Rafał Niemiec
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1995
Przynależność klubowa: LZS Orion Branda Psary
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 14:00 ⇨ 2021-10-13 18:30
1. LKS Orzeł Lizawice II - LZS Orion Branda Psary III 4:10
3   C LISTWAN Mirosław Y NIEMIEC Rafał 1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 8:11) ⇑
5   A KOBEL Szczepan
LISTWAN Mirosław
W CICHOCKI Michał
NIEMIEC Rafał
0:3 (4:11, 5:11, 7:11) ⇑
9   D ŚLEMP Jerzy Y NIEMIEC Rafał 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
11   A REKIEĆ Łukasz Y NIEMIEC Rafał 2:3 (3:11, 11:9, 8:11, 14:12, 7:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
11. KU AZS UE Wrocław III - LZS Orion Branda Psary III 5:10
1   A MALARZ Dawid W NIEMIEC Rafał 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇓
5   A MALARZ Michał
MALARZ Dawid
W NIEMIEC Rafał
WOŁK Sławomir
3:2 (11:8, 10:12, 10:12, 11:6, 11:6) ⇓
8   B ZAJĄC Hanna W NIEMIEC Rafał 1:3 (6:11, 11:9, 11:13, 9:11) ⇑
12   C POLAK Tomasz W NIEMIEC Rafał 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 9:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 12:00 ⇨ 2021-11-23 19:00
23. LZS Orion Branda Psary II - MKS Wolavia Wołów II 10:8
2   B NIEMIEC Rafał X SKAWIŃSKA Nikola 3:1 (5:11, 11:9, 11:4, 11:6) ⇑
5   A NIEMIEC Rafał
WĄSICKI Jakub
W SKAWIŃSKA Nikola
WOJCIECHOWSKA Aleksandra
3:1 (11:1, 11:9, 9:11, 12:10) ⇑
8   B NIEMIEC Rafał W ULATOWSKI Wiktor 2:3 (4:11, 11:9, 12:10, 8:11, 6:11) ⇓
13   B NIEMIEC Rafał Z WOJTYŁA Damian 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) ⇓
17   B NIEMIEC Rafał Y WOJCIECHOWSKA Aleksandra 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:7) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 12:00 ⇨ 2021-11-30 19:30
26. LZS Orion Branda Psary III - WKS MOSiR Syców 10:5
1   A NIEMIEC Rafał W NOWICKI Piotr 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇑
5   A CICHOCKI Michał
NIEMIEC Rafał
W NOWICKI Piotr
BUREK Jerzy
2:3 (11:9, 10:12, 7:11, 11:6, 12:14) ⇓
7   A NIEMIEC Rafał X KULOK Piotr 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) ⇑
11   A NIEMIEC Rafał Y WRÓBEL Karol 3:0 (11:4, 11:5, 11:2) ⇑
15   A NIEMIEC Rafał Z BUREK Jerzy 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:9) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00
31. WKN Świt Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 6:10
4   D ŻMUD Tobiasz Z NIEMIEC Rafał 0:3 (12:14, 7:11, 9:11) ⇑
6   B SZYNKLER Łukasz
STRZESAK Mateusz
X NIEMIEC Rafał
SAIDKARIMOV Shokhrukh
2:3 (5:11, 11:5, 12:10, 10:12, 7:11) ⇑
10   C SZYNKLER Łukasz Z NIEMIEC Rafał 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) ⇑
13   B STRZESAK Mateusz Z NIEMIEC Rafał 3:2 (11:7, 7:11, 11:4, 5:11, 11:4) ⇓
15   A CIESLA Grażyna Z NIEMIEC Rafał 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:8) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00 ⇨ 2022-02-15 19:30
