Łukasz Skonieczny
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa: LKTS Zenit Międzybórz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 12:00
6. LZS Orion Branda Psary III - LKTS Zenit Międzybórz II 10:4
1   A WĄSICKI Jakub W SKONIECZNY Łukasz 0:3 (3:11, 9:11, 3:11) ⇑
6   B WOŁK Sławomir
KOWALSKI Mirosław
X GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇑
8   B CICHOCKI Michał W SKONIECZNY Łukasz 3:1 (11:9, 3:11, 11:7, 11:3) ⇓
12   C WOŁK Sławomir W SKONIECZNY Łukasz 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:00
12. LKS Orzeł Lizawice II - LKTS Zenit Międzybórz II 1:10
4   D LISTWAN Mirosław Z SKONIECZNY Łukasz 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 6:11) ⇑
6   B ŚLEMP Jerzy
KOBEL Szczepan
X GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
10   C KRZEMIŃSKI Janusz Z SKONIECZNY Łukasz 1:3 (11:6, 11:13, 9:11, 7:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-05 18:00 ⇨ 2021-11-12 18:00
17. LKTS Zenit Międzybórz II - KU AZS UE Wrocław III 6:10
4   D SKONIECZNY Łukasz Z CIESIELSKI Roch 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) ⇓
5   A GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
W MALARZ Michał
POLAK Tomasz
0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇓
9   D SKONIECZNY Łukasz Y MALARZ Michał 3:1 (5:11, 11:4, 11:5, 11:9) ⇑
14   D SKONIECZNY Łukasz X POLAK Tomasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) ⇑
16   D SKONIECZNY Łukasz W MALARZ Dawid 0:3 (13:15, 10:12, 8:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 12:00
22. PKS Tęcza Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz II 7:10
1   A CIEŚLIK Tobiasz W SKONIECZNY Łukasz 3:2 (11:4, 11:13, 8:11, 11:5, 11:6) ⇓
5   A CIEŚLIK Tobiasz
KAWECKI Przemysław
W GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇑
8   B SMOLAREK Tomasz W SKONIECZNY Łukasz 1:3 (11:3, 7:11, 5:11, 9:11) ⇑
12   C KAWECKI Przemysław W SKONIECZNY Łukasz 1:3 (8:11, 5:11, 11:6, 6:11) ⇑
16   D LIPIEC Grzegorz W SKONIECZNY Łukasz 2:3 (11:7, 7:11, 11:6, 9:11, 6:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-26 18:00
27. LKTS Zenit Międzybórz II - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:1
4   D SKONIECZNY Łukasz Z MUŁA Mateusz 3:2 (11:7, 8:11, 8:11, 11:9, 11:5) ⇑
5   A GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
W KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
3:2 (9:11, 11:6, 8:11, 11:9, 11:6) ⇑
9   D SKONIECZNY Łukasz Y WALENDZIK Tomasz 3:2 (19:17, 9:11, 11:6, 8:11, 11:9) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 12:00
32. WKS MOSiR Syców - LKTS Zenit Międzybórz II 2:10
1   A KOKOTT Józef W SKONIECZNY Łukasz 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 9:11) ⇑
6   B KULOK Piotr
BUREK Jerzy
X GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
8   B BUREK Jerzy W SKONIECZNY Łukasz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
12   C NOWICKI Piotr W SKONIECZNY Łukasz 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 7:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-10 18:00
37. LKTS Zenit Międzybórz II - WKN Świt Wrocław 10:2
1   A SKONIECZNY Łukasz W CIESLA Grażyna 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇑
5   A GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
W ŻMUD Tobiasz
CIESLA Grażyna
2:3 (8:11, 11:6, 11:8, 8:11, 3:11) ⇓
7   A SKONIECZNY Łukasz X STRZESAK Mateusz 3:2 (7:11, 9:11, 13:11, 11:8, 11:9) ⇑
11   A SKONIECZNY Łukasz Y FLIS Jarosław 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:6) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00 ⇨ 2021-12-16 18:00
42. UKSTS Kiełczów IV - LKTS Zenit Międzybórz II 3:10
1   A KWIATECKI Krzysztof W SKONIECZNY Łukasz 3:1 (11:4, 8:11, 12:10, 11:8) ⇓
5   A MAZUR Paweł
PETRYKOWSKI Piotr
W GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
1:3 (4:11, 7:11, 11:1, 7:11) ⇑
8   B CYBULKA Marzena W SKONIECZNY Łukasz 2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 11:7, 7:11) ⇑
