Shokhrukh Saidkarimov
Numer zawodnika: 750
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: LZS Orion Branda Psary
Kraj: Polska
Podany PESEL: nie
Numer PZTS:
Numer licencji okres.: 4752
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 18:30
3. MKS Wolavia Wołów 3 - LZS Orion Branda Szewce 4 6:10
3   C SKAWIŃSKA Liwia Y SAIDKARIMOV Shokhrukh 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:7) ⇓
6   B KALISZ Karol
SKAWIŃSKA Nikola
X FURMAN Radosław
SAIDKARIMOV Shokhrukh
1:3 (8:11, 7:11, 12:10, 9:11) ⇑
9   D KALISZ Karol Y SAIDKARIMOV Shokhrukh 3:0 (11:2, 11:7, 11:9) ⇓
11   A SKAWIŃSKA Nikola Y SAIDKARIMOV Shokhrukh 1:3 (11:7, 9:11, 5:11, 6:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00
56. WKSN Świt Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 4 8:10
3   C PĘKALA Krzysztof Y SAIDKARIMOV Shokhrukh 2:3 (11:9, 12:10, 10:12, 8:11, 9:11) ⇑
5   A PĘKALA Krzysztof
GOLEMA Marcin
W SAIDKARIMOV Shokhrukh
WOŁK Sławomir
3:1 (11:4, 11:4, 4:11, 11:7) ⇓
9   D PIETRASZKO Jakub Y SAIDKARIMOV Shokhrukh 3:2 (11:4, 11:2, 7:11, 9:11, 13:11) ⇓
11   A GOLEMA Marcin Y SAIDKARIMOV Shokhrukh 3:1 (11:8, 11:4, 10:12, 11:5) ⇓
17   B DZIMIRA Maciej Y SAIDKARIMOV Shokhrukh 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 10:00
88. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 - LZS Orion Branda Szewce 4 5:10
1   A MRUK Jan W SAIDKARIMOV Shokhrukh 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇑
5   A RAKOCZY Daniel
DUDZIC Dariusz
W SAIDKARIMOV Shokhrukh
PAKUŁA Jakub
3:2 (6:11, 4:11, 11:7, 11:8, 11:3) ⇓
8   B VOITSENKO Stanisław W SAIDKARIMOV Shokhrukh 3:1 (11:7, 12:10, 10:12, 11:5) ⇓
12   C DUDZIC Dariusz W SAIDKARIMOV Shokhrukh 1:3 (4:11, 11:5, 6:11, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1401 AKSAK Krzysztof 1991
1136 ANTMAN Grzegorz 1989
509 BIAŁY Aleksander 1958
476 BOGUSZ Krzysztof 2009
991 BOGUSZ Michał 1987
1541 BOJANOWSKA Magdalena 2006
497 BRONOWICKI Krzysztof 1984
1305 BUŁŁO Andrzej 1964
1301 BUREK Jerzy 1961
1490 CHRABĄSZCZ Milena 2002
336 CHRĄCHOL Marika 2010
1323 CIESLA Grażyna 1997
511 CYBULKA Marzena 1983
1696 DUDZIC Dariusz 1964
1046 DUZIAK Arkadiusz 1985
1849 DZIMIRA Maciej 1998
1047 GADZIŃSKI Robert 1989
1883 GOLEMA Marcin 1975
803 GÓRECKI Leszek 1973
804 GREGORCZYK Marcin 1997
259 GUT Marek 1963
1124 HANYŻ Mateusz 1980
498 HRYCAK Zbigniew 1970
711 JANUS Józef 1990
368 KACZAN Alicja 2006
369 KALISZ Karol 2007
1159 KAMIŃSKI Andrzej 1955
502 KITA Tomasz 1965
807 KLIMEK Damian 1997
1302 KOKOTT Józef 1970
1161 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959
1493 KOWALSKI Dominik 1980
1388 KOWALSKI Rafał 1981
1192 KRAJEWSKI Krzysztof 2008
1345 KRZEMIŃSKI Janusz 1962
1053 KUCHARZYSZYN Mariusz 1979
384 KURZAC Paweł 1983
1721 KUTARBA Adrian 1988
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
1069 LEVIN Jarosław 1981
261 LIPIEC Grzegorz 1975
1454 MAKAREWICZ Damian 1993
1055 MARCHEWSKI Wincenty 1956
519 MAZUR Paweł 1977
1565 MELNYKOVA Liliia 2002
1577 MISZTOWT Melchior 2008
480 MRUK Jan 2007
1389 MUŁA Mateusz 1993
1126 NOWICKI Piotr 1970
1058 PAWLAK Zbigniew 1963
526 PETRYKOWSKI Piotr 1954
1400 PĘKALA Krzysztof 1993
1901 PIETRASZKO Jakub 1991
1745 PRUSZYŃSKI Marcin 1977
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
338 PUŁECKA Gabriela 2010
1453 REDER Maksym 1999
911 SKAWIŃSKA Liwia 2010
372 SKAWIŃSKA Nikola 2007
100 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007
339 SMOLAREK Lena 2010
262 SMOLAREK Tomasz 1991
531 STACHURSKI Andrzej 1957
1164 STASZAK Daniel 1982
1086 STRZESAK Mateusz 1989
591 SZCZEPANIAK Adrian 1983
884 SZUMERA Ryszard 1966
1197 SZUSTKA Wojciech 2010
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1338 ŚLEMP Jerzy 1961
104 ŚLIWIŃSKA Amelia 2007
1354 TYC Grzegorz 1964
594 URBANOWICZ Paweł 1982
2050 VOITSENKO Stanisław 2000
1391 WALENDZIK Tomasz 1978
1017 WINIAREK Arkadiusz 1975
941 WISZNIEWSKA Barbara 1976
392 WOJTYŁA Aleksandra 1996
1018 ŻMUD Tobiasz 1995
1538 ŻUBER Konrad 1994
1499 ŻYŻA Natalia 2005