Hanna Zając
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:00
3. KU AZS UE Wrocław III - UKSTS Kiełczów IV 10:7
1   A ZAJĄC Hanna W CECOT Adam 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇓
6   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
X CECOT Adam
PETRYKOWSKI Piotr
1:3 (9:11, 11:2, 14:16, 10:12) ⇓
7   A ZAJĄC Hanna X CYBULKA Marzena 3:1 (7:11, 12:10, 11:6, 11:8) ⇑
11   A ZAJĄC Hanna Y KUSEK Lucjan 3:1 (11:9, 11:13, 11:7, 11:2) ⇑
15   A ZAJĄC Hanna Z MAZUR Paweł 2:3 (11:7, 11:6, 10:12, 6:11, 6:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
11. WKN Świt Wrocław II - KU AZS UE Wrocław IV 7:10
1   A ZIĘBA Michał W ZAJĄC Hanna 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:6) ⇓
5   A TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
W BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
2:3 (11:9, 5:11, 6:11, 11:4, 9:11) ⇑
8   B CIEŚLAK Andrzej W ZAJĄC Hanna 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) ⇑
12   C WIERZBICKI Michał W ZAJĄC Hanna 1:3 (11:7, 10:12, 4:11, 9:11) ⇑
16   D TWOREK Mirosław W ZAJĄC Hanna 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:9) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
11. KU AZS UE Wrocław III - LZS Orion Branda Psary III 5:10
2   B ZAJĄC Hanna X FURMAN Radosław 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 6:11) ⇓
6   B POLAK Tomasz
ZAJĄC Hanna
X FURMAN Radosław
WOŁK Jędrzej
0:3 (9:11, 3:11, 8:11) ⇓
8   B ZAJĄC Hanna W NIEMIEC Rafał 1:3 (6:11, 11:9, 11:13, 9:11) ⇓
13   B ZAJĄC Hanna Z WOŁK Jędrzej 0:3 (5:11, 15:17, 8:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00 ⇨ 2021-11-17 18:00
30. UKS Orzeł Prusice II - KU AZS UE Wrocław IV 7:10
2   B ŚLUSARCZYŃSKI Maciej X ZAJĄC Hanna 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇑
5   A HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
W BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:7) ⇓
7   A HRYCAK Zbigniew X ZAJĄC Hanna 2:3 (11:9, 2:11, 11:7, 6:11, 8:11) ⇑
14   D KITA Tomasz X ZAJĄC Hanna 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:00
28. KU AZS UE Wrocław III - PKS Tęcza Wrocław 2:10
2   B ZAJĄC Hanna X GUT Marek 2:3 (8:11, 11:8, 13:11, 7:11, 7:11) ⇓
5   A MALARZ Michał
ZAJĄC Hanna
W GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
2:3 (11:7, 11:6, 7:11, 9:11, 10:12) ⇓
8   B ZAJĄC Hanna W LIPIEC Grzegorz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 12:00
33. KS AZS Wratislavia Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 4:10
2   B TOKAREK Marcin X ZAJĄC Hanna 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) ⇑
6   B TOKAREK Marcin
AKSAK Krzysztof
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
7   A KOWALSKI Rafał X ZAJĄC Hanna 3:2 (11:3, 11:4, 9:11, 9:11, 11:9) ⇓
14   D AKSAK Krzysztof X ZAJĄC Hanna 0:3 (10:12, 2:11, 5:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 10:00
43. KU AZS UE Wrocław IV - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:7
1   A ZAJĄC Hanna W SMOLAREK Lena 3:0 (15:13, 11:8, 11:1) ⇑
5   A HEINKE Tymoteusz
ZAJĄC Hanna
W PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇑
7   A ZAJĄC Hanna X PUŁECKA Gabriela 3:1 (7:11, 11:9, 11:8, 11:5) ⇑
11   A ZAJĄC Hanna Y CHRĄCHOL Marika 2:3 (11:9, 13:15, 11:6, 7:11, 4:11) ⇓
15   A ZAJĄC Hanna Z BAZYLEWSKA Zuzanna 1:3 (4:11, 12:14, 11:9, 6:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00 ⇨ 2021-12-20 18:00
50. MGLKS Odra Oława - KU AZS UE Wrocław IV 10:4
2   B WATEHA Robert X ZAJĄC Hanna 3:0 (11:2, 11:3, 12:10) ⇓
5   A PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
W POLAK Tomasz
ZAJĄC Hanna
