Tomasz Szarzyński
Numer zawodnika: 1168
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: MKS Rokita Brzeg Dolny
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 6641
Numer licencji okres.: 5774
Data wydania: 01.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00
5. LZS Sady Wierzchowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 9:9
3   C WARZYŃSKI Roman Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:2 (6:11, 11:2, 11:7, 10:12, 11:9) ⇓
5   A WARZYŃSKI Roman
JAWORSKI Arkadiusz
W SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
3:2 (8:11, 11:8, 7:11, 11:8, 11:9) ⇓
9   D PIASECZNY Grzegorz Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:2 (3:11, 11:5, 11:13, 11:9, 11:6) ⇓
11   A KOŁODZIEJ Józef Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇓
17   B JAWORSKI Arkadiusz Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:8) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 ⇨ 2023-10-05 18:00
10. MKS Rokita Brzeg Dolny - KU AZS UE Wrocław 4 10:2
3   C SZARZYŃSKI Tomasz Y FLIS Antoni 3:0 (11:5, 11:4, 12:10) ⇑
5   A SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
W GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
3:1 (11:6, 11:8, 12:14, 11:6) ⇑
10   C SZARZYŃSKI Tomasz Z HEINKE Tymoteusz 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:7) ⇑
12   C SZARZYŃSKI Tomasz W ZAJĄC Hanna 3:2 (5:11, 11:4, 12:10, 3:11, 11:3) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00
15. MKS Rokita Brzeg Dolny - KS Ajde Oleśnica 2 10:2
3   C SZARZYŃSKI Tomasz Y WIERZBICKI Michał 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇑
5   A SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
W TOMASZEWSKI Adam
HOŁUBECKI Kamil
3:0 (16:14, 11:6, 11:9) ⇑
10   C SZARZYŃSKI Tomasz Z HOŁUBECKI Kamil 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇑
12   C SZARZYŃSKI Tomasz W TOMASZEWSKI Adam 3:2 (11:7, 11:9, 8:11, 10:12, 11:9) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 ⇨ 2023-10-24 19:00
19. LZS Tęcza Pisarzowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 6:10
3   C KONOPNICKI Robert Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) ⇓
5   A KONOPNICKI Robert
SZUMERA Bartłomiej
W SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇓
9   D KAMIŃSKI Andrzej Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) ⇓
11   A STĘŻAŁA Robert Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:3, 11:9, 11:3) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
26. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - MKS Rokita Brzeg Dolny 4:10
3   C BIELECKI Damian Y SZARZYŃSKI Tomasz 1:3 (12:10, 10:12, 9:11, 9:11) ⇑
5   A STRZESAK Mateusz
ŚLIWIŃSKI Przemysław
W SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
0:3 (9:11, 5:11, 9:11) ⇑
9   D KOMARNICKI Edward Y SZARZYŃSKI Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-30 17:00
32. MKS Rokita Brzeg Dolny - WKS MOSiR Syców 10:3
3   C SZARZYŃSKI Tomasz Y NOWICKI Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) ⇓
5   A SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
W WRÓBEL Karol
BUREK Jerzy
3:2 (11:4, 10:12, 10:12, 11:5, 11:3) ⇑
10   C SZARZYŃSKI Tomasz Z KULOK Piotr 3:1 (9:11, 11:5, 11:4, 11:6) ⇑
12   C SZARZYŃSKI Tomasz W BUREK Jerzy 3:1 (9:11, 11:7, 24:22, 11:8) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-14 18:00
38. UKSTS Kiełczów 2 - MKS Rokita Brzeg Dolny 3:10
3   C KIRYCZYŃSKI Piotr Y SZARZYŃSKI Tomasz 2:3 (11:6, 8:11, 11:9, 9:11, 5:11) ⇑
5   A GROBELAK Mariusz
KIRYCZYŃSKI Piotr
W SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
1:3 (8:11, 2:11, 11:9, 6:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
44. MKS Rokita Brzeg Dolny - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10
4   D SZARZYŃSKI Tomasz Z KASENBERG Magdalena 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇓
5   A SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
W KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
2:3 (5:11, 12:10, 7:11, 11:8, 9:11) ⇓
9   D SZARZYŃSKI Tomasz Y KŁAK Łukasz 0:3 (12:14, 6:11, 7:11) ⇓
14   D SZARZYŃSKI Tomasz X OZGA Ilona 2:3 (11:7, 11:5, 12:14, 7:11, 8:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-05 18:00
50. MKS Rokita Brzeg Dolny - LZS Sady Wierzchowice 10:3
3   C SZARZYŃSKI Tomasz Y PIASECZNY Grzegorz 2:3 (2:11, 11:3, 11:9, 9:11, 10:12) ⇓
5   A SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
W WARZYŃSKI Roman
PIASECZNY Grzegorz
3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
10   C SZARZYŃSKI Tomasz Z JASIĘGA Zdzisław 1:3 (11:7, 5:11, 5:11, 9:11) ⇓
12   C SZARZYŃSKI Tomasz W JAWORSKI Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00
55. KU AZS UE Wrocław 4 - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:5
3   C FLIS Antoni Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:1 (14:12, 7:11, 11:5, 12:10) ⇓
5   A MICHALAK Rafał
GAWEŁ-KARWATKA Kuba
W SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
3:2 (8:11, 7:11, 11:6, 11:5, 11:6) ⇓
9   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:1 (8:11, 11:7, 13:11, 11:8) ⇓
11   A MICHALAK Rafał Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:6, 11:1, 11:1) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00
60. KS Ajde Oleśnica 2 - MKS Rokita Brzeg Dolny 2:10
3   C HOŁUBECKI Kamil Y SZARZYŃSKI Tomasz 2:3 (11:9, 8:11, 11:6, 6:11, 5:11) ⇑
5   A WIERZBICKI Michał
HOŁUBECKI Kamil
W SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
0:3 (11:13, 7:11, 4:11) ⇑
9   D ZIENIEWICZ Andrzej Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 6:11, 11:3) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00
64. MKS Rokita Brzeg Dolny - LZS Tęcza Pisarzowice 10:7
3   C SZARZYŃSKI Tomasz Y MAMROŁ Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
5   A SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
W SZUMERA Bartłomiej
KAMIŃSKI Andrzej
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇑
10   C SZARZYŃSKI Tomasz Z SZUMERA Bartłomiej 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 9:11) ⇓
12   C SZARZYŃSKI Tomasz W KAMIŃSKI Andrzej 2:3 (9:11, 11:8, 10:12, 11:9, 9:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 12:00 ⇨ 2024-03-23 12:00
69. MGLKS Odra Oława - MKS Rokita Brzeg Dolny 8:10
3   C DZIWURA Marcin Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 12:10) ⇓
5   A WATEHA Robert
BOLECHOWSKI Tomasz
W SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
3:1 (12:10, 11:6, 6:11, 11:9) ⇓
9   D BOR Krzysztof Y SZARZYŃSKI Tomasz 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇑
11   A BURGER Dariusz Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:1 (11:9, 3:11, 11:5, 11:7) ⇓
17   B WATEHA Robert Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:1 (11:7, 12:10, 7:11, 12:10) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 12:00
89. LKS Orzeł Lizawice 2 - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:0
2   B OZGA Ilona X SZARZYŃSKI Tomasz 3:2 (7:11, 11:9, 9:11, 11:9, 11:5) ⇓
6   B KŁAK Łukasz
OZGA Ilona
X MOLIŃSKI Jakub
SZARZYŃSKI Tomasz
3:1 (11:3, 7:11, 11:7, 11:4) ⇓
7   A KASENBERG Magdalena X SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:1, 11:4, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
598 ANIOŁEK Mirosław 1962
460 ANTOSIK Ireneusz 1964
1579 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941
599 BIAŁEK Marek 1970
496 BIELECKI Damian 1984
461 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968
1942 BOR Krzysztof 1989
1301 BUREK Jerzy 1961
113 BURGER Dariusz 1994
960 CHORZĘPA Jan 1955
961 CHORZĘPA Paweł 1990
534 DOMAGAŁA Tomasz 1973
1014 DROBIAZGIEWICZ Adam 1984
1879 DUDEK Rafał 1990
1696 DUDZIC Dariusz 1964
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
1943 DZIWURA Marcin 2004
137 FLIS Antoni 2012
1015 FLIS Jarosław 1975
139 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006
190 GENDERA Rafał 1974
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
538 GRZĘBKA Mikołaj 1999
1150 HACZKIEWICZ Łukasz 1988
143 HEINKE Tymoteusz 2008
1372 HEŁMECKI Michał 1999
1537 HOŁUBECKI Kamil 1996
877 JANKOWIAK Piotr 1974
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1266 JAWORSKI Arkadiusz 1967
1159 KAMIŃSKI Andrzej 1955
1521 KASENBERG Magdalena 1997
514 KIRYCZYŃSKI Piotr 1971
1342 KŁAK Łukasz 1989
1265 KOŁODZIEJ Józef 1951
994 KOMARNICKI Edward 1966
879 KONOPNICKI Robert 1974
516 KORBA Paweł 1956
540 KOTYL Wojciech 1996
1388 KOWALSKI Rafał 1981
996 KOZERSKI Mariusz 1976
479 KOZERSKI Michał 2007
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
604 KUCHARSKI Marcin 1976
1122 KULOK Piotr 1967
963 KUPCZYK Michał 1989
1584 KUŹMA Damian 1979
637 MAMROŁ Paweł 1977
128 MICHALAK Rafał 1970
1585 MIKRUT Wiesław 1970
1389 MUŁA Mateusz 1993
192 NAWROT Mikołaj 2005
1126 NOWICKI Piotr 1970
881 ODRZYWOLSKI Przemysław 1995
1351 OZGA Ilona 1985
1400 PĘKALA Krzysztof 1993
1270 PIASECZNY Grzegorz 1978
607 PILIP Maciej 2005
527 PRAŻMO Bartosz 1979
1549 PROTSENKO Tymofii 2005
964 PRZYBYLSKI Karol 1999
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
882 PYTA Leszek 1975
1000 RAKOCZY Jacek 1968
541 RYCZAN Tadeusz 1956
542 SKRZESZEWSKI Adrian 1977
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1086 STRZESAK Mateusz 1989
883 SZUMERA Bartłomiej 2000
194 SZYMKOWIAK Brajan 2006
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
1882 ŚLIWIŃSKI Przemysław 1991
529 TARNOWSKA Paulina 1995
592 TOMASZEWSKI Adam 1978
575 TRYBAŁA Szymon 2008
532 URBANIAK Andrzej 1972
1264 WARZYŃSKI Roman 1965
940 WATEHA Robert 1967
437 WIERZBICKI Michał 1986
1017 WINIAREK Arkadiusz 1975
1474 WOŹNIAK Sławomir 1974
1002 WÓJCIK Tomasz 1982
885 ZADKA Krzysztof 1974
151 ZAJĄC Hanna 2006
1140 ZAWADA Wojciech 1972
597 ZIENIEWICZ Andrzej 1964
1824 ZYNA Julia 2008
1018 ŻMUD Tobiasz 1995