Numer zawodnika: | 1018 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1995 |
Przynależność klubowa: | KS AZS Wratislavia Wrocław |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 54405 |
Numer licencji okres.: | 6071 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 13:00 4. UKS Orzeł Prusice - KS AZS Wratislavia Wrocław 7:10 |
|||||||
4 | D | PAŁASZEWSKI Marek | Z | ŻMUD Tobiasz | 2:3 (9:11, 11:6, 9:11, 16:14, 9:11) | ||
5 | A |
CZUB Zdzisław OGUNSOLA Oluwatobi |
W |
ŻMUD Tobiasz PIECHOCIŃSKI Robert |
3:1 (7:11, 11:9, 14:12, 11:9) | ||
10 | C | OGUNSOLA Oluwatobi | Z | ŻMUD Tobiasz | 3:2 (12:14, 8:11, 11:5, 17:15, 11:7) | ||
13 | B | CZUB Zdzisław | Z | ŻMUD Tobiasz | 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) | ||
15 | A | KAŁWAK Mateusz | Z | ŻMUD Tobiasz | 3:1 (11:4, 11:2, 10:12, 11:7) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 18:15 ⇨ 2023-10-03 18:15 9. LZS Orion Branda Szewce 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10 |
|||||||
3 | C | GAWŁOWSKI Krzysztof | Y | ŻMUD Tobiasz | 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 7:11) | ||
5 | A |
KACZMAREK Mariusz MATUSIEWICZ Kamil |
W |
ŻMUD Tobiasz PIECHOCIŃSKI Robert |
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) | ||
9 | D | MATUSIEWICZ Kamil | Y | ŻMUD Tobiasz | 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) | ||
11 | A | ZARAZA Krzysztof | Y | ŻMUD Tobiasz | 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:6) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 14:00 14. KU AZS UE Wrocław 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:1 |
|||||||
3 | C | MURAWSKA Sandra | Y | ŻMUD Tobiasz | 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) | ||
6 | B |
ULATOWSKA Anna MURAWSKA Sandra |
X |
ŻMUD Tobiasz PIECHOCIŃSKI Robert |
3:1 (11:5, 7:11, 11:3, 12:10) | ||
9 | D | MICHALAK Rafał | Y | ŻMUD Tobiasz | 3:0 (11:3, 11:2, 11:7) | ||
11 | A | ŻYGADŁO Franciszek | Y | ŻMUD Tobiasz | 3:0 (11:5, 11:2, 11:7) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00 ⇨ 2023-10-21 11:00 19. LZS Trzebnica - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10 |
|||||||
1 | A | CHABIŃSKI Andrzej | W | ŻMUD Tobiasz | 2:3 (14:12, 11:8, 10:12, 8:11, 10:12) | ||
5 | A |
CHABIŃSKI Andrzej WOŹNIAK Sławomir |
W |
ŻMUD Tobiasz PIECHOCIŃSKI Robert |
2:3 (6:11, 11:8, 13:11, 7:11, 7:11) | ||
8 | B | KACA Andrzej | W | ŻMUD Tobiasz | 1:3 (6:11, 11:5, 7:11, 7:11) | ||
12 | C | BIAŁEK Marek | W | ŻMUD Tobiasz | 3:1 (7:11, 11:5, 11:4, 11:9) | ||
16 | D | CHMIELEWSKI Piotr | W | ŻMUD Tobiasz | 2:3 (11:6, 11:6, 7:11, 10:12, 5:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 29. KS Ajde Oleśnica - KS AZS Wratislavia Wrocław 3:10 |
|||||||
2 | B | URBANOWICZ Paweł | X | ŻMUD Tobiasz | 1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 9:11) | ||
5 | A |
SZCZEPANIAK Adrian URBANOWICZ Paweł |
W |
ŻMUD Tobiasz PIECHOCIŃSKI Robert |
3:2 (8:11, 11:7, 10:12, 11:7, 11:4) | ||
7 | A | LASKOWSKI Piotr | X | ŻMUD Tobiasz | 1:3 (6:11, 9:11, 11:7, 4:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00 36. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 9:9 |
|||||||
2 | B | GROCHOLSKI Miłosz | X | ŻMUD Tobiasz | 3:2 (11:5, 11:9, 2:11, 7:11, 11:6) | ||
5 | A |
GROCHOLSKI Miłosz KOTYL Wojciech |
W |
ŻMUD Tobiasz PIECHOCIŃSKI Robert |
3:1 (11:5, 10:12, 11:4, 11:5) | ||
7 | A | KOTYL Wojciech | X | ŻMUD Tobiasz | 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) | ||
14 | D | STASZCZYK Jakub | X | ŻMUD Tobiasz | 2:3 (9:11, 9:11, 13:11, 11:9, 7:11) | ||
18 | C | KUCHARSKI Franciszek | X | ŻMUD Tobiasz | 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 9:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00 42. KS AZS Wratislavia Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 10:7 |
|||||||
4 | D | ŻMUD Tobiasz | Z | KOWNACKI Rafał | 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) | ||
5 | A |
ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
W |
BUCHTA Daniel KOWNACKI Rafał |
2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:9, 8:11) | ||