3:0 (11:7, 11:9, 12:10) ⇓
7   A MUSZKIETA Tomasz X ZAJĄC Hanna 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:4) ⇓
14   D SOLSKI Tomasz X ZAJĄC Hanna 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
57. KU AZS UE Wrocław IV - WZSN Start Wrocław 10:7
2   B ZAJĄC Hanna X WRZASK Zbigniew 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:6) ⇑
6   B BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
X NOWOSADA Dariusz
WRZASK Zbigniew
3:0 (11:7, 11:6, 11:2) ⇑
8   B ZAJĄC Hanna W LEMAŃSKI Bogdan 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇑
13   B ZAJĄC Hanna Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) ⇓
17   B ZAJĄC Hanna Y NOWOSADA Dariusz 3:0 (11:7, 11:7, 13:11) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
69. ULKS Ciechów III - KU AZS UE Wrocław IV 10:5
2   B ANTOSIK Ireneusz X ZAJĄC Hanna 2:3 (11:5, 11:5, 5:11, 10:12, 10:12) ⇑
6   B MĘKARSKI Bartosz
HACZKIEWICZ Łukasz
X BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:8) ⇓
7   A HACZKIEWICZ Łukasz X ZAJĄC Hanna 1:3 (10:12, 6:11, 11:7, 6:11) ⇑
14   D MĘKARSKI Bartosz X ZAJĄC Hanna 0:3 (8:11, 10:12, 10:12) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
71. KU AZS UE Wrocław IV - MGLKS Odra Oława 7:10
4   D ZAJĄC Hanna Z SOLSKI Tomasz 3:2 (11:5, 11:5, 6:11, 7:11, 12:10) ⇑
6   B BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
X ŁASTOWSKI Grzegorz
WATEHA Robert
3:1 (8:11, 11:7, 11:4, 12:10) ⇑
9   D ZAJĄC Hanna Y WATEHA Robert 3:1 (13:11, 11:5, 8:11, 12:10) ⇑
14   D ZAJĄC Hanna X ŁASTOWSKI Grzegorz 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) ⇑
16   D ZAJĄC Hanna W MUSZKIETA Tomasz 1:3 (11:4, 5:11, 8:11, 9:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 10:00
68. KU AZS UE Wrocław III - LKS Orzeł Lizawice II 4:10
4   D ZAJĄC Hanna Z KŁAK ŁUKASZ 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇓
6   B POLAK Tomasz
ZAJĄC Hanna
X KOBEL Marcin
LISTWAN Mirosław
3:1 (7:11, 11:3, 11:1, 11:4) ⇑
9   D ZAJĄC Hanna Y KOBEL Marcin 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) ⇓
14   D ZAJĄC Hanna X ŚLEMP Jerzy 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 7:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 10:00
78. KU AZS UE Wrocław III - KS AZS Wratislavia Wrocław 5:10
3   C ZAJĄC Hanna Y PIECHOCIŃSKI Robert 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 7:11, 11:6) ⇑
5   A WŁODARCZYK Magdalena
ZAJĄC Hanna
W WALENDZIK Tomasz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
1:3 (11:9, 7:11, 5:11, 9:11) ⇓
10   C ZAJĄC Hanna Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (12:14, 4:11, 5:11) ⇓
12   C ZAJĄC Hanna W KOWALSKI Rafał 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-23 10:00
78. MKS Rokita Brzeg Dolny II - KU AZS UE Wrocław IV 10:3
2   B SMOLAREK Lena X ZAJĄC Hanna 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) ⇑
5   A SOWA Sebastian
KOT Zbigniew
W BARTOSZKO Natalia
ZAJĄC Hanna
2:3 (7:11, 11:9, 10:12, 11:6, 10:12) ⇑
7   A KOT Zbigniew X ZAJĄC Hanna 3:1 (11:6, 11:7, 11:13, 14:12) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-14 10:00
79. KU AZS UE Wrocław IV - WKN Świt Wrocław II 9:9
4   D ZAJĄC Hanna Z TWOREK Mirosław 3:2 (11:8, 12:14, 6:11, 11:6, 11:2) ⇑
5   A FLIS Antoni
ZAJĄC Hanna
W TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
3:2 (11:7, 11:7, 5:11, 7:11, 11:6) ⇑
9   D ZAJĄC Hanna Y ZIĘBA Michał 3:0 (12:10, 11:7, 11:7) ⇑
14   D ZAJĄC Hanna X WIERZBICKI Michał 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇑
16   D ZAJĄC Hanna W DOBRZAŃSKI Jakub 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) ⇑