Mariusz Cuber
Numer zawodnika: 814
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1975
Przynależność klubowa: LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 40963
Numer licencji okres.: 2791
Data wydania: 26.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-28 18:00
5. UKS Orzeł Prusice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:2
1   A KAŁWAK Mateusz W CUBER Mariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇓
5   A KAŁWAK Mateusz
PAŁASZEWSKI Marek
W CUBER Mariusz
WOŹNY Zbigniew
3:1 (11:3, 11:3, 11:13, 11:3) ⇓
8   B PAŁASZEWSKI Marek W CUBER Mariusz 3:2 (11:9, 8:11, 13:11, 9:11, 11:6) ⇓
12   C OGUNSOLA Oluwatobi W CUBER Mariusz 3:0 (13:11, 11:5, 12:10) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-01 14:00
10. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - UKSTS Kiełczów 2 3:10
2   B CUBER Mariusz X TARNOWSKA Paulina 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 5:11) ⇓
6   B CUBER Mariusz
STOPYRA Krzysztof
X PRAŻMO Bartosz
ŚLIWA Mateusz
0:3 (7:11, 3:11, 8:11) ⇓
8   B CUBER Mariusz W ŚLIWA Mateusz 1:3 (8:11, 11:13, 11:8, 7:11) ⇓
13   B CUBER Mariusz Z PRAŻMO Bartosz 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 6:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-08 14:00 ⇨ 2022-10-14 18:30
16. KS AZS AWF Wrocław - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:3
4   D DWORAKOWSKI Rafał Z CUBER Mariusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇓
5   A DWORAKOWSKI Rafał
ANTMAN Grzegorz
W CUBER Mariusz
WOŹNY Zbigniew
3:0 (11:8, 11:9, 11:3) ⇓
10   C ANTMAN Grzegorz Z CUBER Mariusz 1:3 (9:11, 5:11, 11:5, 8:11) ⇑
13   B MELNYKOVA Liliia Z CUBER Mariusz 3:1 (11:4, 11:4, 13:15, 11:7) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-22 14:00
21. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - ULKS ŻOK Żmigród 4:10
3   C CUBER Mariusz Y CHORZĘPA Paweł 2:3 (12:10, 5:11, 8:11, 11:2, 8:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-05 11:00
25. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 3 - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 9:9
3   C GADZIŃSKI Robert Y CUBER Mariusz 3:2 (8:11, 11:9, 5:11, 11:9, 11:7) ⇓
6   B KUCHARZYSZYN Mariusz
BIHUN Mykyta
X CUBER Mariusz
WOŹNY Zbigniew
3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:9) ⇓
9   D PRZYBOROWSKI Piotr Y CUBER Mariusz 1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 7:11) ⇑
11   A BIHUN Mykyta Y CUBER Mariusz 3:2 (8:11, 12:10, 8:11, 11:9, 11:6) ⇓
17   B KUCHARZYSZYN Mariusz Y CUBER Mariusz 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-19 14:00
32. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - LZS Orion Branda Szewce 3 8:10
3   C CUBER Mariusz Y DUKOWSKA Karolina 0:3 (9:11, 9:11, 3:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2022-12-03 14:00
46. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - LKTS Zenit Międzybórz 2 10:5
3   C CUBER Mariusz Y KLIMEK Damian 3:2 (7:11, 11:5, 6:11, 11:8, 11:5) ⇑
6   B CUBER Mariusz
STOPYRA Krzysztof
X KLIMEK Damian
KOKOTT Jacek
3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:9) ⇑
10   C CUBER Mariusz Z GÓRECKI Leszek 2:3 (11:1, 12:10, 4:11, 6:11, 9:11) ⇓
12   C CUBER Mariusz W SKONIECZNY Łukasz 3:2 (11:7, 3:11, 7:11, 11:9, 11:6) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-12-17 14:00
59. LZS Trzebnica - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 9:9
1   A CHMIELEWSKI Piotr W CUBER Mariusz 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) ⇑
5   A BIAŁEK Marek
CHMIELEWSKI Piotr
W CUBER Mariusz
MYŚLIWIEC Dariusz
0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇑
8   B BIAŁEK Marek W CUBER Mariusz 1:3 (3:11, 12:10, 7:11, 7:11) ⇑
12   C SOBKOWIAK Tomasz W CUBER Mariusz 3:1 (11:7, 10:12, 11:6, 11:6) ⇓
16   D CHABIŃSKI Andrzej W CUBER Mariusz 3:1 (11:9, 11:4, 10:12, 11:6) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-01-14 14:00
65. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 10:4
4   D CUBER Mariusz Z KOMARNICKI Edward 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:4) ⇑
