Łukasz Haczkiewicz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1988
Przynależność klubowa: ULKS Ciechów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00 ⇨ 2021-10-26 19:00
10. ULKS Ciechów III - UKS Orzeł Prusice II 10:4
4   D HACZKIEWICZ Łukasz Z BIELECKI Damian 1:3 (10:12, 11:7, 7:11, 8:11) ⇓
5   A BŁASZKIEWICZ Jacek
HACZKIEWICZ Łukasz
W BRONOWICKI Krzysztof
KITA Tomasz
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
9   D HACZKIEWICZ Łukasz Y KITA Tomasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) ⇑
14   D HACZKIEWICZ Łukasz X BRONOWICKI Krzysztof 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:7) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
16. MKS Wolavia Wołów III - ULKS Ciechów III 1:10
1   A SKAWIŃSKA Liwia W HACZKIEWICZ Łukasz 0:3 (4:11, 1:11, 1:11) ⇑
6   B WOJTYŁA Maja
SKAWIŃSKA Liwia
X GĄSIOROWSKI Wiktor
HACZKIEWICZ Łukasz
0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇑
8   B WOJTYŁA Maja W HACZKIEWICZ Łukasz 0:3 (2:11, 6:11, 3:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00
25. MKS Rokita Brzeg Dolny II - ULKS Ciechów III 3:10
1   A BAZYLEWSKA Zuzanna W HACZKIEWICZ Łukasz 0:3 (2:11, 11:13, 6:11) ⇑
5   A BAZYLEWSKA Zuzanna
CHRĄCHOL Marika
W ANTOSIK Ireneusz
HACZKIEWICZ Łukasz
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
8   B CHRĄCHOL Marika W HACZKIEWICZ Łukasz 0:3 (3:11, 8:11, 2:11) ⇑
12   C SMOLAREK Lena W HACZKIEWICZ Łukasz 1:3 (11:7, 4:11, 6:11, 4:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:00
32. ULKS Ciechów III - MGLKS Odra Oława 7:10
3   C HACZKIEWICZ Łukasz Y WATEHA Robert 3:0 (11:8, 15:13, 11:4) ⇑
6   B KRZYMIŃSKI Wiesław
HACZKIEWICZ Łukasz
X PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
2:3 (10:12, 7:11, 12:10, 11:6, 8:11) ⇓
10   C HACZKIEWICZ Łukasz Z MUSZKIETA Tomasz 3:0 (11:9, 11:1, 11:1) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
43. ULKS Ciechów II - LZS Orion Branda Psary 10:6
3   C HACZKIEWICZ Łukasz Y KACZMAREK Mariusz 3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 11:4) ⇑
5   A BŁASZKIEWICZ Jacek
HACZKIEWICZ Łukasz
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 8:11) ⇓
10   C HACZKIEWICZ Łukasz Z ŚLIWIŃSKI Maciej 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 9:11) ⇓
12   C HACZKIEWICZ Łukasz W MATUSIEWICZ Kamil 3:1 (14:12, 11:6, 10:12, 14:12) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
65. ULKS Ciechów III - LKS Odra Głoska III 6:10
1   A HACZKIEWICZ Łukasz W STANIOWSKI Dawid 3:1 (11:3, 7:11, 11:9, 11:8) ⇑
6   B ANTOSIK Ireneusz
HACZKIEWICZ Łukasz
X STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
3:1 (8:11, 13:11, 11:6, 11:6) ⇑
7   A HACZKIEWICZ Łukasz X TRYBAŁA Szymon 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) ⇑
11   A HACZKIEWICZ Łukasz Y STANIOWSKI Stanisław 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇑
15   A HACZKIEWICZ Łukasz Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 3:1 (11:8, 11:0, 4:11, 11:9) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
69. ULKS Ciechów III - KU AZS UE Wrocław IV 10:5
1   A HACZKIEWICZ Łukasz W BARTOSZKO Natalia 3:0 (12:10, 11:3, 11:4) ⇑
6   B MĘKARSKI Bartosz
HACZKIEWICZ Łukasz
X BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:8) ⇑
7   A HACZKIEWICZ Łukasz X ZAJĄC Hanna 1:3 (10:12, 6:11, 11:7, 6:11) ⇓
11   A HACZKIEWICZ Łukasz Y BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) ⇑
15   A HACZKIEWICZ Łukasz Z FLIS Antoni 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-11 18:00
70. UKS Radunia Tąpadła - ULKS Ciechów II 0:10
1   A PĘCZAR Rafał W HACZKIEWICZ Łukasz 2:3 (11:6, 2:11, 7:11, 11:4, 3:11) ⇑
5   A BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
W MĘKARSKI Bartosz
HACZKIEWICZ Łukasz
0:3 (6:11, 6:11, 10:12) ⇑
8   B DROZD Tomasz W HACZKIEWICZ Łukasz 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00 ⇨ 2022-03-12 10:00
70. ULKS Ciechów III - WKN Świt Wrocław II 0:10 walkower
1   A HACZKIEWICZ Łukasz W DOBRZAŃSKI Jakub 3:1 (8:11, 11:3, 11:2, 11:3) -
5   A MĘKARSKI Bartosz
HACZKIEWICZ Łukasz
W TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
3:0 (13:11, 12:10, 11:5) -
7   A HACZKIEWICZ Łukasz X WIERZBICKI Michał 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) -
11   A HACZKIEWICZ Łukasz Y ZIĘBA Michał 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) -
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-23 10:00 ⇨ 2022-05-11 18:00
77. LKS Odra Głoska III - ULKS Ciechów III 10:4
1   A STANIOWSKI Dawid W HACZKIEWICZ Łukasz 3:2 (8:11, 5:11, 11:8, 11:5, 11:8) ⇓
5   A STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
W HACZKIEWICZ Łukasz
KACZMAREK Kamil
3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 11:9) ⇓
8   B GOLEŃSKI Adam W HACZKIEWICZ Łukasz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
12   C STANIOWSKI Stanisław W HACZKIEWICZ Łukasz 0:3 (9:11, 8:11, 4:11) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-14 10:00
80. ULKS Ciechów III - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:3
2   B HACZKIEWICZ Łukasz X SMOLAREK Lena 3:0 (13:11, 11:6, 11:8) ⇑
5   A HACZKIEWICZ Łukasz
KACZMAREK Kamil
W MOLIŃSKI Jakub
SOWA Sebastian
3:0 (13:11, 11:6, 11:7) ⇑
8   B HACZKIEWICZ Łukasz W MOLIŃSKI Jakub 3:1 (11:3, 6:11, 11:4, 11:3) ⇑
13   B HACZKIEWICZ Łukasz Z CHRĄCHOL Marika 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇑