Adrian Skrzeszewski
Numer zawodnika: 542
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: LKS Odra Głoska
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 40210
Numer licencji okres.: 1261
Data wydania: 17.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-24 12:00 ⇨ 2022-09-22 18:30
3. LKS Odra Helikon-Tex Głoska 2 - LKS Odra Głoska 3 10:7
2   B OSTOJA-SOLECKI Jakub X SKRZESZEWSKI Adrian 3:2 (5:11, 11:8, 10:12, 11:7, 14:12) ⇓
6   B KUCHARSKI Franciszek
STANIOWSKI Stanisław
X DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 5:11) ⇑
7   A STANIOWSKI Dawid X SKRZESZEWSKI Adrian 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) ⇓
14   D STANIOWSKI Stanisław X SKRZESZEWSKI Adrian 3:2 (11:7, 6:11, 11:8, 7:11, 11:9) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-01 12:00 ⇨ 2022-09-29 19:30
8. LKS Odra Głoska 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 5:10
3   C SKRZESZEWSKI Adrian Y MUŁA Mateusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
5   A DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
W ŻMUD Tobiasz
KOWALSKI Rafał
0:3 (4:11, 10:12, 4:11) ⇓
10   C SKRZESZEWSKI Adrian Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 1:3 (11:9, 7:11, 5:11, 8:11) ⇓
12   C SKRZESZEWSKI Adrian W KOWALSKI Rafał 0:3 (11:13, 2:11, 7:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-08 10:00 ⇨ 2022-10-15 10:00
14. KU AZS UE Wrocław 3 - LKS Odra Głoska 3 9:9
2   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba X SKRZESZEWSKI Adrian 2:3 (7:11, 10:12, 11:9, 11:6, 14:16) ⇑
5   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba
PROTSENKO Tymofii
W DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
2:3 (7:11, 11:3, 9:11, 11:4, 9:11) ⇑
7   A PROTSENKO Tymofii X SKRZESZEWSKI Adrian 3:2 (11:7, 7:11, 9:11, 11:9, 11:6) ⇓
14   D HEINKE Tymoteusz X SKRZESZEWSKI Adrian 3:2 (6:11, 12:10, 11:8, 9:11, 11:8) ⇓
18   C TRYBAŁA Szymon X SKRZESZEWSKI Adrian 0:3 (2:11, 7:11, 5:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-26 12:00 ⇨ 2022-10-25 19:00
30. UKS 5 Brzeg Dolny - LKS Odra Głoska 3 8:10
3   C BANASZKIEWICZ Ryszard Y SKRZESZEWSKI Adrian 1:3 (13:15, 11:4, 7:11, 7:11) ⇑
6   B ŁOPATECKI Damian
NOWAK Andrzej
X DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇓
9   D ŁOPATECKI Damian Y SKRZESZEWSKI Adrian 3:1 (11:9, 5:11, 11:8, 11:3) ⇓
11   A NOWAK Andrzej Y SKRZESZEWSKI Adrian 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 8:11) ⇑
17   B STRZAŁKOWSKI Mariusz Y SKRZESZEWSKI Adrian 3:0 (11:8, 13:11, 11:6) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-11-05 12:00
19. LKS Odra Głoska 3 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 10:2
2   B SKRZESZEWSKI Adrian X KŁUSEK Jacek 3:0 (11:8, 16:14, 11:6) ⇑
5   A DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
W KŁUSEK Jacek
RAKOCZY Jacek
3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:4) ⇑
8   B SKRZESZEWSKI Adrian W DUDZIC Dariusz 3:1 (11:2, 11:8, 9:11, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1579 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
961 CHORZĘPA Paweł 1990
1696 DUDZIC Dariusz 1964
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
139 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006
190 GENDERA Rafał 1974
1433 GORDZICZ Damian 1992
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
143 HEINKE Tymoteusz 2008
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1266 JAWORSKI Arkadiusz 1967
1200 JEŻ Władysław 1966
1373 KIRYCZYŃSKI Marcin 1998
514 KIRYCZYŃSKI Piotr 1971
993 KŁUSEK Jacek 1965
1265 KOŁODZIEJ Józef 1951
515 KOMOROWSKI Paweł 1981
1388 KOWALSKI Rafał 1981
996 KOZERSKI Mariusz 1976
479 KOZERSKI Michał 2007
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
604 KUCHARSKI Marcin 1976
963 KUPCZYK Michał 1989
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
1167 ŁOPATECKI Damian 1989
880 MROCZKO Paweł 1968
523 MRÓZ Tomasz 1976
1389 MUŁA Mateusz 1993
192 NAWROT Mikołaj 2005
1559 NOWAK Andrzej 1953
881 ODRZYWOLSKI Przemysław 1995
569 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005
607 PILIP Maciej 2005
998 PIRÓG Grzegorz 1967
527 PRAŻMO Bartosz 1979
1549 PROTSENKO Tymofii 2005
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
1001 SIELSKI Paweł 2002
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
572 STANIOWSKI Dawid 2010
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
1557 STRZAŁKOWSKI Mariusz 1975
1166 SZARZYŃSKI Eugeniusz 1958
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
194 SZYMKOWIAK Brajan 2006
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
575 TRYBAŁA Szymon 2008
532 URBANIAK Andrzej 1972
1264 WARZYŃSKI Roman 1965
1169 WITIAK Bogdan 1955
1002 WÓJCIK Tomasz 1982
885 ZADKA Krzysztof 1974
508 ŻYŁA Tomasz 2003