Michał Przygoda
Numer zawodnika: 934
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: MGLKS Odra Oława
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 46811
Numer licencji okres.: 3180
Data wydania: 28.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00
2. WKS MOSiR Syców - MGLKS Odra Oława 10:4
2   B BUREK Jerzy X PRZYGODA Michał 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:7) ⇓
6   B BIAŁEK Ernest
NOWICKI Piotr
X PRZYGODA Michał
BOR Krzysztof
3:0 (12:10, 11:5, 11:5) ⇓
7   A NOWICKI Piotr X PRZYGODA Michał 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇓
14   D BIAŁEK Ernest X PRZYGODA Michał 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:7) ⇓
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-18 18:00
44. MGLKS Odra Oława 2 - TKS Granit Strzelin 3 10:1
1   A PRZYGODA Michał W OSTROWSKI Wojciech 3:0 (11:0, 11:3, 11:7) ⇑
6   B PRZYGODA Michał
DZIUMAKOWSKI Andrzej
X OSTROWSKI Wojciech
OSTROWSKI Andrzej
3:1 (11:7, 11:8, 14:16, 11:6) ⇑
7   A PRZYGODA Michał X DĘBOWICZ Hubert 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇑
11   A PRZYGODA Michał Y ROZWADOWSKI Tobiasz 3:0 (11:2, 11:4, 11:3) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00
58. MGLKS Odra Oława - LKS Orzeł Lizawice 2 2:10
5   A PRZYGODA Michał
BOLECHOWSKI Tomasz
W KŁAK Łukasz
KOBEL Marcin
1:3 (10:12, 8:11, 11:7, 7:11) ⇓
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 ⇨ 2024-03-23 10:00
69. WKSN Świt Wrocław 3 - MGLKS Odra Oława 2 8:10
1   A KARASIUK Mirosław W PRZYGODA Michał 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) ⇑
6   B ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof
KARASIUK Mirosław
X PRZYGODA Michał
WOJNAROWSKI Łukasz
3:2 (12:10, 11:2, 6:11, 7:11, 11:9) ⇓
8   B SOŁTYS Artur W PRZYGODA Michał 3:1 (11:7, 2:11, 11:7, 11:9) ⇓
12   C ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof W PRZYGODA Michał 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇑
16   D GRODZISKI Jakub W PRZYGODA Michał 0:3 (9:11, 6:11, 3:11) ⇑
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 10:00
83. MGLKS Odra Oława 2 - UKS Orzeł Prusice 2 8:10
1   A PRZYGODA Michał W BRONOWICKI Krzysztof 2:3 (11:9, 6:11, 7:11, 11:9, 10:12) ⇓
5   A PRZYGODA Michał
LYTOVCHENKO Anastasiia
W BRONOWICKI Krzysztof
KITA Tomasz
3:2 (10:12, 11:7, 6:11, 11:9, 11:4) ⇑
7   A PRZYGODA Michał X KARYŚ Krzysztof 3:2 (9:11, 9:11, 11:4, 11:6, 11:6) ⇑
11   A PRZYGODA Michał Y KUCHARSKI Marcin 3:0 (11:1, 11:9, 11:5) ⇑
15   A PRZYGODA Michał Z KITA Tomasz 3:1 (6:11, 11:9, 11:7, 11:8) ⇑
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 10:00
89. TKS Granit Strzelin 3 - MGLKS Odra Oława 2 4:10
4   D ROZWADOWSKI Tobiasz Z PRZYGODA Michał 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) ⇑
5   A OSTROWSKI Wojciech
ROZWADOWSKI Tobiasz
W PRZYGODA Michał
ŁASTOWSKI Grzegorz
1:3 (12:10, 6:11, 2:11, 2:11) ⇑
10   C DĘBOWICZ Hubert Z PRZYGODA Michał 0:3 (4:11, 5:11, 2:11) ⇑
13   B OSTROWSKI Wojciech Z PRZYGODA Michał 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1136 ANTMAN Grzegorz 1989
460 ANTOSIK Ireneusz 1964
417 BAJOR Patryk 1995
134 BARTOSZKO Natalia 2010
135 BARTOSZKO Nicol 2012
335 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010
1123 BIAŁEK Ernest 1994
497 BRONOWICKI Krzysztof 1984
1301 BUREK Jerzy 1961
336 CHRĄCHOL Marika 2010
511 CYBULKA Marzena 1983
1878 DĘBOWICZ Hubert 2014
1477 DOBRZAŃSKI Jakub 2001
1520 DOBRZAŃSKI Tomasz 1968
955 DOLATA Paweł 2006
466 GĄSIOROWSKI Wiktor 2001
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
513 GROBELAK Mariusz 1961
155 GROCHOLSKI Miłosz 2013
434 GRODZISKI Jakub 1980
259 GUT Marek 1963
473 HAŁAJ Oliwia 2008
1124 HANYŻ Mateusz 1980
498 HRYCAK Zbigniew 1970
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1266 JAWORSKI Arkadiusz 1967
204 KAJDA Patryk 2008
1725 KALAT Anastazja 2013
1159 KAMIŃSKI Andrzej 1955
1903 KARASIUK Mirosław 1962
603 KARYŚ Krzysztof 1975
260 KAWECKI Przemysław 1992
514 KIRYCZYŃSKI Piotr 1971
502 KITA Tomasz 1965
1342 KŁAK Łukasz 1989
993 KŁUSEK Jacek 1965
604 KUCHARSKI Marcin 1976
1122 KULOK Piotr 1967
1162 LEMAŃSKI Bogdan 1972
897 LENCKI Bogdan 1982
193 ŁOCHOWSKA Otylia 2007
1454 MAKAREWICZ Damian 1993
519 MAZUR Paweł 1977
471 MĘKARSKI Bartosz 2001
480 MRUK Jan 2007
1126 NOWICKI Piotr 1970
436 OSMAN Janusz 1963
569 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005
1920 OSTROWSKI Wojciech 2014
1351 OZGA Ilona 1985
526 PETRYKOWSKI Piotr 1954
147 POLAK Tomasz 2007
1745 PRUSZYŃSKI Marcin 1977
338 PUŁECKA Gabriela 2010
1158 PUSTÓŁ Piotr 1972
586 PYTKO Bartosz 1986
1152 PYTKOWSKI Paweł 1964
1921 ROZWADOWSKI Tobiasz 2016
1899 SOŁTYS Artur 1999
340 SOWA Sebastian 2009
572 STANIOWSKI Dawid 2010
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
281 SZYMCZAK Filip 2012
1902 ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof 1977
205 TWOREK Mirosław 1986
1135 WESOŁOWSKI Łukasz 1976
437 WIERZBICKI Michał 1986
133 WŁODARCZYK Magdalena 2001
1125 WRÓBEL Karol 1968
1165 WRZASK Zbigniew 1958
151 ZAJĄC Hanna 2006
597 ZIENIEWICZ Andrzej 1964
1149 ZIĘBA Michał 1998
286 ŻMIJEWSKI Cezary 2007