6   B CUBER Mariusz
STOPYRA Krzysztof
X KOMARNICKI Edward
DUDZIC Dariusz
3:1 (11:9, 11:2, 6:11, 11:9) ⇑
9   D CUBER Mariusz Y DUDZIC Dariusz 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇑
14   D CUBER Mariusz X WÓJCIK Tomasz 3:0 (11:8, 11:2, 11:7) ⇑
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2023-01-23 17:45
71. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - UKS Orzeł Prusice 10:4
2   B CUBER Mariusz X HRYCAK Zbigniew 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇑
5   A CUBER Mariusz
MYŚLIWIEC Dariusz
W HRYCAK Zbigniew
CZUB Zdzisław
3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:6) ⇑
8   B CUBER Mariusz W PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (13:11, 12:10, 5:11, 11:6) ⇑
13   B CUBER Mariusz Z KAŁWAK Mateusz 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 11:13) ⇓
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2023-01-28 13:00
76. UKSTS Kiełczów 2 - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:4
1   A PRAŻMO Bartosz W CUBER Mariusz 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:7) ⇓
6   B PRAŻMO Bartosz
ŚLIWA Mateusz
X CUBER Mariusz
MYŚLIWIEC Dariusz
2:3 (11:9, 10:12, 8:11, 11:7, 9:11) ⇑
8   B ŚLIWA Mateusz W CUBER Mariusz 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) ⇓
12   C URBANIAK Andrzej W CUBER Mariusz 3:2 (11:6, 9:11, 6:11, 11:8, 11:9) ⇓
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2023-02-04 14:00
82. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - KS AZS AWF Wrocław 8:10
3   C CUBER Mariusz Y BUCZKOWSKA Wiktoria 3:2 (11:6, 6:11, 11:7, 6:11, 11:4) ⇑
5   A CUBER Mariusz
MYŚLIWIEC Dariusz
W URBAŃSKI Tomasz
MELNYKOVA Liliia
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇓
10   C CUBER Mariusz Z URBAŃSKI Tomasz 1:3 (8:11, 11:9, 1:11, 7:11) ⇓
12   C CUBER Mariusz W MELNYKOVA Liliia 2:3 (10:12, 11:9, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
18   C CUBER Mariusz X ANTMAN Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2023-03-04 10:00
87. ULKS ŻOK Żmigród - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:7
2   B CHORZĘPA Paweł X CUBER Mariusz 2:3 (6:11, 7:11, 11:5, 11:7, 7:11) ⇑
6   B CHORZĘPA Paweł
GORDZICZ Damian
X CUBER Mariusz
MYŚLIWIEC Dariusz
3:2 (7:11, 11:13, 11:6, 11:8, 13:11) ⇓
7   A PRZYBYLSKI Krzysztof X CUBER Mariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇓
14   D KUPCZYK Michał X CUBER Mariusz 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:8) ⇓
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2023-03-11 14:00
91. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 3 10:6
3   C CUBER Mariusz Y GADZIŃSKI Robert 0:3 (5:11, 8:11, 2:11) ⇓
6   B CUBER Mariusz
STOPYRA Krzysztof
X KUCHARZYSZYN Mariusz
PAWLAK Zbigniew
1:3 (3:11, 2:11, 11:8, 7:11) ⇓
10   C CUBER Mariusz Z KUCHARZYSZYN Mariusz 3:2 (4:11, 11:8, 12:10, 7:11, 11:5) ⇑
12   C CUBER Mariusz W CHEBUKIN Igor 0:3 (3:11, 10:12, 8:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2023-03-28 19:00
98. LZS Orion Branda Szewce 3 - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:7
3   C WOŁK Sławomir Y CUBER Mariusz 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) ⇑
6   B ZARAZA Krzysztof
NIEMIEC Aleksandra
X CUBER Mariusz
WOŹNY Zbigniew
1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 8:11) ⇑
9   D ZARAZA Krzysztof Y CUBER Mariusz 3:1 (11:4, 11:7, 10:12, 11:5) ⇓
11   A SARNIK Grzegorz Y CUBER Mariusz 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:8) ⇓
17   B NIEMIEC Aleksandra Y CUBER Mariusz 3:2 (6:11, 11:8, 7:11, 11:9, 12:10) ⇓
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2023-04-01 14:00
105. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - KS Ajde Oleśnica 10:4
3   C CUBER Mariusz Y URBANOWICZ Paweł 1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 9:11) ⇓
6   B SMOLIŃSKI Mateusz
CUBER Mariusz
X JANKOWSKI Mariusz
LASKOWSKI Piotr
2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 10:12, 8:11) ⇓
10   C CUBER Mariusz Z SZCZEPANIAK Adrian 3:2 (8:11, 7:11, 11:6, 11:9, 11:8) ⇑
