Tymoteusz Heinke
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:00
5. KU AZS UE Wrocław IV - ULKS Ciechów III 8:10
4   D HEINKE Tymoteusz Z HAŁAJ Oliwia 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) ⇑
5   A FLIS Antoni
HEINKE Tymoteusz
W MĘKARSKI Bartosz
PYTKOWSKI Paweł
0:3 (4:11, 2:11, 6:11) ⇓
9   D HEINKE Tymoteusz Y MĘKARSKI Bartosz 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇑
14   D HEINKE Tymoteusz X PYTKOWSKI Paweł 2:3 (11:9, 12:10, 3:11, 9:11, 9:11) ⇓
16   D HEINKE Tymoteusz W TOMKOWICZ Igor 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 12:30
10. KU AZS UE Wrocław - KTS Wolbromek I 2:8
4 2 D HEINKE Tymoteusz Z LISIECKI Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 2:11) ⇓
5 1 A CIESIELSKI Roch
HEINKE Tymoteusz
X KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
0:3 (6:11, 5:11, 2:11) ⇓
10 2 D HEINKE Tymoteusz W ŁUCZYK Maciej 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 14:00
17. LKS Odra Głoska - KU AZS UE Wrocław 9:1
2 2 C KOTYL Wojciech W HEINKE Tymoteusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:1) ⇓
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X HEINKE Tymoteusz
ŻYGADŁO Franciszek
3:0 (11:9, 11:7, 11:3) ⇓
10 2 D GRZĘBKA Mikołaj W HEINKE Tymoteusz 3:0 (11:7, 11:3, 11:9) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:30
24. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - KU AZS UE Wrocław IV 1:10
2   B ZAWADA Wojciech X HEINKE Tymoteusz 2:3 (11:6, 7:11, 11:8, 8:11, 7:11) ⇑
5   A BOROWSKA Zuzanna
ZACHARA Antoni
W BARTOSZKO Natalia
HEINKE Tymoteusz
0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇑
7   A RAKOCZY Jacek X HEINKE Tymoteusz 2:3 (6:11, 11:7, 8:11, 11:8, 8:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 12:00
22. MKS Wolavia Wołów - KU AZS UE Wrocław II 10:2
4   D WALENCKI Michał Z HEINKE Tymoteusz 3:0 (11:1, 11:7, 11:8) ⇓
5   A WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
W HEINKE Tymoteusz
SOBIESZEK Bogumił
3:0 (11:8, 11:3, 13:11) ⇓
10   C WŁODARCZYK Kacper Z HEINKE Tymoteusz 3:1 (8:11, 11:3, 11:5, 12:10) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:00
28. KU AZS UE Wrocław III - PKS Tęcza Wrocław 2:10
3   C HEINKE Tymoteusz Y SMOLAREK Tomasz 2:3 (7:11, 8:11, 11:7, 11:8, 8:11) ⇓
6   B FLIS Antoni
HEINKE Tymoteusz
X CIEŚLIK Tobiasz
KAWECKI Przemysław
1:3 (11:7, 1:11, 6:11, 5:11) ⇓
10   C HEINKE Tymoteusz Z CIEŚLIK Tobiasz 1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 8:11) ⇓
12   C HEINKE Tymoteusz W LIPIEC Grzegorz 1:3 (4:11, 11:7, 3:11, 5:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 10:00
43. KU AZS UE Wrocław IV - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:7
4   D HEINKE Tymoteusz Z BAZYLEWSKA Zuzanna 2:3 (11:7, 8:11, 13:11, 9:11, 4:11) ⇓
5   A HEINKE Tymoteusz
ZAJĄC Hanna
W PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇑
9   D HEINKE Tymoteusz Y CHRĄCHOL Marika 3:2 (7:11, 11:8, 9:11, 11:6, 11:9) ⇑
14   D HEINKE Tymoteusz X PUŁECKA Gabriela 3:2 (11:7, 9:11, 11:9, 7:11, 11:9) ⇑
16   D HEINKE Tymoteusz W SOWA Sebastian 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
43. WKN Świt Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 5:10
2   B DROBIAZGIEWICZ Adam X HEINKE Tymoteusz 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇑
5   A ŻMUD Tobiasz
STRZESAK Mateusz
W GAWEŁ-KARWATKA Kuba
HEINKE Tymoteusz
3:1 (14:16, 11:6, 11:7, 11:7) ⇓
7   A STRZESAK Mateusz X HEINKE Tymoteusz 3:2 (12:14, 11:8, 7:11, 11:4, 11:6) ⇓
14   D SZYNKLER Łukasz X HEINKE Tymoteusz 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
52. KU AZS UE Wrocław III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10
3   C HEINKE Tymoteusz Y DUZIAK Arkadiusz 2:3 (11:3, 6:11, 10:12, 11:9, 8:11) ⇓
6   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba
HEINKE Tymoteusz
X GADZIŃSKI Robert
KUCHARZYSZYN Mariusz
3:2 (6:11, 9:11, 11:7, 11:3, 11:6) ⇑
10   C HEINKE Tymoteusz Z KUCHARZYSZYN Mariusz 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇓
12   C HEINKE Tymoteusz W BIHUN Mykyta 0:3 (7:11, 2:11, 8:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00 ⇨ 2022-02-15 19:30
56. LZS Orion Branda Psary III - KU AZS UE Wrocław III 10:7
2   B NIEMIEC Rafał X HEINKE Tymoteusz 3:0 (11:8, 11:6, 17:15) ⇓
6   B GLINIAK Jan
NIEMIEC Rafał
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
HEINKE Tymoteusz
3:2 (9:11, 11:2, 11:6, 8:11, 11:8) ⇓
7   A WOŁK Sławomir X HEINKE Tymoteusz 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇓
14   D CICHOCKI Michał X HEINKE Tymoteusz 3:1 (9:11, 11:7, 13:11, 11:7) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
62. KU AZS UE Wrocław III - LKTS Zenit Międzybórz II 10:7
3   C HEINKE Tymoteusz Y KLIMEK Damian 2:3 (6:11, 11:6, 11:8, 8:11, 16:18) ⇓
6   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba
HEINKE Tymoteusz
X SKONIECZNY Łukasz
KOWALSKI Dominik
1:3 (5:11, 7:11, 11:7, 3:11) ⇓
10   C HEINKE Tymoteusz Z KOWALSKI Dominik 2:3 (11:6, 11:13, 10:12, 13:11, 3:11) ⇓
12   C HEINKE Tymoteusz W SKONIECZNY Łukasz 1:3 (2:11, 6:11, 12:10, 8:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
88. KU AZS UE Wrocław III - WKN Świt Wrocław 9:9
3   C HEINKE Tymoteusz Y FLIS Jarosław 3:0 (11:3, 12:10, 11:8) ⇑
6   B HEINKE Tymoteusz
POLAK Tomasz
X FLIS Jarosław
SZYNKLER Łukasz
1:3 (7:11, 11:3, 7:11, 10:12) ⇓
10   C HEINKE Tymoteusz Z ŻMUD Tobiasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇑
12   C HEINKE Tymoteusz W STRZESAK Mateusz 2:3 (11:9, 6:11, 6:11, 12:10, 10:12) ⇓
18   C HEINKE Tymoteusz X WINAREK Arkadiusz 1:3 (12:10, 6:11, 10:12, 7:11) ⇓