9 | D | ŻMUD Tobiasz | Y | KŁUDKOWSKI Bartosz | 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) | ||
14 | D | ŻMUD Tobiasz | X | DĘBSKI Jerzy | 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) | ||
16 | D | ŻMUD Tobiasz | W | BUCHTA Daniel | 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 48. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:7 |
|||||||
4 | D | ŻMUD Tobiasz | Z | SMOLIŃSKI Mateusz | 0:3 (4:11, 6:11, 1:11) | ||
5 | A |
ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
W |
CUBER Mariusz WOŹNY Zbigniew |
3:0 (11:9, 11:7, 12:10) | ||
9 | D | ŻMUD Tobiasz | Y | CUBER Mariusz | 3:2 (11:7, 8:11, 12:14, 11:7, 11:5) | ||
14 | D | ŻMUD Tobiasz | X | WOŹNY Zbigniew | 0:3 (0:11, 11:13, 9:11) | ||
16 | D | ŻMUD Tobiasz | W | MIŚ Robert | 3:2 (12:10, 11:8, 9:11, 7:11, 11:9) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00 ⇨ 2023-12-14 18:30 53. TKS Granit Strzelin 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 2:10 |
|||||||
4 | D | DOBROWOLSKI Mirosław | Z | ŻMUD Tobiasz | 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:3) | ||
5 | A |
JUREK Szymon DOBROWOLSKI Mirosław |
W |
ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
3:1 (15:13, 12:10, 5:11, 16:14) | ||
10 | C | JUREK Szymon | Z | ŻMUD Tobiasz | 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 ⇨ 2024-01-23 18:00 64. ULKS ŻOK Żmigród - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:7 |
|||||||
4 | D | KUPCZYK Michał | Z | ŻMUD Tobiasz | 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:6) | ||
6 | B |
CHORZĘPA Paweł GAJKOWSKI Mateusz |
X |
ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:6) | ||
10 | C | CHORZĘPA Paweł | Z | ŻMUD Tobiasz | 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) | ||
13 | B | GAJKOWSKI Mateusz | Z | ŻMUD Tobiasz | 2:3 (12:10, 11:9, 9:11, 7:11, 6:11) | ||
15 | A | PRZYBYLSKI Krzysztof | Z | ŻMUD Tobiasz | 3:2 (6:11, 11:8, 10:12, 11:8, 11:9) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00 ⇨ 2024-01-24 18:30 59. MKS Wolavia Wołów 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:8 |
|||||||
4 | D | WALENCKA Anita | Z | ŻMUD Tobiasz | 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) | ||
6 | B |
HOŁODNIUK Paulina WALENCKA Anita |
X |
ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
3:2 (5:11, 11:9, 11:7, 9:11, 11:6) | ||
10 | C | HOŁODNIUK Paulina | Z | ŻMUD Tobiasz | 0:3 (5:11, 7:11, 2:11) | ||
13 | B | BAZYLEWSKA Zuzanna | Z | ŻMUD Tobiasz | 1:3 (10:12, 15:17, 11:6, 6:11) | ||
15 | A | WOJTYŁA Damian | Z | ŻMUD Tobiasz | 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-28 18:30 67. KS AZS Wratislavia Wrocław - MKS Wolavia Wołów 2 4:10 |
|||||||
4 | D | ŻMUD Tobiasz | Z | WALENCKA Anita | 1:3 (11:9, 4:11, 8:11, 5:11) | ||
6 | B |
ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
X |
BAZYLEWSKA Zuzanna WOJTYŁA Damian |
2:3 (11:5, 6:11, 9:11, 13:11, 6:11) | ||
9 | D | ŻMUD Tobiasz | Y | HOŁODNIUK Paulina | 2:3 (4:11, 11:9, 4:11, 11:8, 9:11) | ||
14 | D | ŻMUD Tobiasz | X | BAZYLEWSKA Zuzanna | 1:3 (8:11, 12:14, 11:5, 9:11) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-05 18:30 ⇨ 2024-03-12 18:30 70. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:6 |
|||||||
4 | D | STASZCZYK Jakub | Z | ŻMUD Tobiasz | 3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 11:7) | ||
6 | B |
KUCHARSKI Franciszek STASZCZYK Jakub |
X |
ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
2:3 (9:11, 11:6, 11:3, 10:12, 8:11) | ||
10 | C | KUCHARSKI Franciszek | Z | ŻMUD Tobiasz | 0:3 (4:11, 17:19, 8:11) | ||
13 | B | GROCHOLSKI Miłosz | Z | ŻMUD Tobiasz | 1:3 (10:12, 12:14, 12:10, 9:11) | ||
15 | A | KOTYL Wojciech | Z | ŻMUD Tobiasz | 3:2 (9:11, 11:9, 11:4, 7:11, 11:5) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-19 17:15 72. KS AZS Wratislavia Wrocław - KU AZS UE Wrocław 3 3:10 |
|||||||
4 | D | ŻMUD Tobiasz | Z | STACH Wojciech | 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) | ||
6 | B |
ŻMUD Tobiasz KOWALSKI Rafał |
X |
STACH Wojciech MURAWSKA Sandra |
2:3 (11:5, 10:12, 11:9, 11:13, 8:11) | ||
9 | D | ŻMUD Tobiasz | Y | SOBIESZEK Bogumił | 2:3 (9:11, 8:11, 14:12, 12:10, 10:12) |