12   C CUBER Mariusz W LASKOWSKI Piotr 1:3 (10:12, 7:11, 11:7, 8:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 19. | 2023-04-14 18:00
112. LKTS Zenit Międzybórz 2 - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 5:10
3   C GÓRECKI Leszek Y CUBER Mariusz 3:2 (8:11, 11:8, 7:11, 11:8, 11:8) ⇓
5   A GÓRECKI Leszek
KOWALSKI Dominik
W CUBER Mariusz
MYŚLIWIEC Dariusz
2:3 (9:11, 13:11, 11:4, 8:11, 8:11) ⇑
9   D KOWALSKI Dominik Y CUBER Mariusz 3:0 (11:7, 11:3, 11:4) ⇓
11   A KLIMEK Damian Y CUBER Mariusz 1:3 (4:11, 11:0, 2:11, 9:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 20. | 2023-04-22 14:00
119. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - MKS Wolavia Wołów 2 7:10
3   C CUBER Mariusz Y WALENCKA Anita 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) ⇓
6   B CUBER Mariusz
MYŚLIWIEC Dariusz
X BAZYLEWSKA Zuzanna
ULATOWSKA Anna
0:3 (5:11, 8:11, 11:13) ⇓
10   C CUBER Mariusz Z STASZCZYK Jakub 3:2 (11:6, 11:5, 8:11, 9:11, 11:7) ⇑
12   C CUBER Mariusz W ULATOWSKA Anna 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 21. | 2023-05-13 14:00
125. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - LZS Trzebnica 9:9
3   C CUBER Mariusz Y BIAŁEK Marek 2:3 (11:2, 7:11, 5:11, 11:7, 8:11) ⇓
10   C CUBER Mariusz Z CHMIELEWSKI Piotr 2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 5:11, 5:11) ⇓
12   C CUBER Mariusz W CHABIŃSKI Andrzej 1:3 (11:5, 3:11, 8:11, 6:11) ⇓
18   C CUBER Mariusz X KACA Andrzej 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 22. | 2023-05-20 10:30
131. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 0:10
2   B PIRÓG Grzegorz X CUBER Mariusz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
6   B BIELECKI Damian
DUDZIC Dariusz
X CUBER Mariusz
WOŹNY Zbigniew
0:3 (6:11, 9:11, 8:11) ⇑
7   A BIELECKI Damian X CUBER Mariusz 0:3 (14:16, 2:11, 2:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1136 ANTMAN Grzegorz 1989
110 BALD Andrzej 1960
121 BEDNARSKA-WNĘK Anna 1974
579 BEDNARSKI Damian 1986
599 BIAŁEK Marek 1970
496 BIELECKI Damian 1984
1144 BIHUN Mykyta 1995
1708 BUCZKOWSKA Wiktoria 2004
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
1044 CHEBUKIN Igor 1991
601 CHMIELEWSKI Piotr 1975
961 CHORZĘPA Paweł 1990
992 CWENAR Robert 1997
634 CZUB Zdzisław 1968
1696 DUDZIC Dariusz 1964
1533 DUKOWSKA Karolina 2000
186 DWORAKOWSKI Rafał 1992
1047 GADZIŃSKI Robert 1989
744 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990
803 GÓRECKI Leszek 1973
367 HOŁODNIUK Paulina 2006
498 HRYCAK Zbigniew 1970
114 HUMELT Krzysztof 1996
602 KACA Andrzej 1970
499 KAŁWAK Mateusz 1983
807 KLIMEK Damian 1997
994 KOMARNICKI Edward 1966
995 KOPACZYŃSKI Maciej 1989
1493 KOWALSKI Dominik 1980
1053 KUCHARZYSZYN Mariusz 1979
963 KUPCZYK Michał 1989
584 LASKOWSKI Piotr 1983
637 MAMROŁ Paweł 1977
1439 MARCZUK Marek 1988
1565 MELNYKOVA Liliia 2002
585 MROCZKOWSKI Michał 1986
118 MUSZYŃSKI Filip 1984
1532 NIEMIEC Aleksandra 1997
1402 NIEWIADOMSKI Jarosław 1972
1704 OGUNSOLA Oluwatobi 1984
605 OSTROWSKI Rafał 1975
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
997 PARSZEWSKI Paweł 1976
998 PIRÓG Grzegorz 1967
527 PRAŻMO Bartosz 1979
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
1158 PUSTÓŁ Piotr 1972
999 RAKOCZY Daniel 1998
587 RUSEK Grzegorz 1982
1534 SARNIK Grzegorz 1991
1001 SIELSKI Paweł 2002
810 SKONIECZNY Łukasz 1996
641 SMOLIŃSKI Mateusz 1996
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
373 STASZCZYK Jakub 2008
751 STEPUCH Dominik 1995
642 STĘŻAŁA Robert 1970
591 SZCZEPANIAK Adrian 1983
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
529 TARNOWSKA Paulina 1995
592 TOMASZEWSKI Adam 1978
375 ULATOWSKA Anna 2009
376 ULATOWSKI Wiktor 2007
532 URBANIAK Andrzej 1972
594 URBANOWICZ Paweł 1982
1464 URBAŃSKI Tomasz 1990
387 WALENCKA Anita 1990
755 WĄSICKI Jakub 1997
393 WOJTYŁA Damian 1997
713 WOJTYŁA Joanna 1981
756 WOŁK Jędrzej 1993
757 WOŁK Sławomir 1962
1002 WÓJCIK Tomasz 1982
758 ZARAZA Krzysztof 1997
597 ZIENIEWICZ Andrzej 1964