Tomasz Walendzik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1978
Przynależność klubowa: KS AZS Wratislavia Wrocław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:00
5. KS AZS Wratislavia Wrocław - WKS MOSiR Syców 10:5
4   D WALENDZIK Tomasz Z BUREK Jerzy 3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 11:6) ⇑
6   B WALENDZIK Tomasz
PĘKALA Krzysztof
X BIAŁEK Ernest
NOWICKI Piotr
0:3 (8:11, 4:11, 9:11) ⇓
9   D WALENDZIK Tomasz Y KOKOTT Józef 3:0 (14:12, 11:5, 13:11) ⇑
14   D WALENDZIK Tomasz X NOWICKI Piotr 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
9. WKN Świt Wrocław - KS AZS Wratislavia Wrocław 5:10
3   C CIESLA Grażyna Y WALENDZIK Tomasz 3:0 (11:9, 12:10, 13:11) ⇓
6   B SZYNKLER Łukasz
CIESLA Grażyna
X WALENDZIK Tomasz
PĘKALA Krzysztof
3:2 (8:11, 11:7, 11:6, 10:12, 11:9) ⇓
9   D SZYNKLER Łukasz Y WALENDZIK Tomasz 2:3 (6:11, 11:3, 4:11, 15:13, 9:11) ⇑
11   A WINAREK Arkadiusz Y WALENDZIK Tomasz 1:3 (12:14, 12:14, 12:10, 6:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:00 ⇨ 2021-11-05 19:00
14. KS AZS Wratislavia Wrocław - UKSTS Kiełczów IV 10:4
2   B WALENDZIK Tomasz X STACHURSKI Andrzej 3:0 (11:6, 11:6, 13:11) ⇑
8   B WALENDZIK Tomasz W CECOT Adam 1:3 (9:11, 4:11, 11:6, 9:11) ⇓
13   B WALENDZIK Tomasz Z BIAŁY Aleksander 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 12:00 ⇨ 2021-11-13 10:00
21. KS AZS Wratislavia Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 5:10
2   B WALENDZIK Tomasz X GLINIAK Jan 2:3 (11:9, 11:5, 7:11, 11:13, 8:11) ⇓
6   B WALENDZIK Tomasz
AKSAK Krzysztof
X GLINIAK Jan
WOŁK Sławomir
2:3 (9:11, 9:11, 11:8, 11:8, 6:11) ⇓
8   B WALENDZIK Tomasz W WOŁK Sławomir 1:3 (6:11, 11:9, 6:11, 3:11) ⇓
13   B WALENDZIK Tomasz Z SAIDKARIMOV Shokhrukh 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-26 18:00
27. LKTS Zenit Międzybórz II - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:1
3   C GÓRECKI Leszek Y WALENDZIK Tomasz 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇓
6   B GREGORCZYK Marcin
KLIMEK Damian
X KORONCZEWSKI Dariusz
WALENDZIK Tomasz
3:1 (11:5, 11:6, 7:11, 12:10) ⇓
9   D SKONIECZNY Łukasz Y WALENDZIK Tomasz 3:2 (19:17, 9:11, 11:6, 8:11, 11:9) ⇓
11   A KLIMEK Damian Y WALENDZIK Tomasz 3:2 (2:11, 11:6, 11:4, 6:11, 11:3) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:00
39. PKS Tęcza Wrocław - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:8
3   C GUT Marek Y WALENDZIK Tomasz 0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇑
6   B CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
X WALENDZIK Tomasz
AKSAK Krzysztof
3:2 (6:11, 11:7, 9:11, 11:7, 11:9) ⇓
9   D LIPIEC Grzegorz Y WALENDZIK Tomasz 0:3 (11:13, 9:11, 9:11) ⇑
11   A CIEŚLIK Tobiasz Y WALENDZIK Tomasz 3:2 (12:10, 11:13, 8:11, 11:2, 11:9) ⇓
17   B SMOLAREK Tomasz Y WALENDZIK Tomasz 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 7:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 12:00
45. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 7:10
2   B WALENDZIK Tomasz X KŁAK ŁUKASZ 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) ⇑
6   B WALENDZIK Tomasz
AKSAK Krzysztof
X KŁAK ŁUKASZ
OZGA Ilona
0:3 (5:11, 5:11, 1:11) ⇓
8   B WALENDZIK Tomasz W KOBEL Marcin 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇓
13   B WALENDZIK Tomasz Z OZGA Ilona 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 6:11) ⇓
17   B WALENDZIK Tomasz Y KRZEMIŃSKI Janusz 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:8, 8:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:00 ⇨ 2022-02-22 18:00
63. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10
2   B KUCHARZYSZYN Mariusz X WALENDZIK Tomasz 3:1 (14:16, 11:8, 11:9, 11:7) ⇓
7   A DUZIAK Arkadiusz X WALENDZIK Tomasz 3:0 (11:6, 11:3, 12:10) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 10:00 ⇨ 2022-03-08 20:00
66. LZS Orion Branda Psary III - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:5
3   C FURMAN Radosław Y WALENDZIK Tomasz 3:1 (11:8, 11:6, 6:11, 11:9) ⇓
5   A FURMAN Radosław
NIEMIEC Rafał
W KOWALSKI Rafał
WALENDZIK Tomasz
3:2 (11:7, 8:11, 7:11, 11:6, 12:10) ⇓
9   D WOŁK Sławomir Y WALENDZIK Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇓
11   A NIEMIEC Rafał Y WALENDZIK Tomasz 3:2 (11:7, 11:9, 9:11, 9:11, 11:5) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 10:00
78. KU AZS UE Wrocław III - KS AZS Wratislavia Wrocław 5:10
2   B MALARZ Michał X WALENDZIK Tomasz 3:1 (11:2, 11:4, 7:11, 17:15) ⇓
5   A WŁODARCZYK Magdalena
ZAJĄC Hanna
W WALENDZIK Tomasz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
1:3 (11:9, 7:11, 5:11, 9:11) ⇑
7   A - - X WALENDZIK Tomasz 0:3 (0:11, 0:11, 0:11) ⇑
14   D WŁODARCZYK Magdalena X WALENDZIK Tomasz 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:6) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 12:00 ⇨ 2022-04-21 17:00
84. KS AZS Wratislavia Wrocław - PKS Tęcza Wrocław 3:10
2   B WALENDZIK Tomasz X GUT Marek 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:5) ⇑
6   B WALENDZIK Tomasz
PIECHOCIŃSKI Robert
X GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
2:3 (8:11, 6:11, 12:10, 11:7, 6:11) ⇓
8   B WALENDZIK Tomasz W LIPIEC Grzegorz 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 10:12, 6:11) ⇓
13   B WALENDZIK Tomasz Z CIEŚLIK Tobiasz 2:3 (11:6, 9:11, 11:13, 11:9, 9:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
90. LKS Orzeł Lizawice II - KS AZS Wratislavia Wrocław 7:10
3   C ŚLEMP Jerzy Y WALENDZIK Tomasz 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇑
6   B KŁAK ŁUKASZ
KOBEL Marcin
X WALENDZIK Tomasz
PIECHOCIŃSKI Robert
3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇓
9   D KOBEL Marcin Y WALENDZIK Tomasz 2:3 (11:5, 11:9, 2:11, 9:11, 9:11) ⇑
11   A KŁAK ŁUKASZ Y WALENDZIK Tomasz 2:3 (11:7, 7:11, 5:11, 11:7, 9:11) ⇑
17   B LISTWAN Mirosław Y WALENDZIK Tomasz 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 9:11) ⇑