Numer zawodnika: | 1883 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1975 |
Przynależność klubowa: | WKN Świt Wrocław |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 6603 |
Numer licencji okres.: | 10953 |
Data wydania: | 05.10.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-11 18:30 6. LKS Orzeł Lizawice 3 - WKSN Świt Wrocław 10:1 |
|||||||
4 | D | REKIEĆ Łukasz | Z | GOLEMA Marcin | 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 13:11, 16:14) | ||
5 | A |
ŚLEMP Jerzy LISTWAN Mirosław |
W |
PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
3:0 (11:7, 11:9, 11:6) | ||
10 | C | LISTWAN Mirosław | Z | GOLEMA Marcin | 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 9:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-17 18:15 11. LZS Orion Branda Szewce 4 - WKSN Świt Wrocław 10:3 |
|||||||
3 | C | BIERNACKI Piotr | Y | GOLEMA Marcin | 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) | ||
5 | A |
BIERNACKI Paweł BIERNACKI Piotr |
W |
PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 7:11) | ||
9 | D | WOŁK Sławomir | Y | GOLEMA Marcin | 3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 11:9) | ||
11 | A | BIERNACKI Paweł | Y | GOLEMA Marcin | 3:0 (11:7, 11:7, 11:3) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 16. WKSN Świt Wrocław - ULKS Ciechów 3 9:9 |
|||||||
1 | A | GOLEMA Marcin | W | HACZKIEWICZ Łukasz | 1:3 (4:11, 12:14, 11:6, 6:11) | ||
5 | A |
PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
W |
HACZKIEWICZ Łukasz WALCZAK Roman |
3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:7) | ||
7 | A | GOLEMA Marcin | X | KRZYMIŃSKI Wiesław | 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) | ||
11 | A | GOLEMA Marcin | Y | WALCZAK Roman | 1:3 (11:9, 16:18, 9:11, 8:11) | ||
15 | A | GOLEMA Marcin | Z | MĘKARSKI Bartosz | 3:2 (7:11, 8:11, 11:6, 11:9, 11:9) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 21. PKS Tęcza Wrocław - WKSN Świt Wrocław 6:10 |
|||||||
1 | A | SMOLAREK Tomasz | W | GOLEMA Marcin | 3:1 (14:12, 11:8, 10:12, 11:6) | ||
5 | A |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
W |
PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
1:3 (11:7, 6:11, 4:11, 6:11) | ||
8 | B | GUT Marek | W | GOLEMA Marcin | 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) | ||
12 | C | KAWECKI Przemysław | W | GOLEMA Marcin | 1:3 (11:13, 9:11, 13:11, 4:11) | ||
16 | D | LIPIEC Grzegorz | W | GOLEMA Marcin | 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 26. WKSN Świt Wrocław - UKS 5 Brzeg Dolny 7:10 |
|||||||
1 | A | GOLEMA Marcin | W | NOWAK Andrzej | 3:0 (11:8, 16:14, 11:8) | ||
5 | A |
PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
W |
STRZAŁKOWSKI Mariusz MIKRUT Wiesław |
3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:8) | ||
7 | A | GOLEMA Marcin | X | MIKRUT Wiesław | 3:1 (11:4, 11:5, 10:12, 11:8) | ||
11 | A | GOLEMA Marcin | Y | STRZAŁKOWSKI Mariusz | 3:0 (11:5, 11:4, 11:9) | ||
15 | A | GOLEMA Marcin | Z | ŁOPATECKI Damian | 2:3 (11:7, 5:11, 8:11, 11:3, 9:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00 31. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 - WKSN Świt Wrocław 8:10 |
|||||||
4 | D | RAKOCZY Daniel | Z | GOLEMA Marcin | 3:1 (11:7, 11:8, 1:11, 11:7) | ||
5 | A |
DUDZIC Dariusz VOITSENKO Stanisław |
W |
PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
1:3 (6:11, 11:7, 7:11, 6:11) | ||
10 | C | DUDZIC Dariusz | Z | GOLEMA Marcin | 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) | ||
13 | B | VOITSENKO Stanisław | Z | GOLEMA Marcin | 1:3 (11:6, 12:14, 6:11, 6:11) | ||
15 | A | DUDEK Rafał | Z | GOLEMA Marcin | 1:3 (7:11, 9:11, 11:6, 9:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-13 18:30 36. MKS Wolavia Wołów 3 - WKSN Świt Wrocław 10:5 |