12   C BIAŁY Aleksander W SKONIECZNY Łukasz 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 6:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:30
47. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LKTS Zenit Międzybórz II 8:10
1   A GADZIŃSKI Robert W SKONIECZNY Łukasz 3:2 (7:11, 11:8, 6:11, 11:8, 18:16) ⇓
6   B KUCHARZYSZYN Mariusz
NOWAKOWICZ Piotr
X GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
2:3 (7:11, 11:7, 4:11, 11:5, 10:12) ⇑
8   B DUZIAK Arkadiusz W SKONIECZNY Łukasz 0:3 (7:11, 10:12, 4:11) ⇑
12   C NOWAKOWICZ Piotr W SKONIECZNY Łukasz 1:3 (7:11, 5:11, 12:10, 8:11) ⇑
16   D KUCHARZYSZYN Mariusz W SKONIECZNY Łukasz 0:3 (9:11, 10:12, 10:12) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
62. KU AZS UE Wrocław III - LKTS Zenit Międzybórz II 10:7
1   A MALARZ Dawid W SKONIECZNY Łukasz 2:3 (16:14, 11:8, 5:11, 9:11, 9:11) ⇑
6   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba
HEINKE Tymoteusz
X SKONIECZNY Łukasz
KOWALSKI Dominik
1:3 (5:11, 7:11, 11:7, 3:11) ⇑
8   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba W SKONIECZNY Łukasz 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:9) ⇓
12   C HEINKE Tymoteusz W SKONIECZNY Łukasz 1:3 (2:11, 6:11, 12:10, 8:11) ⇑
16   D MALARZ Michał W SKONIECZNY Łukasz 3:1 (6:11, 11:5, 11:8, 12:10) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-11 18:00
67. LKTS Zenit Międzybórz II - PKS Tęcza Wrocław 10:4
1   A SKONIECZNY Łukasz W LIPIEC Grzegorz 3:2 (12:10, 6:11, 7:11, 11:7, 11:9) ⇑
5   A KLIMEK Damian
SKONIECZNY Łukasz
W CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
3:1 (11:5, 12:10, 9:11, 11:9) ⇑
7   A SKONIECZNY Łukasz X GUT Marek 3:0 (12:10, 11:8, 11:2) ⇑
11   A SKONIECZNY Łukasz Y SMOLAREK Tomasz 3:2 (12:14, 11:8, 11:6, 10:12, 11:5) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 12:00
72. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz II 8:10
4   D KOWALSKI Rafał Z SKONIECZNY Łukasz 3:1 (5:11, 11:4, 11:7, 11:8) ⇓
6   B PIECHOCIŃSKI Robert
DZIAMIDCHYK Valiantsin
X GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
1:3 (5:11, 9:11, 11:6, 5:11) ⇑
10   C KORONCZEWSKI Dariusz Z SKONIECZNY Łukasz 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇑
13   B PIECHOCIŃSKI Robert Z SKONIECZNY Łukasz 1:3 (11:8, 6:11, 4:11, 8:11) ⇑
15   A DZIAMIDCHYK Valiantsin Z SKONIECZNY Łukasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-13 18:00
77. LKTS Zenit Międzybórz II - WKS MOSiR Syców 10:3
1   A SKONIECZNY Łukasz W WRÓBEL Karol 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) ⇑
5   A GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
W KULOK Piotr
WRÓBEL Karol
3:0 (11:6, 11:8, 11:5) ⇑
7   A SKONIECZNY Łukasz X BUREK Jerzy 2:3 (7:11, 11:5, 3:11, 11:7, 6:11) ⇓
11   A SKONIECZNY Łukasz Y NOWICKI Piotr 1:3 (7:11, 5:11, 11:5, 6:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 12:00
82. WKN Świt Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz II 6:10
4   D WINAREK Arkadiusz Z SKONIECZNY Łukasz 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇑
5   A FLIS Jarosław
ŻMUD Tobiasz
W KLIMEK Damian
SKONIECZNY Łukasz
0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇑
10   C DROBIAZGIEWICZ Adam Z SKONIECZNY Łukasz 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) ⇑
13   B FLIS Jarosław Z SKONIECZNY Łukasz 0:3 (5:11, 8:11, 14:16) ⇑
15   A ŻMUD Tobiasz Z SKONIECZNY Łukasz 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
87. LKTS Zenit Międzybórz II - UKSTS Kiełczów IV 10:3
3   C SKONIECZNY Łukasz Y PETRYKOWSKI Piotr 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) ⇑
5   A GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
W KUSEK Lucjan
PETRYKOWSKI Piotr
3:0 (11:6, 11:4, 11:8) ⇑
10   C SKONIECZNY Łukasz Z CYBULKA Marzena 3:1 (11:5, 11:3, 9:11, 11:7) ⇑
12   C SKONIECZNY Łukasz W KWIATECKI Krzysztof 2:3 (12:10, 9:11, 7:11, 11:8, 11:13) ⇓