Michał Kupczyk
Numer zawodnika: 963
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: ULKS ŻOK Żmigród
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 8259
Numer licencji okres.: 7929
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
598 ANIOŁEK Mirosław 1962
1136 ANTMAN Grzegorz 1989
599 BIAŁEK Marek 1970
1708 BUCZKOWSKA Wiktoria 2004
813 CENTNER Mariusz 2001
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
601 CHMIELEWSKI Piotr 1975
336 CHRĄCHOL Marika 2010
742 CICHOCKI Michał 1994
814 CUBER Mariusz 1975
634 CZUB Zdzisław 1968
1046 DUZIAK Arkadiusz 1985
186 DWORAKOWSKI Rafał 1992
1047 GADZIŃSKI Robert 1989
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
803 GÓRECKI Leszek 1973
804 GREGORCZYK Marcin 1997
513 GROBELAK Mariusz 1961
1372 HEŁMECKI Michał 1999
367 HOŁODNIUK Paulina 2006
877 JANKOWIAK Piotr 1974
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1266 JAWORSKI Arkadiusz 1967
602 KACA Andrzej 1970
499 KAŁWAK Mateusz 1983
807 KLIMEK Damian 1997
1265 KOŁODZIEJ Józef 1951
994 KOMARNICKI Edward 1966
879 KONOPNICKI Robert 1974
516 KORBA Paweł 1956
195 KOWALSKA Lena 2009
1493 KOWALSKI Dominik 1980
1612 KOWALSKI Marcin 1985
996 KOZERSKI Mariusz 1976
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
1053 KUCHARZYSZYN Mariusz 1979
584 LASKOWSKI Piotr 1983
1055 MARCHEWSKI Wincenty 1956
1565 MELNYKOVA Liliia 2002
817 MIŚ Robert 1968
523 MRÓZ Tomasz 1976
818 MYŚLIWIEC Dariusz 1975
192 NAWROT Mikołaj 2005
1532 NIEMIEC Aleksandra 1997
881 ODRZYWOLSKI Przemysław 1995
1704 OGUNSOLA Oluwatobi 1984
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
1854 PANCZEWSKI Szymon 1999
1058 PAWLAK Zbigniew 1963
607 PILIP Maciej 2005
998 PIRÓG Grzegorz 1967
527 PRAŻMO Bartosz 1979
587 RUSEK Grzegorz 1982
541 RYCZAN Tadeusz 1956
1534 SARNIK Grzegorz 1991
542 SKRZESZEWSKI Adrian 1977
641 SMOLIŃSKI Mateusz 1996
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
373 STASZCZYK Jakub 2008
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
591 SZCZEPANIAK Adrian 1983
883 SZUMERA Bartłomiej 2000
194 SZYMKOWIAK Brajan 2006
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
529 TARNOWSKA Paulina 1995
532 URBANIAK Andrzej 1972
594 URBANOWICZ Paweł 1982
1464 URBAŃSKI Tomasz 1990
387 WALENCKA Anita 1990
1264 WARZYŃSKI Roman 1965
1169 WITIAK Bogdan 1955
1002 WÓJCIK Tomasz 1982
758 ZARAZA Krzysztof 1997
508 ŻYŁA Tomasz 2003