|||||||
1 | A | ŹRÓDŁO Damian | W | GOLEMA Marcin | 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) | ||
6 | B |
SKAWIŃSKA Nikola WOJTYŁA Aleksandra |
X |
PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
2:3 (11:8, 11:9, 7:11, 5:11, 6:11) | ||
8 | B | SKAWIŃSKA Nikola | W | GOLEMA Marcin | 3:0 (11:7, 11:5, 13:11) | ||
12 | C | KACZAN Alicja | W | GOLEMA Marcin | 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:9) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 41. LKS Odra Głoska 3 - WKSN Świt Wrocław 7:10 |
|||||||
4 | D | DOMAGAŁA Tomasz | Z | GOLEMA Marcin | 0:3 (12:14, 6:11, 7:11) | ||
5 | A |
DOMAGAŁA Tomasz SKRZESZEWSKI Adrian |
W |
PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 9:11, 8:11) | ||
10 | C | RYCZAN Tadeusz | Z | GOLEMA Marcin | 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) | ||
13 | B | SKRZESZEWSKI Adrian | Z | GOLEMA Marcin | 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 7:11) | ||
15 | A | JANKOWIAK Piotr | Z | GOLEMA Marcin | 3:0 (11:8, 11:8, 12:10) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 46. WKSN Świt Wrocław - WKSN Świt Wrocław 2 10:0 |
|||||||
2 | B | GOLEMA Marcin | X | DOBRZAŃSKI Tomasz | 3:0 (11:5, 11:4, 11:9) | ||
6 | B |
GOLEMA Marcin PIETRASZKO Jakub |
X |
CIEŚLAK Andrzej DOBRZAŃSKI Tomasz |
3:1 (12:10, 11:6, 9:11, 11:8) | ||
8 | B | GOLEMA Marcin | W | TWOREK Mirosław | 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 51. WKSN Świt Wrocław - LKS Orzeł Lizawice 3 8:10 |
|||||||
1 | A | GOLEMA Marcin | W | ŚLEMP Jerzy | 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:7) | ||
5 | A |
PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
W |
KRZEMIŃSKI Janusz REKIEĆ Łukasz |
3:2 (11:8, 6:11, 11:7, 8:11, 11:6) | ||
7 | A | GOLEMA Marcin | X | KRZEMIŃSKI Janusz | 3:0 (11:7, 17:15, 11:6) | ||
11 | A | GOLEMA Marcin | Y | LISTWAN Mirosław | 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:2) | ||
15 | A | GOLEMA Marcin | Z | REKIEĆ Łukasz | 3:0 (15:13, 12:10, 11:4) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00 56. WKSN Świt Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 4 8:10 |
|||||||
1 | A | GOLEMA Marcin | W | PAKUŁA Jakub | 1:3 (3:11, 10:12, 12:10, 9:11) | ||
5 | A |
PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
W |
SAIDKARIMOV Shokhrukh WOŁK Sławomir |
3:1 (11:4, 11:4, 4:11, 11:7) | ||
7 | A | GOLEMA Marcin | X | GEISHEIMER Arkadiusz | 3:2 (7:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:8) | ||
11 | A | GOLEMA Marcin | Y | SAIDKARIMOV Shokhrukh | 3:1 (11:8, 11:4, 10:12, 11:5) | ||
15 | A | GOLEMA Marcin | Z | WOŁK Sławomir | 1:3 (11:4, 4:11, 7:11, 7:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 61. ULKS Ciechów 3 - WKSN Świt Wrocław 6:10 |
|||||||
1 | A | WALCZAK Roman | W | GOLEMA Marcin | 3:1 (11:4, 11:4, 8:11, 11:8) | ||
5 | A |
KRZYMIŃSKI Wiesław MĘKARSKI Bartosz |
W |
PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
0:3 (8:11, 4:11, 12:14) | ||
8 | B | MĘKARSKI Bartosz | W | GOLEMA Marcin | 1:3 (11:8, 7:11, 4:11, 6:11) | ||
12 | C | HAŁAJ Oliwia | W | GOLEMA Marcin | 0:3 (10:12, 5:11, 8:11) | ||
16 | D | KRZYMIŃSKI Wiesław | W | GOLEMA Marcin | 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 66. WKSN Świt Wrocław - PKS Tęcza Wrocław 10:1 |
|||||||
4 | D | GOLEMA Marcin | Z | LIPIEC Grzegorz | 2:3 (10:12, 8:11, 11:5, 11:7, 8:11) | ||
5 | A |
PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
W |
SMOLAREK Tomasz KEMPA Łukasz |
3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 6:11, 11:7) | ||
9 | D | GOLEMA Marcin | Y | KEMPA Łukasz | 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) |