damian
W PAWLAK Zbigniew
BIHUN Mykyta
1:3 (9:11, 11:3, 8:11, 7:11) 1:4
6   B MURAWSKA Sandra
GÓRECKI Leszek
X DĘBSKI Jerzy
DUZIAK Arkadiusz
2:3 (7:11, 11:13, 11:7, 11:8, 12:14) 1:5
7   A GÓRECKI Leszek X PAWLAK Zbigniew 2:3 (9:11, 11:9, 11:7, 9:11, 9:11) 1:6
8   B MURAWSKA Sandra W BIHUN Mykyta 0:3 (2:11, 10:12, 5:11) 1:7
9   D GREGORCZYK Marcin Y DUZIAK Arkadiusz 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 10:12) 1:8
10   C KLIMEK Damian Z KUCHARZYSZYN Mariusz 2:3 (8:11, 11:4, 11:8, 8:11, 9:11) 1:9
11   A GÓRECKI Leszek Y DUZIAK Arkadiusz 3:1 (11:9, 14:12, 9:11, 11:7) 2:9
12   C KLIMEK Damian W BIHUN Mykyta 3:2 (11:6, 12:10, 9:11, 7:11, 13:11) 3:9
13   B MURAWSKA Sandra Z KUCHARZYSZYN Mariusz 1:3 (5:11, 11:8, 5:11, 9:11) 3:10
2021-10-09 12:00 3 KU AZS UE Wrocław III - UKSTS Kiełczów IV 10:7
1   A ZAJĄC Hanna W CECOT Adam 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 0:1
2   B POLAK Tomasz X CYBULKA Marzena 1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 8:11) 0:2
3   C MALARZ Michał Y KUSEK Lucjan 3:1 (7:11, 11:7, 11:2, 14:12) 1:2
4   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z MAZUR Paweł 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 2:2
5   A MALARZ Michał
POLAK Tomasz
W CYBULKA Marzena
MAZUR Paweł
3:0 (11:9, 11:3, 11:6) 3:2
6   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
X CECOT Adam
PETRYKOWSKI Piotr
1:3 (9:11, 11:2, 14:16, 10:12) 3:3
7   A ZAJĄC Hanna X CYBULKA Marzena 3:1 (7:11, 12:10, 11:6, 11:8) 4:3
8   B POLAK Tomasz W CECOT Adam 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 10:12) 4:4
9   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba Y KUSEK Lucjan 3:0 (11:5, 15:13, 12:10) 5:4
10   C MALARZ Michał Z MAZUR Paweł 3:1 (11:7, 14:12, 6:11, 11:4) 6:4
11   A ZAJĄC Hanna Y KUSEK Lucjan 3:1 (11:9, 11:13, 11:7, 11:2) 7:4
12   C MALARZ Michał W CECOT Adam 1:3 (9:11, 12:14, 11:6, 9:11) 7:5
13   B POLAK Tomasz Z MAZUR Paweł 3:1 (11:2, 7:11, 11:8, 11:7) 8:5
14   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba X CYBULKA Marzena 1:3 (9:11, 11:4, 9:11, 9:11) 8:6
15   A ZAJĄC Hanna Z MAZUR Paweł 2:3 (11:7, 11:6, 10:12, 6:11, 6:11) 8:7
16   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba W CECOT Adam 3:1 (9:11, 11:3, 11:5, 11:9) 9:7
17   B POLAK Tomasz Y KUSEK Lucjan 3:0 (11:2, 11:2, 15:13) 10:7
2021-10-16 10:30 4 PKS Tęcza Wrocław - WKN Świt Wrocław 10:4
1   A CIEŚLIK Tobiasz W DROBIAZGIEWICZ Adam 3:0 (11:9, 11:1, 11:4) 1:0
2   B SMOLAREK Tomasz X ŻMUD Tobiasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 2:0
3   C KAWECKI Przemysław Y FLIS Jarosław 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 2:1
4   D LIPIEC Grzegorz Z SZYNKLER Łukasz 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) 3:1
5   A LIPIEC Grzegorz
SMOLAREK Tomasz
W SZYNKLER Łukasz
CIESLA Grażyna
3:2 (11:8, 8:11, 10:12, 11:4, 11:6) 4:1
6   B CIEŚLIK Tobiasz
KAWECKI Przemysław
X FLIS Jarosław
ŻMUD Tobiasz
3:0 (11:1, 11:5, 11:7) 5:1
7   A CIEŚLIK Tobiasz X ŻMUD Tobiasz 1:3 (2:11, 11:8, 9:11, 4:11) 5:2
8   B SMOLAREK Tomasz W CIESLA Grażyna 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:7) 6:2
9   D LIPIEC Grzegorz Y FLIS Jarosław 3:2 (8:11, 11:8, 8:11, 11:4, 11:7) 7:2
10   C KAWECKI Przemysław Z SZYNKLER Łukasz 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) 7:3
11   A CIEŚLIK Tobiasz Y FLIS Jarosław 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 8:3
12   C KAWECKI Przemysław W CIESLA Grażyna 2:3 (11:7, 11:7, 5:11, 9:11, 6:11) 8:4
13   B SMOLAREK Tomasz Z SZYNKLER Łukasz 3:1 (11:5, 11:7, 6:11, 11:7) 9:4
14   D LIPIEC Grzegorz X ŻMUD Tobiasz 3:2 (15:13, 8:11, 11:7, 12:14, 11:8) 10:4
2021-10-09 12:00 5 KS AZS Wratislavia Wrocław - WKS MOSiR Syców 10:5
1   A KOWALSKI Rafał W BIAŁEK Ernest 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) 1:0
2   B MUŁA Mateusz X NOWICKI Piotr 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 15:13) 2:0
3   C AKSAK Krzysztof Y KOKOTT Józef 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 2:1
4   D WALENDZIK Tomasz Z BUREK Jerzy 3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 11:6) 3:1
5   A KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
W KULOK Piotr
BUREK Jerzy
3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 4:1
6   B WALENDZIK Tomasz
PĘKALA Krzysztof
X BIAŁEK Ernest
NOWICKI Piotr
0:3 (8:11, 4:11, 9:11) 4:2
7   A KOWALSKI Rafał X NOWICKI Piotr 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 5:2
8   B MUŁA Mateusz W BIAŁEK Ernest 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 6:2
9   D WALENDZIK Tomasz Y KOKOTT Józef 3:0 (14:12, 11:5, 13:11) 7:2
10   C AKSAK Krzysztof Z BUREK Jerzy 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 7:3
11   A KOWALSKI Rafał Y KOKOTT Józef 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 8:3
12   C AKSAK Krzysztof W BIAŁEK Ernest 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 8:4
13   B MUŁA Mateusz Z BUREK Jerzy 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 2:11, 12:10) 9:4
14   D WALENDZIK Tomasz X NOWICKI Piotr 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 9:5
15   A KOWALSKI Rafał Z BUREK Jerzy 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 10:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18