56. LZS Orion Branda Psary III - KU AZS UE Wrocław III 10:7
2   B NIEMIEC Rafał X HEINKE Tymoteusz 3:0 (11:8, 11:6, 17:15) ⇑
6   B GLINIAK Jan
NIEMIEC Rafał
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
HEINKE Tymoteusz
3:2 (9:11, 11:2, 11:6, 8:11, 11:8) ⇑
8   B NIEMIEC Rafał W MALARZ Michał 3:1 (11:8, 11:5, 15:17, 11:8) ⇑
13   B NIEMIEC Rafał Z MALARZ Dawid 0:3 (7:11, 5:11, 2:11) ⇓
17   B NIEMIEC Rafał Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:00
61. PKS Tęcza Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 1:10
1   A LIPIEC Grzegorz W NIEMIEC Rafał 0:3 (9:11, 7:11, 11:13) ⇑
6   B GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
X NIEMIEC Rafał
SAIDKARIMOV Shokhrukh
0:3 (7:11, 9:11, 13:15) ⇑
8   B KEMPA Łukasz W NIEMIEC Rafał 0:3 (6:11, 3:11, 7:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 10:00 ⇨ 2022-03-08 20:00
66. LZS Orion Branda Psary III - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:5
1   A NIEMIEC Rafał W KOWALSKI Rafał 1:3 (11:8, 11:13, 7:11, 8:11) ⇓
5   A FURMAN Radosław
NIEMIEC Rafał
W KOWALSKI Rafał
WALENDZIK Tomasz
3:2 (11:7, 8:11, 7:11, 11:6, 12:10) ⇑
7   A NIEMIEC Rafał X PIECHOCIŃSKI Robert 3:0 (11:8, 11:7, 11:2) ⇑
11   A NIEMIEC Rafał Y WALENDZIK Tomasz 3:2 (11:7, 11:9, 9:11, 9:11, 11:5) ⇑
15   A NIEMIEC Rafał Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 10:00
76. LZS Orion Branda Psary III - WKN Świt Wrocław 9:9
1   A NIEMIEC Rafał W STRZESAK Mateusz 3:1 (8:11, 11:7, 11:5, 11:8) ⇑
5   A NIEMIEC Rafał
SAIDKARIMOV Shokhrukh
W ŻMUD Tobiasz
STRZESAK Mateusz
3:2 (6:11, 11:8, 7:11, 11:7, 11:9) ⇑
7   A NIEMIEC Rafał X CIESLA Grażyna 0:3 (10:12, 4:11, 13:15) ⇓
11   A NIEMIEC Rafał Y WINAREK Arkadiusz 3:0 (11:7, 14:12, 11:9) ⇑
15   A NIEMIEC Rafał Z ŻMUD Tobiasz 3:1 (11:13, 11:9, 14:12, 11:5) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-28 18:00
81. UKSTS Kiełczów IV - LZS Orion Branda Psary III 3:10
4   D BIAŁY Aleksander Z NIEMIEC Rafał 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) ⇑
5   A PETRYKOWSKI Piotr
STACHURSKI Andrzej
W NIEMIEC Rafał
SAIDKARIMOV Shokhrukh
3:2 (8:11, 11:5, 11:6, 9:11, 11:9) ⇓
10   C PETRYKOWSKI Piotr Z NIEMIEC Rafał 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) ⇑
13   B KUSEK Lucjan Z NIEMIEC Rafał 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
86. LZS Orion Branda Psary III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10
1   A NIEMIEC Rafał W GADZIŃSKI Robert 2:3 (11:6, 9:11, 11:9, 8:11, 5:11) ⇓
6   B NIEMIEC Rafał
SAIDKARIMOV Shokhrukh
X DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
2:3 (11:6, 9:11, 11:6, 6:11, 8:11) ⇓
7   A NIEMIEC Rafał X BIHUN Mykyta 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) ⇑
11   A NIEMIEC Rafał Y KUCHARZYSZYN Mariusz 1:3 (9:11, 11:9, 12:14, 9:11) ⇓
15   A NIEMIEC Rafał Z MARCHEWSKI Wincenty 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:7) ⇑