Hanna Zając
Numer zawodnika: 151
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 43484
Numer licencji okres.: 1123
Data wydania: 14.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 09:30
1. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - KU AZS UE Wrocław 4 10:3
4   D STRZESAK Mateusz Z ZAJĄC Hanna 2:3 (9:11, 11:7, 7:11, 11:6, 7:11) ⇑
5   A SZYNKLER Łukasz
ŚLIWIŃSKI Przemysław
W GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:8) ⇓
10   C SZYNKLER Łukasz Z ZAJĄC Hanna 2:3 (13:11, 3:11, 11:8, 7:11, 2:11) ⇑
13   B BIELECKI Damian Z ZAJĄC Hanna 3:2 (6:11, 11:6, 9:11, 11:9, 12:10) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 ⇨ 2023-10-05 18:00
10. MKS Rokita Brzeg Dolny - KU AZS UE Wrocław 4 10:2
1   A KWIATKOWSKA Elżbieta W ZAJĄC Hanna 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇓
5   A SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
W GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
3:1 (11:6, 11:8, 12:14, 11:6) ⇓
8   B SMOLAREK Lena W ZAJĄC Hanna 2:3 (11:9, 11:3, 7:11, 10:12, 10:12) ⇑
12   C SZARZYŃSKI Tomasz W ZAJĄC Hanna 3:2 (5:11, 11:4, 12:10, 3:11, 11:3) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
12. KU AZS UE Wrocław 4 - WKS MOSiR Syców 10:5
1   A ZAJĄC Hanna W BUREK Jerzy 3:1 (11:8, 12:14, 11:9, 11:9) ⇑
5   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
W BUREK Jerzy
KOKOTT Józef
3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇑
7   A ZAJĄC Hanna X KOKOTT Józef 3:1 (12:14, 11:3, 12:10, 11:5) ⇑
11   A ZAJĄC Hanna Y NOWICKI Piotr 2:3 (11:7, 11:2, 5:11, 3:11, 9:11) ⇓
15   A ZAJĄC Hanna Z KULOK Piotr 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00
20. KS Ajde Oleśnica 2 - KU AZS UE Wrocław 4 10:5
4   D TOMASZEWSKI Adam Z ZAJĄC Hanna 3:0 (11:2, 11:6, 15:13) ⇓
6   B WIERZBICKI Michał
TOMASZEWSKI Adam
X ZAJĄC Hanna
KOZERSKI Michał
0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇑
10   C WIERZBICKI Michał Z ZAJĄC Hanna 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
13   B ZIENIEWICZ Andrzej Z ZAJĄC Hanna 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
15   A PUSTÓŁ Piotr Z ZAJĄC Hanna 3:1 (8:11, 17:15, 11:5, 11:9) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
23. KU AZS UE Wrocław 4 - UKSTS Kiełczów 2 10:4
1   A ZAJĄC Hanna W KORBA Paweł 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) ⇑
11   A ZAJĄC Hanna Y GOŹDZIASZEK Andrzej 3:1 (7:11, 11:8, 11:1, 11:3) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 15:00
32. KU AZS UE Wrocław 3 - MKS Wolavia Wołów 2 2:10
3   C ZAJĄC Hanna Y WOJTYŁA Damian 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇓
5   A ZAJĄC Hanna
MURAWSKA Sandra
W HOŁODNIUK Paulina
WALENCKA Anita
2:3 (4:11, 11:7, 8:11, 11:7, 3:11) ⇓
10   C ZAJĄC Hanna Z BAZYLEWSKA Zuzanna 1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 5:11) ⇓
12   C ZAJĄC Hanna W WALENCKA Anita 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
34. KU AZS UE Wrocław 4 - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10
1   A ZAJĄC Hanna W KOBEL Marcin 2:3 (11:6, 8:11, 7:11, 12:10, 9:11) ⇓
5   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
W KŁAK Łukasz
OZGA Ilona
0:3 (9:11, 3:11, 8:11) ⇓
7   A ZAJĄC Hanna X KŁAK Łukasz 1:3 (3:11, 12:10, 9:11, 9:11) ⇓
11   A ZAJĄC Hanna Y OZGA Ilona 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-19 17:00
45. KU AZS UE Wrocław 4 - LZS Sady Wierzchowice 10:2
1   A ZAJĄC Hanna W KOŁODZIEJ Adam 3:0 (11:6, 13:11, 11:4) ⇑
5   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
W JAWORSKI Arkadiusz
JASIĘGA Zdzisław
3:2 (0:11, 5:11, 11:5, 11:5, 11:6) ⇑
7   A ZAJĄC Hanna X JASIĘGA Zdzisław 3:1 (11:7, 14:12, 6:11, 11:5) ⇑
11   A ZAJĄC Hanna Y TREMBECKI Jan 3:2 (11:3, 10:12, 8:11, 11:2, 11:8) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00
56. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 - KU AZS UE Wrocław 3 10:6
1   A KOWNACKI Rafał W ZAJĄC Hanna 3:0 (11:3, 11:7, 14:12) ⇓
6   B PRZYBOROWSKI Piotr
KŁUDKOWSKI Bartosz
X ZAJĄC Hanna
MURAWSKA Sandra
3:0 (11:9, 11:5, 11:8) ⇓
8   B PRZYBOROWSKI Piotr W ZAJĄC Hanna 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:5) ⇓
12   C KŁUDKOWSKI Bartosz W ZAJĄC Hanna 3:1 (11:8, 11:2, 9:11, 11:8) ⇓
16   D BUCHTA Daniel W ZAJĄC Hanna 3:2 (7:11, 9:11, 11:5, 11:8, 11:6) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00
61. KU AZS UE Wrocław 3 - LZS Trzebnica 10:2
3   C ZAJĄC Hanna Y JANISZEWSKI Paweł 3:2 (11:9, 11:7, 8:11, 7:11, 11:6) ⇑
6   B ZAJĄC Hanna
GIRULSKI Robert
X CHABIŃSKI Andrzej
KACA Andrzej
3:1 (6:11, 11:5, 11:4, 12:10) ⇑
10   C ZAJĄC Hanna Z CHMIELEWSKI Piotr 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇓
12   C ZAJĄC Hanna W CHABIŃSKI Andrzej 3:2 (11:6, 11:8, 6:11, 6:11, 11:4) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-29 18:00
57. WKS MOSiR Syców - KU AZS UE Wrocław 4 1:10
4   D BUREK Jerzy Z ZAJĄC Hanna 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
6   B KULOK Piotr
NOWICKI Piotr
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
ZAJĄC Hanna
2:3 (11:5, 1:11, 11:7, 7:11, 9:11) ⇑
10   C NOWICKI Piotr Z ZAJĄC Hanna 1:3 (10:12, 4:11, 11:7, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1401 AKSAK Krzysztof 1991
460 ANTOSIK Ireneusz 1964
335 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010
496 BIELECKI Damian 1984
1043 BUCHTA Daniel 1980
1301 BUREK Jerzy 1961
510 CECOT Adam 1959
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
601 CHMIELEWSKI Piotr 1975
336 CHRĄCHOL Marika 2010
1868 CIASTEK Dawid 2014
433 CIEŚLAK Andrzej 1952
258 CIEŚLIK Tobiasz 1994
511 CYBULKA Marzena 1983
1477 DOBRZAŃSKI Jakub 2001
1520 DOBRZAŃSKI Tomasz 1968
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
743 FURMAN Radosław 1988
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
259 GUT Marek 1963
1150 HACZKIEWICZ Łukasz 1988
498 HRYCAK Zbigniew 1970
2072 JANISZEWSKI Paweł 1995
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1266 JAWORSKI Arkadiusz 1967
1159 KAMIŃSKI Andrzej 1955
1341 KAZBERUK Elżbieta 1968
1484 KEMPA Łukasz 1979
1779 KIEROŃSKA Ewa 2013
514 KIRYCZYŃSKI Piotr 1971
502 KITA Tomasz 1965
1342 KŁAK Łukasz 1989
2016 KŁUDKOWSKI Bartosz 2003
1343 KOBEL Marcin 1980
1302 KOKOTT Józef 1970
1910 KOŁODZIEJ Adam 1991
516 KORBA Paweł 1956
1491 KOT Zbigniew 1971
1388 KOWALSKI Rafał 1981
1052 KOWNACKI Rafał 1988
1122 KULOK Piotr 1967
517 KUSEK Lucjan 1948
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
1162 LEMAŃSKI Bogdan 1972
261 LIPIEC Grzegorz 1975
936 ŁASTOWSKI Grzegorz 1968
519 MAZUR Paweł 1977
471 MĘKARSKI Bartosz 2001
938 MUSZKIETA Tomasz 1993
749 NIEMIEC Rafał 1995
1126 NOWICKI Piotr 1970
1163 NOWOSADA Dariusz 1972
638 OBOZ Ignacy 1989
1351 OZGA Ilona 1985
1780 PAWŁOWSKA Zofia 2012
526 PETRYKOWSKI Piotr 1954
1482 PIECHOCIŃSKI Robert 1974
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
934 PRZYGODA Michał 2006
338 PUŁECKA Gabriela 2010
1158 PUSTÓŁ Piotr 1972
588 SIERADZKI Sebastian 1976
339 SMOLAREK Lena 2010
262 SMOLAREK Tomasz 1991
939 SOLSKI Tomasz 1975
1086 STRZESAK Mateusz 1989
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1338 ŚLEMP Jerzy 1961
506 ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 2002
1390 TOKAREK Marcin 1970
592 TOMASZEWSKI Adam 1978
1258 TREMBECKI Jan 1959
205 TWOREK Mirosław 1986
387 WALENCKA Anita 1990
1264 WARZYŃSKI Roman 1965
596 WAŚNIEWSKI Piotr 2001
940 WATEHA Robert 1967
437 WIERZBICKI Michał 1986
393 WOJTYŁA Damian 1997
756 WOŁK Jędrzej 1993
1125 WRÓBEL Karol 1968
1165 WRZASK Zbigniew 1958
597 ZIENIEWICZ Andrzej 1964
1149 ZIĘBA Michał 1998